Nana to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Hotelu Paradise", która od dłuższego czasu jest na językach widzów show. W programie sparowała się z Łukaszem, choć wiele osób nie dawało im szansy na stworzenie stabilnej relacji po zakończeniu programu. W ostatnim czasie Nana dostała bardzo dużo pytań o ciążę! Na Instagramie odpowiedziała na pytanie, czy naprawdę spodziewa się dziecka? 19-latka udzieliła dość zaskakującej odpowiedzi!

Reklama

Nana z "Hotelu Paradise" jest w ciąży?

Nana niemal od początku trwania programu stworzyła parę z Łukaszem. Początkowo ich relacja była dość stabilna i widać było, że łączy ich intensywne uczucie. Wszystko się zmieniło, kiedy zaczęły pojawiać się osoby trzecie, które zaburzyły sielankę między dwojgiem uczestników. Para ostatecznie powróciła do siebie w programie, a byli partnerzy nadal mają ze sobą kontakt. Do zakończenia emisji nie wiemy, czy uczucie przetrwało. W ostatnim czasie celebrytka opowiedziała o swojej nieuleczalnej chorobie. Jednak to zupełnie inny temat nie dawał spokoju fanów. Duża rzesza obserwatorów podejrzewa, że Nana jest w ciąży! Czy to możliwe i czy jej uczucie z Łukaszem przetrwało?

To prawda, że jesteś w ciąży? - padło pytanie od fana
@nanamajos/Instagram

Okazało się, że takich pytań było zdecydowanie więcej! Nana była bardzo zdziwiona, że nagle pojawiło się tyle podobnych pytań. Okazało się, że 19-latka nie jest w ciąży, choć w przyszłości chciałaby zostać mamą.

Nie wiem skąd się wzięło tyle takich pytań, ale naprawdę bym chciała, ale niestety nie jestem w ciąży. Na razie nie. Całe szczęście w sumie. Muszę teraz chociaż skończyć trzeci rok studiów - odpowiedziała.
Reklama

Myślicie, że to odpowiedni czas na dziecko?

Reklama
Reklama
Reklama