serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie?
Instagram @luiza.benzouaoua
Newsy

Jakie są relacje pomiędzy Luizą i Olą po "Hotelu Paradise"? Wymowny komentarz uczestniczki mówi wszystko

Czy relacja Oli i Michała przekreśliła jej przyjaźń z Luizą? Wiemy, jaka jest prawda!

Luiza pokazała drugą twarz! Po tym, jak tajemnica Oli i Michała wyszła na jaw uczestniczka poczuła się zaniedbana przez programową koleżankę. Widzów zszokował fakt, że odważyła się na obgadywanie Oli w rozmowie z Simonem i Bibi, którzy mieli za zadanie wskazać osoby, które powinny opuścić "Hotel Paradise"

Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka - powiedziała Luiza 

Czy relacja Oli z Michałem będzie powodem zakończenia przyjaźni z Luizą? Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie? Pewien komentarz napisany przez Luizę w sieci zdradza wszystko! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Jakie są relacje Oli i Luizy po "Hotelu Paradise"? 

Luiza i Ola były nierozłączne w "Hotelu Paradise 3", do momentu aż... w programie nie pojawił się Michał, dla którego Ola straciła głowę. W dodatku mnóstwo kontrowersji wywołał fakt, że uczestnicy znali się przed programem i doskonale wiedzieli, że oboje się znajdą w tej samej edycji. Kiedy minął termin, o którym wiedziała Ola, a Michała wciąż nie było w programie zaczęła się niepokoić a swoimi obawami podzieliła się z Luizą. Luiza była zaskoczona, że koleżanka mówi jej o swojej tajemnicy tak późno. Ola i Michał nawiązali namiętną relację natychmiastowo, a pozostała ekipa miała za złe im nieszczerość, szczególnie zważając na to, że do tej pory Ola nie dopuszczała do siebie żadnego innego uczestnika, tłumacząc się toksycznym związkiem i potrzebą czasu. 

Nowa zakochana Ola i jej zachowanie nie do końca odpowiadało również Luizie, która czuła się zaniedbana i zepchnięta na drugi plan. W końcu do tej pory obie nie miały stałych relacji w programie i spędzały wspólnie cały czas. 

W ostatnim odcinku Bibi i Simon dostali możliwość rządzenia zespołem. Jednak jedną z mniej pozytywnych konsekwencji tej zabawy miało być wskazanie dwóch osób, które powinny zostać nominowane do opuszczenia programu. To trudna decyzja. Czy odbije się na Oli i Michale? Widzów mocno zszokowało jednak zachowanie Luizy, która w pewnym momencie w rozmowie z Bibi obgadała swoją przyjaciółkę: 

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. No ja nie wierzę w tą całą sytuację stara, ja powiem tak: Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka, ale nie wierzę w to. W to, co się zadziało. Powiem tylko tyle, wiem, że czekała na tą akurat osobę...

Czy relacje Oli i Luizy po tym incydencie się zepsuły? Wygląda na to, że dziewczyny mimo chwilowego kryzysu wciąż są przyjaciółkami. Luiza skomentowała nawet jedno z ostatnich zdjęć Oli: 

Wooow🔥❤️moja kocica

Pod postem jednak znalazło się kilka krytycznych komentarzy od widzów, którzy nie popierają zachowania uczestniczki i postanowili jej to wypomnieć: 

(...) sama nakrecala Bibi, aby wywalić Olkę a później gada, że Ola dla niej jak siostra. 🤣 co za hipokrytka

Jak potoczą się dalsze losy Luizy i Oli? Kogo wskażą Bibi i Simon? O tym przekonamy się już dziś. Natomiast wygląda na to, że pomiędzy Luizą a Olą wszystko wróciło do normy i panie nie żywią do siebie urazy po tym, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise". 

Zobacz także: Hotel Paradise: Marietta i Michał byli parą? Wiemy, co ich łączyło. Zwyciężczyni show zdradza: „zawiodłam się”. Padły naprawdę mocne słowa

Wygląda na to, że Luiza i Ola wciąż są przyjaciółkami! Widzowie zdenerwowali się na Luizę po tym, jak usłyszeli, gdy obgaduje koleżankę przed Bibi i Simonem. 

Wygląda jednak na to, że zarówno Ola jak i Luiza nie żywią do siebie urazy. 

Luiza
mat. prasowe

Luiza "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Luiza z "Hotelu Paradise" krytykuję Olę! Czy po programie się kumplują? Ten wpis rozwiewa wątpliwości!
Ostatno Luiza żaliła się, że Ola miała na nią "zły wpływ", a jak wyglądają ich relacje obecnie? Zaskakujący obrót wydarzeń!

W programie " Hotel Paradise " Ola i Luiza były niemal nierozłączne. Ich wspólne rozmowy szybko przerodziły się w intrygi, których obawiali się uczestnicy programu. Co prawda Luiza mówiła wprost o Oli, że jest jej "bratnią duszą", ale kiedy ta odpadła krytycznie oceniła jej zachowanie i zdecydowanie otworzyła się na grupę, czym zaplusowała u pozostałych uczestników. A jakie relacje łączą Luizę i Olę po programie? Jedna z nich wprost to zdradziła! Luiza z "Hotelu Paradise3" wypiera się znajomości z Olą? Po programie zostały przyjaciółkami? Ola Hałabuda opublikowała na Instagramie wpis, w którym wprost napisała, że każdy w 3. edycji "Hotelu Paradise" jest graczem, ale robi to na swój sposób. Luiza skomentowała post koleżanki z programu i przyznała jej rację: Team konspira żadna spina - napisała Luiza.  Z kolei Ola odpowiedziała i zdradziła tym samym, jaka relacja łączy ich po programie. Teraz już nie ma wątpliwości, że nadal są przyjaciółkami: a jak Moja Siostro - pisze wprost Ola. Zobacz także:  „Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski  Widać, że po programie Luiza i Ola nadal się przyjaźnią. Choć po odejściu Aleksandry z "Hotelu Paradise" "Lui" otworzyła się na grupę i przyznała, że ta relacja nie miała na nią dobrego wpływu, to wygląda na to, że ostatecznie nadal się kumplują: Nie wiem czemu, ale trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ - zaczęła Luiza.  Po programie zmieniła zdanie? A może w "Hotelu Paradise" mówiła jedynie to, co pozostali uczestnicy chcieliby usłyszeć?  

Ola odpadła z "Hotelu Paradise 3. Luiza ją okłamała
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Kto odpadł z programu? Luiza okłamała Olę prosto w oczy! 
Z "Hotelem Paradise 3" pożegnał się kolejny uczestnik. Jednak bardziej od tej decyzji, widzów zdziwiło zachowanie Luizy, która okłamała Olę prosto w oczy!

Wygląda na to, że czas przyjaźni w " Hotelu Paradise 3 " zakończył się na dobre. Kiedy okazało się, że Simon i Bibi po raz kolejny muszą podjąć bardzo trudną decyzję i wytypować dwóch uczestników, z których jeden opuści program - nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Ostatecznie postanowili wybrać Mariusza i Olę, i o ile chłopak wcale nie był tym zdziwiony, o tyle Ola nie była w stanie zrozumieć ich decyzji.  Jest mi przykro, że przyszła osoba, z którą mogę stworzyć relację i doszło do tego, a zostałam postawiona przed takim wyborem. Są tu osoby, które nie wykazują od siebie nic, a nie zostały wybrane i jest mi przykro - mówiła, przyznając, że w ogóle nie spodziewała się takiego obrotu spraw.  Decyzją pozostałych uczestników z "Hotelu Paradise 3" odpadła Ola , jednak to nie werdykt a zachowanie Luizy wobec swojej "przyjaciółki" najbardziej zdziwiło widzów. Okazało się, że ta postanowiła okłamać ją prosto w oczy! Teraz to ona będzie musiała pożegnać z programem?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali  "Hotel Paradise 3": Luiza okłamała Olę Zanim jeszcze doszło do decydującego momentu w programie, Simon i Bibi postanowili zasięgnąć rad u innych uczestników. Wtedy właśnie do akcji wkroczyła Luiza, która wyłożyła im Olę dosłownie na tacy, zdradzając jej największe sekrety , które ta powierzyła jej w tajemnicy - co więcej, wcześniej ani Simon, ani Bibi nie brali Oli pod uwagę. Choć kiedy w rozmowie z tą dwójką podkreśliła, że Ola nie jest jej przyjaciółką, a koleżanką, podczas oddawania swojego głosu znowu zmieniła zdanie...   Ola jest dla mnie jak...

Chłopak Oli w Hotel Paradise 3?
Instagram
Newsy
Ola z "Hotelu Paradise 3" czeka, aż w programie pojawi się jej... chłopak?! 
Sensacyjne spekulacje fanów show po tym, jak produkcja opublikowała jej sekretną rozmowę z Luizą!

Czy w "Hotelu Paradise 3" pojawi się ktoś bardzo bliski dla Oli? Fani, po tym jak na stronie programu pojawiła się sekretna rozmowa blondwłosej uczestniczki z Luizą, są tego pewni! Dziewczyna zdradziła przyjaciółce, że czeka, aż do programu wejdzie jej kolega - wiedziała bowiem, że ma kupiony bilet na samolot na rajską wyspę! Poznajcie szczegóły. Ola z "Hotelu Paradise" czeka na kolegę lub... chłopaka?! Niektórzy fani podejrzewali, że to Mariusz jest jej znajomym, a para specjalnie na potrzeby show udaje, że się nie zna. Wszystko zmieniło się po wczorajszym poście, który ukazał się na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie! Producenci wstawili fragment rozmowy Oli i Luizy, gdzie Ola przyznaje się serdecznej koleżance, że na Zanzibarze miał pojawić się jej kolega!  Luiza: Kiedy twój kolega miał tu przyjść? Ola: Dwunastego miał bilet. No i gdzie on tutaj jest?  Luiza: Twój kolega będzie w programie?  Ola: Nie ma go, a dzisiaj jest dwudziesty, nie wiem o co chodzi  Luiza: I ty chcesz z nim być?  Ola: A ja nie wiem gdzie on jest i się martwię. A on jest sto na sto  Czy to oznacza, że w "Hotelu Paradise 3" naprawdę pojawi się ktoś bardzo bliski Oli? Fani programu są mocno zdenerwowani tym faktem, nie kryją swojego oburzenia. Komentarze na Instagramie są naprawdę ostre: Bez sensu. Wygląda na to, że na siłę trzymacie te dwie damessy. Patrzeć na nie się nie da. Są w opór puste... Że ona to w programie powiedziała  Czy to jest zgodne z regulaminem? Że wejdzie Oli chłopak? Przecież to Hotel dla singli którzy łączą się w pary a nie dla par które razem wchodzą do programu.. nie rozumiem, to moim zdaniem jest sprzeczne z założeniem programu Jeden z internautek sugeruje nawet, że w show...

"Hotel Paradise 3": Rajskie Rozdanie. Kto odpadł z programu?
mat. prasowe
Newsy
Pierwsze takie "rajskie rozdanie" w historii "Hotelu Paradise"! Odpadło aż trzech uczestników
Kto musiał pożegnać się z trzecią edycją "Hotelu Paradise 3"? Uczestnicy i widzowie są przerażeni! Jakie pary pozostały w programie?

Po emocjonujących wydarzeniach w " Hotelu Paradise 3 " w końcu doszło do jednego z najważniejszych momentów każdego tygodnia - "rajskiego rozdania". Tym razem jednak wyglądało ono zupełnie inaczej, a wszystko dlatego, że na siedmiu uczestników przypadły tylko cztery uczestniczki, a Klaudia El Dursi zapowiedziała, że z programem pożegna się aż trójka panów! Dziewczyny miały do podjęcia niełatwą decyzję, a to, co wydarzyło się tuż przed ich ostatecznym wyborem, wcale im tego nie ułatwiło. Wygląda na to, że rajski hotel coraz bardziej zaczyna przypominać go tylko z nazwy...  Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Zaskakujące Rajskie Rozdanie  Tym razem napięta atmosfera w "Hotelu Paradise 3" panowała od samego rana i żadnemu z uczestników nie było do śmiechu. Panowie postanowili odpuścić sobie żarty, a niektórzy nawet pewni swojego końca, postanowili spakować swoje walizki. Tego wieczoru na Zanzibarze mogło stać się wszystko, a w programie zaczęła się prawdziwa gra. Nieoczekiwanie okazało się, że to Luiza i Ewa najprawdopodobniej będą rozdawać karty. Na randce Krzysztof zapowiedział obecnej partnerce Krystiana, że to za nią ma zamiar stanąć podczas "rajskiego rozdania", a Michał i Mariusz postanowili postawić na Luizę, czego Kuba nie mógł wybaczyć swojemu koledze i oskarżył chłopaka, o brak lojalności. Michał, który postanowił pomścić Olę, po tym jak uczestnicy wyrzucili ją z programu nie dając im szans na rozwój relacji, zdecydowanie nie wziął sobie jego słów do serca, i zdecydował, że jeszcze bardziej namiesza Luizie w głowie.  Chciałbym, żeby ta grupa nie była bezkarna. Żeby ona nie rozdawała kart do końca. Zagroźmy im w jakiś sposób - powiedział jej podczas randki.  W dodatku obiecał Luizie, że gdy go...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner