serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
"Hotel Paradise 3": Rajskie Rozdanie. Kto odpadł z programu?
mat. prasowe
Newsy

Pierwsze takie "rajskie rozdanie" w historii "Hotelu Paradise"! Odpadło aż trzech uczestników

Kto musiał pożegnać się z trzecią edycją "Hotelu Paradise 3"? Uczestnicy i widzowie są przerażeni! Jakie pary pozostały w programie?

Po emocjonujących wydarzeniach w "Hotelu Paradise 3" w końcu doszło do jednego z najważniejszych momentów każdego tygodnia - "rajskiego rozdania". Tym razem jednak wyglądało ono zupełnie inaczej, a wszystko dlatego, że na siedmiu uczestników przypadły tylko cztery uczestniczki, a Klaudia El Dursi zapowiedziała, że z programem pożegna się aż trójka panów! Dziewczyny miały do podjęcia niełatwą decyzję, a to, co wydarzyło się tuż przed ich ostatecznym wyborem, wcale im tego nie ułatwiło. Wygląda na to, że rajski hotel coraz bardziej zaczyna przypominać go tylko z nazwy... 

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Zaskakujące Rajskie Rozdanie 

Tym razem napięta atmosfera w "Hotelu Paradise 3" panowała od samego rana i żadnemu z uczestników nie było do śmiechu. Panowie postanowili odpuścić sobie żarty, a niektórzy nawet pewni swojego końca, postanowili spakować swoje walizki. Tego wieczoru na Zanzibarze mogło stać się wszystko, a w programie zaczęła się prawdziwa gra. Nieoczekiwanie okazało się, że to Luiza i Ewa najprawdopodobniej będą rozdawać karty. Na randce Krzysztof zapowiedział obecnej partnerce Krystiana, że to za nią ma zamiar stanąć podczas "rajskiego rozdania", a Michał i Mariusz postanowili postawić na Luizę, czego Kuba nie mógł wybaczyć swojemu koledze i oskarżył chłopaka, o brak lojalności. Michał, który postanowił pomścić Olę, po tym jak uczestnicy wyrzucili ją z programu nie dając im szans na rozwój relacji, zdecydowanie nie wziął sobie jego słów do serca, i zdecydował, że jeszcze bardziej namiesza Luizie w głowie. 

Chciałbym, żeby ta grupa nie była bezkarna. Żeby ona nie rozdawała kart do końca. Zagroźmy im w jakiś sposób - powiedział jej podczas randki. 

W dodatku obiecał Luizie, że gdy go wybierze, nie opuści jej nawet, gdy wróci Ola, do momentu aż nie będzie miał pewności, że ona również jest bezpieczna! 

Niestety to rajskie rozdanie zszokowało wszystkich. Chociaż uczestnicy mogliby spodziewać się kogoś nowego, Klaudia obwieściła, że tego wieczora odpadnie aż trzech uczestników! 

Podczas "rajskiego rozdania" Krystian poszedł do Ewy, Marcin do Natalii, Simon do Bibi a Kuba do Luizy. W tym momencie zostali jeszcze Krzysztof, Michał oraz Mariusz, a wszystkie panie były już zajęte. Krzysztof spróbował swoich szans u Ewy, a Mariusz i Michał ponownie Luizę. To pierwsza taka sytuacja, w której jedna dziewczyna wyeliminuje aż dwóch uczestników! 

W wyniku "rajskiego rozdania" program opuszczają: Krzysiek decyzją Ewy oraz Michał i Mariusz decyzją Luizy! Jednak tuż przed "Hotelem" na chłopaków czekał list. Czyżby to jednak nie był koniec ich przygody?! 

Zobacz także: Jakie są relacje pomiędzy Luizą i Olą po "Hotelu Paradise"? Wymowny komentarz uczestniczki mówi wszystko

Podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania" odpadło aż trzech uczestników! Z programem pożegnał się Mariusz. 

Mariusz
mat. prasowe

Niestety to była również ostatnia noc w "Hotelu Paradise" dla Michała. 

Michał Choiński z
mat. prasowe

Dzisiaj szczęścia nie miał również Krzysiek. On również opuścił "Hotel Paradise". 

Krzysztof Świst
mat. prasowe

Michał komentuje zachowanie Kuby po rajskim rozdaniu z "Hotelu Paradise"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Michał komentuje skandaliczne zachowanie Kuby! Wciąż mają konflikt?! 
Kuba po "rajskim rozdaniu" nie chciał Michałowi nawet podać ręki! W wulgarny sposób skomentował zachowanie kolegi z programu. Dziś Michał na prośbę fanów odniósł się do wczorajszych wydarzeń. Jakie są pomiędzy nimi relacje?

Zachowanie Kuby po ostatnim "rajskim rozdaniu" w " Hotelu Paradise " mocno zdenerwowało fanów. Uczestnik, którego ostatecznie wybrała Luiza bardzo wulgarnie wypowiadał się na temat Michała i wykrzyczał, że nie poda mu nawet ręki za to, że wraz z Mariuszem mieli czelność podejść do Luizy. Jak na zachowanie programowego kolegi zareagował Michał? Poproszony przez fanów skomentował całe zajście na swoim Instagramie. Panowie mają konflikt?  Zobacz także:  Pierwsze takie "rajskie rozdanie" w historii "Hotelu Paradise"! Odpadło aż trzech uczestników "Hotel Paradise": Michał komentuje zachowanie Kuby po "rajskim rozdaniu" Ostatnie "rajskie rozdanie" sporo namieszało w "Hotelu Paradise". To była pierwsza taka sytuacja w historii programu, w której podczas jednych eliminacji odpadło aż trzech uczestników! Najważniejszy głos należał do Ewy, która wyeliminowała Krzyśka oraz do Luizy, która wybierała aż spośród trzech uczestników. Ostatecznie odesłała do domu Michała oraz Mariusza. Fakt, że do Luizy podeszło aż trzech uczestników również jest wyjątkiem wśród programowych zasad.  Nie wiem czy ta zasada została zmieniona specjalnie na to rajskie rozdanie ale no najwyraźniej mogliśmy podejść we trójkę do Lui - tłumaczył Michał na swoim Instagramie  Przy okazji wytłumaczył, że nie ma żalu do Luizy.  Luiza na pewno zrobiła to, co było dla niej najlepsze. Szanuje to.  (...) W tej grze każdy może zawieść każdego. Kto powiedział, że gdybym został i Luiza by mnie wybrała to ja bym jej nie zawiódł...  Michał odniósł się również do szokującego zachowania Kuby, który po "rajskim rozdaniu" nie szczędził ostrego...

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?! To ostatnie Rajskie Rozdanie w programie! Widzowie w szoku
Finał "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami. Kto z uczestników musiał pożegnać się z programem, a kto będzie miał szansę zawalczyć o złotą kulę? Jeden z par widzowie nie dawali żadnych szans!

W " Hotelu Paradise 3 " pozostało jedenastu uczestników, jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Już dziś miało miejsce jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w programie, na które widzowie bardzo długo czekali - ostatnie Rajskie Rozdanie. Zanim jednak do niego doszło, okazało się, że jedna z par - i to ta, w którą fani najbardziej wątpili - może czuć się bezpieczna. Choć w ostatnim czasie akcja w kontrowersyjnym show TVN7 była bardzo wartka, takich emocji jak dziś jeszcze nie było!  Krzysiek i Kornelia w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise 3" Krzysiek i Kornelia byli jedną z tych par, której widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie wróżyli zbyt dobrze. Uczestnicy zawarli z sobą pakt i umówili się, że dotrą razem do samego końca, mimo, że nie łączy ich żadne głębsze uczucie. Co więcej pomiędzy tą dwójką ostatnio doszło do sporej awantury , jednak jak widać dane słowo znaczyło o wiele więcej, a Krzysiek i Kornelia postanowili stać za sobą murem. Jak jednak udało im się dojść tak daleko? Otóż Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników specjalną konkurencję z naprawdę wartościową nagrodą - pan, który ją wygrał, zapewniał bezpieczeństwo swojej parze. Ostatecznie w starciu Krzysiek okazał się bezkonkurencyjny, a on i Kornelia jako pierwsza para dostali się do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3".  Immunitet wywalczyła również Bibi. Kiedy ona, Ola, Kara i Kornelia toczyły bój na plaży, partnerka Simona pokonała swoje rywalki i najszybciej przeciągnęła ciężki worek kokosów na linię mety. Wielu mogłoby pomyśleć, że skoro Bibi jest bezpieczna, Simon również nie musi się o nic martwić. Cóż, okazało się, że jest zupełnie inaczej. Uczestnik sam przyznał, że nigdy nie...

Nathalia, Luiza i Justyna z "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Dwie uczestniczki same zdecydowały o swoim odejściu! 
Ich decyzja zszokowała wszystkich! Podczas tego "rajskiego rozdania" płakała nawet Klaudia El Dursi. Zobaczcie, co się wydarzyło

Choć Kornelia i Justyna walczyły równie dzielnie, zadanie na plaży, a tym samym immunitet podczas najbliższego Rajskiego Rozdania, wygrała Sara. Uczestniczka, która nieoczekiwanie wróciła do "Hotelu Paradise 3" pod koniec ostatniej Puszki Pandory , miała do podjęcia naprawdę trudną decyzję - chłopak, do którego zdecydowała się podejść, nie miał możliwości wyboru innej partnerki. Z programu odpadły aż dwie uczestniczki, a to z jaką klasą to zrobiły sprawiło, że popłakała się nawet Klaudia El Dursi. Tym razem nie było intryg a prawdziwa, piękna lojalność.  Z "Hotelu Paradise 3" odpadły aż dwie uczestniczki Wielki finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Do programu mimo tego, że wciąż dochodzą nowi, to nie brakuje trudnych pożegnań. Po dzisiejszym "rajskim rozdaniu" ekipa uszczupliła się o dwie uczestniczki.  Sara pomimo tego, że wygrała immunitet i jako jedyna była bezpieczna, wcale nie cieszyła się na konsekwencje podjętej przez siebie decyzji. Chociaż początkowo deklarowała, że podejdzie do Maurycego, po "rajskiej wyroczni" miała mętlik w głowie.  Sara ostatecznie wykorzystała swój immunitet i zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami podeszła do Maurycego, tym samym blokując Luizę. Kornelia stanęła za Krzysztofem z nadzieją, że to właśnie jej da szansę. Wybór Bibi, Basi i Nathalii nie był zaskoczeniem. Wybrały w kolejności: Szymona, Krystiana i Marcina. Luiza zablokowana przez Sarę zdecydowała się na... wybór Simona, co sam lektor określił "rajskim samobójstwem".  Widziałam, że Maurycemu podobała się Sara i vice versa. Mam nadzieję, że im się ułoży - podsumowała  Ciekawy był wybór Justyny, w końcu to było jej pierwsze rajskie rozdanie i decydowało o tym, czy jej przygoda...

Aleksandra Hałabuda na plaży
mat. prasowe TVN
Newsy
"Hotel Paradise 3": W programie polały się łzy! Decyzją Oli odpadła ulubienica widzów! 
Decyzją Oli jedna z uczestniczek musiała opuścić "Hotel Paradise". Kogo wskazała? Emocje podczas "rajskiego rozdania" sięgły zenitu.

Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" to Ola musiała zdecydować, która z pań opuści " Hotel Paradise ". Dlaczego decyzja należała do właśnie do niej? Wszystko było efektem wygranego przez Dawida zadania. Uczestnik myślał, że przekazując wygraną swojej partnerce zagwarantuje jej bezpieczeństwo, jednak tą nagrodą okazała się być decyzyjność w sprawie eliminacji. Kto opuścił "Hotel Paradise 3"?  "Hotel Paradise 3": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  Decyzyjność Oli podczas "rajskiego rozdania" była dla wszystkich jawna, jednak nikt nie wiedział, jakim kluczem będzie kierowała się, wskazując osobę do opuszczenia programu. Drugą część tajemniczej instrukcji musiała zostawić dla siebie.  Do tej pory opuszczenia programu najbardziej obawiały się Kornelia oraz Patrycja. Kornelia spakowała nawet swoje walizki, a po ostatniej "puszce pandory" uroniła nawet łzę we wzruszającej rozmowie z Bibi. Z kolei Patrycja na tę chwilę jest najmniej lubianą uczestniczką, a ostatnia "pandora" i zachowanie uczestników nie były dla niej zbyt miłe.  Ola Hałabuda jednak przyznała, że wcale nie będzie się ograniczała do usunięcia z programu najmniej lubianej uczestniczki. Przyznała wręcz, że widzi starania Patrycji. Presja związana z trudną decyzją doprowadziła samą Olę do łez. Czy po tym, co usłyszała na "rajskiej wyroczni" będzie chciała odegrać się na Marcinie i wyeliminuje Nathalię? Już wszystko stało się jasne. Osobą, która musi opuścić "Hotel Paradise" decyzją Oli jest Patrycja Sugerowałam się, kto jak zachowywał się od początku. Dziewczyna, która opuści dziś program to Patrycja. Zrobiłam to, co podpowiadało mi serce. To była naprawdę trudna decyzja - przyznała Ola.  ...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner