Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Chcę testować
Bourjois
Chcę testować
Kosmetyki Rosie
Chcę testować
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
AA
Laureaci
Przemek odpada z Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
Newsy

Przemek wyrzucony z "Hotelu Paradise", a Nana zszokowana powrotem dwóch uczestników! 

Takiego odcinka w "Hotelu Paradise 4" jeszcze nie było! Wróciło dwóch uczestników - Michał i Łukasz! Panowie wyrzucili z show Przemka! Nana jest w szoku, Wiktoria zrozpaczona.

W "Hotelu Paradise 4" ciągle się coś dzieje - kiedy każdy z uczestników myślał, że ma stabilną parę, produkcja postanowiła namieszać i podgrzać atmosferę przed finałowym tygodniem (finał już 6 grudnia). Do gry wróciło dwóch uczestników oraz odpadł faworyt. Reszta jest... w szoku. Zobaczcie, co wydarzyło się w środowym odcinku show. 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Michał i Łukasz wracają do "Hotelu Paradise 4"

W środowym odcinku "Hotelu Paradise" dziewczyny na sam początek udały się na "babskie spotkanie" na plaży. Radosną atmosferę i plotki zakłócił... powrót dwóch chłopaków - Michała i Łukasza! Uczestniczki były wprost zszokowane - jedne zachwycone, inne przerażone, a najbardziej Nana. To w wyniku jej decyzji z programem pożegnał się Michał "Mike". Kiedy podczas rozmowy Vanessa chciała sobie przypomnieć, dlaczego nie ma go w show, Michał odpowiedział:

Nie będę tego komentował, nie chcę o tym mówić. Na razie niech będzie miło.

Michał i Łukasz wracają do Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Nana dobrze wiedziała, że jest zagrożona:

Wiem że Mike ma do mnie problem, za to że wyrzuciłam go z hotelu. Łuki też nie przyszedł z czystą kartą, tylko wiadomo co Wiki powiedziała na jego temat, nie puścił pewnie drugim uchem i dalej to trzyma i będzie to wykorzystywać. 

Wiktoria, która ma na pieńku z Łukaszem, była jednak spokojna o swoje losy, twierdząc, że wyjaśnili sobie wszystko i mają teraz neutralną relację. 

Nana zszokowana powrotem chłopaków do Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Łukasz i Michał po powrocie do "Hotelu Paradise" nie ukrywali swoich zamiarów - chcą zemścić się na każdym, kto stanął im wcześniej na przeszkodzie. Nie zależy im na żadnej przyjaźni oraz relacjach - ich cel jest prosty - zadbać o siebie:

Ja przyszedłem robić tutaj rozpust i roz***dol. Nie ma ku*wa koleżeństwa. (...) Ja teraz wchodząc nie będę patrzył na nic. Na pary mocne, nie. Ja wchodzę i będę się mścił na każdym w każdy możliwy sposób. Ma być teraz grubo, ma się dziać. Ja teraz nie będę myślał o sobie i był miły dla kogokolwiek. Nie wchodzę w pakty z nikim czy to jest Michał, Łukasz czy Mati czy którakolwiek z dziewczyn. Nie. - powiedział Łukasz w rozmowie z Michałem, który go poparł.

Michał nie ukrywał zaś, że najbardziej chce zaszkodzić Nanie:

Nie chcę do tego wracać, bo jak sobie przypomnę ten dzień... Cały czas mi mówiła: "nie martw się, wybiorę Cię..." Jestem zły na nią, bez drgnięcia powieką odwdzięczę się po tym, co mi zrobiła. [...] Mam do niej żal, dała mi słowo, którego zarzekała się, że będzie trzymać do samego końca. Nie zrobiła tego, a ja takich ludzi nie szanuje. Przez nią mnie tu nie było. 

Nana i Michał w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

To nie koniec emocji. Łukasz i Michał dostali trudne zadanie do wykonania - musieli wspólnie wyeliminować jednego z chłopaków. Oboje na początku ustalili, że będzie to Mateusz! Pod uwagę był brany również Miłosz i Przemek:

Łukasz: Ja przyjechałem tu robić dym. Miłosz. Jednogłośnie Miłosz? Od razu musimy powiedzieć jednogłośnie albo tak albo nie

Michał: Przemek i Nana są dla mnie w każdym momencie out. W zgodzie z samym sobą tak bym głosował. Grał Przemek pod siebie i manipulował Naną, więc według mnie powinien out razem z Naną. 

Łukasz: Gdybym miał się odegrać i zrobić na złość to na pewno Wiktorii, żeby się ze mną męczyła ale znowu Mati był moim pierwszym typem na kartce, którą kreśliłem sześć razy. Gdyby oni z Vanessą zagłosowali wtedy na Przemka to odpadłby on, nie ja. Czemu zagłosowali na mnie? Ja mu już raz dałem szansę i mnie zrobił w c*uja. Ja już nie mam tu kolegów. Patrzę tylko na siebie

Michał: Wiem jak tu jest. Przyszedłem z honorem i wyjdę z honorem. [...] Ja nie mam zdania, oddaję głos Łukiemu. Z bólem serca, no ale co... 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria i Łukasz są parą po programie? To zdjęcie zaskakuje!

Michał i Łukasz wracają do Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Jednak podczas spotkania z dziewczynami i Klaudią El Dursi okazało się, że panowie zmienili decyzję i z gry wyeliminowali... Przemka!

Michał: To były długie i ciężkie negocjacje. Głosowaliśmy, nie mogliśmy się dogadać, i wybrać faceta, który odpadnie. Postanowiliśmy, że będzie to Przemek. 

Sara i Nana były załamane wyborem chłopaków. Zapłakana Sara musiała wybrać także, z którym z nich chce stworzyć parę - wybrała Michała. Tymczasem Przemek żegnał się z uczestnikami:

Jestem tu od samego początku. Przeżyłem wspaniałe chwile, wzloty i upadki, kłótnie i pierwsze prawdziwe wakacje. Cieszę się, że was poznałem. Spotkamy się na finale, kocham was wszystkich - powiedział Przemek 

Zobacz także: Nana z "Hotel Paradise" jest w ciąży? Odpowiedź zaskoczyła fanów!

Sara płacze po Przemku w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Choć wydawałoby się, że Michał i Łukasz zawarli pakt, żeby mścić się na pozostałych uczestnikach, szybko okazało się, że są wobec siebie nie do końca szczerzy. Łukasz w rozmowie z Przemkiem zdradził, że wyeliminowanie go było decyzją Michała, zaś Mike powiedział Mateuszowi, że uratował go przed wyrzuceniem z gry. Ponadto, Łukasz ma nadzieję, że Sara podejdzie właśnie do niego na "rajskim rozdaniu" i wtedy wyeliminuje Michała bez żadnych skrupułów. To oznacza jedno - w "Hotelu Paradise" szykuje się prawdziwa wojna!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria pokazała romantyczny film z Miłoszem. W ten sposób uczciła jego urodziny!

Michał i Łukasz wracają do Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Półfinał "Hotel Paradise 2"
Instagram @artur.hotelparadise2
Newsy
Półfinał 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami. Uczestnikom puściły nerwy. Z show odpadli ulubieńcy widzów
Takiego półfinału „Hotelu Paradise” nikt się nie spodziewał. Podczas decydującej „Pandory” z udziałem poprzednich uczestników programu, nie zabrakło karczemnych awantur, a nawet wyzwisk. Polały się łzy, a ulubieńcy widzów zostali wyeliminowani z gry. Jakie pary zawalczą ze sobą w wielkim finale?

Za nami emocjonujący półfinał 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise”. Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również i teraz trzy pary zostały poddane wielkiej próbie nie tylko w obecności zjawiskowej prowadzącej show, Klaudii El Dursi, ale również w towarzystwie byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Tym samym Magda i Robert, Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz zmierzyli się z ostateczną „puszką Pandory” podsumowującą ich dotychczasowe zachowanie w kontrowersyjnym hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. By tego było mało, pytania na „Pandorze” zadawane były nie tylko przez samych półfinalistów, ale również byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”, z którymi nie byli w najlepszych stosunkach. Podczas półfinału do show powrócili: były programowy partner Soni Adam Bilewicz, skonfliktowani z Magdą, Ania Matyasek , Ivan Yevtushenko i Kamil Piórkowski , pragnąca odegrać się na niewiernym i niesłownym Łukaszu, Julia Skrodzka , a także była partnerka Artura, Dominika Konował wraz w ukochanym, Bartkiem Graczykiem . Wśród standardowych pytań dotyczących zażyłości pomiędzy parami walczącymi o finał oraz ich planów na przyszłość, nie zabrakło też kontrowersyjnych i uszczypliwych komentarzy, krzyków, a nawet wyzwisk. Kto odpadł z programu, a kto zawalczy o wielki finał? Sprawdźcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)...

Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show?
Styl życia
Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Viola i Adam to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych telewizyjnych par z „Hotelu Paradise”. Czy ich uczucie przetrwało próbę zderzenia się z realnym życiem i nadal pozostają w związku? Viola odpowiedziała.

Relacja Violi Nowasielskiej i Adama Radziszewskiego od początku była dość skomplikowana. Już w pierwszym odcinku „Hotel Paradise” przystojny brunet nawiązał pakt z wysportowaną trenerką personalną Olą , której deklarował dozgonną wierność. Wtedy też Viola pomimo zauroczenia chłopakiem została pierwszą singielką w rajskim hotelu. Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i kiedy do gry dołączyli Szymon Reich z „Top Model” oraz Łukasz „Latino” Książkiewicz, ciemnowłosa piękność szybko sparowała się z Latino , a „Hotel Paradise” opuścił Szymon . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 15, 2020 o 12:30 PDT W międzyczasie do gry dołączyła nowa uczestniczka, Martyna Kondratowicz . To właśnie z nią Adam po wyeliminowaniu z programu Oli szybko nawiązał bliższy kontakt… i to dosłownie. Po upojnej nocy Martyny i Adama umięśniony brunet szybko zmienił front i zaczął interesować się Violą, z którą doszedł aż do półfinału programu. Decyzją byłych uczestników jednak nie dane im było zawalczyć o 100 tys. złotych, a w wielkim finale „Hotelu Paradise” znaleźli się Latino i Martyna oraz Marietta Witkowska i Chris Ducci . Czy Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą? Zarówno Viola jak i Adam do końca pobytu w programie zapewniali wszystkich o swoim głębokim uczuciu. Nawet podczas półfinału okazywali sobie wiele ciepła, a ich ukradkowych spojrzeń nie dało się nie zauważyć. Co ciekawe, nawet na tym etapie Viola nie zdawała sobie sprawy z tego, co wcześniej zadziało się pomiędzy jej partnerem, a Martyną. Czy po wyjściu z rajskiego hotelu jej stosunek do Adama się zmienił, a może ich uczucie się pogłębiło? Viola Nowasielska postanowiła zdradzić, czy po...

Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy
Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
East News
Newsy
Piorun uderzył w jeden z budynków „Hotelu Paradise”. Organizatorzy zostali zmuszeni przerwać nagrania
Podczas ostatniego odcinka „Hotelu Paradise” emocje sięgnęły zenitu i to nie tylko ze względu na niewygodne pytania i atmosferę pomiędzy uczestnikami, ale przez warunki atmosferyczne. Podczas burzy piorun uderzył w jeden z budynków, w którym kręcono program. Nagrania zostały przerwane.

„Hotel Paradise” to program, który przyciąga przed telewizory bardzo liczną publiczność. I nic w tym dziwnego. T o prawdziwe show składające się z uczuć, intrygi i gry, które mają zapewnić członkom programu utrzymanie się w hotelu jak najdłużej. Zobacz także:  Julia Skrodzka z 2. edycji „Hotel Paradise” przyznała, jakim operacjom plastycznym się poddała Podczas nagrywania „Hotelu Paradise” piorun uderzył w jeden z budynków. Przerwano nagrania Im bliżej finału, tym więcej emocji. Podczas ostatniego odcinka było ich wyjątkowo dużo. Uczestnicy spotkali się przy „ Pandorze” , czyli stałym elemencie gry, podczas którego muszą odpowiadać na bezpośrednie i niewygodne pytania zadane przez innych graczy. Niespodziewanie w trakcie zabawy uczestników nadeszła burza. Wyładowania atmosferyczne były tak duże, że producenci pierwszy raz w historii programu zdecydowali się przerwać nagrania. Było to właściwe posunięcie, bo jak się okazało, piorun uderzył w jednej z budynków, który należał do kompleksu hotelu,   o czym poinformował lektor w następnej scenie.   Tak na serio to tego wieczoru piorun naprawdę uderzył w jeden z budynków "Hotelu Paradise"  i zmusił nas do przerwania "Pandory".  To nie był znak z nieba, tylko zwykłe wyładowanie, ale wszyscy najedliśmy się strachu . No cóż, nawet w raju zdarzają się gorsze dni. Ważne, że wszyscy cali.   Zobacz także:  Sonia Szklanowska i Artur Sargsyan z programu "Hotel Paradise" zaręczyli się! Jedna z uczestniczek, po emisji programu na swoim profilu na Instagramie wspomniała o tej sytuacji. Boże, to było straszne, akurat patrzyłam na operatorów kamer, których przeszedł prąd przez kable od...

Nasze akcje
STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Skóra sucha
PIELĘGNACJA

Dlaczego skóra jest sucha lub wrażliwa?