serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Ola odpadła z "Hotelu Paradise 3. Luiza ją okłamała
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Kto odpadł z programu? Luiza okłamała Olę prosto w oczy! 

Z "Hotelem Paradise 3" pożegnał się kolejny uczestnik. Jednak bardziej od tej decyzji, widzów zdziwiło zachowanie Luizy, która okłamała Olę prosto w oczy!

Wygląda na to, że czas przyjaźni w "Hotelu Paradise 3" zakończył się na dobre. Kiedy okazało się, że Simon i Bibi po raz kolejny muszą podjąć bardzo trudną decyzję i wytypować dwóch uczestników, z których jeden opuści program - nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Ostatecznie postanowili wybrać Mariusza i Olę, i o ile chłopak wcale nie był tym zdziwiony, o tyle Ola nie była w stanie zrozumieć ich decyzji. 

Jest mi przykro, że przyszła osoba, z którą mogę stworzyć relację i doszło do tego, a zostałam postawiona przed takim wyborem. Są tu osoby, które nie wykazują od siebie nic, a nie zostały wybrane i jest mi przykro - mówiła, przyznając, że w ogóle nie spodziewała się takiego obrotu spraw. 

Decyzją pozostałych uczestników z "Hotelu Paradise 3" odpadła Ola, jednak to nie werdykt a zachowanie Luizy wobec swojej "przyjaciółki" najbardziej zdziwiło widzów. Okazało się, że ta postanowiła okłamać ją prosto w oczy! Teraz to ona będzie musiała pożegnać z programem? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali 

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

"Hotel Paradise 3": Luiza okłamała Olę

Zanim jeszcze doszło do decydującego momentu w programie, Simon i Bibi postanowili zasięgnąć rad u innych uczestników. Wtedy właśnie do akcji wkroczyła Luiza, która wyłożyła im Olę dosłownie na tacy, zdradzając jej największe sekrety, które ta powierzyła jej w tajemnicy - co więcej, wcześniej ani Simon, ani Bibi nie brali Oli pod uwagę. Choć kiedy w rozmowie z tą dwójką podkreśliła, że Ola nie jest jej przyjaciółką, a koleżanką, podczas oddawania swojego głosu znowu zmieniła zdanie...  

Ola jest dla mnie jak siostra i nie byłabym w stanie tego zrobić, jest dla mnie jak bratnia dusza - powiedziała.

To jednak nie koniec. Kiedy po werdykcie zalana łzami Ola chciała się wypłakać w jej ramionach i zapytała, czy wiedziała, że wszyscy planują coś takiego, Luiza postanowiła nagiąć prawdę na swoją korzyść i okłamała ją prosto w oczy!

Oni mówili mi, że zastanawiają się nad tym, ale nie wiedziałam, że podejmą taką decyzję. Bo podsunęłam im, żeby wzięli albo Krzysia, albo Krzysia i Mariusza - powiedziała.

Przypomnijmy, że w Bibi i Simonowi w rzeczywistości mówiła co innego! Kiedy zapytali się kogo z facetów Luiza by wytypowała, ta bez zawahania odpowiedziała:

Z facetów kurcze nie wiem, chyba wszystkich lubię. A z dziewczyn? Ja czuję, że wy wytypujecie Olkę, prawda? Bierzecie to pod uwagę? Wiem, że ona podpadła wszystkim od kilku dni. 

Wygląda na to, że o braku szczerości Luizy, Ola dowie się dopiero, kiedy na własne oczy zobaczy odcinek, w którym przyszło jej opuścić "Hotel Paradise 3". My nie mamy jednak wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze zrobi się jeszcze bardziej piekielnie, bo w grze właśnie zostały cztery dziewczyny i siedmiu facetów, a to oznacza, że najbliższe Rajskie Rozdanie będzie prawdziwym wyzwaniem.

Tym razem swoją przygodę w "Hotelu Paradise 3" zakończyła Ola. Dziewczyna jednak jeszcze nie wie, że Luiza, którą miała za najlepszą przyjaciółkę, najwyraźniej dołożyła cegiełkę do decyzji Bibi i Simona.

Ola
mat. prasowe

Choć ostatecznie Luiza zagłosowała, że to Mariusz ma opuścić program, na koniec okłamała Olę mówiąc, że nie wiedziała o planach pozostałych uczestników. Co więcej podkreśliła, że w rozmowie z Bibi i Simonem typowała Krzyśka i Mariusza, czego widzowie nie są sobie w stanie przypomnieć. 

Luiza
mat. prasowe

Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie?
Instagram @luiza.benzouaoua
Newsy
Jakie są relacje pomiędzy Luizą i Olą po "Hotelu Paradise"? Wymowny komentarz uczestniczki mówi wszystko
Czy relacja Oli i Michała przekreśliła jej przyjaźń z Luizą? Wiemy, jaka jest prawda!

Luiza pokazała drugą twarz! Po tym, jak tajemnica Oli i Michała wyszła na jaw uczestniczka poczuła się zaniedbana przez programową koleżankę. Widzów zszokował fakt, że odważyła się na obgadywanie Oli w rozmowie z Simonem i Bibi, którzy mieli za zadanie wskazać osoby, które powinny opuścić "Hotel Paradise" .  Ola, to jest moja koleżanka, to nie jest moja przyjaciółka - powiedziała Luiza  Czy relacja Oli z Michałem będzie powodem zakończenia przyjaźni z Luizą? Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie? Pewien komentarz napisany przez Luizę w sieci zdradza wszystko!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali Jakie są relacje Oli i Luizy po "Hotelu Paradise"?  Luiza i Ola były nierozłączne w "Hotelu Paradise 3", do momentu aż... w programie nie pojawił się Michał, dla którego Ola straciła głowę. W dodatku mnóstwo kontrowersji wywołał fakt, że uczestnicy znali się przed programem i doskonale wiedzieli, że oboje się znajdą w tej samej edycji. Kiedy minął termin, o którym wiedziała Ola, a Michała wciąż nie było w programie zaczęła się niepokoić a swoimi obawami podzieliła się z Luizą. Luiza była zaskoczona, że koleżanka mówi jej o swojej tajemnicy tak późno. Ola i Michał nawiązali namiętną relację natychmiastowo, a pozostała ekipa miała za złe im nieszczerość, szczególnie zważając na to, że do tej pory Ola nie dopuszczała do siebie żadnego innego uczestnika, tłumacząc się toksycznym związkiem i potrzebą czasu.  Nowa zakochana Ola i jej zachowanie nie do końca odpowiadało również Luizie, która czuła się zaniedbana i zepchnięta na drugi plan. W końcu do tej pory obie nie miały stałych...

Simon i Bibi "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3" Simon i Bibi podjęli decyzję. Kto odpadł z programu? Ta para miała być nie do ruszenia!
Przywilej, jaki otrzymali Simon i Bibi po wygraniu zadania w poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" okazał się bardzo trudną decyzją. Którą z par postanowili rozbić? Takiego zagrania nikt się nie spodziewał.

Fani trzeciej edycji " Hotelu Paradise " nie mogą narzekać na brak emocji. Kiedy tylko któraś z par poczuje się zbyt pewnie, do akcji wkracza Klaudia El Dursi z nowym uczestnikiem lub kopertą o szokującej zawartości. Kiedy w programie zdążyły zawiązać się pierwsze sojusze, a pomiędzy niektórymi pojawiły się pierwsze zalążki uczuć, okazało się, że Bibi i Simon mają zadecydować, która z par nie będzie mogła połączyć się podczas Rajskiego Rozdania. To, co dziś wydarzyło się w kontrowersyjnym show, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.  "Hotel Paradise 3": Bibi i Simon rozbili parę Ten dzień w "Hotelu Paradise" nie należał do najłatwiejszych. Bibi i Simon od jego samego początku zastanawiali się, którą z par powinni wytypować. Niestety uczestnicy wcale nie ułatwili im zadania, a wręcz przeciwnie. Podczas rozmów w cztery oczy zwycięscy poprzedniego odcinka dowiedzieli się rzeczy, o których wcześniej nie mieli pojęcia, a to wzbudziło w nich jeszcze większe wątpliwości.  - Dobrze się czujemy, chcemy ze sobą zostać w parze - wyznała w rozmowie z Simonem i Bibi Ola. - Będziemy robić wszystko, żeby zaufać sobie nawzajem - dodał Mariusz.  - Wiecie o tym, że on nie szuka po pierwsze normalnej relacji. To jest tak jakby ci Simon powiedział "słuchaj mała, bawimy się tutaj w programie, ale ja nie szukam niczego na dłużej" - tłumaczyła swoje zachowanie wobec Mariusza  Sara.  Kiedy przyszła pora na starcie z Ewą i Krzyśkiem, wszystko skomplikowało się jeszcze bardziej. Nowa uczestniczka przyznała, że chciałaby dalej być z nim w parze, jednak widzi, że ciągnie go do Luizy. Zapatrzony i onieśmielony Krzysiek jednak nie zdaje sobie sprawy, że ta wcale nie ma wobec niego poważnych planów i traktuje go raczej jako bezpieczną...

Sara "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają"
Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po ostatnim odcinku telewizyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Kiedy Sara odpadła z programu, byli wściekli.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nie pozostało obojętne fanom trzeciej edycji " Hotelu Paradise" . Decyzja Bibi i Simona, że to Sara i Krystian nie będą mogli połączyć w parę, miała opłakane skutki, a Krzysztof, który mógł wybrać, czy w programie zostanie Luiza i Sara, ostatecznie postanowił ocalić Luizę, czego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Zdaniem internautów, to Sara była jedną z najfajniejszych dziewczyn, która powinna otrzymać kolejną szansę, a na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" zaroiło się od mocnych komentarzy. Nikt nie chce ich w programie! Fani "Hotelu Paradise 3" wściekli na uczestników Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robi się coraz bardziej gęsta, a widzowie już nawet nie kryją swojej złości. Ola i Luiza, które na początku zaskarbiły sobie sympatię internautów, dziś są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek i wzbudzają w fanach programu zdecydowanie skrajne emocje. Ostatnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w "Hotelu Paradise 3" sprawiły, że najpierw oberwało się Bibi i Simonowi , a następnie swoją złość fani przelali na duet, który zdaniem fanów już dawno powinien spakować swoje walizki i wrócić do Polski. Kiedy Sara odpadła z programu, głos zabrała nawet uczestniczka jego poprzedniej edycji! Szkoda, ktoś inny powinien odpaść. Krzysztof ZŁA DECYZJA - napisała Magda Jankowska.  Co więcej, nie tylko ona była takiego zdania. Sara, która dopiero co zdążyła zadomowić się w "Hotelu Paradise 3" i stworzyła z Krystianem parę opartą na przyjaźni, została "odpulona" i musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Internauci nie kryją swojej złości i uważają, że wszystkiemu są winne Luiza i Ola, i to właśnie one powinny...

	„Hotel Paradise 3”: Ola i Michał byli parą przed programem?!
mat. prasowe
Newsy
Burza w "Hotelu Paradise 3"! Ola i Michał wkurzyli pozostałych, a tymczasem pojawił się kolejny uczestnik
W "Hotelu Paradise 3" kolejne emocje, a do tego do programu doszedł jeszcze jeden chłopak!

Jeden dzień, a życie uczestników "Hotelu Paradise 3" wywróciło się kompletnie. Najpierw pojawił się Michał Choiński, który... znał się z Olą już przed programem . Ta informacja spowodowała, że pozostali uczestnicy się naprawdę wkurzyli. Do tego stopnia, że od Oli zaczęła odwracać się nawet Luiza. Ale problemy miały nie tylko one... Do programu właśnie wszedł jeszcze jeden uczestnik. Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3" Kolejne odcinki "Hotelu Paradise 3" serwują widzom, a przede wszystkim uczestnikom show, coraz większe dawki emocji. Pojawienie się w hotelu Michała i jego wcześniejsza znajomość z Olą spowodowały, że... pozostali uczestnicy chcą, by dziewczyna pożegnała się z programem! Mimo, że oboje twierdzą, że przed programem nie byli razem , koleżance nie ufa już nawet Luiza. A już kiedy Krzysztof przyłapał Olę i Michałana namiętnym pocałunku, wkurzyli się wszyscy pozostali! Jak się wydało, z Michałem znali się przez... brata Oli. Parą nie byli, ale chyba już się zmieniło. Jak podkreślił głos, Ola nie złamała regulaminu, ale z pewnością podpadła reszcie uczestników . Ci deklarują, że "będą na nich polować".         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Tymczasem Oli podpadła... Nathalia. Jak się okazało, ona też podoba się Michałowi. W dodatku Ola uznała, że z wzajemnością. Kłopoty pojawiły się też u Bibi. A wszystko przez Simona. Para do tej pory uchodziła za jedną z najmocniejszych, czyżby jednak pojawił się kryzys? Kiedy...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jakie zastosowanie ma suchy szampon?
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner