glov
Chcę testować
Maybelline New York i NYX Professional
Chcę testować
Garnie Pure Active
Chcę testować
Kosmetyki Max Factor
Wyniki testu
Kosmetyki Garnier Vitamin C
Chcę testować
Kosmetyki do ciała Mixa
Chcę testować
Laureaci
Chcę testować
suche szampony Batiste
Wyniki testu
John Frieda Go Blonder
Laureaci
Vichy Dercos Oil Correct
Wyniki testu
kosmetyki Tarte
Wyniki testu
Kosmetyki Oxygenetic
Wyniki testu
Kosmetyki naturalna Pharma Care od Vis Plantis
Laureaci
L’Oréal Paris Mascara Panorama
Wyniki testu
Oillan derm+
Laureaci
seria Bright Reveal od L’Oréal Paris
Laureaci
Produkty Douglas Naturals
Wyniki testu
Avène VITAMIN ACTIV Cg
Laureaci
L'BIOTICA BIOVAX Glamour Ultra Violet for Blonds
Laureaci
Nathalia, Marcin, Kara w "Hotelu Paradise"
mat. prasowe
Newsy

Marcin i Kara uprawiali seks w "Hotelu Paradise 3": "Jakby teraz Nathalka weszła..." 

Marcin i Kara zdecydowali się seks w "Hotelu Paradise"! Kara nie ma skrupułów przed Nathalią, natomiast Marcin dopiero po fakcie zaczął myśleć o uczuciach poprzedniej partnerki...

Marcin i Kara zdecydowali się na seks w "Hotelu Paradise"! Nie dało się ukryć, że tych dwoje ma się ku sobie. Były partner Nathalii zdecydował się zdradzić ją z inną uczestniczką. Ola i Basia przyznały, że nie chciałby być w jej skórze w momencie, w którym się o tym dowie. Kara nie ma wyrzutów sumienia, natomiast dla Marcina to trudna sytuacja i deklaruje, że mimo tego, co czuje do Kary wciąż zależy mu na Nathalii. Czy uda mu się wyjść z twarzą? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Fani drwią z Marcina: "Kara szybko załata dziurę w sercu"

Seks Marcina i Kary w "Hotelu Paradise"

Takiego obrotu spraw można było się spodziewać. Marcin oczarowany był Karą już podczas jej pierwszego pobytu w "Hotelu Paradise". Wówczas przyznał samej Nathalii, że gdyby poznał ją po Karze to prawdopodobnie ich relacja nigdy nie byłaby na tak zaawansowanym poziomie. Nathalia miała nadzieję, że stworzy coś z Marcinem po programie, jednak on nie miał dla niej zbyt dobrych wieści, mówiąc wprost, że nie zależy mu na związku i woli postawić na siebie. 

Gdy Nathalia została wyeliminowana z programu przez Krzysztofa, a tego samego dnia ponownie wróciła Kara pomiędzy nią a Marcinem od razu zaiskrzyło. Wówczas już Nathalia nie stała na przeszkodzie do stworzenia nowej relacji. W dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise" Kara i Marcin zdecydowali się na mocne wyznanie, a ostatecznie seks w programie. 

- Co czujesz? - zapytała Kara
- Coś mega dziwnego. Ale wiem, że jesteśmy w relacji tylko i wyłącznie kumpelskiej, tak jak powiedziałaś na pandorze, więc... - odpowiedział jej Marcin 
- Co ja powiedziałam o kumpelskiej?
- Chciałbym Cię pocałować.  Ale nie wiem, czy powinienem. Jest coś w tobie, co mega ciągnie mnie do ciebie. (...) Czuję się po prostu przy Tobie inaczej. I mam ochotę zaryzykować. 

Po tej krótkiej wymianie zdań zdecydowali się na zbliżenie, a poranek rozpoczęli pocałunkami. To był również dzień, w którym przestali ukrywać, co jest pomiędzy nimi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian wyznał Basi miłość, a Marcin walczy o Karę! Kto teraz opuści program?

"Hotel Paradise": Marcin żałuje, że seksem z Karą skrzywdził Nathalię?

Marcin po zbliżeniu z Karą nie potrafił pozbierać myśli. To, że mógł skrzywdzić Nathalię nie dawało mu spokoju. Jednak w rozmowie z Karą przyznał, że nie żałuje tego co się stało: 

Wewnętrznie czuje się bardzo dobrze, pomimo tego, że mam tak dużo myśli, które troszeczkę zaburzają moją harmonię spokój, to i tak w głębi czuję, że jest super. 

Jednak myśl o tym, że Nathalia mogłaby jeszcze wrócić do gry tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" napawała go strachem. Przyznał, że nie chciałby się z nią konfrontować: 

Jestem roz*ebany psychicznie. Mega się zbliżyliśmy do siebie wczoraj w nocy. Nie dźwignąłem tego. I pojawiły się już takie uczucia mocne... Jakby Nathalka teraz weszła... to wolałbym, żeby ten kokos spadł mi na głowę niż miałbym to dźwignąć - powiedział Simonowi 

Z kolei Simon nie uważa, żeby postępowanie Marcina było czymś złym, ponieważ nigdy nie wyznał Nathalce miłości i niczego jej nie obiecywał. W rozmowie z Basią, Marcin przyznał, że wciąż zależy mu na Nathalce: 

Myślę, że mogę zranić tutaj Nathalię. Boję się stracić osobę, której ufam i przy której czuję się dobrze. No zależy mi na niej. 

Nathalia i Marcin z
mat. prasowe

Kara o seksie z Marcinem w "Hotelu Paradise"

Kara była dla Nathalii zagrożeniem już za pierwszym razem. Okazało się, że obawy Nathalii wcale nie były bezpodstawne. Teraz pod jej nieobecność Marcin postanowił zadrwić z jej uczuć. Kara nie czuje się winna i nie myśli o tym, co mogłaby czuć Nathalia. 

Ja się czuję świetnie z nim. Nie przeszkadza mi, że on był z inną dziewczyną. Nie wiem czy Marcin żałuje ale czuję, że nie - podsumowała.

Kara i Marcin chcą kontynuować swoją relację. Oboje stwierdzili, że są ze sobą szczęśliwi. Karina przyznała, że chciałaby z nim coś stworzyć po programie, czy dla niej Marcin zmieni zdanie? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia jest wściekła na Karę! Chodzi o Marcina?!

Kto odpadł z
mat. prasowe

"Hotel Paradise": Basia i Ola współczują Nathalii po zachowaniu Marcina i Kary

To, co działo się pomiędzy Marcinem i Karą w "Hotelu Paradise" było zauważalne dla wszystkich. Uczestnicy, którzy mieli okazję obserwować jego wcześniejszą relację z Nathalką współczują koleżance: 

- Nathalia zobaczy to będzie płakać. Ja na miejscu Nathalii nie chciałabym czegoś takiego oglądać, że mój mężczyzna, z którym  byłam w parze i z którym miałam super relacje, nagle tworzy  tą samą relację od początku i szybciej. Byłoby mi mega przykro i bym się do tej osoby zdystansowała - przyznała Ola 
- Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - powiedziała Basia 

"Hotel Paradise" po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny... Jak tę informacje zniesie Nathalia, która miała ogromne nadzieje związane z Marcinem? 

Kara i Marcin z
Mat. prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
Jak się pozbyć trądziku? Nie tylko oczyszczanie jest ważne! Poznaj 4 kroki do pięknej skóry
Pielęgnacja
Jak się pozbyć trądziku? Nie tylko oczyszczanie jest ważne! Poznaj 4 kroki do pięknej skóry
Współpraca reklamowa
EISENBERG Paris i FOREO
Pielęgnacja
Symbioza Piękna: EISENBERG Paris i FOREO Sweden łączą siły w wyjątkowej kolaboracji
Współpraca reklamowa
shehand
Pielęgnacja
Ta seria z ceramidami kompleksowo zadba o skóry dłoni! 
Współpraca reklamowa
Rzęsy bondingowe nanolash
Makijaż
Rzęsy bondingowe Nanolash - szybki sposób na zachwycające spojrzenie
Współpraca reklamowa
Rossmann
Styl życia
Nowa misja Rossmanna: Inspirujemy, wspieramy, pomagamy innym kochać siebie na co dzień
Współpraca reklamowa
Avene
Pielęgnacja
Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji
Współpraca reklamowa
Neonail manicure na walentynki
Manicure
Jaki manicure na walentynki? Te kolory symbolizują miłość i pobudzają zmysły 
Współpraca reklamowa
COLORUM
Moda
Kolorowa rewolucja w świecie smartwatchy od Colorum!
Współpraca reklamowa