Kosmetyki Eveline Cosmetics
Wyniki testu
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Łukasz i Nana z Hotelu Paradise są w związku
@lukaszhr_
Newsy

"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana mieli kryzys? "Były chwile wahania"

Łukasz z "Hotelu Paradise" zdradził, jak przebiegała jego relacja z Naną. Uczestnik czwartej edycji randkowego show opowiedział o związku i zdradził, czy jego wybranka udawała. "Tak, były chwile wahania".

Po zakończeniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Łukasz i Nana oficjalnie potwierdzili, że po powrocie z Zanzibaru nadal są razem. Ta wiadomość mogła okazać się dla wielu widzów niemałym zdziwieniem, ponieważ oboje w trakcie nagrywania programu przeszli wiele poważnych kryzysów. Część fanów jeszcze przed emisją finału była pewna, że uczestnicy udają i nie udało im się stworzyć poważnego związku.

Niedawno Łukasz z "Hotelu Paradise" postanowił odnieść się do jego relacji z Naną w mediach społecznościowych. Uczestnik randkowego show został zapytany o to, czy jego partnerka z programu grała kogoś, kim nie jest i czy wreszcie naprawdę wie, czego chce. Co pojawiło się na jego Instagramie?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Nana zdradziła, że przejdzie z Łukaszem do finału? "Jestem z nas mega dumna"

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4": Łukasz opowiedział o związku z Naną. "Było mnóstwo zawirowań"

Na finałowej gali "Hotelu Paradise" Łukasz i Nana skończyli z sekretami i zdradzili to, jak po zakończeniu nagrywania programu potoczyła się ich dalsza znajomość. W rozmowie z naszą reporterką oficjalnie potwierdzili, że dziewięć miesięcy od powrotu z Zanzibaru do nadal są razem. Ze słów uczestników randkowego show TVN7 wynikało, że udało im się stworzyć poważną relację.

Finał
mat. prasowe

Choć pojawiły się deklaracje, fani nadal byli ciekawi, czy para rzeczywiście jest szczęśliwa i czy po tak długim czasie do ich związku nie wkradła się niepewność. Internauci chcieli też wiedzieć, jak w jakim stopniu oboje kreowali swój wizerunek w "Hotelu Paradise". Łukasz postanowił uciąć wszelkie spekulacje i opublikował na swoim Instagramie jasny komunikat.

Łukasz nie ukrywał też, że początkowo ani on, ani Nana nie liczyli na związek. Oboje podchodzili do perspektywy stworzenia relacji w programie z rezerwą. Z wpisu uczestnika wynika, że na pierwszym etapie para - podobnie jak widzowie - nie wiedziała, czy może liczyć na cokolwiek poważnego. Na wstępie Nana i jej partner zostali odebrani jako osoby, które skaczą z kwiatka na kwiatek i wolą zabawę od zaangażowania.

Nana i Łukasz z Hotel Paradise są parą po programie
Party.pl/mat. prasowe

Czas odnieść się do wszystkich plotek na nasz temat. Jak wiecie, żadne z nas nie przyleciało na Zanzibar z nadzieją na związek i odrzucaliśmy możliwość bliższej relacji. Będąc na Zanzibarze, zadawaliśmy sobie te same pytania co wy. Czy Łukasz będzie poważniejszy? Czy Nana w końcu będzie wiedziała, czego chce? Czy on/ona gra? - napisał.

 

Wątpliwości widzów nie były nieuzasadnione. Dobrze wiemy, że na początku programu przyszłość Łukasza i Nany była niepewna. Między nimi dochodziło do konfliktów, pojawiały się też ciche dni i prawdziwe dramy. Warto przypomnieć, że w pewnym momencie Nana stwierdziła, że ich relacja jest już przegrana i nie ma szans na powrót. Łukasz przyznał, że rzeczywiście w związku nie zawsze było łatwo, ale ostatecznie uczestnikom udało się zbudować trwałą więź.

Tak, były chwile wahania. W telewizji widzieliście dużo naszych kłótni i niedogadań. Jednak nie zna życia ten, który myśli, że zawsze wszystko jest piękne i kolorowe. W naszej relacji, którą mogliście śledzić przez wiele tygodni, było mnóstwo zawirowań. Na koniec nasza relacja bardzo się rozwinęła - wyjaśnił.

Adam Jankowski/REPORTER

"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są w związku na odległość

Nie tylko na Zanzibarze na uczestników "Hotelu Paradise" czekały pułapki. W ich przypadku stworzenie silnego związku po zakończeniu programu mogło się okazać bardzo trudne, a nawet niewykonalne, ponieważ dzielą ich setki kilometrów. Warto przypomnieć, że na co dzień Łukasz nie mieszka w Polsce. Partner Nany od dawna żyje w Belgii. W swoim wpisie dał jednak jasno do zrozumienia, że odległość nie stanowi dla niego przeszkody.

Łukasz z Hotelu Paradise zdradził, czy Nana udaje
@lukaszhr_

Na początku można było nas określić jako graczy, ale to w grze telewizyjnej właśnie zdecydowaliśmy przestać grać. Musieliśmy przelecieć te 10 tysięcy kilometrów, żeby się poznać, więc te 1300 kilometrów, które nas dzieli, nie jest teraz żadną wymówką. W dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe, jedynym ograniczeniem dla człowieka jest on sam. A więc odpowiadając na Wasze ostatnio często zadawane pytanie... Tak, jesteśmy razem - zakończył.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce? "Byłam zaskoczona zachowaniem Ohy"

Co myślicie o związku Łukasza i Nany? Jesteście zdania, że para będzie ze sobą jeszcze długie lata?

mat. prasowe

Nana i Łukasz z Hotel Paradise są parą po programie
Party.pl/mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są razem tylko ze względu na kontrakt? Para odpowiada
Łukasz i Nana z "Hotelu Paradise" ucięli spekulacje na temat związku. Internauci zapytali o tajemniczy kontrakt, przez który uczestnicy randkowego show rzekomo pozostają parą.

Nana i Łukasz z "Hotelu Paradise" zorganizowali obiecany live na Instagramie, by odpowiedzieć na pytania, które najbardziej nurtują widzów. Jak łatwo można się domyślić, większość z nich dotyczyło związku pary. Internauci chcieli wiedzieć, czy między uczestnikami nadal jest tak dobrze, jak przedstawili to na uroczystej imprezie z okazji emisji wielkiego finału czwartej edycji randkowego show TVN7. Widzowie "Hotelu Paradise" zapytali Łukasza i Nanę, jak radzą sobie, pozostając w związku na odległość i kiedy wreszcie zamieszkają razem. Pojawił się też temat tajemniczego kontraktu, którym rzekomo mają być związani uczestnicy programu. Czego się dowiedzieliśmy? "Hotel Paradise 4": dlaczego Nana i Łukasz nie zamieszkali razem? W trakcie imprezy kończącej przygodę z czwartą edycją "Hotelu Paradise" Łukasz i Nana potwierdzili, że są razem już od dziewięciu miesięcy. Wyznanie, które padło podczas rozmowy z naszą reporterką, okazało się niemałym zaskoczeniem, ponieważ mnóstwo widzów programu uważało, że ten związek nie ma dużych szans na przetrwanie. A jednak chcieć, to móc. Być może to właśnie ci uczestnicy są prawdziwymi zwycięzcami show. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o stanie zdrowia syna. "taka bezradność rodzica, totalna niemoc"  Wbrew temu, co mogli sądzić fani, między Łukaszem i Naną od powrotu z Zanzibaru nie pojawił się ani jeden poważny konflikt . Warto przypomnieć, że para jest  w związku na odległość - dzieli ich aż 1300 kilometrów. Natalia na co dzień mieszka w Warszawie, natomiast Łukasz ma ułożone życie w Brukseli. W rozmowie z naszą reporterką oboje potwierdzili jednak, że niedługo chcą zamieszkać razem. Jeden z internautów zapytał na Instagramie, dlaczego...

Nana i Łukaz Hotel Paradise 4
Instagram@nanamajos
Newsy
Nana i Łukasz z Hotelu Paradise są parą po programie? Wydało się przez przypadek
Hotel Paradise 4 dostarcza mnóstwo emocji. Związek Nany i Łukasza zmienia się w każdym odcinku i wydaje się być nieprzewidywalny. Nie trudno jednak zauważyć, że mocno się rozwinął. Wiemy, czy przegrał próbę!

Nana I Łukasz to para z Hotelu Paradise, która od dłuższego czasu jest na językach widzów show. Nic dziwnego, relacja tych dwoje przypomina rollercoaster. Co więcej, fani programu nie do końca są zwolennikami decyzji jakie podejmują uczestnicy. Wiele osób nie dawało szans Nanie i Łukaszowi na stworzenie stabilnej relacji po zakończeniu programu. Teraz uczestnik zdradził, czy im się to udało. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Łukasz grzmi na internautów po hejcie na Nanę. Padły naprawdę mocne słowa Związek Nany i Łukasza w Hotelu Paradise 4 Nana i Łukasz z Hotelu Paradise tworzyli parę niemal od początku trwania programu. Uchodzili za stabilną relację, w której nie pojawiał się jednak żar uczuć. 19-latka powoli zbliżała się jednak do Łukasza i z czasem para wymieniała się czułościami. Sielankę zaburzyło jednak kilka sytuacji, w których udział brały osoby trzecie. Łukasz spędzał chwile z Wiktorią, a podczas jednej z imprez uczestników Hotelu Paradise "poniosło". To skutkowało napięciami w związku Wiktorii i Miłosza, a w konsekwencji usunięciem jej przez niego z programu. Nana wybrała też Mateusza podczas jednego z parowań, raniąc tym ego Łukasza. Mężczyzna odwdzięczył się tym, że podczas jednego z rajskich rozdań oznajmił Nanie, że zamierza stworzyć parę z Vanessą. Wydawało się nawet, że zamierza rywalizować o jej względy z Mateuszem. Ostatecznie się nie udało i wrócił do Nany. Uczestniczka postanowiła dać mu kolejną szansę i wyeliminowała tym samym z programu Michała.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nana wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. "czuję się, jakbym weszła w inne ciało" Fani byli wściekli. Ostro komentowali wybór młodej uczestniczki Hotelu Paradise....

Sara z Hotel Paradise
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 4": Sara jest już w nowym związku z innym uczestnikiem show? Odpowiedziała
Sara z "Hotelu Paradise" odpowiedziała na pytania fanów, którzy chcieli wiedzieć, dlaczego ukrywa swojego partnera. Czy to ktoś z programu? Co z Przemkiem?

Niedawno Sara z "Hotelu Paradise" zaprosiła fanów do Q&A na swoim Instagramie. Uczestniczka czwartej edycji randkowego show została zapytana o życie uczuciowe. Internauci chcieli przede wszystkim wiedzieć, z kim obecnie jest w związku. Nie mogła też uniknąć pytań o Przemka. Oboje stanowili jedną z ulubionych par widzów, ale po emisji finałowego odcinka potwierdzili, że nie są razem. Fani "Hotelu Paradise" postanowili zapytać Sarę, dlaczego nadal trzyma swojego obecnego partnera. Wokół tajemniczego mężczyzny pojawiło się już wiele plotek. Czy to ktoś z programu TVN7? A może Przemek jednak znalazł sposób, by zdobyć serce uczestniczki show? "Hotel Paradise 4": Sara i Przemek wrócili do siebie?  Organizując Q&A na Instagramie, Sara z "Hotelu Paradise" musiała być przygotowana na pytania dotyczące jej bliskich relacji. Uczestniczka, która stworzyła parę z Przemkiem, ostatecznie musiała pojawić się w finale bez swojego partnera, co było zawodem dla wielu widzów randkowego show. Oglądając ostatni odcinek czwartej edycji programu, fani liczyli na to, że dziewczyna zgarnie pieniądze i podzieli się z nimi z kolegą, który odpadł tuż przed metą. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są razem tylko ze względu na kontrakt? Para odpowiada Jednak już w trakcie wielkiej imprezy z okazji finału "Hotelu Paradise" dowiedzieliśmy się, że Sara i Przemek nie są razem. To mógł być prawdziwy cios dla ich fanów, zwłaszcza że - jak przekazał Michał - para rozstała się zaledwie kilka dni po powrocie do Polski z Zanzibaru. Nadal nie jest jasne, dlaczego im nie wyszło. Wkrótce okazało się, że w życiu uczestniczki pojawił się ktoś inny. Wydawało się jednak, że Przemek tak łatwo się nie podda. Nic dziwnego, że...

Kto przeszedł do finałowego tygodnia w Hotelu Paradise 4?
mat. prasowe Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise 4": Wiemy, kto zawalczy o zwycięstwo! Kto przeszedł do finałowego tygodnia? 
Oto pary, które zawalczą o wielki finał "Hotelu Paradise". Było zaskoczenie po ostatnim "rajskim rozdaniu"? Co Łukasz zrobił z immunitetem?

Znamy skład finałowego tygodnia 4. edycji "Hotelu Paradise"! Ostatnie "rajskie rozdanie" było bardzo emocjonujące. Tuż przed "rajską wyrocznią" do programu wróciły kolejne dwie osoby! Czy Łuki, który do tej pory był singlem mógł dzięki temu odetchnąć z ulgą? Okazuje się, że uczestnik postawił wszystko na jedną kartę, jednak czy udało mu się coś ugrać? Zobaczcie, kto odpadł i w jakich duetach uczestnicy będą walczyć o główną wygraną i obecność w wielkim finale, który TVN7 wyemituje już 6 grudnia! "Hotel Paradise": Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w 4. edycji! Kto odpadł? Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają już zenitu. Przed nami już tylko finałowy tydzień. Dziś odbyło się ostatnie "rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise". Nie brakowało również zwrotów akcji. Podczas jednego z zadań siłowych panowie mieli szansę walczyć o tajemniczą nagrodę. Zwycięzcą okazał się być Łukasz, partner Nany. Mały udział w jego wygranej przypisuje sobie Łuki, który postanowił poddać się, aby nieco pomóc koledze. Nagroda czekała na Łukasza w jednej z sypialni. Gdy się do niej udał, okazało się, że czekają tam na niego Inga i Janek , którzy dostali właśnie drugą szansę w programie!  Nie to jednak było nagrodą dla Łukasza. Uczestnik otrzymał immunitet! Otrzymujesz immunitet na "rajskie rozdanie". Wykorzystaj go mądrze - brzmiał komunikat.  Łukasz mógł zatrzymać go dla siebie i zabezpieczyć swoją parę z Naną, a mógł także, pomóc komuś, przekazując go w dobre ręce. Łuki, który aktualnie jest singlem i boi się o swoją obecność w show, postanowił przypomnieć uczestnikowi, że to dzięki niemu wygrał konkurencję i zapytał, czy nie mógłby to właśnie jemu oddać...

Nasze akcje
Zdrowe włosy
FRYZURY

Poznaj nowy hit Wizażanek na porost włosów!

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek