klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Do programu „Hotel Paradise” zgłaszają się pewne siebie i swojej kobiecości atrakcyjne dziewczyny. A jak wyglądały, zanim stały się sławne? Zobaczcie największe metamorfozy uczestniczek rajskiego hotelu!
Urszula Jagłowska
luty 23, 2021

Randkowy hit TVN – „Hotel Paradise” - przyzwyczaił nas do niezwykle charyzmatycznych i pewnych siebie singlów i singielek, świadomych swojej atrakcyjności. Pięknie wyrzeźbione ciała, talie osy, niebotycznie długie nogi, perfekcyjne proporcje i nieskazitelna cera to domena mieszkańców rajskiego hotelu, którzy robią wszystko, by zawalczyć o sławę, miłość, a przede wszystkim główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Za nami premiera 3. sezonu „Hotelu Paradise”, w którym poznaliśmy wiele naturalnych piękności, jednak poprzednie edycje przyzwyczaiły nas do sztucznych rzęs, niebotycznie długich paznokci i wypełnionych kwasem ust mieszkanek rajskiego hotelu. To właśnie takie bohaterki, jak Marietta Witkowska, Ata Postek, Lexi Domańska, czy Martyna Kondratowicz wprost przyznawały się do zamiłowania do medycyny estetycznej. Zobaczcie, jak wyglądały przed ingerencją chirurgów!

Zobacz także: Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” ostrzyknęła sobie miejsca intymne. Ten zabieg robi furorę w sieci. Dlaczego?

Największe metamorfozy uczestniczek „Hotelu Paradise”

To zaskakujące jak wiele uczestniczek „Hotelu Paradise” pokochało medycynę estetyczną. Panie decydowały się na powiększanie biustu, liposukcję, wypełnianie ust, botoks, czy zmianę owalu twarzy. I choć najchętniej o swoich poprawkach mówiły zwyciężczynie poprzednich edycji, Marietta Witkowska, która pokusiła się m.in na zmniejszenie nosa czy odsysanie tłuszczu, jak również Ata Postek, która przeszła zabieg powiększania piersi czy wycięcie poduszek tłuszczowych z policzków, to również inne bohaterki rajskiego hotelu nie kryją się z tym, że i one mocno ingerowały w swój wizerunek.

Koniecznie zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, jak uczestniczki „Hotelu Paradise” wyglądały, zanim rozpoczęły swoją przygodę z medycyną estetyczną. Która z nich najbardziej się zmieniła?

Największe metamorfozy uczestniczek „Hotelu Paradise”
Instagram @marietta_witkowska

Komentarze