Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Hotel Paradise 4: Nana bez afro. Diametralnie zmieniła fryzurę
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 4": Internauci miażdżą Nanę po wyborze Łukasza! "Dała sobie w twarz"

Ostatnie "Rajskie Rozdanie" w 4. edycji "Hotelu Paradise" sprawiło, że w sieci zawrzało. Internauci nie zostawili na Nanie suchej nitki.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Po tym, jak Nana obiecała byłemu partnerowi Launo bezpieczeństwo, a powrót do Łukasza określiła mianem "strzelenia sobie w twarz", widzowie nie mieli wątpliwości, że to właśnie Łukasz dostanie 15 minut na spakowanie swoich rzeczy i opuszczenie rajskiego Zanzibaru. Tak się jednak nie stało. W ostatniej chwili Nana postanowiła zmienić zdanie i podczas "Rajskiego Rozdania" postawiła na dawnego partnera, tym samym pozbywając się z gry Michała.

Oburzeni fani show w mocnych słowach skomentowali zachowanie Nany, a na uczestniczkę wylała się fala krytyki. Niektórzy uważają nawet, że "karma do niej wróci" i niebawem Nana pożałuje swojego wyboru i pożegna się z rajskim hotelem.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo płakała przez Nanę. To koniec ich przyjaźni?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4": fani ostro krytykują Nanę za wybór Łukasza

Ostatnie Rajskie Rozdanie w czwartej edycji "Hotelu Paradise" po raz kolejny udowodniło zarówno uczestnikom, jak i widzom miłosnego show TVN 7, że rajski hotel bywa nieprzewidywalny, a jego gracze kierują się nie tylko zimną strategią, ale też płomiennymi uczuciami. Kolejnym uczestnikiem, który pożegnał się z programem, był Michał - ulubieniec widzów i były partner Launo.

Co ciekawe, choć chłopak jeszcze przed Rajskim Rozdaniem zawarł z Naną tajny pakt, gwarantujący chłopakowi wspólne przejście z ciemnooką pięknością do kolejnego etapu programu, to nieoczekiwany powrót Janka do programu jawnie pokrzyżował jego szyki, a mająca sentyment do Łukasza dziewczyna w ostatniej chwili postanowiła zmienić zdanie i sparować się z byłym partnerem, tym samym odsyłając Michała do Polski.

- Jak mówił Miłosz, fajnie obudzić się obok kogoś, z kim serio chce się budować relacje. Dziś pójdę za tym, co czuję no i pijemy szampana z Łukaszem - mówiła Nana, kładąc rękę na dłoni Łukasza.

Screen programu "Hotel Paradise"

Przypominamy, że niedługo przed "Rajskim Rozdaniem" Nana jasno zaznaczyła, że nie ufa Łukaszowi, a jego słowa i gesty wobec niej są jedynie zwykłą grą, dlatego też nie zamierza kiedykolwiek stworzyć z nim pary.

- Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku - stwierdziła Nana.

To właśnie te słowa oraz późniejsze zagranie Nany sprawiło, że w sieci zawrzało.

- Nana zachowała się nie fair..tyle razy przejechała się na Łukaszu...

- "Nie składamy obietnic po alkoholu", a Nana na pandorze "jakbym dala szanse Łukaszowi to tak jakbym sobie dala w twarz" i chyba wtedy nie była po alkoholu... Ona chyba sama siebie nie słucha

- Nana przykład najgorszego człowieka … w twarz kłamała a potem przeprasza bez skrupułu 😎

- Szybko się przestała brzydzić Łukasza, a jeszcze szybciej dała sobie w twarz. Agentka z tej Nany, nie ma co - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Na reakcję Nany nie trzeba było długo czekać. Telewizyjna partnerka Łukasza za pośrednictwem Instagrama pokusiła się na obszerny komentarz całej sprawy.

- W hotelu wszystko zmienia się z godziny na godzinę. Do ostatniej sekundy nie wiedziałam jaki będzie mój wybór. Musiałam wybrać między układem a uczuciem. Z jednej strony miałam osobę miłą dla mnie, ale jedyne co nas łączyło to układ. A z drugiej, osobę, z którą coś mnie łączyło, ale mnie zraniła… - napisała na Instagramie. - Dziś piję szampana z Łukaszem, mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru❤️🥂.

Na koniec wpisu uczestniczka miłosnego hitu TVN postanowiła zapytać o zdanie swoich obserwatorów. Podczas gdy część z nich stanęła po stronie Michała, większość opowiedziała się za swoją ulubienicą, podkreślając, że "serce, nie sługa", a to właśnie emocje są w "Hotelu Paradise" najważniejsze.

- Według mnie bardzo dobrze zrobiłaś postąpiłaś zgodnie z samą sobą ❤️

- Ludzie zajmijcie się swoim życiem, po co tyle zawiści? To tylko program - komentują fani.

A co wy o tym sądzicie? Nana podjęła dobrą decyzję stawiając na Łukasza? 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Inga i Artur są parą po programie? Fani mają dowody. Inga odpowiedziała

mat. prasowe

Półfinał "Hotel Paradise 2"
Instagram @artur.hotelparadise2
Newsy
Półfinał 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami. Uczestnikom puściły nerwy. Z show odpadli ulubieńcy widzów
Takiego półfinału „Hotelu Paradise” nikt się nie spodziewał. Podczas decydującej „Pandory” z udziałem poprzednich uczestników programu, nie zabrakło karczemnych awantur, a nawet wyzwisk. Polały się łzy, a ulubieńcy widzów zostali wyeliminowani z gry. Jakie pary zawalczą ze sobą w wielkim finale?

Za nami emocjonujący półfinał 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise”. Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również i teraz trzy pary zostały poddane wielkiej próbie nie tylko w obecności zjawiskowej prowadzącej show, Klaudii El Dursi, ale również w towarzystwie byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Tym samym Magda i Robert, Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz zmierzyli się z ostateczną „puszką Pandory” podsumowującą ich dotychczasowe zachowanie w kontrowersyjnym hicie TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. By tego było mało, pytania na „Pandorze” zadawane były nie tylko przez samych półfinalistów, ale również byłych mieszkańców „Hotelu Paradise”, z którymi nie byli w najlepszych stosunkach. Podczas półfinału do show powrócili: były programowy partner Soni Adam Bilewicz, skonfliktowani z Magdą, Ania Matyasek , Ivan Yevtushenko i Kamil Piórkowski , pragnąca odegrać się na niewiernym i niesłownym Łukaszu, Julia Skrodzka , a także była partnerka Artura, Dominika Konował wraz w ukochanym, Bartkiem Graczykiem . Wśród standardowych pytań dotyczących zażyłości pomiędzy parami walczącymi o finał oraz ich planów na przyszłość, nie zabrakło też kontrowersyjnych i uszczypliwych komentarzy, krzyków, a nawet wyzwisk. Kto odpadł z programu, a kto zawalczy o wielki finał? Sprawdźcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)...

Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity
Instagram @lukaskarpinski
Newsy
Łukasz z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity: „rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”. Co się stało?
Łukasz Karpiński, uczestnik 2. edycji „Hotel Paradise”, padł ofiarą brutalnej napaści. Atak zakończył się dla niego poważnym złamaniem i rozciętą głową. Jak się teraz czuje?

Łukasz Karpiński, choć wcześniej próbował zaistnieć w mediach za sprawą takich produkcji jak „Pamiętniki z wakacji”, „Pierwszy raz za granicą”, czy „Umów się ze mną. Take me out” , to prawdziwą rozpoznawalność przyniósł mu udział w 2. edycji kontrowersyjnego show TVN, „Hotel Paradise”, gdzie zasłynął z niewybrednych komplementów i karczemnych awantur .  Pomimo iż przystojny blondyn nie zagrzał długo miejsca w programie z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych (odpadł z niego już po pierwszym „rajskim rozdaniu”), to dał się poznać widzom jako pewny siebie, bezkompromisowy gracz, który myśli, że może uwieźć każdą kobietę. Niestety nieco narcystyczny sposób przedstawiania się i pozowanie na „bad boya” nie spodobały się nie tylko uczestnikom, ale też widzom rajskiego hotelu, a instagramowe konto Łukasza Karpińskiego zalała fala hejtu . To jeszcze nie wszystko!  Jak wynika z najnowszych InstaStories byłego już uczestnika „Hotelu Paradise”, Łukasz został niedawno brutalnie napadnięty Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity Łukasz Karpiński należy do tych celebrytów, którzy uwielbiają chwalić się swoim życiem. Na śledzonym przez niemal 40 tys. osób instagramowym profilu chłopaka znajdziemy więc nie tylko jego selfie i zapowiedzi kolejnych zawodowych projektów, ale też wspomnienia z egzotycznych wakacji, szalonych imprez, czy sceny z siłowni prezentujące muskulaturę 24-latka.  Tym razem jednak najnowsze InstaStories Łukasza wprawiło internautów w osłupienie. Gwiazdor TVN zrelacjonował brutalne pobicie, którego stał się ofiarą. Rozcięta głowa, złamanie z...

Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję: "Fałsz na całej linii"! Czym aż tak ich rozwścieczyła?
Wystarczył jeden post, by na instagramowym koncie Soni Szklanowskiej zawrzało. Co takiego zrobiła gwiazda 2. edycji „Hotelu Paradise”, by fani zarzucali jej hipokryzję i obłudę? Rzeczywiście przesadziła?

Sonia Szklanowska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych bohaterek drugiego sezonu „Hotelu Paradise”. Zjawiskowa 21-latka już od początku pobytu w rajskim hotelu dała się poznać jako pewna siebie, przebojowa dziewczyna, która za wszelką cenę broni swoich racji i przekonań. To właśnie w pierwszych dniach swojego pobytu na Bali, niebieskooka piękność wdała się w karczemną awanturę w Łukaszem Karpińskim , zarzucając mu fałsz i hipokryzję. Później atmosfera w show jeszcze bardziej się zagęszczała. Sonia weszła w konflikt z Kamilem Piórkowskim , stała się wrogiem numer jeden Krystiana Mikołajczyka , a także poważnie podpadła Adamowi, z którym najpierw była w szczęśliwym związku, a później z dnia na dzień porzuciła go dla Roberta. I choć zmyślna gra Szklanowskiej była ostro krytykowana przez sympatyków kontrowersyjnego hitu TVN, większość z nich podziwiało zawziętość dziewczyny, jej charyzmę, otwartość a jednocześnie wrażliwość i empatię.  Sonia nie tylko pomagała innym parom, starała się integrować z grupą i dzielić z nimi swoimi spostrzeżeniami, ale też bez skrępowania mówiła pozostałym uczestnikom, co przeszkadza jej w ich zachowaniu, przez co niejednokrotnie stawała się obiektem plotek. Jak się jednak okazuje to, co irytowało Szklanowską w innych mieszkańcach rajskiego hotelu, teraz stało się jej znakiem rozpoznawczym . Sprawdźcie, czym Szklanowska rozwścieczyła fanów „Hotelu Paradise” i dlaczego w ostrych słowach zarzucają jej hipokryzję. Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję Sonia Szklanowska już na samym początku wydawała się dość skromna, krytykowała innych uczestników za robienie czegoś pod publiczkę. To właśnie mocny makijaż i odważne stylizacje Julii, zachwyt Magdy nad urokami życia influencerki,...

Hotel Paradise 2: Łukasz oświadczył się Soni
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Hotel Paradise: Łukasz Karpiński oświadczył się Soni Szklanowskiej
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Po wielkim powrocie Łukasza Karpińskiego do „Hotelu Paradise” atrakcyjny i budzący wiele kontrowersji blondyn oświadczył się jednej z uczestniczek programu!

Łukasz Karpiński to niezaprzeczalnie jeden z najbarwniejszych bohaterów 2. edycji „Hotelu Paradise”. Atrakcyjny blondyn, który już wcześniej próbował swoich sił w innych randkowych programach , od pierwszego odcinka hitu TVN budził wiele skrajnych emocji. Chłopak nachalnie podrywał mieszkanki rajskiego hotelu i przekraczał ich strefę komfortu, dotykając je i tuląc, gdy nie miały na to ochoty. Zbytnia pewność siebie, jednak okazała się dla przebojowego 24-latka zgubna i to właśnie on opuścił „Hotel Paradise” już na pierwszym „rajskim rozdaniu” . Gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, Karpiński został przywrócony do programu i od razu został związany z Sonią Szklanowską … i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył, wyznając jej jeden z największych swoich sekretów. Karpiński przyznał, że był kiedyś bezdomny. Szczere zwierzenia i rezygnacja z postawy cwaniaka to nie jedyne, co zmieniło się po powrocie Łukasza do „Hotelu Paradise”. Chłopak z odcinka na odcinek wykazywał się coraz...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!