Tołpa, Body & Soul
Chcę testować
sephora
Wyniki testu
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Chcę testować
YSL
Chcę testować
neboa
Chcę testować
tresemme 1 minute
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Chcę testować
Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
Eveline ACNE
Wyniki testu
kr-Fructis grow strong
Wyniki testu
Tołpa, My Skin Changer
Chcę testować
Fructis Grow strong orange
Wyniki testu
Serum Garnier Vitamin C
Chcę testować
tolpa authentic
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Wyniki testu
adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Laureaci
Hotel Paradise: Launo wydała oświadczenie w sprawie Wiktorii
Screen/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise": Launo odpowiada na zarzuty w sprawie znęcania się nad Wiktorią! Obwinia Miłosza!

Po tym, jak w sieci zawrzało, gdy pojawił się zwiastun nowej Pandory, Launo z "Hotelu Paradise" wydała oświadczenie. Uczestniczka odpiera krytyczne uwagi internautów dotyczące gnębienia Wiktorii! Do sprawy odniósł się również... lektor programu! Tak emocjonującej sytuacji w show jeszcze nie było.

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" z pewnością zostanie zapamiętana przez widzów na długo. Takich emocji nie było jeszcze w żadnej odsłonie show! Wszystko przez to, że fani są zszokowani zachowaniem grupy w stosunku do jednej z uczestniczek, Wiktorii. W sieci już od dłuższego czasu trwa prawdziwa burza w komentarzach, a zapowiedź najnowszej Pandory doprowadziła widzów do wściekłości.

W tej sytuacji najbardziej obrywa się Launo - fani uważają, że to właśnie ona jest prowodyrem tej całej bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Z tego też względu uczestniczka "Hotelu Paradise" postanowiła zabrać głos i wydała oświadczenie. Do zachowania Launo odniósł się również sam lektor programu, który został zasypany pytaniami od widzów podczas ostatniego live'a. Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana odpiera zarzuty o znęcanie się nad Wiktorią

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise": Lektor komentuje zachowanie Launo

Większość uczestników 4. edycji "Hotelu Paradise" od kilku tygodni ma jeden cel - wyrzucić Wiktorię z programu. Ciągłe spiski i intrygi przeciwko sympatycznej uczestniczce, a także niewygodne i wręcz obraźliwe pytania skierowane do Wiktorii podczas już kilku Pandor, szokują widzów. Wielu fanów show jest przerażonych przede wszystkim zachowaniem Launo - zdaniem widzów, to właśnie ona sprowokowała grupę do tego, aby znęcać się nad Wiktorią i tym samym spowodować, by opuściła program.

mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natalia zdecydowanie komentuje operacje plastyczne Launo. "Uważam, że..." 

Do sprawy odniósł się lektor programu podczas live'a. Jak sam przyznał, choć uważa Launo za sympatyczną osobę, to jednak jego zdaniem kilka razy przekroczyła granice.

- Prywatnie to uważałem, że Launo, która jest sympatyczną dziewczyną, w ramach "Hotelu Paradise" parę razy przesadziła. Trochę niepotrzebnie wkręciła sobie w głowę, że to wszystko polega na jakimś spisku, jakiejś intrydze i zamiast skupić się na związku z Przemkiem, ona skupiała się na tym, jak wbić kolec jadowy innej sobie - stwierdził Pan lektor.

Launo
mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise" Wiktoria nie gra czysto w programie? Miłosz może czuć się oszukany?

Wśród pytań do Pana Lektora pojawiło się również to, dotyczące wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do Launo za jej kontrowersyjne zachowanie. 

- Jakie mielibyśmy wyciągnąć konsekwencje? Launo nikogo nie uderzyła, nie zaatakowała nikogo bezpośrednio. Ona wykorzystywała zasady pewnej gdy, aby dojść do finału. Takie rzeczy nie dziwią w zawodach sportowych, czy teleturniejach więc właściwie z logicznego punktu widzenia nie możemy mieć pretensji do Launo, że wykorzystywała to w jakiejś grze. Gdybym miał doradzać Launo, to bym jej powiedział, że to bez sensu, bo to mi się też nie podobało. My pokazujemy sytuacje takimi, jakimi one są. Jeśli Launo tak grała, to myśmy to pokazali - podsumował Pan lektor.

"Hotel Paradise": Launo wydała oświadczenie

Sprawa negatywnych zachowań uczestników "Hotelu Paradise" w stosunku do Wiktorii oburzyła fanów jeszcze bardziej, gdy światło dzienne ujrzał zwiastun najbliżej Pandory. Widać na nim, jak Wiktoria zalewa się łzami i otrzymuje od pozostałych uczestników kolejne przykre pytania. Fani zasypali Launo, którą uważają za prowodyrkę całej sytuacji, falą krytycznych komentarzy. Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie wytrzymała i zdecydowała się wydać oświadczenie. Choć przyznaje, że jej zachowanie było niestosowne, to jednak winą za sytuację z Wiktorią, obarcza głównie Miłosza!

- Jak ktoś oglądał Pandorę ten wie, że pomysł permanentnego pozbycia się Wiktorii, wymyślił Miłosz. My początkowo jej nie chciałyśmy, ale w TV nie pokazali, jak się bawiłyśmy, piłyśmy, gadałyśmy i było całkiem cool. Są pokazane wszystkie złe momenty, jakby to był "Wikishow". Zbijanie winy na dziewczyny to... - zaczęła Launo.

W dalszej części wpisu Launo stwierdza, że po prostu chciała pomóc Miłoszowi, gdy ten przychodził do niej i żalił się na Wiki.

- Żalił się, że ma dość i abyśmy mu pomogły, to to zrobiłyśmy. Ja od początku mówię, że to nie było wzorowe zachowanie. Ale jak podchodzi do mnie gość i prosi, aby pomóc mu, bo nie ma psychicznie siły, no to chyba trzeba działać. Nawarzył sobie piwa, a my musimy je pić. Czepiajcie się ludzi, którzy mogli zaprzestać, a nie zaprzestali.

Na koniec Launo wbiła też szpilę hejterom mówiąc, że posuwają się do gorszych czynów i słów, niż ona w programie.

- Czasu nikt nie cofnie. Ja do błędów się przyznaje i chciałam rozejm. Nie chciałam przyjaźni z Wiktorią, chciałam spokój. Nikt z Was nie ma prawa mi mówić, na co zasłużyłam, a na co nie. Jak tylko będę wiedziała, ile mogę mówić, powiem jaka była prawda. Może moja postać nie pasuje do polskiej edycji. Wyszłam tam na potwora i też do tego się przyznaje. Ciągle powtarzane słowa walka i rywalizacja potrafią poprzestawiać w głowie. Ostatni raz mówię - wiem, że zachowanie było słabe, ale wy nie jesteście lepsi, bo posuwacie się do gorszych czynów i słów, niż ja w programie. Ja się nie chcę wybielić. Ja chcę spokój, na który zasługuje. To jest mój profil i moje zasady. Chcieliście show, to dostaliście. Nikt z nas nie wiedział, że tak to wyjdzie - podsumowała Launo.

A Wy, co sądzicie o całej sytuacji?

Launo z Hotelu Paradise wydała oświadczenie
Instagram/launokardel

 

Widzowie "Hotelu Paradise 4" zarzucają produkcji znęcanie się nad Wiktorią. Nana odpowiada
mat. prasowe/Instagram @nanamajos
Newsy
"Hotel Paradise 4": Nana odpiera zarzuty o znęcanie się nad Wiktorią
W "Hotelu Paradise 4" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a widzowie nie pozostawiają na uczestnikach suchej nitki i zarzucają im znęcanie się nad Wiktorią. Nana zabrała głos.

To, co w ciągu ostatnich odcinków wydarzyło się w 4. edycji "Hotelu Paradise", wywołało w sieci prawdziwą burzę. Krzyki, spiski, a także łzy Wiktorii sprawiły, że widzowie nie pozostawiają na mieszkańcach rajskiego hotelu suchej nitki i zarzucają im znęcanie się nad dziewczyną. Co więcej, oberwało się też produkcji. Internauci wprost pytają, dlaczego twórcy miłosnego show nie zareagowali na przemoc psychiczną wobec Wiki.  - Produkcja i niektórzy uczestnicy powinni dostać pozew za promowanie i uskuteczniane przemocy psychicznej i znęcania się psychicznego - czytamy w komentarzach na oficjalnym instagramowym koncie programu. Do tych słów postanowiła odnieść się Nana. Takiej odpowiedzi internauci z pewnością się nie spodziewali. Zobacz także:  "Hotel Paradise" Wiktoria nie gra czysto w programie? Miłosz może czuć się oszukany? Widzowie "Hotelu Paradise 4" zarzucają produkcji znęcanie się nad Wiktorią Po ostatnim z odcinków w mediach społecznościowych "Hotelu Paradise" znów zawrzało. Tym razem nie chodzi jednak o spektakularną kreację prowadzącej show - Klaudii El Dursi , szybko przemijające, jednak ogniste spory Launo i Przemka , czy pojawienie się w show nowej uczestniczki . Po raz kolejny tematem do debaty jest bowiem gra Wiktorii, niezdecydowanie Miłosza, a także tajny spisek, jaki reszta dziewczyn nawiązała z chłopakiem, by pozbyć się z "Hotelu Paradise" jego programowej partnerki. Izolacja Wiktorii od gruby, kąśliwe komentarze na jej temat, a także łzy uczestniczki sprawiły, że internauci zaczęli ostro krytykować nie tylko przebojowych singli, walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, ale też produkcję programu. Internauci zarzucili im m.in. przemoc psychiczną oraz znęcanie się nad Wiktorią. - Dziwie...

Uczestniczki Hotelu Paradise krytykują Wiktorii
Instagram @natkaostrowska, mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Launo ostrzega Wiktorię: "Po finale każdy zacznie mówić to, co chce a nie to co może"
Natalia, Karolina i Launo z "Hotelu Paradise" skrytykowały komentarz Wiktorii na temat Ohy: "Musi mieć ze sobą poważny problem".

Wiktoria z "Hotelu Paradise" zyskała ogromną sympatię widzów, dzięki udziałowi w hicie TVN7, jednak co ciekawe nie dogadała się z większością uczestników ze swojej edycji. Do tej pory to właśnie Wiktoria wydawała się być ofiarą hejtu w programie, jednak ostatnie zachowanie uczestniczki i jej wypowiedź na temat Ohy wywołała w mediach burzę. Na temat zachowania Wiktorii wypowiedziały się Natka, Karolina i Launo z 4. edycji show. Wiktorii może się to nie spodobać:  Po finale każdy będzie spuszczony z łańcucha i zacznie mówić to, co myśli i chce a nie to co może - powiedziała Launo Czy to cisza przed burzą?  Zobacz także:  Nana i Łukasz z Hotelu Paradise są parą po programie? Wydało się przez przypadek "Hotel Paradise": Launo, Natka i Karolina krytykują Wiktorię W 4. edycji "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji. Najwięcej kontrowersji bez wątpienia wzbudza sytuacja Wiktorii i jej napięte stosunki z pozostałymi uczestnikami show. Nie jest tajemnicą, że Wika nie znalazła wspólnego języka z koleżankami i kolegami z programu, a sposób w jaki została potraktowana podczas swojego pierwszego pobytu w "Hotelu Paradise" zszokował widzów. Szczególna krytyka spadła na Launo , Nanę czy Przemka. Z kolei teraz zachowanie Wiktorii spotkało się z krytyką ze strony widzów. Po tym, jak wypowiedziała się na temat nieobecnej już w show Ohy, nazywając ją " grubą dziewczyną z pryszczami na twarzy ", widzowie podkreślili, że taki komentarz był zupełnie niepotrzebny. Na temat zachowania Wiktorii wypowiedziały się także inne uczestniczki z 4. edycji.  Natka nawiązała do wyznania Wiktorii z początków pobytu, że przed laty zmagała się z anoreksją . Przyznała, że niepojęte jest dla niej ocenianie kogoś po wyglądzie, kiedy ma się na...

Pan Lektor Hotel Paradise
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 4": Pan Lektor skomentował nękanie Wiktorii. "Wróciła do hotelu na własne życzenie"
Pan Lektor zabrał głos na temat linczu na Wiktorii, jaki miał miejsce w "Hotelu Paradise". "Miała prawo poczuć się dotknięta".

Wiktoria jest najmniej lubianą uczestniczką "Hotelu Paradise 4". Mieszkańcy hotelu wyrządzili jej wiele przykrości, a lincz na niej wzbudził niemałą sensację w sieci. Podczas rajskiego rozdania, z programu wyrzucił ją jej partner, namówiony przez resztę grupy. Jednak Wiktoria wróciła do show kilka dni później. Niedawno w tej sprawie wypowiedział się Pan Lektor. Zobacz także: "Hotel Paradise 4" Launo pokazała chłopaka. To inny uczestnik programu? Pan  Lektor o nękaniu Wiktorii w "Hotelu Paradise" "Pandora", podczas której Wiktoria wybiegła z płaczem odbiła się echem wśród widzów "Hotelu Paradise". Po emisji tego odcinka wszyscy zastanawiali się, czemu przyznano zgodę mieszkańcom hotelu na takie potraktowanie dziewczyny. Pan Lektor uspokajał, że w tamtym momencie Wiktoria mogła prosić i opiekę, ale nie chciała z niej skorzystać. Pan Lektor w wywiadzie dla Party.pl wrócił do tematu nękania Wiktorii w "Hotelu Paradise": Wiktoria miała prawo poczuć się dotknięta, bo tego było za dużo, ale całe szczęście jest tak, że ona nie tylko się pozbierała i jest wojowniczką i gdzieś tam chciała się z tym zmierzyć, ale najlepszym komentarzem dla mnie jest to, że wróciła do hotelu na własne życzenie. Chciała się pojawić i skorzystać z tego, co hotel oferuje i to jej się pięknie udało. Nagle od jej powrotu obserwujemy nie tylko inne zachowanie uczestników, ale i inną Wiktorię, uśmiechniętą. - mówił w rozmowie z Party.pl

"Hotel Paradise 4" - płacząca Wiktoria
mat. prasowe
Newsy
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” stają w obronie Wiktorii! „To jest już za grubo”
Ostatnia „skrzynka pandory” w Hotelu Paradise wprowadziła dużo zamieszania! Byli uczestnicy show stanęli w obronie Wiktorii, która mierzy się z przemocą psychiczna na oczach wszystkich telewidzów. Padły mocne słowa!

4. sezon „Hotelu Paradise” owocuje w wiele afer, a ostatni odcinek przebił wszystko. Nagła decyzja o przemontowaniu odcinka, zachowanie uczestników i brak reakcji ze strony produkcji przelały czarę goryczy. O tym, co dzieje się w najnowszej edycji wypowiedzieli się byli uczestnicy gwiazdy i trzeba przyznać, że nie przebierali w słowach! Wszyscy stanęli w obronie Wiktorii, która mierzyła się z hejtem ze strony innych graczy. Hotel Paradise: Byli uczestnicy o ostatnim odcinku show Ostatni odcinek Hotelu Paradise wywołał wściekłość u widzów, którzy głośno sprzeciwili się przemocy psychicznej, której ofiarą padła Wiktoria. Nie szczędzili słów krytyki pod adresem innych uczestników, produkcji czy nawet stacji TVN. Głos w tej sprawie zabrali aktualni gracze, „Pan Lektor” czy produkcja, to jednak wcale nie uspokoiło zszokowanych fanów. Swoje zdanie wyrazili też byli uczestnicy, którzy skomentowali ostatnią „Pandorę”: Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?! Jak ja bym miał tam być dwa miesiące z takimi amebami umysłowymi to w ogóle...  Wiktoria nie zazdroszczę takich wakacji… - komentował Krystian, zwycięzca 3 edycji programu. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana odpiera zarzuty o znęcanie się nad Wiktorią Luiza z 3. edycji programu  również zabrała głos: Nie popieram takiego zachowania, jakie uczestnicy pokazali wobec Wiktorii. Najobrzydliwsza moim zdaniem Pandora, bo ona była wręcz brutalna. Dostało się jej bardzo mocno. Uważam, że każdy powinien mieć w Hotelu szansę, nawet jeśli jest naszym rywalem. Jak w zawodach, szacunek musi być ale w tym odcinku go brakuje -...

Nasze akcje
Sephora diagnoza skóry
Pielęgnacja
Sprawdzamy potrzeby naszej skóry dzięki usłudze cyfrowej diagnozy w perfumerii Sephora i dobieramy najlepsze kosmetyki [test premium]
Współpraca reklamowa
garnier fructis Goodbye Damage
Fryzury
Szampon i odżywka Garnier Fructis Goodbye Damage sprawdzone przez Wizażanki!
Współpraca reklamowa
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
solverx test redakcji
Pielęgnacja
Sprawdziliśmy nową linię kosmetyków z kofeiną SOLVERX for MEN ACTIVE. Jak wypadły? [TEST REDAKCJI]
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa