Tołpa, Body & Soul
Chcę testować
sephora
Wyniki testu
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Chcę testować
YSL
Chcę testować
neboa
Chcę testować
tresemme 1 minute
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Chcę testować
Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
Eveline ACNE
Wyniki testu
kr-Fructis grow strong
Wyniki testu
Tołpa, My Skin Changer
Chcę testować
Fructis Grow strong orange
Wyniki testu
Serum Garnier Vitamin C
Chcę testować
tolpa authentic
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Wyniki testu
adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Laureaci
"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Takiej reakcji fanów się nie spodziewali
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise 4": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Takiej reakcji fanów się nie spodziewali

Wiktoria po raz drugi wróciła do "Hotelu Paradise"! W towarzystwie Miłosza z uśmiechem na ustach pozbyła się z gry swojego wroga. Fani w szoku.

Fani "Hotelu Paradise" przyzwyczaili się już do tego, że nie można być niczego pewnym, a na pozór stabilne relacje, przymierza i pakty pomiędzy atrakcyjnymi singlami, walczącymi o sławę, miłość i wielkie pieniądze, w sekundę upadają niczym domek z kart. Podczas najnowszego Rajskiego Rozdania z grą o uczucia i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych pożegnała się Wiktoria, jednak takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Tuż po spakowaniu swoich rzeczy o puszczeniu rajskiego hotelu stało się coś, co przeszło najśmielsze oczekiwania pewnej siebie blondynki. Wiki dostała od produkcji miłosnego hitu TVN 7 kolejną szansę i po raz kolejny powróciła do gry tym razem... z Miłoszem u boku! Zakochani mogli zdecydować, kto odejście z programu, a ich wybór był szokiem dla wszystkich! Zobaczcie, co działo się w programie. 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz wracają do programu

Gdy wydawać by się mogło, że dla większości uczestników "Hotelu Paradise"  występ w miłosnym show to dobra zabawa, to dla Wiktorii okazał się prawdziwym koszmarem. Najpierw izolowana od reszty grupy dziewczyna uchodziła za najmniej lubianą mieszkankę rajskiego hotelu, a jej liczne próby przekonania do siebie reszty graczy zakończyły się fiaskiem. Po pamiętnej Puszce Pandory, podczas której zlinczowano Wiktorię, jej telewizyjny partner Miłosz postanowił pozbyć się jej z programu, czego bardzo szybko pożałował.  Kiedy Wiktoria wróciła do programu, chłopak nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Niestety nie było dane im cieszyć się odbudowaną relacją, ponieważ w wyniku bezlitosnych zasad i przegranej konkurencji, Miłosz musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise", ustępując miejsce nowemu uczestnikowi - Łukaszowi.

Wiktoria próbowała stworzyć z nim relację, jednak zastrzegła, że połączy ich jedynie przyjaźń. Charyzmatyczny brunet przyszedł jednak do "Hotelu Paradise" po miłość, której... nie wykluczała Inga, która została singielką tuż przed "rajskim rozdaniem". Ostatecznie Łukasz zdecydował się zaryzykować i spróbować szczęścia z Ingą, tym samym po raz drugi odsyłając Wiktorię do domu.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza wyraziła na forum, co wywołało konsternację wśród mieszkańców "Hotelu".

Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte drogi w każdą stronę - wyznała Wiktoria. Chyba wykorzystał moją czułość i wrażliwość - dodała. 

I gdy wydawać by się mogło, że dla miłośniczki fitnessu przygoda z "Hotelem Paradise" już się skończyła, to okazało się, że Wiktoria dostała od produkcji show jeszcze jedną szansę. Tuż za bramą rajskiego hotelu czekał na nią Miłosz, z którym dziewczyna powróciła do programu!

Jak zobaczyłem Wiki, która jest wzruszona, że mnie widzi, no to było mi mega miło. Nie ukrywam, że wracając do "Hotelu" zastanawiałem się czy tęskniła. Jednak brakowało jej jednak mnie troszeczkę - Wyznał Miłosz.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

- Ileż można 🤢

- Ileż można przywracać jedne i te same osoby ? Czy Wiktoria ma teraz jakies lepsze przywileje za to ,ze tak się jej obrywało ? 🙄

- Powroty Wiktorii juz męczą.

- Mam pytanie do TVN? Czy Wiktorię da się w jakikolwiek sposób wyeliminować z gry? Bo widzę, że co by się nie działo, to ona i tak zawsze wróci, tak jakby jej udział w finale był po prostu ustalony z góry. Bardzo to niesmaczne, żeby nie napisać żenujące. Zwłaszcza że była eliminowana za każdym razem w sposób sprawiedliwy, poprzez wybór innej kobiety przez partnera (pozdro Miłoszek hehe)- burzą się internauci.

Inni widzowie "Hotelu Paradise" zaś nie kryją radości z powrotu swoich ulubieńców. 

- No i super, że wrócili ❤️

- I bardzo dobrze ❤️ - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz eliminują ulubieńca widzów

Tak nieoczekiwany zwrot akcji sprawił, że pozostali uczestnicy nie kryli emocji i z radością wiali Wiktorię i Miłosza w progach "Hotelu Paradise". Tak entuzjastyczny nie był jedynie... Łukasz, który dopiero co wyrzucił Wiktorię z programu.

Tego się nie spodziewałem. (...) No trudno, zobaczymy, kto jest teraz lepszy, mam nadzieję, że ta gra będzie fair.

Przy okazji Łukasz starał się wytłumaczyć Miłoszowi, dlaczego pozbył się Wiktorii z programu, argumentując swoją decyzję tym, że obawiał się powrotu byłego programowego partnera Wiki, co sprawiłoby, że to właśnie on musiałby pożegnać się z dalszą walką o sławę, uczucia i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Powrót Wiktorii i Miłosza nie był jedynym benefitem dla pary i wielkim stresem dla pozostałych graczy. Wiki i Miłosz po rozmowie z uczestnikami, mogli wskazać dwóch panów, spośród których jeden, decyzją grupy, opuści "Hotel Paradise". Najtrudniejsze rozmowy odbyły się z Przemkiem, który od początku przyznawał się do manipulacji Miłoszem oraz niechęci do Wiktorii, a także z Łukaszem, który podczas ostatniego Rajskiego Rozdania wymeldował Wiki z hotelu.

- Widzieliśmy, jak Miłosza jest coraz mniej wśród nas i to tak wyglądało, jakbyś chciała zagarnąć go dla siebie - wyznał skruszony Przemek. - Tak czy inaczej przeprosiłem Wiktorię za swoje zachowanie wcześniejsze i ciebie też mogę przeprosić. Musze mimo wszystko, bo manipulowałem tobą i mogę to świadomie powiedzieć - dodał.

Również Łukasz, przeczuwając, że może być na straconej pozycji, starał się wytłumaczyć swoje postępowanie.

- Ja sam sobie strzeliłem w kolano, bo mówiłaś, że nie dałem się poznać, ale nie miałem szans z Miłoszem. Choćbym nie wiem, co robił - przyznał Łukasz.

 - Mogłeś mi powiedzieć - ciągnęła Wiktoria.

- Podjąłem tę decyzję w momencie, jak staliśmy już tam i Klaudia się ciebie zapytała, jak czujesz się bez Miłosza i powiedziałaś, że dalej o nim myślisz i nasza relacja jest tylko przyjacielska - dodał.

Szczere rozmowy jednak nie uchroniły Łukasza i Przemka przed wytypowaniem ich do opuszczenia programu. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

W osiądzie całej grupy, niemalże wszyscy, oprócz Ingi, wskazali Łukasza do opuszczenia programu i to on musiał pożegnać się z dalszą grą.

- W "Hotelu" nie można być niczego pewnym, wczoraj to ja decydowałem, dzisiaj decyduje reszta. Na pewno to nie była łatwa decyzja, ja też się z takimi mierzyłem. Trudno - skomentował Łukasz. 

To było dobre posunięcie ze strony Wiki i Miłosza? 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Wiktoria gorzko o Miłoszu: "kłamał". Odpowiedział
Instagram @WIKTORIA_GASIOR/MILY_MO_
Newsy
"Hotel Paradise 4": Wiktoria gorzko o Miłoszu: "kłamał". Były partner odpowiada na jej zarzuty
Na jaw wychodzą nowe fakty związane z rozstaniem Wiktorii i Miłosza z 4. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna nie szczędzi byłemu partnerowi gorzkich słów. Co na to Miłosz?

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji "Hotelu Paradise" minął już ponad miesiąc, to emocje związane z show nadal nie opadły, a wręcz przeciwnie. Podczas, gdy część widzów Telewizyjnej Siódemki z napięciem obserwuje instagramowe poczynania Klaudii El Dursi, która właśnie pracuje nad nagraniami do 5. i 6. edycji miłosnego show, inni z wypiekami, na twarzach śledzą losy swoich ulubieńców z poprzednich sezonów. Ogromne kontrowersje wciąż wzbudza Wiktoria z poprzedniej odsłony rajskiego hotelu. Emocje budzi nie tylko jej wygląd, który od czasu występu w programie bardzo się zmienił, ale też jej relacje z innymi uczestnikami programu, szczególnie jej byłym partnerem - Miłoszem. Organizując najnowsze Q&A na instagramie, dziewczyna została zapytana o to, jakie stosunki łączą ją z byłym ukochanym. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! Hotel Paradise": Wiktoria uderza w Miłosza i zarzuca mu kłamstwo  Relacja Wiktorii i Miłosza z 4. edycji "Hotelu Paradise" od początku była bardzo burzliwa. Gdy tylko pewna siebie blondynka weszła do programu, postanowiła skupić się na dwóch najbardziej umięśnionych przystojniakach - Przemku i Łukaszu - gdy obaj panowie dali jej kosza, musiała obmyślić inną strategię. Dopasowała się z Miłoszem, obiecując mu  stabilną, opartą na zaufaniu relację. Z czasem ich zażyłość stawała się coraz silniejsza, jednak pozostali uczestnicy nie wierzyli w jej szczerość, zarzucając Wiki manipulowanie Miłoszem. Doszło nawet do tego, że podczas jednej z Puszek Pandory mieszkańcy rajskiego hotelu zlinczowali Wiki , a następnie strategia Miłosza doprowadziła do eliminacji dziewczyny z gry. Uczestnik nie mógł jednak sobie wybaczyć, że uległ tak bardzo presji grupy i  wyrzucił z programu jedyną dziewczynę , do której żywił...

Hotel Paradise 4: Konflikt Ohy z Wiktorią
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise": Wiktoria uderza w Ohę! "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"
Uczestniczka "Hotelu Paradise" w okropnych słowach opowiadała o koleżance z programu. Oha zareagowała na komentarz Wiktorii!

Tego nie spodziewał się chyba nikt. W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Wiktoria bardzo mocno uderzyła w byłą uczestniczkę programu! Wysportowana blondynka, która wcześniej musiała bronić się przed atakami całej grupy, teraz w ostrych słowach skomentowała wygląd Ohy, dla której wcześniej zostawił ją Miłosz. Jak Oha zareagowała na mocny komentarz Wiktorii? Wiktoria z "Hotel Paradise" wyśmiewa Ohę Wiktoria jest jedną z uczestniczek "Hotelu Paradise", które wzbudzają największe emocje wśród widzów. Fani programu mocno ją wspierali kiedy reszta grupy mocno ją atakowała. Uczestnicy czwartej edycji randkowego show nie byli zachwyceni pojawieniem się Wiki w hotelu i robili wszystko, żeby się jej pozbyć. Jedyną osobą, która polubiła i wspierała Wiktorię był Miłosz- między uczestnikami pojawiło się nawet uczucie, jednak po tym, jak na jednej z imprez Wiki za mocno zbliżyła się do Łukasza, Miłosz w porozumieniu z resztą grupy zaczął spiskować przeciwko swojej partnerce. Ostatecznie, kiedy na Rajskim Rozdaniu do Miłosza podeszła Wiktoria i Oha, ten wybrał Ohę.  Miłosz szybko pożałował swojego wyboru i mówił wprost, że podjął najgorszą z możliwych decyzji. Po jakimś czasie Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", dała szansę Miłoszowi i znów stworzyli parę. Niestety, ostatnio okazało się, że z programem musi pożegnać się sam Miłosz, a Wiktoria została sparowana z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Zobacz także:   Krzysztof z "Hotelu Paradise" poleciał do Turcji poprawić urodę W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" widzowie serwisu player.pl zobaczyli rozmowę Wiktorii i Łukasza  w trakcie której Wiki wspominała, jak Miłosz wyrzucił ją w programu. W pewnym momencie uczestniczka...

"Hotel Paradise 4": Które związki przetrwały po programie?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise 4": Które związki przetrwały po programie?
Za nami finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Które pary tworzą relację poza kamerami, a które związki zakończyły się fiaskiem? Sprawdźcie!

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" wprawił widzów w osłupienie! Wielkim zaskoczeniem sezonu było nie tylko to, że byli uczestnicy programu nie opowiedzieli się po stronie Nany i Łukasza, którzy tworzyli zgrany duet od pierwszego odcinka show, ale to, że pomimo licznych zapewnień o przyjaźni, Sara postanowiła rzucić kulą i zgarnąć 90. tys. złotych. Teraz wiemy już, że Michał musiał obejść się smakiem nagrody, a Sara wybrała pieniądze i uczucie do Przemka, którego zaraz po rzucie Złotą Kulą, obdarowała płomiennym pocałunkiem. - Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i myślę, że jeśli jest prawdziwa taką próbę. Miłość może i poznałam. Przemek stoi tam, nie tutaj. Gdyby Przemek stał tutaj, nie rzuciłabym - podsumowała finał Sara. Czy ich związek przetrwał próbę czasu, a Sara i Przemek nadal tworzą parę po zakończeniu show? Jak zakończyły się miłosne przygody pozostałych graczy? Sprawdźcie! "Hotel Paradise 4": Które pary przetrwały po programie? Za nami wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji odcinek, do samego końca trzymał widzów Telewizyjnej Siódemki w napięciu. Po tym, jak większość byłych uczestników stanęła po stronie Sary i Michała, to ta dwój stanęła na drodze lojalności, by zmierzyć się w próbie Złotej Kuli. I gdy wydawać by się mogło, że finał sezonu zakończy się na 100 tys. złotych do podziału pomiędzy programowymi partnerami, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Przekraczając próg 90. tys. złotych, Sara postanowiła rzucić kulą , tym samym pozbawiając Michała złudzeń oraz głównej wygranej.  Teraz wiemy już, że to właśnie Sara Jezuit jest zwyciężczynią 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy poza nagrodą...

Miłosz czyta list z uśmiechem, Wiktoria ma smutną minę
screen/Player.pl
Newsy
Wiktoria wraca do "Hotelu Paradise 4"! Uczestnicy znów wściekli?
Wiktoria jest zdecydowanie najmniej lubianą mieszkanką "Hotelu Paradise 4". Dziewczyna doświadczyła ze strony mieszkańców hotelu niemało przykrości. Z programu wyrzucił ją jednak Miłosz, który teraz będzie miał okazję się zrekompensować. Tylko czy Wiktoria mu jeszcze zaufa?

W 4. edycji "Hotelu Paradise" dzieje się tak wiele, że uczestnicy ani na moment nie mogą przestać być czujni. Lincz na Wiktorii i wyrzucenie jej z programu wspólnymi siłami, bo to przecież grupa namawiała Miłosza, by pozbył się swojej partnerki na rajskim rozdaniu; okazała się być działaniem z krótkotrwałym efektem. Wiktoria bowiem wróciła do gry kilka dni później i doskonale wiedziała, że nie będzie mile widziana w progach raju. Uczestniczce pozostaje już tylko komitywa z Miłoszem, który powrotem Wiki jest bardzo uszczęśliwiony. Czy będzie miał możliwość rozegrać tę partię raz jeszcze, tylko tym razem stanąć po stronie swojej partnerki? "Hotel Paradise 4": Wiktoria wraca do programu. Wybaczyła Miłoszowi? Miłosz odkąd tylko zdecydował, że to właśnie Wiktoria opuści program, chodził jak struty. Uczestnik nie mógł sobie wybaczyć, że uległ tak bardzo presji grupy i wyrzucił z programu jedyną dziewczynę , do której żywił jakiekolwiek uczucia. Pocieszenia nie przyniosła mu także nowa para z Ohą, ponieważ w tej relacji Miłosz kompletnie nie umiał się odnaleźć, a nawet w rozmowie z Klaudią El Dursi przyznał, że jego nowa partnerka bardzo go męczy . Uczestnicy programu nie mieli pojęcia, że szczere rozmowy z prowadzącą program mogą cokolwiek zmienić w przebiegu miłosnego show. Okazało się, że szczere wyznanie Miłosza zostało wysłuchane i zgodnie z jego marzeniem, Wiktorię przywrócono do programu. Czy miała wielkie wejście? Produkcja zadbała o to, by to, co niewyjaśnione między dawną parą, zostało powiedziane. Miłosz miał opuścić hotel pod wymyślonym przez siebie pretekstem i udać się we wskazane w liście miejsce. Na słonecznej plaży, na podwójnej zanzibarskiej ławce pojawiła się jako pierwsza Klaudia El Dursi, która wyznała, że wysłuchała prośby uczestnika i...

Nasze akcje
Sephora diagnoza skóry
Pielęgnacja
Sprawdzamy potrzeby naszej skóry dzięki usłudze cyfrowej diagnozy w perfumerii Sephora i dobieramy najlepsze kosmetyki [test premium]
Współpraca reklamowa
garnier fructis Goodbye Damage
Fryzury
Szampon i odżywka Garnier Fructis Goodbye Damage sprawdzone przez Wizażanki!
Współpraca reklamowa
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
solverx test redakcji
Pielęgnacja
Sprawdziliśmy nową linię kosmetyków z kofeiną SOLVERX for MEN ACTIVE. Jak wypadły? [TEST REDAKCJI]
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa