Kosmetyki do ciała Mixa
Chcę testować
Laureaci
Chcę testować
suche szampony Batiste
Wyniki testu
John Frieda Go Blonder
Laureaci
Vichy Dercos Oil Correct
Wyniki testu
kosmetyki Tarte
Wyniki testu
Kosmetyki Oxygenetic
Wyniki testu
Kosmetyki naturalna Pharma Care od Vis Plantis
Laureaci
L’Oréal Paris Mascara Panorama
Wyniki testu
Oillan derm+
Laureaci
seria Bright Reveal od L’Oréal Paris
Laureaci
Produkty Douglas Naturals
Wyniki testu
Avène VITAMIN ACTIV Cg
Laureaci
L'BIOTICA BIOVAX Glamour Ultra Violet for Blonds
Laureaci
 Douglasa One Two Free
Wyniki testu
balsamy NIVEA Hyaluron Lip
Laureaci
Let's Face It od Tutti Frutti
Laureaci
CeraVe
Wyniki testu
Semilac BioColor
Laureaci
Miłosz i Wiktoria z Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise" Wiktoria nie gra czysto w programie? Miłosz może czuć się oszukany?

Wiktoria pokazała, że umie mieć świetny kontakt z mężczyznami. Ile razy zapomniała, że jest w parze z Miłoszem i naruszyła jego zaufanie?

W "Hotelu Paradise" to Wiktoria jest jak na razie tematem nr 1. Uczestniczka działa na nerwy wszystkim dziewczynom, zaś panom... nie pozostaje obojętna. Piękna blondynka odkąd tylko pojawiła się w rajskim hotelu, rozpoczęła nieświadomie bardzo ostrą grę. Dziewczyny poczuły niemałe zagrożenie i mocno jej uprzykrzyły życie. A może to sama Wiktoria zapracowała sobie na brak sympatii uczestników, a także widzów? Ile relacji rozbiła, czy była szczera z Miłoszem? Teraz uczestnik powierzył jej największą tajemnicę grupy, czy popełnił błąd, czy słusznie jej zaufał? Z kim dziś uczestniczka utrzymuje kontakt?

"Hotel Paradise" Wiktoria jest bardzo kochliwa? "Mam świetną relację z facetami"

Wiktoria najpierw zyskała ogromne wsparcie fanów, którzy byli oburzeni tym, jak uczestniczka jest traktowana przez innych mieszkańców hotelu. Trzeba przyznać, że takiego powitania chyba nikt by sobie nie życzył. Wiktoria od samego początku mogła odczuć, że jest zagrożeniem, którego dziewczyny w programie sobie nie życzą... Na szczęście rękę do kontrowersyjnej uczestniczki wyciągnął Miłosz, który postanowił sparować się z Wiktorią, ponieważ, jak mówił, poczuł do niej coś więcej. Teraz gdy zaufanie staje się coraz bardziej wątłe, a relacja Wiktorii i Miłosza nie podoba się innym mieszkańcom "Hotelu Paradise", przed Wiktorią prawdziwy test lojalności. Czy pokaże się z dobrej strony? Jej przeszłość w programie niekoniecznie na to wskazuje. 

Wystarczy wspomnieć jej pierwszy wybór. Mimo że Miłosz był nią wyraźnie zainteresowany, Wiktoria wybrała najpierw Kubę, którego próbowała także poderwać, używając swoich wdzięków. Oczywiście ta decyzja mocno zirytowała Marię, która Kuby trzymała się kurczowo. Pierwsze ostre słowa w stronę Wiktorii padły właśnie z ust Marii:

Ciekawe na jak długo. Jeszcze nie miałam okazji z Tobą porozmawiać, ale sobie porozmawiamy. Ja w jakimś tam stopniu zaczęłam otwierać się na relację z Kubą i będą o niego walczyć. Mówiłam Ci, że mi zależy i wiedziałaś to, więc jestem zaskoczona. (...) Jeżeli robię te kroczki, to chce je robić do jednej osoby i nie mam na celu iść z kimś innym i zrobić to samo. Chce być pewna jednej osoby - wyrzucała jej pełna emocji Maria.
- To nie jest moja wina, odbieram to jako atak. Nie było wolnego faceta - przypomniała jej i przyznała przed kamerami - Dla mnie to już jest agresja emocjonalna. 

Rajskie rozdanie w Hotelu Paradise
mat. prasowe

Oczywiście Wiktoria odstąpiła Kubę przy najbliższym rajskim rozdaniu. Wtedy też zaczęła zabiegać o serce Miłosza. Ponieważ uczestnik czuł się zagrożony i bał się odpadnięcia z programu, chętnie z Wiktorią stworzył parę. Mieszkańcy Hotelu byli nawet pewni, że podczas pierwszej wspólnej nocy, między Wiką a Miłoszem doszło do czegoś więcej! 

Wiktoria i Miłosz w jednym łóżku Hotel Paradise 4, rozmawiają
screen/Player.pl

Kłopot w tym, że oboje zadeklarowali sobie, że mogą na siebie liczyć. Niestety, nie do końca Wika wywiązała się ze swoich słów. Niemal każdy nowy uczestnik cieszył się zainteresowaniem Wiktorii. Mimo że ta jest w parze z Miłoszem, dużo rozmawia i tworzy relacje z każdym panem, który pojawi się w programie, co oczywiście jeszcze bardziej zwiększa niechęć dziewczyn do niej. Jednak kropką nad "i" okazał się być jeden z imprezowych wieczorów, podczas których Wiktoria zmysłowo tańczyła z Łukaszem, oficjalnie partnerem Nany. Miłosz nie krył wtedy wściekłości, bo to, co wyprawia uczestniczka z kolegą z programu, było dla niego jednoznaczne! Ten jeden występek bardzo mocno nadwyrężył zaufanie wobec Wiktorii, a widzowie na dziewczynie nie zostawili suchej nitki!

Po tej sytuacji tak samo Łukasz czuł się dość niezręcznie. Jaki jest teraz kontakt między uczestnikami? Łukasz odpowiedział zdawkowo na swoim Instagramie:

Kontakt jakiś mam, lekki, ale coś tam jest. Tak jak z resztą mieszkańców hotelu - odpowiedział krótko uczestnik.

Wiktoria zmysłowo tańczy z Łukaszem w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl

Wiktoria bardzo wstydziła się za tamtą imprezę i zapewniła, że to się więcej nie powtórzy, zaś ona chce nadal tworzyć parę z Miłoszem. Uczestnik zresztą wybaczył jej tę chwilę zapomnienia, co zaskoczyło także mieszkańców hotelu. Miłosz zresztą dużo wybacza Wiktorii i nie robi jej awantur o kolejne słodkie miny czy zainteresowanie, jakie kieruje do nowych mieszkańców hotelu. A może tak naprawdę uczestniczka jest narzędziem gry w rękach Miłosza? Dlaczego Miłosz najpierw umówił się z dziewczynami, że wyrzuci Wiktorię, a później opowiedział Wiktorii cały ten niecny plan, wprowadzając swoją partnerkę w osłupienie? 

Jesteś moją partnerką i jeśli mam gdzieś dojść, to chcę z Tobą - zapewniał podczas rozmowy z Wiktorią.

Może tak naprawdę to Miłosz jest największym graczem programu, jak myślicie?

Wiktoria i Miłosz w Hotelu Paradise 4 podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
shehand
Pielęgnacja
Ta seria z ceramidami kompleksowo zadba o skóry dłoni! 
Współpraca reklamowa
Rzęsy bondingowe nanolash
Makijaż
Rzęsy bondingowe Nanolash - szybki sposób na zachwycające spojrzenie
Współpraca reklamowa
Rossmann
Styl życia
Nowa misja Rossmanna: Inspirujemy, wspieramy, pomagamy innym kochać siebie na co dzień
Współpraca reklamowa
Avene
Pielęgnacja
Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji
Współpraca reklamowa
Neonail manicure na walentynki
Manicure
Jaki manicure na walentynki? Te kolory symbolizują miłość i pobudzają zmysły 
Współpraca reklamowa
COLORUM
Moda
Kolorowa rewolucja w świecie smartwatchy od Colorum!
Współpraca reklamowa
Yasumi
Pielęgnacja
Zaawansowane oczyszczanie twarzy - jak je wykonać?
Współpraca reklamowa
tarte
Makijaż
Sprawdzamy 4 hity od Tarte dostępne w perfumerii Sephora. Czy naprawdę rzeźbią twarz, liftingują i kamuflują?
Współpraca reklamowa