Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Marcin i Nathalia na Puszcze Pandory "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Nathalia nie wytrzymała na Pandorze! Marcin i Kara mocno oberwali

To co wydarzyło się na ostatniej Puszce Pandory przeszło najśmielsze oczekiwania widzów. Spotkanie Nathalii z Kamilem fani programu z pewnością zapamiętają na długo. Z "Hotelem Paradise 3" również musiała się pożegnać jeszcze jedna para. Kto znajdzie się finale?

Finał "Hotelu Paradise 3" już w czwartek, jednak po tym, co wydarzyło się w ostatnim odcinku kontrowersyjnego show, emocje widzów dosłownie sięgnęły zenitu. Jeszcze przed Puszką Pandory z programem musiała pożegnać się jedna z par, a kiedy wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" w końcu spotkali się na plaży, okazało się, że niektórzy zdecydowanie woleliby zapaść się pod ziemię.

Choć Karia i Marcin spodziewali się, że czekają ich trudne chwile, okazało się, że ta dwójka znalazła się w prawdziwym ogniu pytań, z których trudno było im wyjść obronną ręką, a uczestnicy nie zostawili na nich suchej nitki.

Jak zmienili się uczestnicy "Hotelu Paradise 3"? Mamy naprawdę stare zdjęcia

Krzysiek i Kornelia odpadli z "Hotelu Paradise 3"

W "Hotelu Paradise 3" przyszedł moment, w którym uczestnicy musieli się nawzajem eliminować. Kiedy pary, które znalazły się w finałowym tygodniu, musiały zadecydować kto ma najmniejszą szansę na miłość i tym samym opuści program, okazało się, że wszyscy wskazali na Kornelię i Krzyśka. Choć uczestnik przyjął tą wiadomość z uśmiechem, dziewczyna nie kryła, że jest bardzo zawiedziona. 

Jestem zdania, że żeby nazwać relację miłością trzeba naprawdę najpierw zbudować przyjaźń, żeby później zbudować takie solidne fundamenty. Natomiast no nie uważam, że takie szybkie okazywanie sobie różnego rodzaju gestów, z jednej relacji w drugą to oznaka, że można zbudować coś większego. Jestem zdania, że na wszystko potrzeba czasu. Natomiast nie neguję, bo wszystkich was pokochałam - mówiła. 

Nic jednak nie mogło już zmienić decyzji uczestników, a kiedy Kornelia pakowała swoje walizki, nie mogła powstrzymać łez. Okazało się, że dziewczyna ma do pozostałych ogromny żal i uważa, że to ona i Krzysiek zasługiwali na to, by pozostać w programie - nie Kara i Marcin. 

No sorry, ale jak się ktoś liże po pierwszym dniu.  Marcin miał relację z Nathalią, teraz z Kariną, to to nie jest prawdziwa relacja i on się bawi. Ja się czuje jakbym dostała kopa w dupę. Mi jest przykro. Myślałam, ze ktokolwiek tutaj jest po mojej stronie - mówiła cała w emocjach do Bibi.

Kara i Marcin nie kryli swojego szczęścia, jednak nie miało ono potrwać zbyt długo. Okazało się, że na ostatniej Puszce Pandory w Rajskim Hotelu, czeka na nich prawdziwe piekło. 

"Hotel Paradise 3": Nathalia atakuje Marcina i Karę na Puszcze Pandory 

Ostatnia Puszka Pandory wzbudzała ogromne emocje i wszyscy zastanawiali się, jak będzie wyglądało spotkanie Kary i Marcina z Kamilem i Nathalią. Nie trudno się domyślić, że nie należało ono do najmilszych. Choć Kamil pojawił się na plaży ze swoim charakterystycznym, nieschodzącym z twarzy, zawadiackim uśmiechem, Nathalia wbijała szpile w swojego byłego partnera i jego nową partnerkę. Co więcej, na pierwsze pytanie do tej pary nie musieliśmy długo czekać. Uczestnicy zapytali Karę, czy jej relacja z Marcinem faktycznie jest tylko przyjacielska, tak, jak mówili na początku. Cóż, dziewczyna zdecydowanie zaprzeczyła. 

- Na początku tak było, ale wszystko się zmieniło. Jest jakaś chemia. Nie mogę opisać słowami co czuję - powiedziała.

- Co czujesz? - wtrąciła szybko Nathalia.

- Szczęście. 

Odpowiedź Kary zdecydowanie nie spodobała się Nathalii, co było widać po jej wymownym wyrazie twarzy. Wtedy odpowiedzi na pytanie postanowił udzielić również Marcin. 

Na przestrzeni kilku dni, które mieliśmy tutaj, pojawiło się kilka fajnych randek, które na pewno nas mocno zbliżyły do siebie. To na pewno nie są te same uczucia, które kierowałem w tym momencie kiedy byłem z Nathalią, kiedy zbudowaliśmy coś bardzo ciekawego. Za co ci bardzo dziękuję, za ten czas. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zmieni naszej relacji, którą zbudowaliśmy - wyjaśnił.

Cóż, te słowa Marcina zdecydowanie obróciły się przeciwko niemu, a byli uczestnicy natychmiast naskoczyli na chłopaka, dopytując się, jak niby ma to nie wpłynąć na jego relację z Nathalią. Kiedy Marcin stwierdził, że mówi o tym, by dalej darzyli się szacunkiem, reszta nie wierzyła w to co właśnie usłyszała. Luiza nie wytrzymała i stwierdziła, że chłopak wszedł z nową relację nawet nie kończąc drugiej i w jej oczach zwyczajnie leciał na "dwa fronty". Za to Kornelia zastanawiała się, czy faktycznie uważa, że w dwa dni zbudował z Karą głębszą relację, niż przez półtora miesiąca z Nathalią. 

Nie, nie nazwałbym tego głębszą relacją, ale to są inne uczucia po prostu - skomentował. 

Choć byli uczestnicy wiedzieli, jak Marcin zachował się wobec Nathalii, okazało się, że nikt nawet nie podejrzewał, że on i Kara uprawiali ze sobą seks. Dopiero przypadkiem wygadała się o tym Basia!

Ja byłam w bardzo dużym szoku, jak mi Krystian powiedział. Nie mogłam w to uwierzyć. Nie będę przytaczać swoich słów, bo przeklinałam w pokoju. Najpierw powiedział mi o pocałunku, później o przespaniu...

Słowa dziewczyny wprawiły byłych uczestników "Hotelu Paradise 3" w osłupienie. Luiza powtarzała jej słowa z niedowierzaniem, a kiedy Nathalia zapytała, czy naprawdę to zrobili, Kara i Marcin odpowiedzieli jej jedynie milczeniem. Wtedy dziewczyna nie wytrzymała, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Marcin, powiedzieliśmy sobie tutaj, zapytałeś się czy będą twoją dziewczyną, czy spróbujemy, co jest w życiu rzeczywistym. Marcin ty nawet nie skończyłeś ze mną relacji, a nagle zacząłeś budować nową. Ja się z tobą żegnałam, mówiłam Ci "będę ci kibicować i trzymać za ciebie kciuki" i dla mnie to było bardzo ważne, żebyś tutaj godnie reprezentował naszą parę, a tak naprawdę przez tydzień to ty zachowałeś się jakbyś jednym słowem nasrał na to wszystko, co tutaj zbudowaliśmy.

Nathalia nie zostawiła również suchej nitki na Karze. Dziewczyna bardzo rozzłościła ją tym, że przez całą Puszkę Pandory siedziała z uśmiechem na twarzy. Była partnerka Marcina postanowiła powiedzieć jej kilka mocnych słów, stwierdzając, że jest nielojalna i nieempatyczna.

I nie uśmiechaj się tak Kara bo mi nie jest do śmiechu w tej sytuacji. I zapamiętaj sobie teraz, co mówię do ciebie. Jesteś kobietą nielojalną. Całowaliście się? - zapytała Kamila - Tak Kara? To jest takie normalne jednego dnia całować się z jednym facetem, a drugiego dnia z innym facetem? I również jesteś kobietą nieempatyczną, ponieważ ty widziałaś, jak wyglądała nasza relacja wchodząc tutaj do programu.

Kara próbowała się bronić, jednak później było tylko gorzej, bo Marcin przyznał, że chciałby spróbować z Karą czegoś więcej po programie. Te słowa zdecydowanie zabolały Nathalię, która postanowiła przypomnieć swojemu byłemu partnerowi, jakie obietnice jej składał. Kiedy Marcin stwierdził, że może utrzymywać z Nathalią przyjacielskie relacje, uczestniczka stanowczo zaprzeczyła, przypominając, że w prywatnych rozmowach nie mówili nic o samej przyjaźni. Pozostali uczestnicy również nie zostawili na chłopaku suchej nitki. Stwierdzili, że potraktował Nathalię jak zabawkę i najwyraźniej jest bardzo kochliwy. 

Choć Marcin i Kara przyznali, że w ich przypadku nie można jeszcze mówić o miłości, połączyło ich coś wyjątkowego i są sobą zauroczeni. Jednak Nathalia nie była jedyną osobą, której należały się wyjaśnienia. Fani "Hotelu Paradise 3" doskonale pamiętają moment, w którym Kamil opuścił program z podniesioną głową, choć mógł walczyć o Karę z którą był w parze i wyeliminować z gry Marcina. Uczestnik przyznał, że opuszczając Zanzibar był pewien, że zostawia swoją partnerkę w dobrych rękach i zapytał Marcina, czy choć przez chwilę nie pomyślał o tym, że on również chciał stworzyć z Karą coś po programie. 

Nie no siedziało mi to w głowie jak najbardziej, też zobaczysz, jak ja tutaj funkcjonowałem przez ten czas. Ale po prostu zadziało się, nie wiem jak to nawet wytłumaczyć stary. Po prostu stało się, przykro mi - skomentował Marcin. 

Mimo zapewnień Marcina, większość nie była w stanie uwierzyć w to, że nie chciał nikogo zranić. Nathalia nie była w stanie ukryć swojego smutku, złości i żalu. Po raz kolejny dała swojemu partnerki znać, że jego zachowanie bardzo ją zabolało i naprawdę bardzo mu kibicowała i darzyła ogromnym zaufaniem. Uczestniczka stwierdziła, że Marcin zrobił to z pełną świadomością i zwyczajnie wszedł w nową relację nie kończąc starej. Pozostali uczestnicy zwrócili jednak uwagę na fakt, że Marcin i Kara zaszli w programie tak daleko dzięki Bibi i Simonowi, a także Basi i Krystianowi. W końcu to oni w ostatnim głosowaniu zadecydowali, że szansy na finał nie powinni mieć Krystian i Kornelia. Jak postanowili się z tego wytłumaczyć? 

- Jak odpadłam z programu i zobaczyły to moje oczy, no to było mi bardzo przykro. Bardzo. Wiadomo, że jestem całym sercem za Nathalką i wiem, co czujesz. Stara naprawdę wiem, no ale no po prostu pytanie było, kto ma najmniejsze szanse na miłość, a wiem, że tutaj nie ma chemii po prosty - mówiła Bibi. 

- Wiesz dlaczego zagłosowałam w taki sposób? Tylko i wyłącznie, mówię - byłam zmieszana, miałam wybór między moim Krzysiem, który był mi najbliższy jako kumpel i Marcinem, którego kocham, wiadomo. Ale Krzysiu po randce sam powiedział, że się odpula - powiedziała Basia, a Krystian przyznał, że uważa tak samo. 

Cóż, wygląda na to, że to jeden z nielicznych razy, kiedy Krystian zgodził się z Basią, na co pozostali również zwrócili uwagę twierdząc, że chemia pomiędzy tą dwójką zdecydowanie słabnie. Co więcej to właśnie do byłych uczestników "Hotelu Paradise 3" będzie należała decyzja, kto znajdzie się w finale. Czy Marcin i Kara przekreślili swoje szanse zdradą byłych partnerów? Okazuje się, że żadna z par nie może czuć się spokojna, i każdy ma coś za uszami. Na Puszce Pandory wydało się, że Luiza uważa, że Bibi jest fałszywa i wygląda na to, że wielu będzie miało po programie sporo do wyjaśnienia. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nathalia i Kamil są w związku? Zostali przyłapani przez paparazzi w namiętnych uściskach

Wygląda na to, że Nathalia nie jest w stanie wybaczyć Marcinowi. Kiedy uczestniczka pojawiła się na ostatniej Puszce Pandory w "Hotelu Paradise 3" nie zostawiła na swoim byłym partnerze suchej nitki. Pozostali również stanęli po jej stronie, twierdząc że chłopak potraktował ją jak zabawkę.

Marcin Grajoszek i Nathalia Fok - Hotel Paradise
Instagram@nathalia_fok

Czyżby przez zachowanie Marcina, on i Kara stracili szansę na finał? Dziewczynie również mocno się oberwało. Nathalia stwierdziła, że nie ma ona w sobie za grosza empatii oraz nie wie, co to lojalność. 

Kara
mat. prasowe

Swojego rozczarowania nie krył również Kamil. Uczestnik nie podejrzewał, że Marcin, który został w programie dzięki niemu, mógłby zrobić mu coś takiego. Chłopak ciągle liczył, że kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise" dobiegnie końca, będzie mógł spróbować stworzyć z Karą coś więcej. 

Kamil
mat. prasowe

Hotel Paradise 3: Bibi wraca do programu, Marcin zostawi Karę?
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Nathalia czy Kara?! Niezdecydowanie Marcina i wielki powrót faworytki! 
Do "Hotelu Paradise" właśnie powróciła ulubienica widzów! Za to Marcin znowu im podpadł. Tymi słowami na dobre przekreślił swoje szanse? Takiej "puszki Pandory" dawno nie było.

Oj, dzieje się - tak najlepiej podsumować to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise 3". Nawet najwierniejsi fani programu nie mogli uwierzyć w taki zwrot akcji. Choć po tym, jak Ola wróciła do programu wyrzucając Bibi, a Marcin przespał się z Karą mogłoby się wydawać, że na rajskim Zanzibarze nic już nie może nas zaskoczyć, jednak nic bardziej mylnego. To, co wydarzyło podczas dzisiejszej "puszki Pandory" i tuż po niej przerosło najśmielsze oczekiwania. Do "Hotelu Paradise 3" wróciła jeszcze jedna uczestniczka, a zachowanie Marcina ponownie oburzyło internautów. Czyżby nie liczył się nie tylko z uczuciami Nathalii, ale również i Kary? "Hotel Paradise 3": Marcin oberwał za seks z Karą. Mocny komentarz uczestnika Choć z początku uczestnicy "Hotelu Paradise 3" nie mieli pojęcia, co tak naprawdę wydarzyło się w nocy pomiędzy Karą i Marcinem , prawda szybko wyszła na jaw. Jednak jak się okazuje, jeszcze zanim do tego doszło, mieszkańcy Hotelu mieli do niego bardzo dużo pytań. Po tym jak chłopak szybko zaangażował się w z nową relację z Karą, wszyscy byli ciekawi, co zrobiłby, gdyby do programu nagle wróciła Nathalia. Odpowiedź Marcina wielu zszokowała i nawet Kara sądziła, że usłyszy od niego zupełnie co innego.  Ja na przestrzeni tych kilku tygodni, które spędziłem z Nathalią... Zbudowaliśmy bardzo mocną wieź, świetną relację i darzę ją całkiem innymi uczuciami. To są inne uczucia, które mam do do Ciebie (do Kary - przyp. red.) ale na tę chwilę nie wiem... Nie wiem. Mam totalną pustkę w głowie, dlatego też dzisiaj nad ranem dużo czasu myślałem o tym. Sam sobie zadaje to pytanie i nie znam odpowiedzi - odparł Marcin.  Marcin przyznał również, że chociaż tego nie okazuje, tęskni za Nathalią i dużo o niej myśli....

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
Newsy
Marcin z "Hotelu Paradise" właśnie potwierdził związek z Karą?! Jego wpis w sieci zdradza wszystko! 
Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" są parą po programie? Jest komentarz Marcina! Wygadał się tuż przed finałem?

Marcin z "Hotel Paradise" po programie cały czas jest w bardzo bliskiej relacji z Karą? Ich związek przetrwał próbę czasu? Uczestnik hitu TVN7 tuż przed finałem odpowiedział na pytania internautów i zdradził, czy wciąż ma tak dobry kontakt z Karą! Marcin zmierzył się również z pytaniem o Nathalię. Czy rozmawiał z nią o tym, co się wydarzyło po jej wyjściu z programu? Marcin szczerze o swojej relacji z Karą po "Hotelu Paradise" Marcin w ostatnim czasie wywołał sporo emocji w programie "Hotel Paradise". Nie dość, że zranił uczucia Nathalii mówiąc jej, że nie chce być w żadnym związku, to kiedy jego partnerka odpadła z programu szybko pocieszył się w ramionach Kary. Internauci byli oburzeni zachowaniem Marcina i ostro go krytykowali kiedy zobaczyli, że spędził namiętną noc z Karą.  Teraz chyba wszyscy fani "Hotelu Paradise" zastanawiają się, czy po programie Kara i Marcin wciąż są razem. Uczestnicy programu cały czas milczą, ale Marcin właśnie uchylił rąbka tajemnicy! Uczestnik hitu TVN podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytanie o jego relację z Karą. Masz dalej tak super kontakt z Karą jak w hotelu?- zapytał jeden z internautów. - tak - przyznał szczerze Marcin, co może oznaczać, że jego związek z Karą kwitnie w najlepsze.  Fani próbowali dowiedzieć się również, czy po programie porozmawiał szczerze z Nathalią, co obiecywał w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise". Marcin zdradził, że tak, ale nie chciał zdradzać nic więcej. - Oczywiście, że rozmawiałem z Nathalią na ten temat tylko że nie będę takich rozmów udostępniał tutaj, wam w sieci, bo nie mam ochoty tego robić. To jest prywatna sprawa i nie chcę się z Wami tym dzielić- powiedział w relacji na InstaStories. Marcin odpowiedział...

"Hotel Paradise 3": Była uczestniczka wróci do show jeszcze przed finałem! Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza!
mat. prasowe TVN
Newsy
"Hotel Paradise 3": Była uczestniczka wróci do show jeszcze przed finałem! Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza!
Wielki finał "Hotel Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami, ale wiele wskazuje na to, że tuż przed sądnym odcinkiem, do hotelu wróci była uczestniczka. Poznajcie szczegóły!

Widzowie " Hotelu Paradise " zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Przed nami finałowy tydzień, w którym aż pięć par: Bibi i Simon, Basia i Krystian, Sara i Maurycy, Kornelia i Krzysztof oraz Kara i Marcin zmierzą się w licznych konkurencjach przybliżających ich do wielkiego finału oraz głównej nagrody w postaci 100 tys. złotych. I choć od pierwszych odcinków 3. edycji "Hotelu Paradise" Bibi i Simom oraz Basia i Krystian są typowani na faworytów show, to ta ostatnia para może okazać się przysłowiowym "czarnym koniem" w rozgrywkach. Kara i Marcin tworzą duet od niedawna. I choć ta dwójka sparowała się po odejściu z show Nathalii, to ich relacja rozwija się w ekspresowym tempie. Para nie tylko się całuje, obdarza wymownymi spojrzeniami i zalotnymi uśmiechami, ale kilka dni po wyeliminowaniu z dalszej gry Nathalii, postanowiła pójść na całość. Kara i Marcin uprawiali seks  na oczach widzów. I gdy wszystko wskazywało na to, że ich sielanka będzie trwać wiecznie, po raz kolejny potwierdza się teza, że "w rajskim hotelu można spodziewać się wszystkiego". Jak zapowiedziała stacja TVN, już niebawem do programu powróci jedna z byłych uczestniczek. Czyżby chodziło o Nathalię? Jedna z byłych uczestniczek "Hotelu Paradise" powróci do show przed finałem Klaudia El Dursi wielokrotnie powtarzała,  że "Hotel Paradise" jest nieobliczalny. Zarówno uczestnicy, jak i widzowie, na każdym kroku zaskakiwani są przez produkcję rozmaitymi wyzwaniami, nieoczekiwanymi randkami, przetasowaniami par, eliminacjami, a ostatnio także wielkimi powrotami byłych uczestników. W 3. sezonie randkowego hitu TVN 7, niczym feniks z popiołów, z zesłania wrócili do rajskiego hotelu Kornelia, Krzysztof, Basia, Kara,  Maurycy, Sara, Kamil oraz Ola. Wszystko wskazuje...

Smutna Nathalia z "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Nathalia skomentowała ostatnią puszkę Pandory: "Konfrontacja z Marcinem nie była dla mnie łatwa"
Nathalia podczas ostatniej puszki Pandory mogła wreszcie skonfrontować się z Marcinem i Karą. Widzowie mogli zobaczyć, jak uczestniczka zareagowała na informację o zdradzie swojego byłego partnera. Były mocne słowa i łzy. Jak dziś wspomina to wydarzenie?

Nathalia i Marcin wydawali się być dobraną parą. Gdy Nathalia odpadła z "Hotelu Paradise"  pożegnała się z Marcinem czule i w nadziei, że to nie koniec ich relacji. Nie miała wtedy pojęcia, że jej wybranek zdecyduje się na związek z Karą i że dzień po jej odejściu oboje pójdą na całość. Dopiero podczas ostatniej "puszki Pandory" prawda wyszła na jaw i doszło do tego, czego Marcin bał się najbardziej. Musiał, patrząc Nathalii w oczy  przyznać się do swojej nowej relacji. Nie zabrakło więc łez i ostrych słów. Nathalia postanowiła skomentować teraz tę sytuację i powiedzieć fanom, jak ten wieczór wyglądał z jej perspektywy. "Hotel Paradise" Nathalia opowiedziała o konfrontacji z Marcinem "siedzieliśmy tam od 23, aż do 5 rano" Ostatnia "puszka Pandory" zaskoczyła wszystkich uczestników. To właśnie podczas ostatniej chwili prawdy wszyscy dowiedzieli się o występku Marcina i tym, co połączyło go z Karą. Reakcja Nathalii była szczera i pełna emocji. Dziewczyna nie bała się powiedzieć zarówno Marcinowi jak i Karze, co tak naprawdę o nich myśli.  Spaliście ze sobą, tak? - zapytała Nathalia nie mogąc powstrzymać emocji. - Marcin, powiedzieliśmy sobie tutaj, zapytałeś się, czy będą twoją dziewczyną, czy spróbujemy, co jest w życiu rzeczywistym. Marcin ty nawet nie skończyłeś ze mną relacji, a nagle zacząłeś budować nową. Ja się z tobą żegnałam, mówiłam Ci "będę ci kibicować i trzymać za ciebie kciuki" i dla mnie to było bardzo ważne, żebyś tutaj godnie reprezentował naszą parę - mówiła ze łzami oczach w programie.  Marcin bronił się, mówiąc, że z Nathalią łączyły go tylko stosunki przyjacielskie, zaś Kara mówiła, że nie chciała nikomu Marcina odbijać, a chemia narodziła się...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner