serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
mat. prasowe
Newsy

„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?

Ewa Foryszewska weszła do „Hotelu Paradise” z wielkim przytupem i już stała się gwiazdą sieci. Niestety, według koleżanek z show uznawana jest nie tylko za wyalienowaną, ale też najbrzydszą uczestniczkę programu. Dziewczyna zamierza coś zmienić w swoim wyglądzie? Opowiedziała o planach operacji plastycznych.

Ewa Foryszewska niedawno dołączyła do ekipy 3. edycji „Hotelu Paradise” i już zdążyła namieszać w rajskim hotelu. Pewna siebie i nastawiona na zrobienie kariery w mediach blondynka, już pierwszego dnia poważnie podpadła pozostałym uczestniczkom randkowego hitu TVN. Najpierw dziewczyna wzięła udział w randce z Krystianem, Krzyśkiem i Mariuszem, którą obserwowały Sara, Luiza i Ola, a następnie weszła do programu za rękę z Krzysztofem, kokietując pozostałych panów. To właśnie to zachowanie niezwykle nie spodobało się Oli i Luizie, które nie tylko postanowiły otwarcie komentować jej postępowania, ale przede wszystkim aparycję.

- Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza.

- No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - dodała Ola.

Kąśliwe uwagi koleżanek z show i docinki ze strony internautów odbiły się na Ewie? Dziewczyna wreszcie postanowiła odpowiedzieć na to pytanie i zdradzić, czy planuje operację plastyczną. Co chciałaby sobie poprawić?

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Ewa z „Hotelu Paradise” już planuje operację plastyczną?

„Hotel Paradise” słynie nie tylko z intryg, tajnych paktów i nawiązywania bliższych relacji z innymi singlami mającymi chrapkę na sławę, miłość i wielkie pieniądze, ale też z pięknych destynacji, umięśnionych przystojniaków czy piękności, które nie kryją zamiłowania do medycyny estetycznej. Niemal każda bohaterka rajskiego hotelu ma za sobą przedłużanie włosów, rzęs, powiększanie ust, czy inne korekty swojego wyglądu. Czy także Ewa Foryszewska dołączy do tego grona? Najnowsza uczestniczka „Hotelu Paradise 3” postanowiła odpowiedzieć na nurtujące pytania swoich fanów i zdradziła, czy zamierza coś poprawić w swojej aparycji. 

Nie myślałaś o powiększeniu delikatnie piersi? – zapytał Ewę jeden z fanów.

Reakcja dziewczyny była natychmiastowa:

Tak, miałam kiedyś przez chwilę taką myśl, ale teraz zdecydowanie nie – odpowiedziała Ewa.

„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
Instagram @ewa_hotelparadise3

Zobacz także: „Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Ewa postanowiła również odpowiedzieć na inne, najczęściej zadawane pytania przez swoich obserwatorów. Zdradziła m.in. czy jej telewizyjna relacja z Krystianem była motywowana jedynie strategią, czy atrakcyjny Włoch naprawdę jej się spodobał.

Jeśli chodzi o Krystiana, to uwielbiam gościa, ale nie, nie podobał mi się. Grałam i udawałam, tylko po to, żeby przetrwać jak najdłużej w hotelu – przyznała Ewa.

W kolejnym pytaniu dotyczącym tego, jaki uczestnik najbardziej jej się spodobał w show, odpowiedziała krótko:

Słuchajcie, moim zdaniem najprzystojniejszy chłopak z „Hotelu Paradise” to… Kisiel – zdradziła dziewczyna.

Myślicie, że strategia Ewy się popłaci i zaprowadzi ją aż do wielkiego finału „Hotel Paradise 3”?

„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
Instagram @ewa_hotelparadise3

	„Hotel Paradise 3”: Ola i Michał byli parą przed programem?!
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Ola i Michał byli parą przed programem?! Uczestnik hitu TVN zdradził, co tak naprawdę ich łączy
Michał Choiński dopiero co dołączył do ekipy „Hotel Paradise 3”, a już wywołał wiele kontrowersji. Czy chłopak naprawdę był wcześniej w związku z Olą? Fani show nie mają wątpliwości. Uczestnik hitu TVN zdradził prawdę.

Stało się! Po licznych spiskach, tajnych paktach i trzymaniu na dystans przystojych singlów, do „ Hotelu Paradise ” wszedł uczestnik, który zawrócił w głowie Oli. Mowa o niezwykle atrakcyjnym gladiatorze, Michale Choińskim , na którego dziewczyna czekała od pierwszego odcinka programu. Okazuje się, że przystojniak to bliski znajomy charyzmatycznej blondynki. Czy łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń? Zarówno pozostali gracze, jak i widzowie „Hotelu Paradise” nie mają wątpliwości, że Ola i Michał byli parą przed programem. Jak sprawę komentują główni zainteresowani? Michał zdradził, co tak naprawdę łączy go z Olą. Ola i Michał z „Hotel Paradise 3” byli parą przed programem?! Niektórzy fani podejrzewali, że to Mariusz jest znajomym Oli , a para specjalnie na potrzeby show udaje, że się nie zna, by zajść wspólnie aż do wielkiego finału. Jak się jednak okazało, ich przewidywania względem chłopaka były błędne, jednak teoria na temat tego, że Ola czeka by w „Hotelu Paradise” pojawił się jej przyjaciel potwierdziła się! W ostatnim odcinku rajskiego hotelu poznaliśmy Michała, który prywatnie jest bliskim znajomym Oli.  By tego było mało, w najnowszym odcinku randkowego show będziemy świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji. Ola po odrzucaniu każdego mieszkańca „Hotelu Paradise”, da się ponieść emocjom i namiętnie pocałuje Michała. - Ej słuchajcie jest akcja, taka że głowa mała. Olka z tym gościem wcześniej się kumała. Oni się znają. Oni byli razem ze sobą tylko ona o tym otwarcie nie mówiła. Ona jest jego byłą dziewczyną?  - Zdaje się, że nie była dziewczyną ale bardzo chce być - dodał lektor. - Musimy teraz rozkminić to tak, że nie ma Oli i nie ma jego – zareagowali na całą sytuację...

Klaudia El Dursi
Instagram@klaudia_el_durs
Newsy
„Hotel Paradise 3”: takiego „rajskiego rozdania” jeszcze nie było! Do programu powróciła dawna uczestniczka
Widzowie „Hotelu Paradise” nie mogą narzekać na nudę i nieoczekiwane zwroty akcji. Podczas najnowszego „rajskiego rozdania” stało się coś, co przeszło najśmielsze oczekiwania uczestników. Z programu odpadły dwie dziewczyny, a do show wróciła dawna hotelowa piękność. Co za emocje!

Odkąd do programu dołączyła Kara, w „ Hotelu Paradise ” zawrzało. Pomimo deklaracji głębokich uczuć, tajnych paktów i nowo zawiązanych sojuszy, żadna z mieszkanek rajskiego hotelu już nie mogła czuć się pewna swojej pozycji. Co więcej, ostatnia „puszka pandory” poważnie namieszała w głowach atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze. Gdy ciemnowłosa białoruska piękność wyznała, że zamierza grać, by dotrzeć aż do finału, każdy zadawał sobie pytanie, który z panów skusi się zerwać z obecną partnerką i stworzyć coś z więcej z przebojową 20-latką. „Rajska wyrocznia” zdecydowanie ułatwiła tę decyzję, jednak takiego obrotu spraw na „rajskim rozdaniu” nikt się nie spodziewał! „Hotel Paradise 3” – nieoczekiwana zamiana miejsc. Do show wróciła dawna uczestniczka Podczas najnowszego „rajskiego rozdania” to panie rozdają karty. Ku zaskoczeniu wszystkich, to wycofana Ewa i nowa uczestniczka – Kara – tym razem miały największą przewagę. Dziewczyny nie tylko nie są blisko związane z żadnym z uczestników, ale dzięki szansie, jaką otrzymały od Klaudii El Dursi, tuż przed parowaniem mogły zaprosić na krótsze i dłuższe randki wybranych uczestników.  Kara za namową pozostałych mieszkańców, postanowiła zrezygnować z Simona i Marcina, a na randkę zaprosiła Krystiana . Z kolei Ewa, zdecydowała się poszukać bratniej duszy w Kubie. I choć aż do samej „rajskiej wyroczni” Krystian nie zamierzał rezygnować z Ewy, to po tym, jak dowiedział się, że atrakcyjna blondynka planuje zerwać ich pakt, podejście chłopaka zmieniło się do niej o sto osiemdziesiąt stopni, doprowadzając Ewę do łez.  To jeszcze nie koniec nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas „rajskiego rozdania” do...

Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski 
Ola odpadła z „Hotelu Paradise” w odcinku wyemitowanym kilka dni temu, a jej odejście z show zaskoczyło wszystkich. Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić nieco na temat swojego udziału w programie. Czy znała wcześniej pozostałych uczestników? Znamy prawdę!

Ola Hałabuda niezaprzeczalnie była jedną z najbarwniejszych postaci 3. edycji „ Hotelu Paradise ”. Dziewczyna nie tylko bawiła uczestników show swoimi żartami, rozbrajała widzów zaraźliwym śmiechem, ale też została uznana za najmocniejszego gracza programu. W ciągu ostatnich tygodni atrakcyjna blondynka odpychała od siebie każdego singla. Z czasem okazało się, że dziewczyna czeka, aż do programu wejdzie jej przyjaciel. gdy w „Hotelu Paradise” pojawił się Michał, Ola dała się ponieść emocjom i została przyłapana na namiętnym pocałunku z chłopakiem. Wtedy też pozostali gracze postanowili się na niej zemścić i gdy Simon i Bibi otrzymali możliwość wskazania dwóch osób, które powinny opuścić hotel, wskazali ją i Mariusza. Decyzją pozostałych mieszkańców, to właśnie Ola została wyeliminowana z dalszej gry . Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić szczegóły swojego pobytu na rajskim Zanzibarze i zdradziła z kim jeszcze znała się przed programem. Ola z „Hotelu Paradise” zdradziła, z kim znała się przed programem Gdy tylko energiczna Ola pojawiła się w „Hotelu Paradise” sympatycy show nie mieli wątpliwości, że nieźle namiesza w programie. Dziewczyna jest bowiem nie tylko bardzo przebojowa, ale jest dobrą przyjaciółką Magdy Jankowskiej z poprzedniej edycji rajskiego hotelu. Co więcej, okazuje się, że także brat Oli robi karierę w telewizji , ponieważ dał się poznać jako jeden z bohaterów kontrowersyjnego programu – „Warsaw Shore”. Zobacz także:  Tak wyglądała Ola z „Hotelu Paradise” 8 lat temu! Bez powiększonych ust, bez tatuaży... Bardzo stare zdjęcia   Nic więc dziwnego, że widzowie to właśnie ją typowali na przyszłą zwyciężczynię programu, a gdy do gry dołączył jej kolega Michał, to właśnie oni...

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Piękna Ewa odbije Krzyśka Luizie?! Uczestnicy zmiażdżyli Olę i Luizę przy nowej!
W ostatnim odcinku "Hotel Paradise 3" nie zabraknie prawdziwych, mocnych emocji. Im bliżej finału, tym więcej osób pozwala sobie na ostre komentarze. Najwięcej emocji jednak wprowadzi nowa uczestniczka, która ma szansę rozbić najsłabsze pary.

W "Hotelu Paradise 3" zrobiło się naprawdę gorąco! Kamil podczas ostatniego odcinka wyeliminował Karolinę, ale wkrótce sam stał się ofiarą swojej nielojalnej gry i to on musiał opuścić hotel. Nowy uczestnik Mariusz niedługo nacieszył się tym mianem, ponieważ tuż po nim do programu weszła 24-letnia Ewa. Nowa dziewczyna oczywiście spowoduje, że dziewczyny poczują się mocno zagrożone, a Ola, Luiza i Sara nie będą nawet kryły swojej irytacji - ich partnerzy mocno zajdą im za skórę. Jednak czy faktycznie nie zasłużyły na słowa, które usłyszały?  Kim jest nowa uczestniczka "Hotel Paradise 3"? Czy rozbije którąś z par? Mariusz dostał tajemniczy list, według którego musiał wskazać dwie pary, które jego zdaniem łączą najsłabsze emocje. Jego wybór padł na Luizę i Krzyśka oraz Krystiana i Sarę. Panowie z jego zdaniem najsłabszych par mieli możliwość pójść na randkę z nową dziewczyną. Do nich dołączył również sam Mariusz, będący na razie w duecie z Olą.  Nowa uczestniczka, Ewa z Warszawy faktycznie, śmiało może stanowić konkurencję dla obecnych w hotelu dziewczyn. Ewa Foryszewska na co dzień jest specjalistką ds. finansów i studiuje zarządzanie. Czyta książki na temat rozwoju osobistego i lubi testować swój wpływ na ludzi.  Nowa doskonale wie, czego chce i co podoba się jej w mężczyznach. Szczególnie w oko jej wpadł Krzysiek. Czy odbije go Luizie? Luiza, Ola i Sara miały okazję przysłuchiwać się randce uczestników z Ewą, jednak to co usłyszały mocno je zaskoczyło:  - Między nami i naszymi partnerkami nie ma nic więcej - powiedział Mariusz Ewie już na wstępie - A ja się wpieprzyłem w takie bagno między dwie przyjaciółki. Już mam spinę z jedną także ... - dodał Krzysiek - Z...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner