klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Marcin i Nathalia na Puszcze Pandory "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Nathalia nie wytrzymała na Pandorze! Marcin i Kara mocno oberwali

To co wydarzyło się na ostatniej Puszce Pandory przeszło najśmielsze oczekiwania widzów. Spotkanie Nathalii z Kamilem fani programu z pewnością zapamiętają na długo. Z "Hotelem Paradise 3" również musiała się pożegnać jeszcze jedna para. Kto znajdzie się finale?
Karina Sulich
czerwiec 02, 2021

Finał "Hotelu Paradise 3" już w czwartek, jednak po tym, co wydarzyło się w ostatnim odcinku kontrowersyjnego show, emocje widzów dosłownie sięgnęły zenitu. Jeszcze przed Puszką Pandory z programem musiała pożegnać się jedna z par, a kiedy wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" w końcu spotkali się na plaży, okazało się, że niektórzy zdecydowanie woleliby zapaść się pod ziemię.

Choć Karia i Marcin spodziewali się, że czekają ich trudne chwile, okazało się, że ta dwójka znalazła się w prawdziwym ogniu pytań, z których trudno było im wyjść obronną ręką, a uczestnicy nie zostawili na nich suchej nitki.

Jak zmienili się uczestnicy "Hotelu Paradise 3"? Mamy naprawdę stare zdjęcia

Krzysiek i Kornelia odpadli z "Hotelu Paradise 3"

W "Hotelu Paradise 3" przyszedł moment, w którym uczestnicy musieli się nawzajem eliminować. Kiedy pary, które znalazły się w finałowym tygodniu, musiały zadecydować kto ma najmniejszą szansę na miłość i tym samym opuści program, okazało się, że wszyscy wskazali na Kornelię i Krzyśka. Choć uczestnik przyjął tą wiadomość z uśmiechem, dziewczyna nie kryła, że jest bardzo zawiedziona. 

Jestem zdania, że żeby nazwać relację miłością trzeba naprawdę najpierw zbudować przyjaźń, żeby później zbudować takie solidne fundamenty. Natomiast no nie uważam, że takie szybkie okazywanie sobie różnego rodzaju gestów, z jednej relacji w drugą to oznaka, że można zbudować coś większego. Jestem zdania, że na wszystko potrzeba czasu. Natomiast nie neguję, bo wszystkich was pokochałam - mówiła. 

Nic jednak nie mogło już zmienić decyzji uczestników, a kiedy Kornelia pakowała swoje walizki, nie mogła powstrzymać łez. Okazało się, że dziewczyna ma do pozostałych ogromny żal i uważa, że to ona i Krzysiek zasługiwali na to, by pozostać w programie - nie Kara i Marcin. 

No sorry, ale jak się ktoś liże po pierwszym dniu.  Marcin miał relację z Nathalią, teraz z Kariną, to to nie jest prawdziwa relacja i on się bawi. Ja się czuje jakbym dostała kopa w dupę. Mi jest przykro. Myślałam, ze ktokolwiek tutaj jest po mojej stronie - mówiła cała w emocjach do Bibi.

Kara i Marcin nie kryli swojego szczęścia, jednak nie miało ono potrwać zbyt długo. Okazało się, że na ostatniej Puszce Pandory w Rajskim Hotelu, czeka na nich prawdziwe piekło. 

"Hotel Paradise 3": Nathalia atakuje Marcina i Karę na Puszcze Pandory 

Ostatnia Puszka Pandory wzbudzała ogromne emocje i wszyscy zastanawiali się, jak będzie wyglądało spotkanie Kary i Marcina z Kamilem i Nathalią. Nie trudno się domyślić, że nie należało ono do najmilszych. Choć Kamil pojawił się na plaży ze swoim charakterystycznym, nieschodzącym z twarzy, zawadiackim uśmiechem, Nathalia wbijała szpile w swojego byłego partnera i jego nową partnerkę. Co więcej, na pierwsze pytanie do tej pary nie musieliśmy długo czekać. Uczestnicy zapytali Karę, czy jej relacja z Marcinem faktycznie jest tylko przyjacielska, tak, jak mówili na początku. Cóż, dziewczyna zdecydowanie zaprzeczyła. 

- Na początku tak było, ale wszystko się zmieniło. Jest jakaś chemia. Nie mogę opisać słowami co czuję - powiedziała.

- Co czujesz? - wtrąciła szybko Nathalia.

- Szczęście. 

Odpowiedź Kary zdecydowanie nie spodobała się Nathalii, co było widać po jej wymownym wyrazie twarzy. Wtedy odpowiedzi na pytanie postanowił udzielić również Marcin. 

Na przestrzeni kilku dni, które mieliśmy tutaj, pojawiło się kilka fajnych randek, które na pewno nas mocno zbliżyły do siebie. To na pewno nie są te same uczucia, które kierowałem w tym momencie kiedy byłem z Nathalią, kiedy zbudowaliśmy coś bardzo ciekawego. Za co ci bardzo dziękuję, za ten czas. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zmieni naszej relacji, którą zbudowaliśmy - wyjaśnił.

Cóż, te słowa Marcina zdecydowanie obróciły się przeciwko niemu, a byli uczestnicy natychmiast naskoczyli na chłopaka, dopytując się, jak niby ma to nie wpłynąć na jego relację z Nathalią. Kiedy Marcin stwierdził, że mówi o tym, by dalej darzyli się szacunkiem, reszta nie wierzyła w to co właśnie usłyszała. Luiza nie wytrzymała i stwierdziła, że chłopak wszedł z nową relację nawet nie kończąc drugiej i w jej oczach zwyczajnie leciał na "dwa fronty". Za to Kornelia zastanawiała się, czy faktycznie uważa, że w dwa dni zbudował z Karą głębszą relację, niż przez półtora miesiąca z Nathalią. 

Nie, nie nazwałbym tego głębszą relacją, ale to są inne uczucia po prostu - skomentował. 

Choć byli uczestnicy wiedzieli, jak Marcin zachował się wobec Nathalii, okazało się, że nikt nawet nie podejrzewał, że on i Kara uprawiali ze sobą seks. Dopiero przypadkiem wygadała się o tym Basia!

Ja byłam w bardzo dużym szoku, jak mi Krystian powiedział. Nie mogłam w to uwierzyć. Nie będę przytaczać swoich słów, bo przeklinałam w pokoju. Najpierw powiedział mi o pocałunku, później o przespaniu...

Słowa dziewczyny wprawiły byłych uczestników "Hotelu Paradise 3" w osłupienie. Luiza powtarzała jej słowa z niedowierzaniem, a kiedy Nathalia zapytała, czy naprawdę to zrobili, Kara i Marcin odpowiedzieli jej jedynie milczeniem. Wtedy dziewczyna nie wytrzymała, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Marcin, powiedzieliśmy sobie tutaj, zapytałeś się czy będą twoją dziewczyną, czy spróbujemy, co jest w życiu rzeczywistym. Marcin ty nawet nie skończyłeś ze mną relacji, a nagle zacząłeś budować nową. Ja się z tobą żegnałam, mówiłam Ci "będę ci kibicować i trzymać za ciebie kciuki" i dla mnie to było bardzo ważne, żebyś tutaj godnie reprezentował naszą parę, a tak naprawdę przez tydzień to ty zachowałeś się jakbyś jednym słowem nasrał na to wszystko, co tutaj zbudowaliśmy.

Nathalia nie zostawiła również suchej nitki na Karze. Dziewczyna bardzo rozzłościła ją tym, że przez całą Puszkę Pandory siedziała z uśmiechem na twarzy. Była partnerka Marcina postanowiła powiedzieć jej kilka mocnych słów, stwierdzając, że jest nielojalna i nieempatyczna.

I nie uśmiechaj się tak Kara bo mi nie jest do śmiechu w tej sytuacji. I zapamiętaj sobie teraz, co mówię do ciebie. Jesteś kobietą nielojalną. Całowaliście się? - zapytała Kamila - Tak Kara? To jest takie normalne jednego dnia całować się z jednym facetem, a drugiego dnia z innym facetem? I również jesteś kobietą nieempatyczną, ponieważ ty widziałaś, jak wyglądała nasza relacja wchodząc tutaj do programu.

Kara próbowała się bronić, jednak później było tylko gorzej, bo Marcin przyznał, że chciałby spróbować z Karą czegoś więcej po programie. Te słowa zdecydowanie zabolały Nathalię, która postanowiła przypomnieć swojemu byłemu partnerowi, jakie obietnice jej składał. Kiedy Marcin stwierdził, że może utrzymywać z Nathalią przyjacielskie relacje, uczestniczka stanowczo zaprzeczyła, przypominając, że w prywatnych rozmowach nie mówili nic o samej przyjaźni. Pozostali uczestnicy również nie zostawili na chłopaku suchej nitki. Stwierdzili, że potraktował Nathalię jak zabawkę i najwyraźniej jest bardzo kochliwy. 

Choć Marcin i Kara przyznali, że w ich przypadku nie można jeszcze mówić o miłości, połączyło ich coś wyjątkowego i są sobą zauroczeni. Jednak Nathalia nie była jedyną osobą, której należały się wyjaśnienia. Fani "Hotelu Paradise 3" doskonale pamiętają moment, w którym Kamil opuścił program z podniesioną głową, choć mógł walczyć o Karę z którą był w parze i wyeliminować z gry Marcina. Uczestnik przyznał, że opuszczając Zanzibar był pewien, że zostawia swoją partnerkę w dobrych rękach i zapytał Marcina, czy choć przez chwilę nie pomyślał o tym, że on również chciał stworzyć z Karą coś po programie. 

Nie no siedziało mi to w głowie jak najbardziej, też zobaczysz, jak ja tutaj funkcjonowałem przez ten czas. Ale po prostu zadziało się, nie wiem jak to nawet wytłumaczyć stary. Po prostu stało się, przykro mi - skomentował Marcin. 

Mimo zapewnień Marcina, większość nie była w stanie uwierzyć w to, że nie chciał nikogo zranić. Nathalia nie była w stanie ukryć swojego smutku, złości i żalu. Po raz kolejny dała swojemu partnerki znać, że jego zachowanie bardzo ją zabolało i naprawdę bardzo mu kibicowała i darzyła ogromnym zaufaniem. Uczestniczka stwierdziła, że Marcin zrobił to z pełną świadomością i zwyczajnie wszedł w nową relację nie kończąc starej. Pozostali uczestnicy zwrócili jednak uwagę na fakt, że Marcin i Kara zaszli w programie tak daleko dzięki Bibi i Simonowi, a także Basi i Krystianowi. W końcu to oni w ostatnim głosowaniu zadecydowali, że szansy na finał nie powinni mieć Krystian i Kornelia. Jak postanowili się z tego wytłumaczyć? 

- Jak odpadłam z programu i zobaczyły to moje oczy, no to było mi bardzo przykro. Bardzo. Wiadomo, że jestem całym sercem za Nathalką i wiem, co czujesz. Stara naprawdę wiem, no ale no po prostu pytanie było, kto ma najmniejsze szanse na miłość, a wiem, że tutaj nie ma chemii po prosty - mówiła Bibi. 

- Wiesz dlaczego zagłosowałam w taki sposób? Tylko i wyłącznie, mówię - byłam zmieszana, miałam wybór między moim Krzysiem, który był mi najbliższy jako kumpel i Marcinem, którego kocham, wiadomo. Ale Krzysiu po randce sam powiedział, że się odpula - powiedziała Basia, a Krystian przyznał, że uważa tak samo. 

Cóż, wygląda na to, że to jeden z nielicznych razy, kiedy Krystian zgodził się z Basią, na co pozostali również zwrócili uwagę twierdząc, że chemia pomiędzy tą dwójką zdecydowanie słabnie. Co więcej to właśnie do byłych uczestników "Hotelu Paradise 3" będzie należała decyzja, kto znajdzie się w finale. Czy Marcin i Kara przekreślili swoje szanse zdradą byłych partnerów? Okazuje się, że żadna z par nie może czuć się spokojna, i każdy ma coś za uszami. Na Puszce Pandory wydało się, że Luiza uważa, że Bibi jest fałszywa i wygląda na to, że wielu będzie miało po programie sporo do wyjaśnienia. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nathalia i Kamil są w związku? Zostali przyłapani przez paparazzi w namiętnych uściskach

Wygląda na to, że Nathalia nie jest w stanie wybaczyć Marcinowi. Kiedy uczestniczka pojawiła się na ostatniej Puszce Pandory w "Hotelu Paradise 3" nie zostawiła na swoim byłym partnerze suchej nitki. Pozostali również stanęli po jej stronie, twierdząc że chłopak potraktował ją jak zabawkę.

Marcin Grajoszek i Nathalia Fok - Hotel Paradise
Instagram@nathalia_fok

Czyżby przez zachowanie Marcina, on i Kara stracili szansę na finał? Dziewczynie również mocno się oberwało. Nathalia stwierdziła, że nie ma ona w sobie za grosza empatii oraz nie wie, co to lojalność. 

Kara
mat. prasowe

Swojego rozczarowania nie krył również Kamil. Uczestnik nie podejrzewał, że Marcin, który został w programie dzięki niemu, mógłby zrobić mu coś takiego. Chłopak ciągle liczył, że kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise" dobiegnie końca, będzie mógł spróbować stworzyć z Karą coś więcej. 

Kamil
mat. prasowe

Kamil Piórkowski
Instagram@kamil.hotelparadise2
Newsy Kamil Piórkowski  z „Hotel Paradise” wróci do programu? Jego opis pod zdjęciem zdradził zbyt wiele
Kamil Piórkowski, chociaż pożegnał się z „Hotelem Paradise”, to nadal ma ochotę jeszcze namieszać. Pod swoim ostatnim zdjęciem na profilu na Instagramie zamieścił opis, który mógł zdradzić za wiele.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 17, 2020

„Hotel Paradise” to program, który skupia przed telewizorami tysiące fanów. Uczestnicy show muszą łączyć się w pary, by przetrwać jak najdłużej i dojść do finału. Tym, którym powinie się noga, muszą wymeldować się z willi. W ostatnich odcinkach hotel opuścił Kamil Piórkowski, który był zdecydowanie najbarwniejszą postacią w tym sezonie. Intrygami sypał jak z rękawa i to okazało się dla niego zgubne. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": procencie pokazali zwycięzców? Wpadka TVN „Hotel Paradise” jeszcze nas zaskoczy.  Kamil Piórkowski wraca do raju? Uczestnik nie ukrywał, że miał nadzieję, że uda mu się zabawić  w hotelu dłużej i „jeszcze namieszać”. Jak się okazuje, jego powrót nie jest niemożliwy, o czym może świadczyć opis pod ostatnim zdjęciem celebryty na Instagramie. Czas kończyć już to podróżowanie, bo dostaliśmy telefon, że Hotel Paradise nas potrzebuje i ktoś się tam już za bardzo panoszy.  Także wiecie, bądźcie czujni - zdradził uczestnik show           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kamil Piórkowski (@kamil.hotelparadise2)   Zobacz też:  Gwiazda "Hotel Paradise" zagrała w filmie! Jak się sprawdziła? Fani snują teorię, że jeśli Kamil będzie miał możliwość powrotu do programu na specjalną finałową „puszkę pandory”, to wytoczy najcięższe działa, by pogrążyć swoich rywali, którzy wyeliminowali go z wyścigu o 100 tys. złotych. Czekacie na finał? 

Przeczytaj
Magda Hotel Paradise
Instagram@madziiex
Newsy Poniżanie kobiet w "Hotelu Paradise"? Polały się łzy 
Konflikt pomiędzy Magdą i Kamilem w programie "Hotel Paradise" narasta. Były zaczepki, wyzwiska i łzy. Czy to da się naprawić?
Marta Średnicka
październik 29, 2020

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w programie "Hotel Paradise" sięga zenitu. Napięcie narasta, a obojgu uczestnikom show puszczają już nerwy. Pewnym jest jedno - tych dwoje nie zostanie przyjaciółmi. To właśnie przez Kamila Magda już raz została wyeliminowana z programu. Mężczyzna chce zrobić to ponownie. Na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie widzowie zajęli już stanowisko. Choć Magda też nie jest bez winy, konflikt ten przestał być smaczny, a poszczególne słowa nie powinny paść z ust Kamila. Granice kilkukrotnie zostały przekroczone. Fani zarzucają uczestnikowi brak szacunku do kobiet, Magda obrywa za prowokacje. Konflikt Magdy i Kamila z programu "Hotel Paradise 2" Zatargi pomiędzy Magdą i Kamilem odbiły się szerokim echem w social mediach. Według widzów "Hotelu Paradise", produkcja powinna to ukrócić. Nawet uczestnicy zauważyli, że sprawy zaszły za daleko. Kamil naśmiewa się z wyglądu Magdy, nazywa ją kaczuszką, prześmiewczo naśladuje jej usta (Magda przyznała, że są naturalne), traktuje ją z góry, wbijając szpilkę w każdym możliwym momencie. Program nie jest jednak emitowany w czasie rzeczywistym, TVN nie może więc reagować na sugestie widzów. Kamil jest największa porażką i żartem w tym programie. Jakim cudem produkcja pozwala na takie toksyczne zachowanie wobec innych uczestników? Chłop ma 26 lat a zachowuje się jak (...) trzynastolatek - czytamy na Instagramie. Pewnie gdyby odcinki były kręcone na bieżąco, to produkcja reagowałby na jego zachowanie pod naciskiem widzów. Ale ten szajs kręcili w marcu i pewnie wszyscy myśleli, że Kamil szympans będzie hitem tej edycji. Że jego prowokujące i wredne zachowanie będzie strzałem w 10. No wyszło jak widać, strzał w łeb dla widzów! - napisali fani....

Przeczytaj
Ivan i Artur - Hotel Paradise
Instagram@ivan_hotelparadise2/artur.hotelparadise2
Newsy Uczestników Hotelu Paradise poniosły nerwy i emocje  - "jesteś agresywny"
Hotel Paradise, a zwłaszcza druga edycja to huśtawka emocji, uczuć i intryg. Po rozstaniu Dominiki i Artura widać to jak na dłoni. Eks partnerzy nie szczędzili sobie przykrych słów.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Artur i Dominika z "Hotelu Paradise" zakończyli swój związek. Dziewczyna bardzo przeżywa rozstanie, choć od dłuższego czasu przeczuwała, że pomiędzy nią, a jej partnerem nie dzieje się najlepiej. Dominika czuje się oszukana, a podczas "pandory" powiedziała o nim jako o osobie "agresywnej". To wywołało burzę, a Artur mocno się uniósł! Był płacz, zarzuty kłamstwa i żal odnośnie podjętej decyzji i odrzuceniu Bartka. Konflikt między Dominiką i Arturem z "Hotel Paradise 2"  Dominika i Artur nie przeżywają rozstania w ciszy, a informacja o poszukiwaniu nowych partnerów w Hotelu Paradise odbiła się na pozostałych uczestnikach. Niektórzy boją się o swoją pozycję. Soniaboi się, że podczas "rajskiego rozdania" Domi podejdzie do jej partnera Adama, co zagrozi jej obecności w programie. Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać, więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama - powiedziała. Dominika nie jest jednak zainteresowana Adamem i liczy na nową osobę. Jej marzeniem byłby powrót Bartka na Bali. We wcześniejszej edycji uczestnicy wracali do hotelu kilkukrotnie. Porzucona uczestniczka wspominała jego osobę, żaląc się Ani i Soni. To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to ku**a pójdę.  Powiedziała też, że czuła się źle, kiedy Artur kazał jej wybierać pomiędzy Bartkiem a Magdą. Odejście potencjalnego rywala było dla jej partnera wygodne. Dla niej, na przestrzeni trwania programu, Artur bardzo się zmienił. Uważam, że Artur nie jest szczery, nie jest prawdziwy. Ja nie wiem kim on jest. Szokiem jest dla mnie, że wchodzi nowa osoba i on tak w to idzie, bo zapewniał mnie, że on nie będzie tak potrafił. Jest...

Przeczytaj
Artur Hotel Paradise
Instagram@artur.sargsyan_official
Newsy Artur z "Hotelu Paradise" jest w Egipcie, ale nie poleciał tam sam - towarzyszy mu ktoś z show!
Artur z programu "Hotel Paradise" postanowił nieco opóźnić sobie zimę. Właśnie spędza urlop w Egipcie i nie narzeka na brak dobrego towarzystwa. Co ciekawe, w podróży towarzyszy mu inna gwiazda hitu TVN!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 09, 2020

Artur Sargsyan i Ata Postek zwyciężyli drugą edycję programu "Hotel Paradise". Para oficjalnie przyznała, że po zakończeniu show pozostaje przyjaciółmi, jednak fani doszukują się śladów związków i miłości na profilach obojga uczestników. Co więcej, Artura podejrzewano również o relację z niebieskooką pięknością Sonią, ale też ze zniewalającą Karoliną. Uczestnik hitu TVN7 nie potwierdził jednak tych doniesień. Co więcej, teraz poleciał do Egiptu, gdzie spędza czas z inną, równie barwną postacią z programu. Towarzyszy mu Blondino. Artur z "Hotelu Paradise" poleciał do Egiptu z Blondino Artur Sargsyan i Łukasz "Blodino Latino" Książkiewicz realizują w Egipcie najnowszy projekt uczestnika pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Blondino w bajecznej egzotycznej scenerii nagrywa bowiem swój kolejny już teledysk. Z tego co widzimy na Instagramie, Artur towarzyszy mu nie tylko na planie. Uczestnicy show odpoczywają wspólnie w kurorcie, ale też nie rezygnują z czasu spędzanego w samotności. Grupa przyjaciół potraktowała to jak zimowe wakacje. Jak przyznają w swoich mediach społecznościowych, nie żałują.  Ostatnio było mi zimno, więc musiałem wyjechać - napisał Artur pod jednym z postów. Z relacji wynika, że panowie dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Zobacz także:  Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich to zdjęcie Artur z "Hotelu Paradise" jest singlem? Artur oprócz pokazania uroków Egiptu, zdementował na swoim Instagramie również plotki o jego związku z inną uczestniczką "Hotelu Paradise". Mijając ławkę na plaży, wspomniał, że jest to romantyczne miejsce na rozmowy z dziewczyną,...

Przeczytaj