Po zakończeniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Łukasz i Nana oficjalnie potwierdzili, że po powrocie z Zanzibaru nadal są razem. Ta wiadomość mogła okazać się dla wielu widzów niemałym zdziwieniem, ponieważ oboje w trakcie nagrywania programu przeszli wiele poważnych kryzysów. Część fanów jeszcze przed emisją finału była pewna, że uczestnicy udają i nie udało im się stworzyć poważnego związku.

Reklama

Niedawno Łukasz z "Hotelu Paradise" postanowił odnieść się do jego relacji z Naną w mediach społecznościowych. Uczestnik randkowego show został zapytany o to, czy jego partnerka z programu grała kogoś, kim nie jest i czy wreszcie naprawdę wie, czego chce. Co pojawiło się na jego Instagramie?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Nana zdradziła, że przejdzie z Łukaszem do finału? "Jestem z nas mega dumna"

"Hotel Paradise 4": Łukasz opowiedział o związku z Naną. "Było mnóstwo zawirowań"

Na finałowej gali "Hotelu Paradise" Łukasz i Nana skończyli z sekretami i zdradzili to, jak po zakończeniu nagrywania programu potoczyła się ich dalsza znajomość. W rozmowie z naszą reporterką oficjalnie potwierdzili, że dziewięć miesięcy od powrotu z Zanzibaru do nadal są razem. Ze słów uczestników randkowego show TVN7 wynikało, że udało im się stworzyć poważną relację.

mat. prasowe

Choć pojawiły się deklaracje, fani nadal byli ciekawi, czy para rzeczywiście jest szczęśliwa i czy po tak długim czasie do ich związku nie wkradła się niepewność. Internauci chcieli też wiedzieć, jak w jakim stopniu oboje kreowali swój wizerunek w "Hotelu Paradise". Łukasz postanowił uciąć wszelkie spekulacje i opublikował na swoim Instagramie jasny komunikat.

Zobacz także

Łukasz nie ukrywał też, że początkowo ani on, ani Nana nie liczyli na związek. Oboje podchodzili do perspektywy stworzenia relacji w programie z rezerwą. Z wpisu uczestnika wynika, że na pierwszym etapie para - podobnie jak widzowie - nie wiedziała, czy może liczyć na cokolwiek poważnego. Na wstępie Nana i jej partner zostali odebrani jako osoby, które skaczą z kwiatka na kwiatek i wolą zabawę od zaangażowania.

Party.pl/mat. prasowe
Czas odnieść się do wszystkich plotek na nasz temat. Jak wiecie, żadne z nas nie przyleciało na Zanzibar z nadzieją na związek i odrzucaliśmy możliwość bliższej relacji. Będąc na Zanzibarze, zadawaliśmy sobie te same pytania co wy. Czy Łukasz będzie poważniejszy? Czy Nana w końcu będzie wiedziała, czego chce? Czy on/ona gra? - napisał.

Wątpliwości widzów nie były nieuzasadnione. Dobrze wiemy, że na początku programu przyszłość Łukasza i Nany była niepewna. Między nimi dochodziło do konfliktów, pojawiały się też ciche dni i prawdziwe dramy. Warto przypomnieć, że w pewnym momencie Nana stwierdziła, że ich relacja jest już przegrana i nie ma szans na powrót. Łukasz przyznał, że rzeczywiście w związku nie zawsze było łatwo, ale ostatecznie uczestnikom udało się zbudować trwałą więź.

Tak, były chwile wahania. W telewizji widzieliście dużo naszych kłótni i niedogadań. Jednak nie zna życia ten, który myśli, że zawsze wszystko jest piękne i kolorowe. W naszej relacji, którą mogliście śledzić przez wiele tygodni, było mnóstwo zawirowań. Na koniec nasza relacja bardzo się rozwinęła - wyjaśnił.

Adam Jankowski/REPORTER

"Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są w związku na odległość

Nie tylko na Zanzibarze na uczestników "Hotelu Paradise" czekały pułapki. W ich przypadku stworzenie silnego związku po zakończeniu programu mogło się okazać bardzo trudne, a nawet niewykonalne, ponieważ dzielą ich setki kilometrów. Warto przypomnieć, że na co dzień Łukasz nie mieszka w Polsce. Partner Nany od dawna żyje w Belgii. W swoim wpisie dał jednak jasno do zrozumienia, że odległość nie stanowi dla niego przeszkody.

@lukaszhr_
Na początku można było nas określić jako graczy, ale to w grze telewizyjnej właśnie zdecydowaliśmy przestać grać. Musieliśmy przelecieć te 10 tysięcy kilometrów, żeby się poznać, więc te 1300 kilometrów, które nas dzieli, nie jest teraz żadną wymówką. W dzisiejszym świecie wszystko jest możliwe, jedynym ograniczeniem dla człowieka jest on sam. A więc odpowiadając na Wasze ostatnio często zadawane pytanie... Tak, jesteśmy razem - zakończył.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce? "Byłam zaskoczona zachowaniem Ohy"

Reklama

Co myślicie o związku Łukasza i Nany? Jesteście zdania, że para będzie ze sobą jeszcze długie lata?

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama