klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Hotel Paradise: Marietta i Michał byli parą? Wiemy, co ich łączyło. Zwyciężczyni show zdradza: „zawiodłam się”. Padły naprawdę mocne słowa
mat. prasowe/Instagram @marietta_witkowska
Newsy

Hotel Paradise: Marietta i Michał byli parą? Wiemy, co ich łączyło. Zwyciężczyni show zdradza: „zawiodłam się”. Padły naprawdę mocne słowa

Marietta Witkowska i Michał Choiński z „Hotelu Paradise” byli w związku?! Niedawno jeden z budzących najwięcej kontrowersji uczestnik randkowego hitu TVN wyznał, że ze zwyciężczynią 1. edycji show łączyło go coś więcej niż przyjaźń. Jaka jest prawda? Marietta przerwała milczenie.
Urszula Jagłowska
kwiecień 21, 2021

Randkowy program TVN 7 – „Hotel Paradise” – okazał się tak wielkim hitem, że pomimo pandemii koronawirusa, stacja zdecydowała się na nagrywanie kolejnych sezonów. Obecnie jesteśmy świadkami losów uczestników 3. edycji rajskiego hotelu. I choć format już dawno przyzwyczaił nas do tajnych paktów, spisków, karczemnych awantur i miłosnych uniesień pomiędzy atrakcyjnymi singlami walczącymi o sławę, miłość i pieniądze, to jeden z najnowszych uczestników show – Michał Choińki – bez wątpienia uznawany jest za jednego z budzących największe kontrowersje graczy. Głośno spekuluje się o jego związku z Olą jeszcze przed programem, przez co na dziewczynę niedawno spadła fala hejtu. To jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że przystojny gladiator wcześniej miał bliskie relacje z inną uczestniczką „Hotelu Paradise” – Mariettą Witkowską, zwyciężczynią 1. edycji rajskiego hotelu. Łączyła ich miłość, płomienny romans, a może byli jedynie kolegami? Marietta zabrała głos. Padły naprawdę mocne słowa.

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Marietta i Michał z „Hotelu Paradise” byli parą?

W ostatnich dniach nie milkną plotki na temat Michała Choińskiego z 3. edycji „Hotelu Paradise”. Ogromne kontrowersje  wzbudza fakt, że Ola specjalnie dystansowała się od innych uczestników, ponieważ czekała na to, aż Michał dołączy do gry. Co więcej, okłamała pozostałych bohaterów hitu TVN. Po tym, jak przyznała Luizie, że czeka jedynie aż jej kolega znajdzie się w programie, po wejściu Michała do „Hotelu Paradise” udała zaskoczoną przyznając, że nie miała pojęcia, że spotka na Zanzibarze swojego przyjaciela.

By tego było, oschła wobec mężczyzn blondynka, zaledwie po kilku godzinach obecności Choińskiego w show, dała się ponieść emocjom i namiętnie pocałowała chłopaka. Na ich nieszczęście całą sytuację widział Krzysiek, który nie omieszkał poinformować o tym pozostałych uczestników. To właśnie wtedy w sieci zawrzało, a zarówno mieszkańcy rajskiego hotelu, jak i internauci byli przekonani, że Ola i Michał byli parą przed programem.

Okazuje się, że przystojny gladiator uwielbia gustować w uczestniczkach „Hotelu Paradise” do tego stopnia, że ostatnio chwalił się na Instagramie swoją zażyłością ze zwyciężczynią 1. edycji programu – Mariettą Witkowską. Michał podczas relacji na żywo zdradził, że „miał epizod” z Mariettą Witkowską, którą nazwał „słupem reklamowym”.

Nie trzeba było długo czekać, by celebrytka zareagowała na te słowa. Witkowska na InstaStories przyznała, że od kilku dni zmaga się z bezsennością, ponieważ słowa chłopaka bardzo ją zabolały.

Piszecie, że uczestnik 3. edycji „Hotelu Paradise” powiedział na live, że byłam epizodem w jego życiu, że mnie nie lubi, no i że ogólnie „same reklamy” na moim profilu. Po pierwsze muszę wam to powiedzieć, bo jesteście moimi obserwatorami i chcę być z wami uczciwa, ale jest to jeden mój komentarz – zaczęła Marietta. Tak, miałam epizod z tym uczestnikiem. Tak, jestem chodzącą reklamą, każdy o tym wie, chociaż nie spodziewałam się tych słów od niego, bo każdy, kto mnie zna myślę, że by się inaczej wypowiedział na mój temat – dodała.

Hotel Paradise: Marietta i Michał byli parą? Wiemy, co ich łączyło. Zwyciężczyni show zdradza: „zawiodłam się”. Padły naprawdę mocne słowa
Instagram @marietta_witkowska

W dalszej części relacji, Witkowska podkreśliła, że bardzo zawiodła się na Michale, który niezwykle ją zranił.

Powiem wam tak, ja się zawiodłam. Szczerze nigdy bym się nie spodziewała tego, co się właśnie wydarzyło. Wiedziałam, że powychodzą różne rzeczy, ale że coś takie usłyszę? Ale to jest kolejna  życiowa lekcja, ja teraz to przesmucę, przetrawię i wrócę do żywych i będę jeszcze bardziej silna. A ludzie, którzy są tak fałszywi, bo to jest po prostu fałszywe, to wszystko do nich wróci - dodała Marietta.

Zwyciężczyni 1. edycji „Hotelu Paradise” zapowiedziała też, że ma zamiar odciąć się od Michała i usunąć go z listy swoich instagramowych obserwatorów.

Co myślicie o tej sytuacji? 

Komentarze
Marietta i Łukasz z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich TO zdjęcie
Instagram @marietta_witkowska/lukaskarpinski
Newsy Marietta i Łukasz z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich TO zdjęcie
Marietta Witkowska i Łukasz Karpiński są w związku? Fani nie mają wątpliwości, że pomiędzy zwyciężczynią 1. edycji „Hotelu Paradise”, a finalistą 2. edycji rajskiego hotelu jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Sprawdźcie, co ich zdradziło!
Urszula Jagłowska
grudzień 10, 2020

Pomimo iż od wielkiego finału 2. edycji „Hotelu Paradise” minął niespełna miesiąc, sympatycy hitu TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze wciąż mają ochotę na więcej i z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Emocje wzbudzają nie tylko uczestnicy najnowszej edycji show, jak Kamil Piórkowski, który realizuje się w roli projektanta , Sonia Szklanowska, robiąca zawrotną karierę influencerki, czy zwyciężczyni programu, Ata Postek, która pracuje nad swoją pionierską książką , ale również relacje pomiędzy uczestnikami pierwszej i drugiej edycji programu. Ostatnio pisaliśmy o tym, że zwycięzca 2. sezonu „Hotelu Paradise” - Artur Sargsyan wybrał się na wspólne wakacje z Łukaszem „Blondino Latino” Książkiewiczem . Z kolei Ania Matyasek i jej ukochany Ivan Yevtushenko zaprzyjaźnili się z Maćkiem Kindlerem z 1. edycji show. To jeszcze nie koniec rewelacji. Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy zwyciężczynią 1. odsłony „Hotelu Paradise”, a finalistą 2. edycji rajskiego hotelu jest coś więcej. Fani nie mają wątpliwości, że Marietta Witkowska i Łukasz Karpiński są parą. Miał ich zdradzić jeden szczegół! Marietta Witkowska i Łukasz Karpiński z „Hotelu Paradise” są parą? Marietta Witkowska była jedną z najbarwniejszych uczestniczek 1. edycji „Hotelu Paradise”. Widzowie szybko pokochali jej zadziorny charakter, otwartość, chęć niesienia pomocy innym i ogromny dystans do siebie. To właśnie te czynniki oraz ogromna zażyłość z Chrisem Ducci doprowadziły ciemnowłosą piękność aż do wielkiego finału, który wygrała. Nieco inaczej było w przypadku Łukasza Karpińskiego . Charyzma, przebojowość, pewność siebie i zdecydowanie chłopaka, były niezwykle...

Przeczytaj
Marietta z „Hotelu Paradise” ma nowego chłopaka! Kim jest jej partner?
Instagram @marietta_witkowska
Newsy Marietta z „Hotelu Paradise” ma nowego chłopaka! Kim jest jej partner?
Marietta Witkowska już jest zakochana! Zwyciężczyni pierwszej edycji „Hotelu Paradise” właśnie oznajmiła fanom, że jej serce jest zajęte. Kim jest jej nowy ukochany?
Urszula Jagłowska
grudzień 21, 2020

Marietta Witkowska po głośnym rozstaniu z Chrisem Ducci, z którym wygrała premierową polską edycję „Hotelu Paradise”, przez dłuższy czas skupiała się wyłącznie na sobie i budowaniu instagramowej społeczności swoich fanów. Ciemnowłosa charyzmatyczna piękność nie tylko regularnie publikowała rozmaite posty dotyczące jej nowych projektów zawodowych, czy makijażowych, włosowych i modowych inspiracji, ale także zdradzała wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, jak np. to, że wreszcie spełniła swoje największe marzenie i przeszła operację korekty nosa . I choć celebrytka na bieżąco informowała swoich  instagramowych obserwatorów o tym, co dzieje się w jej życiu, to do tej pory unikała tematu relacji damsko-męskich. Aż do teraz! Gwiazda TVN zdradziła, że znów jest zakochana! Marietta z „Hotelu Paradise” ma nowego chłopaka Marietta Witkowska zyskała sławę dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji „Hotelu Paradise” . Pewna siebie, energiczna i otwarta księgowa, szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i innych atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze. To właśnie dzięki swojej przebojowości, bezpośredniości i empatii, dziewczynie nie tylko udało się wygrać program, ale także wyjść z niego u boku ukochanego partnera – Chrisa. Para nie tylko zamieszkała ze sobą po zakończeniu show, ale też snuła wiele wspólnych planów na przyszłość, nic więc dziwnego, że ich nagła decyzja o rozstaniu wstrząsnęła sympatykami hitu TVN . Teraz, gdy od tego czasu minęło już pół roku, a przystojny trener personalny zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki, również Marietta znalazła ukojenie w ramionach nowego chłopaka.        ...

Przeczytaj
Marietta Witkowska o nowych uczestnikach „Hotel Paradise” i „Love Island”. Którego by wybrała?
Instagram @marietta_witkowska
Newsy Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” nadal jest singielką. Zdradziła, kogo wybrałaby teraz w „Hotelu Paradise” i „Love Island”
Po medialnym związku i jeszcze głośniejszym rozstaniu z Chrisem Ducci, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” nadal pozostaje singielką. Teraz zdradziła z kim z najnowszych edycji miłosnych show najchętniej by się sparowała. Takiego wyboru się nie spodziewaliśmy.
Urszula Jagłowska
wrzesień 17, 2020

Marietta Witkowska zyskała sławę dzięki udziałowi w pierwszej  polskiej edycji „Hotelu Paradise”, gdzie wraz z innymi atrakcyjnymi singlami walczyła nie tylko o zaistnienie w mediach, ale też miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Pewność siebie, bezkompromisowość, wrodzony urok oraz przebojowość ciemnowłosej piękności się popłaciły i opuściła rajski hotel nie tylko z główną nagrodą w kieszeni, ale też u boku przystojnego Chrisa Ducci. Choć na początku wszyscy myśleli, że układ telewizyjnych partnerów jest jedynie zmyślną grą, to zakochani po emisji programu zamieszkali razem, a nawet planowali wspólny ślub oraz ilość i imiona wspólnych dzieci. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się na początku czerwca , o czym poinformowała za pośrednictwem swoich instagramowych kont. Od głośnego rozstania, medialnej burzy oraz domysłów na temat powodów rozpadu związku Mari i Chrisa minęło już sporo czasu. I o ile jasnooki przystojniak zdążył już ulokować uczucia w nowej partnerce, zjawiskowej modelce Monice Czajkowskiej , która wystąpiła nawet w teledysku jego przyjaciela , Łukasza „Blondino Latino” Książkiewicza, o tyle Marietta postanowiła skupić się na sobie. Witkowska zmieniła mieszkanie i powróciła do szalonego życia singielki pełnego wrażeń i niezapomnianych imprez, które ochoczo relacjonuje na swoim, śledzonym przez ponad 320 tys. osób, instagramowym koncie. Co więcej zaczęła również działać jako influencerka i za sprawą Instagrama zarabiać na promocji licznych produktów, jak kosmetyki, czy ubrania znanych marek. Od czasu do czasu znajduje również czas na branżowe imprezy, na których z chęcią udziela licznych wywiadów.      ...

Przeczytaj
Marietta z „Hotel Paradise” skomentowała nowy związek Chrisa.
Instagram @chris.hotelparadise.official
Newsy Chris z „Hotel Paradise” pokazał nową ukochaną. Takiej reakcji Marietty nikt się nie spodziewał
To już pewne, zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”, Chris Ducci znów jest zakochany! Przystojniak niedawno rozstał się ze swoją programową partnerką Mariettą, a już pochwalił się nową ukochaną. To zjawiskowa blondynka i znana modelka. Jak na tę wiadomość zareagowała Marietta?
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Chris Ducci zyskał sławę dzięki udziałowi w „Hotelu Paradise”, gdzie dał się poznać jako otwarty, pewny siebie i czuły chłopak, który nie tylko zgarnął główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale też odnalazł bratnią duszę w osobie Marietty Witkowskiej. Para po zakończeniu emisji programu nie tylko ze sobą zamieszkała, ale nawet planowała ślub oraz ilość i imiona wspólnych dzieci. Nic więc dziwnego, że nagła wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”, wstrząsnęła sympatykami kontrowersyjnego show TVN z udziałem atrakcyjnych singli, a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala wyrzutów oraz pytań o powody tak drastycznej decyzji. Wiele osób sugerowało, że instagramowe oświadczenia o rozpadzie jednej z najbardziej lubianych par rajskiego hotelu z powodu różnic charakteru, tak naprawdę mijały się z prawdą. Niektórzy zarzucali Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zajęta kreowaniem się na aspirującą influencerkę. Inni sugerowali, że  to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Z kolei jeszcze inni upatrywali się w związku Mari i Chrisa jedynie zmyślnego zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie show TVN oraz telewizyjnych zakochanych jako celebrytów zupełnie nowego formatu.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Chris Ducki 🌴 (@chris.hotelparadise.official) Kwi 18, 2020 o 3:21 PDT Od tego czasu zarówno...

Przeczytaj