Wiktoria i Miłosz to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w "Hotelu Paradise". Już od dawna pojawiają się spekulacje dotyczące ich relacji po programie, a jakiś czas temu Miłosz szczerze odpowiedział, że jest zasypywany pytaniami czy nadal jest z Wiktorią i odpowiedział:

Reklama
- Mordeczki. Chętnie bym odpowiedział na te tysiąc pytań, o to, czy jestem z Wiką, natomiast powinniście to już wiedzieć, że nie mogę, więc nie odpowiem na takie pytania. Jest mi przykro, ale nie powiem - mówił Miłosz.

Ostatnio Miłosz z "Hotelu Paradise" świętował urodziny i otrzymał mnóstwo życzeń, a Wiktoria opublikowała wymowne nagranie. Jednak są parą?

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" jednak są razem!?

Wiktoria i Miłosz w "Hotelu Paradise" przeżyli mnóstwo kryzysów, a w sieci wzbudzili masę kontrowersji. Niedawno znów wrócili do programu i wiele wskazuje na to, że naprawdę myślą o sobie poważnie. Internauci trzymają za nich kciuki i za wszelką cenę chcą dowiedzieć się, czy są razem po programie i interpretują każde ich zdjęcie publikowane w mediach społecznościowych. Teraz Wiktoria zaskoczyła filmikiem z Miłoszem. To trzeba zobaczyć!

screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria przeszła kolejną metamorfozę. Pochwaliła się nowymi zębami. "Brak mi słów"

Na nagraniu Wiktoria oficjalnie składa życzenia Miłoszowi, pisząc Sto lat i dodając emotikonę serca. To wideo jeszcze bardziej podkręciło spekulacje na temat ich relacji po programie i choć pochodzi z czasu nagrań do "Hotelu Paradise", widzowie trzymają za nich kciuki! Sądzicie, że jednak coś jest między Wiktorią a Miłoszem? Ostatecznie dowiemy się tego w finale, który zbliża się już wielkimi krokami!

Zobacz także
Instagram/ wiktoriagasior
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama