klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ola odpadła z "Hotelu Paradise 3. Luiza ją okłamała
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Kto odpadł z programu? Luiza okłamała Olę prosto w oczy! 

Z "Hotelem Paradise 3" pożegnał się kolejny uczestnik. Jednak bardziej od tej decyzji, widzów zdziwiło zachowanie Luizy, która okłamała Olę prosto w oczy!
Karina Sulich
kwiecień 22, 2021

Wygląda na to, że czas przyjaźni w "Hotelu Paradise 3" zakończył się na dobre. Kiedy okazało się, że Simon i Bibi po raz kolejny muszą podjąć bardzo trudną decyzję i wytypować dwóch uczestników, z których jeden opuści program - nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Ostatecznie postanowili wybrać Mariusza i Olę, i o ile chłopak wcale nie był tym zdziwiony, o tyle Ola nie była w stanie zrozumieć ich decyzji. 

Jest mi przykro, że przyszła osoba, z którą mogę stworzyć relację i doszło do tego, a zostałam postawiona przed takim wyborem. Są tu osoby, które nie wykazują od siebie nic, a nie zostały wybrane i jest mi przykro - mówiła, przyznając, że w ogóle nie spodziewała się takiego obrotu spraw. 

Decyzją pozostałych uczestników z "Hotelu Paradise 3" odpadła Ola, jednak to nie werdykt a zachowanie Luizy wobec swojej "przyjaciółki" najbardziej zdziwiło widzów. Okazało się, że ta postanowiła okłamać ją prosto w oczy! Teraz to ona będzie musiała pożegnać z programem? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali 

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

"Hotel Paradise 3": Luiza okłamała Olę

Zanim jeszcze doszło do decydującego momentu w programie, Simon i Bibi postanowili zasięgnąć rad u innych uczestników. Wtedy właśnie do akcji wkroczyła Luiza, która wyłożyła im Olę dosłownie na tacy, zdradzając jej największe sekrety, które ta powierzyła jej w tajemnicy - co więcej, wcześniej ani Simon, ani Bibi nie brali Oli pod uwagę. Choć kiedy w rozmowie z tą dwójką podkreśliła, że Ola nie jest jej przyjaciółką, a koleżanką, podczas oddawania swojego głosu znowu zmieniła zdanie...  

Ola jest dla mnie jak siostra i nie byłabym w stanie tego zrobić, jest dla mnie jak bratnia dusza - powiedziała.

To jednak nie koniec. Kiedy po werdykcie zalana łzami Ola chciała się wypłakać w jej ramionach i zapytała, czy wiedziała, że wszyscy planują coś takiego, Luiza postanowiła nagiąć prawdę na swoją korzyść i okłamała ją prosto w oczy!

Oni mówili mi, że zastanawiają się nad tym, ale nie wiedziałam, że podejmą taką decyzję. Bo podsunęłam im, żeby wzięli albo Krzysia, albo Krzysia i Mariusza - powiedziała.

Przypomnijmy, że w Bibi i Simonowi w rzeczywistości mówiła co innego! Kiedy zapytali się kogo z facetów Luiza by wytypowała, ta bez zawahania odpowiedziała:

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. 

Wygląda na to, że o braku szczerości Luizy, Ola dowie się dopiero, kiedy na własne oczy zobaczy odcinek, w którym przyszło jej opuścić "Hotel Paradise 3". My nie mamy jednak wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze zrobi się jeszcze bardziej piekielnie, bo w grze właśnie zostały cztery dziewczyny i siedmiu facetów, a to oznacza, że najbliższe Rajskie Rozdanie będzie prawdziwym wyzwaniem.

Tym razem swoją przygodę w "Hotelu Paradise 3" zakończyła Ola. Dziewczyna jednak jeszcze nie wie, że Luiza, którą miała za najlepszą przyjaciółkę, najwyraźniej dołożyła cegiełkę do decyzji Bibi i Simona.

Ola
mat. prasowe

Choć ostatecznie Luiza zagłosowała, że to Mariusz ma opuścić program, na koniec okłamała Olę mówiąc, że nie wiedziała o planach pozostałych uczestników. Co więcej podkreśliła, że w rozmowie z Bibi i Simonem typowała Krzyśka i Mariusza, czego widzowie nie są sobie w stanie przypomnieć. 

Luiza
mat. prasowe

Komentarze
Artur Hotel Paradise
Instagram@artur.sargsyan_official
Newsy Artur z "Hotelu Paradise" jest w Egipcie, ale nie poleciał tam sam - towarzyszy mu ktoś z show!
Artur z programu "Hotel Paradise" postanowił nieco opóźnić sobie zimę. Właśnie spędza urlop w Egipcie i nie narzeka na brak dobrego towarzystwa. Co ciekawe, w podróży towarzyszy mu inna gwiazda hitu TVN!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 09, 2020

Artur Sargsyan i Ata Postek zwyciężyli drugą edycję programu "Hotel Paradise". Para oficjalnie przyznała, że po zakończeniu show pozostaje przyjaciółmi, jednak fani doszukują się śladów związków i miłości na profilach obojga uczestników. Co więcej, Artura podejrzewano również o relację z niebieskooką pięknością Sonią, ale też ze zniewalającą Karoliną. Uczestnik hitu TVN7 nie potwierdził jednak tych doniesień. Co więcej, teraz poleciał do Egiptu, gdzie spędza czas z inną, równie barwną postacią z programu. Towarzyszy mu Blondino. Artur z "Hotelu Paradise" poleciał do Egiptu z Blondino Artur Sargsyan i Łukasz "Blodino Latino" Książkiewicz realizują w Egipcie najnowszy projekt uczestnika pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Blondino w bajecznej egzotycznej scenerii nagrywa bowiem swój kolejny już teledysk. Z tego co widzimy na Instagramie, Artur towarzyszy mu nie tylko na planie. Uczestnicy show odpoczywają wspólnie w kurorcie, ale też nie rezygnują z czasu spędzanego w samotności. Grupa przyjaciół potraktowała to jak zimowe wakacje. Jak przyznają w swoich mediach społecznościowych, nie żałują.  Ostatnio było mi zimno, więc musiałem wyjechać - napisał Artur pod jednym z postów. Z relacji wynika, że panowie dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Zobacz także:  Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich to zdjęcie Artur z "Hotelu Paradise" jest singlem? Artur oprócz pokazania uroków Egiptu, zdementował na swoim Instagramie również plotki o jego związku z inną uczestniczką "Hotelu Paradise". Mijając ławkę na plaży, wspomniał, że jest to romantyczne miejsce na rozmowy z dziewczyną,...

Przeczytaj
Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.
Marta Średnicka
listopad 20, 2020

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

Przeczytaj
Hotel Paradise
East News/ Jan Bielecki
Newsy Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja?
"Hotel Paradise" ma tylu widzów i fanów, że stacja TVN7 postanowiła kontynuować format. Show przeniesie się jednak na inny kontynent.
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020

Finał drugiej edycji programu "Hotel Paradise" już za miesiąc. To wtedy poznamy zwycięską parę, która zadecyduje, czy wybrać miłość, czy postawić na pieniądze. W poprzedniej edycji przed takim wyborem stanęli Marietta i Chris, którzy nie rzucili kulą i zdecydowali się kontynuować związek. Choć nie przetrwał on długo, żadne z nich nie żałuje swojego wyboru. Przed nami jeszcze kilka rajskich rozdań. TVN7 już pracuje nad kolejną edycją. Znana już jest planowana data emisji trzeciego sezonu. Kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise"? Jak podają Wirtualne Media, trzecia edycja "Hotelu Paradise" zaplanowana jest na zimę. To wtedy ruszą zdjęcia do programu. Nie będzie to jednak Bali. Producenci zdecydowali się na zmianę lokalizacji. Właśnie wystartowały castingi dla uczestników programu. Telewizyjna Siódemka pracuje nad trzecim sezonem „Hotelu Paradise”, który najprawdopodobniej będzie emitowany wiosną 2021 roku - podają Wirtualnemedia.pl. Prowadzącą "Hotel Paradise" wciąż ma pozostać Klaudia El Dursi. Data emisji zależna jest od sytuacji pandemicznej związanej z koronawirusem. Według wstępnych założeń „Hotel Paradise 3” ma być kręcony zimą, a emisja w TVN7 zaplanowana jest na wiosnę. Ostateczne decyzje będą jednak zależały od bieżącej sytuacji związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie. - informują Wirtualnemedia.pl         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 20, 2020 o 3:37 PDT   Gdzie...

Przeczytaj
Chris Ducki
Instagram@chris.ducci
Newsy Chris z "Hotelu Paradise" poleciał do Turcji poprawiać urodę - co zmienił?
Chris z "Hotelu Paradise" zdecydował się na poprawę wyglądu. Postawił na specjalistów z Turcji, którzy zajmą się jego zębami.
Marta Średnicka
październik 21, 2020

Chris Ducki, którego fani znają głównie z programu "Hotel Paradise" wybrał się właśnie ze swoim przyjacielem Mattem do Turcji . Choć większość podejrzewała, że poleciał tam na wakacje, uczestnik popularnego show stacji TVN7 mocno zaskoczył obserwatorów. Na swoim Instagramie przyznał, że chce poprawić tam zęby. Chris z Hotelu Paradise zrobił zęby w Turcji Chris Ducci już pierwszego dnia po przylocie do Turcji trafił do kliniki stomatologicznej. Pokazano mu tam wizualizację stanu zębów po zabiegu, którą pochwalił się swoim fanom w relacji na Instastory. Różnica jest ogromna. Krótkie, nierówne i schowane wgłąb szczęki zęby zastąpią te proste, białe i bardziej kształtne. Już na pierwszej wizycie Chrisowi spiłowano zęby. Na kolejnej będzie miał już mocowane nowe. Ducki zyska więc piękny uśmiech nawet w tydzień. Zobacz także:   Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja? Chris ma obecnie nałożone nakładki, które nie oddają efektu, jaki uczestnik Hotelu Paradise osiągnie po wykonaniu licówek. Początkowo spiłowane zęby sprawiały mu ból. Wrażliwe dziąsła po odcisku dawały się we znaki. Mężczyzna przyznał, że przez zęby nie mógł w nocy spać. W czwartek mam wkładanie nowych zębów, nie mogę się doczekać. Powiem wam wczoraj bardzo mnie bolało w nocy, nie mogłem spać do 2-3 w nocy, ale dzisiaj obudziłem się jak nowy – komentował na Instastory. Dlaczego Chris zdecydował się na zabieg akurat w Turcji? W Polsce istnieje wielu specjalistów, jednak uczestnik "Hotelu Paradise" miał zaufanie do tamtejszych lekarzy stomatologów. Koszt wykonania jednego zęba w kraju waha się od 1200 nawet do 2500 zł w zależności od wybranej metody i materiału z jakiego...

Przeczytaj