Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Takiej reakcji fanów się nie spodziewali
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Takiej reakcji fanów się nie spodziewali

Wiktoria po raz drugi wróciła do "Hotelu Paradise"! W towarzystwie Miłosza z uśmiechem na ustach pozbyła się z gry swojego wroga. Fani w szoku.

Fani "Hotelu Paradise" przyzwyczaili się już do tego, że nie można być niczego pewnym, a na pozór stabilne relacje, przymierza i pakty pomiędzy atrakcyjnymi singlami, walczącymi o sławę, miłość i wielkie pieniądze, w sekundę upadają niczym domek z kart. Podczas najnowszego Rajskiego Rozdania z grą o uczucia i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych pożegnała się Wiktoria, jednak takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Tuż po spakowaniu swoich rzeczy o puszczeniu rajskiego hotelu stało się coś, co przeszło najśmielsze oczekiwania pewnej siebie blondynki. Wiki dostała od produkcji miłosnego hitu TVN 7 kolejną szansę i po raz kolejny powróciła do gry tym razem... z Miłoszem u boku! Zakochani mogli zdecydować, kto odejście z programu, a ich wybór był szokiem dla wszystkich! Zobaczcie, co działo się w programie. 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz wracają do programu

Gdy wydawać by się mogło, że dla większości uczestników "Hotelu Paradise"  występ w miłosnym show to dobra zabawa, to dla Wiktorii okazał się prawdziwym koszmarem. Najpierw izolowana od reszty grupy dziewczyna uchodziła za najmniej lubianą mieszkankę rajskiego hotelu, a jej liczne próby przekonania do siebie reszty graczy zakończyły się fiaskiem. Po pamiętnej Puszce Pandory, podczas której zlinczowano Wiktorię, jej telewizyjny partner Miłosz postanowił pozbyć się jej z programu, czego bardzo szybko pożałował.  Kiedy Wiktoria wróciła do programu, chłopak nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Niestety nie było dane im cieszyć się odbudowaną relacją, ponieważ w wyniku bezlitosnych zasad i przegranej konkurencji, Miłosz musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise", ustępując miejsce nowemu uczestnikowi - Łukaszowi.

Wiktoria próbowała stworzyć z nim relację, jednak zastrzegła, że połączy ich jedynie przyjaźń. Charyzmatyczny brunet przyszedł jednak do "Hotelu Paradise" po miłość, której... nie wykluczała Inga, która została singielką tuż przed "rajskim rozdaniem". Ostatecznie Łukasz zdecydował się zaryzykować i spróbować szczęścia z Ingą, tym samym po raz drugi odsyłając Wiktorię do domu.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza wyraziła na forum, co wywołało konsternację wśród mieszkańców "Hotelu".

Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte drogi w każdą stronę - wyznała Wiktoria. Chyba wykorzystał moją czułość i wrażliwość - dodała. 

I gdy wydawać by się mogło, że dla miłośniczki fitnessu przygoda z "Hotelem Paradise" już się skończyła, to okazało się, że Wiktoria dostała od produkcji show jeszcze jedną szansę. Tuż za bramą rajskiego hotelu czekał na nią Miłosz, z którym dziewczyna powróciła do programu!

Jak zobaczyłem Wiki, która jest wzruszona, że mnie widzi, no to było mi mega miło. Nie ukrywam, że wracając do "Hotelu" zastanawiałem się czy tęskniła. Jednak brakowało jej jednak mnie troszeczkę - Wyznał Miłosz.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

- Ileż można 🤢

- Ileż można przywracać jedne i te same osoby ? Czy Wiktoria ma teraz jakies lepsze przywileje za to ,ze tak się jej obrywało ? 🙄

- Powroty Wiktorii juz męczą.

- Mam pytanie do TVN? Czy Wiktorię da się w jakikolwiek sposób wyeliminować z gry? Bo widzę, że co by się nie działo, to ona i tak zawsze wróci, tak jakby jej udział w finale był po prostu ustalony z góry. Bardzo to niesmaczne, żeby nie napisać żenujące. Zwłaszcza że była eliminowana za każdym razem w sposób sprawiedliwy, poprzez wybór innej kobiety przez partnera (pozdro Miłoszek hehe)- burzą się internauci.

Inni widzowie "Hotelu Paradise" zaś nie kryją radości z powrotu swoich ulubieńców. 

- No i super, że wrócili ❤️

- I bardzo dobrze ❤️ - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz eliminują ulubieńca widzów

Tak nieoczekiwany zwrot akcji sprawił, że pozostali uczestnicy nie kryli emocji i z radością wiali Wiktorię i Miłosza w progach "Hotelu Paradise". Tak entuzjastyczny nie był jedynie... Łukasz, który dopiero co wyrzucił Wiktorię z programu.

Tego się nie spodziewałem. (...) No trudno, zobaczymy, kto jest teraz lepszy, mam nadzieję, że ta gra będzie fair.

Przy okazji Łukasz starał się wytłumaczyć Miłoszowi, dlaczego pozbył się Wiktorii z programu, argumentując swoją decyzję tym, że obawiał się powrotu byłego programowego partnera Wiki, co sprawiłoby, że to właśnie on musiałby pożegnać się z dalszą walką o sławę, uczucia i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Powrót Wiktorii i Miłosza nie był jedynym benefitem dla pary i wielkim stresem dla pozostałych graczy. Wiki i Miłosz po rozmowie z uczestnikami, mogli wskazać dwóch panów, spośród których jeden, decyzją grupy, opuści "Hotel Paradise". Najtrudniejsze rozmowy odbyły się z Przemkiem, który od początku przyznawał się do manipulacji Miłoszem oraz niechęci do Wiktorii, a także z Łukaszem, który podczas ostatniego Rajskiego Rozdania wymeldował Wiki z hotelu.

- Widzieliśmy, jak Miłosza jest coraz mniej wśród nas i to tak wyglądało, jakbyś chciała zagarnąć go dla siebie - wyznał skruszony Przemek. - Tak czy inaczej przeprosiłem Wiktorię za swoje zachowanie wcześniejsze i ciebie też mogę przeprosić. Musze mimo wszystko, bo manipulowałem tobą i mogę to świadomie powiedzieć - dodał.

Również Łukasz, przeczuwając, że może być na straconej pozycji, starał się wytłumaczyć swoje postępowanie.

- Ja sam sobie strzeliłem w kolano, bo mówiłaś, że nie dałem się poznać, ale nie miałem szans z Miłoszem. Choćbym nie wiem, co robił - przyznał Łukasz.

 - Mogłeś mi powiedzieć - ciągnęła Wiktoria.

- Podjąłem tę decyzję w momencie, jak staliśmy już tam i Klaudia się ciebie zapytała, jak czujesz się bez Miłosza i powiedziałaś, że dalej o nim myślisz i nasza relacja jest tylko przyjacielska - dodał.

Szczere rozmowy jednak nie uchroniły Łukasza i Przemka przed wytypowaniem ich do opuszczenia programu. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

W osiądzie całej grupy, niemalże wszyscy, oprócz Ingi, wskazali Łukasza do opuszczenia programu i to on musiał pożegnać się z dalszą grą.

- W "Hotelu" nie można być niczego pewnym, wczoraj to ja decydowałem, dzisiaj decyduje reszta. Na pewno to nie była łatwa decyzja, ja też się z takimi mierzyłem. Trudno - skomentował Łukasz. 

To było dobre posunięcie ze strony Wiki i Miłosza? 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Hotel Paradise 2: Łukasz oświadczył się Soni
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Hotel Paradise: Łukasz Karpiński oświadczył się Soni Szklanowskiej
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Po wielkim powrocie Łukasza Karpińskiego do „Hotelu Paradise” atrakcyjny i budzący wiele kontrowersji blondyn oświadczył się jednej z uczestniczek programu!

Łukasz Karpiński to niezaprzeczalnie jeden z najbarwniejszych bohaterów 2. edycji „Hotelu Paradise”. Atrakcyjny blondyn, który już wcześniej próbował swoich sił w innych randkowych programach , od pierwszego odcinka hitu TVN budził wiele skrajnych emocji. Chłopak nachalnie podrywał mieszkanki rajskiego hotelu i przekraczał ich strefę komfortu, dotykając je i tuląc, gdy nie miały na to ochoty. Zbytnia pewność siebie, jednak okazała się dla przebojowego 24-latka zgubna i to właśnie on opuścił „Hotel Paradise” już na pierwszym „rajskim rozdaniu” . Gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, Karpiński został przywrócony do programu i od razu został związany z Sonią Szklanowską … i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył, wyznając jej jeden z największych swoich sekretów. Karpiński przyznał, że był kiedyś bezdomny. Szczere zwierzenia i rezygnacja z postawy cwaniaka to nie jedyne, co zmieniło się po powrocie Łukasza do „Hotelu Paradise”. Chłopak z odcinka na odcinek wykazywał się coraz...

Półfinał "Hotel Paradise 2"
Instagram @artur.hotelparadise2
Newsy
Półfinał 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami. Uczestnikom puściły nerwy. Z show odpadli ulubieńcy widzów
Takiego półfinału „Hotelu Paradise” nikt się nie spodziewał. Podczas decydującej „Pandory” z udziałem poprzednich uczestników programu, nie zabrakło karczemnych awantur, a nawet wyzwisk. Polały się łzy, a ulubieńcy widzów zostali wyeliminowani z gry. Jakie pary zawalczą ze sobą w wielkim finale?

Za nami emocjonujący półfinał 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise”. Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również i teraz trzy pary zostały poddane wielkiej próbie nie tylko w obecności zjawiskowej prowadzącej show, Klaudii El Dursi, ale również w towarzystwie byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Tym samym Magda i Robert, Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz zmierzyli się z ostateczną „puszką Pandory” podsumowującą ich dotychczasowe zachowanie w kontrowersyjnym hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. By tego było mało, pytania na „Pandorze” zadawane były nie tylko przez samych półfinalistów, ale również byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”, z którymi nie byli w najlepszych stosunkach. Podczas półfinału do show powrócili: były programowy partner Soni Adam Bilewicz, skonfliktowani z Magdą, Ania Matyasek , Ivan Yevtushenko i Kamil Piórkowski , pragnąca odegrać się na niewiernym i niesłownym Łukaszu, Julia Skrodzka , a także była partnerka Artura, Dominika Konował wraz w ukochanym, Bartkiem Graczykiem . Wśród standardowych pytań dotyczących zażyłości pomiędzy parami walczącymi o finał oraz ich planów na przyszłość, nie zabrakło też kontrowersyjnych i uszczypliwych komentarzy, krzyków, a nawet wyzwisk. Kto odpadł z programu, a kto zawalczy o wielki finał? Sprawdźcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)...

Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy
Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Kim jest Łukasz Karpiński, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
mat. prasowe
Newsy
Fani ostro krytykują Łukasza po pierwszym odcinku „Hotelu Paradise”! Czym podpadł widzom? 
Pierwszy odcinek 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami, a sympatycy show już żądają usunięcia z programu Łukasza Karpińskiego. Co takiego zrobił, żeby wyrzucić go z rajskiego hotelu zaledwie po pierwszym odcinku?

Długo wyczekiwany premierowy odcinek 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise” już za nami. W tym czasie zdążyliśmy poznać dziewięciu uczestników, którzy walczą o miłość, sławę i główną nagrodę w postaci 100 tys. zł. Jak się okazuje, już pierwsze chwile w programie jednego z mieszkańców spotkały się z falą hejtu ze strony internautów. Co takiego zrobił Łukasz Karpiński, że fani programu żądają jego usunięcia z show? Fani „Hotelu Paradise” żądają usunięcia z show Łukasza Karpińskiego Druga edycja „Hotelu Paradise” już od pierwszych minut show wzbudziła ogromne emocje wśród widzów. W premierowym odcinku poznaliśmy pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co więcej, w show pojawił się jeszcze jeden tajemniczy domownik , który od pierwszych chwil zawrócił w głowie jednej z uczestniczek. Mowa o przystojnym brodaczu, który udaje przed innymi graczami jednego z barmanów. W czasie pierwszego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty, które nie podobały się wszystkim adorowanym paniom. Okazuje się, że niechlubny tytuł „króla nieudanego podrywu” należy do bezpardonowego i śmiałego Łukasza Karpińskiego. Żyje chwilą, nie myśli o stabilizacji. Dużo przeszedł w życiu, co nauczyło go walczyć o swoje....

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!