Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Chcę testować
Bourjois
Chcę testować
Kosmetyki Rosie
Chcę testować
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
AA
Laureaci
Hotel Paradise 4: Oha o znęcaniu się nad Wiktorią: Mam do siebie żal, jest mi wstyd
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl/@oha_hotelparadise4, Instagram
Newsy

Oha z "Hotel Paradise 4" przeprasza za sytuację z Wiktorią! "Mam do siebie żal, jest mi wstyd"

Po ostatnich wydarzeniach w czwartej edycji "Hotelu Paradise" Oha zdecydowanie nie należy do ulubienic widzów. Teraz uczestniczka postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania w programie.

Kiedy Oha pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise", natychmiast została pozytywnie przyjęta przez resztę uczestników, za to niektórzy widzowie szybko zmienili o niej zdanie. Niemal po każdym odcinku, dziewczyna musiała mierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat, a fani show zarzucali dziewczynie, że knuje, jest fałszywa, toksyczna i czym prędzej powinna opuścić rajską wyspę.

Miarka przebrała się po Puszce Pandory, podczas której uczestnicy zaatakowali Wiktorię pytaniami, a Oha postanowiła pokazać jej środkowy palec. Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" stwierdzili, że to, co dzieje się w programie to znęcanie się nad dziewczyną, a kiedy okazało się, że Oha chciała podać uczestnice znalezionego, starego, śmierdzącego drinka, czara goryczy się przelała. Co Oha ma na swoje usprawiedliwienie? Dziewczyna w końcu zabrała głos!

Klaudia El Dursi o "Hotelu Paradise 4"! Uczestniczki mogą się obrazić ale za to jeden z panów...

Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w "Hotelu Paradise 4" i komentuje konflikt z Wiktorią

Ostatnio o uczestnikach czwartej edycji "Hotelu Paradise" było naprawdę głośno i to do tego stopnia, że usłyszeli o nich nawet ci, którzy nie są widzami kontrowersyjnego show TVN 7. Niezdrowa rywalizacja, odsunięcie Wiktorii od grupy i knucie za jej plecami, aż w końcu mocne słowa w stronę dziewczyny od pozostałych uczestników, w tym twierdzenia, że "wszyscy ją nienawidzą" sprawiły, że fani stwierdzili, że bohaterzy "Hotelu Paradise 4" znęcali się nad dziewczyną. Niestety, spirala hejtu zaczęła się zapętlać, a uczestniczki show zaczęły dostawać od internautów groźby.

Na zarzuty znęcania się nad Wiktorią odpowiedziała Nana, a w sprawie wypowiedziała się również Launo, która zdaniem widzów była jedną z prowodyrek całego zamieszania. Teraz o swoim zachowaniu i konflikcie z Wiktorią postanowiła wypowiedzieć się Oha, która po ostatnim Rajskim Rozdaniu zajęła miejsce dziewczyny przy boku Miłosza.

Każdy oczekuje ode mnie wyjaśnień, że ja coś powiem i oczywiście, ja chcę się do tego odnieść. Chce powiedzieć wiele, ale to nie jest wcale takie proste. Bo ja nie chcę się tłumaczyć, wymyślać czegoś, tylko chce wam powiedzieć wszystko tak jak czuję, tak jak jest - zaczęła na swoim InstaStory.

Hotel Paradise 4: Konflikt Ohy z Wiktorią
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana już tak nie wygląda! W nowym kolorze włosów jest nie do poznania

Na początku swojej wypowiedzi, Oha postanowiła nawiązać do własnych doświadczeń i swojego wieku:

Kurde, mam 21 lat i wszyscy mi powiedzą "O, taka młoda, co ty możesz wiedzieć"... Ale właśnie tyle mogę wiedzieć, że w wieku dojrzewania i najgorszych czasach dla człowieka, kiedy hormony buzują i wszystko, przewaliło mi się życie do góry nogami. Zmagałam się z wieloma problemami, o których nie będę mówić, bo to moje sprawy prywatne...

Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" wyjaśniła, że jej przeszłość sprawiła, że otoczyła się skorupą i stara się nie pokazywać innym swojej wrażliwej strony. Oha, która ostatnio mówiła o swoim wyglądzie i akceptacji samej siebie przyznała, że sytuacja w programie ją przerosła i dopadła ją niepewność oraz zazdrość.

Chodzi o to, że otoczyłam się skorupą, która nie pokazuje wrażliwej dziewczyny. Kody dochodziłam do "Hotelu", myślałam, że poradzę sobie z tym wszystkim, że to jest taki pikuś, ale kiedy byłam już na miejscu i odczuwałam to wszystko na własnej skórze i kiedy ta sytuacja mnie bezpośrednio dotyczyła, kiedy musiałam walczyć, żeby zostać, no w życiu nie ma takich sytuacji, że trzeba kogoś wyrzucać, bo inaczej ciebie wyrzucą. I naprawdę, dziewczyny są piękne, mimo wszystko i w tamtym momencie ciężko po prostu było mi sobie poradzić. Dopadały mnie te myśli, że może się nie nadaję, że jednak jestem za brzydka, za gruba - wyznała.

Oha stwierdziła, że to właśnie ta niepewność i kompleksy, a także porównywanie się do innych wprowadziło nastrój rywalizacji. Jak przyznała uczestniczka, wtedy wszystko wymknęło jej się spod kontroli. Dziewczyna nawiązała również do sytuacji, w której rozmawiała o podsunięciu Wiktorii starego drinka do wypicia:

Zamiast pokazać siebie taką, jaką jestem przy moich bliskich i pokazać wam to, za co moi bliscy mnie kochają, to pokazałam wam jakąś dziewczynę, która rzeczywiście nie zachowuje się dobrze i nie ważne czy były kłótnie, czy nie, ja mam do siebie żal, jest mi wstyd. Nie powinnam była się tak zachowywać, tak wulgarnie w ten sposób. Ta sytuacja z drinkiem, byłam pijana i to mnie nie usprawiedliwia, ta sytuacja nie powinna mieć miejsca - stwierdziła.

Hotel Paradise 4: Oha tłumaczy swoje zachowanie
@oha_hotelparadise4, Instagram

Co więcej, Oha wyznała, że przeprosiny należą się nie tylko Wiktorii i pozostałym uczestnikom, ale również widzom oraz wszystkim tym, którzy pracowali przy programie, słuchali tego, co działo się w czwartej edycji "Hotelu Paradise" i mieli z tym styczność. Dziewczyna przeprosiła również... samą siebie!

 I chcę też przeprosić siebie, bo sama sobie zrobiłam krzywdę. 

Uczestniczka "Hotelu Paradise 4" stwierdziła też, że od momentu pobytu na Zanzibarze minęło już tyle czasu, że sama nie do końca pamięta, co się wtedy działo, a także dlaczego ona sama się tak zachowywała. Oha przyznała, że we wszystkim się pogubiła i zdecydowanie nie potrafiła nad sobą zapanować, a to, co widzieliśmy na antenie TVN 7 nigdy nie powinno mieć miejsca. 

Minęło już pół roku, od kiedy tam byliśmy, wyobrażacie sobie? Szmat czasu. I człowiek nawet nie pamięta, co się tam działo, co my tam robiliśmy. To nie było wczoraj. Ja kiedy to wszystko teraz oglądam, jest mi głupio i nawet ciężko mi w jakikolwiek sposób się wypowiedzieć, bo ja nie zawsze pamiętałam co i czemu zrobiłam, czemu ja tak powiedziałam i też nie chcę rzucać słów na wiatr. Zawsze staram się być szczera, szczera wobec siebie i szczera wobec innych. kiedy widzę, że popełniam błąd, to zastanawiam się nad tym i przyznaję się do błędu. Nie wiem, co powinnam więcej powiedzieć. Chciałam to powiedzieć, że jest mi mega głupio i czy to żarty, czy nie żarty, czy rywalizacja, czy nie, to nie powinno to w ogóle mieć miejsca, bynajmniej z mojej strony - stwierdziła Oha.

Na koniec Oha zamieściła na swoim InstaStory tekst, w którym odniosła się do wyciągania wniosków. Co więcej dziewczyna przyznała również, że sytuacje z Wiktorią wyjaśniła sobie już w programie.

Ja już sobie z nią wyjaśniłam to wszystko na Zanzibarze i tak, przeprosiłam ją. Teraz dodatkowo przeprosiłam między innymi wszystkich uczestników, czyli wliczając w to Wiktorię - wyznała.

Jak się okazuje, InstaStory które nagrała Oha zostało bardzo pozytywnie odebrane przez internautów, od których otrzymała masę wsparcia. Sądzicie, że faktycznie to już koniec konfliktu i jeszcze zobaczymy wszystkich uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise" razem?

Hotel Paradise 4: Oha przeprasza
@oha_hotelparadise4, Instagram

 

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Magda Jankowska o nowej dziewczynie Roberta! "Ja jestem dziewczyną z charakterem, a ona jakaś taka..." 
"Hotel Paradise": Magda Jankowska o nowej dziewczynie Roberta! "Ja jestem dziewczyną z charakterem, a ona jakaś taka..." 

Związek Magdy i Roberta, uczestników drugiej edycji "Hotelu Paradise" zakończył się po dwóch miesiącach od powrotu z Bali. Para niestety rozstała się w niezgodzie i nie utrzymuje ze sobą kontaktów. Jak się niedawno okazało, Robert ma już nową partnerkę, którą jest piękna miss.   Ostatnio Magda udzieliła wywiadu dla portalu Pomponik.pl, w którym powiedziała, co myśli o ukochanej swojego byłego partnera. Zobaczcie! Magda z "Hotelu Paradise" o nowej dziewczynie Roberta: "trochę mi jej szkoda" W "Hotelu Paradise" byli jak papużki nierozłączki. Wielu fanów liczyło na ich wygraną, jednak Magda i Robert odpadli tuż przed decydującym starciem. Po udziale w programie para nawet przez chwilę ze sobą mieszkała, ale ich związek długo nie przetrwał. Teraz Magda i Robert nie chcą nawet pamiętać, że byli razem! Niedawno w sieci zamieścili mocne oświadczenia, na temat zakończenia swojej relacji.  "Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu.  Była to burzliwa relacja, do której nawet myślami nie chce wracać i wolę, by tak zostało.  Ciężko było się odbudować psychicznie po tym wszystkim, ale mam lekcje na przyszłość, by nigdy nie dać się podporządkować osobie i dać się sterować jak tresowana małpka . A to jak mogliście zobaczyć uwielbia to robić. Nie wspomnę o szacunku" - pisał Robert.  "Po programie próbowaliśmy budować nasz związek dalej jednak nie było już tak pięknie... poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej . Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu" - czytamy w oświadczeniu Magdy.  Jak już wiadomo, Robert aktualnie ma nową dziewczynę, z którą...

Chris Ducki
Instagram@chris.ducci
Newsy
Chris z "Hotelu Paradise" poleciał do Turcji poprawiać urodę - co zmienił?
Chris z "Hotelu Paradise" zdecydował się na poprawę wyglądu. Postawił na specjalistów z Turcji, którzy zajmą się jego zębami.

Chris Ducki, którego fani znają głównie z programu "Hotel Paradise" wybrał się właśnie ze swoim przyjacielem Mattem do Turcji . Choć większość podejrzewała, że poleciał tam na wakacje, uczestnik popularnego show stacji TVN7 mocno zaskoczył obserwatorów. Na swoim Instagramie przyznał, że chce poprawić tam zęby. Chris z Hotelu Paradise zrobił zęby w Turcji Chris Ducci już pierwszego dnia po przylocie do Turcji trafił do kliniki stomatologicznej. Pokazano mu tam wizualizację stanu zębów po zabiegu, którą pochwalił się swoim fanom w relacji na Instastory. Różnica jest ogromna. Krótkie, nierówne i schowane wgłąb szczęki zęby zastąpią te proste, białe i bardziej kształtne. Już na pierwszej wizycie Chrisowi spiłowano zęby. Na kolejnej będzie miał już mocowane nowe. Ducki zyska więc piękny uśmiech nawet w tydzień. Zobacz także:   Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja? Chris ma obecnie nałożone nakładki, które nie oddają efektu, jaki uczestnik Hotelu Paradise osiągnie po wykonaniu licówek. Początkowo spiłowane zęby sprawiały mu ból. Wrażliwe dziąsła po odcisku dawały się we znaki. Mężczyzna przyznał, że przez zęby nie mógł w nocy spać. W czwartek mam wkładanie nowych zębów, nie mogę się doczekać. Powiem wam wczoraj bardzo mnie bolało w nocy, nie mogłem spać do 2-3 w nocy, ale dzisiaj obudziłem się jak nowy – komentował na Instastory. Dlaczego Chris zdecydował się na zabieg akurat w Turcji? W Polsce istnieje wielu specjalistów, jednak uczestnik "Hotelu Paradise" miał zaufanie do tamtejszych lekarzy stomatologów. Koszt wykonania jednego zęba w kraju waha się od 1200 nawet do 2500 zł w zależności od wybranej metody i materiału z jakiego...

Hotel Paradise
East News/ Jan Bielecki
Newsy
Trzecia edycja "Hotelu Paradise" już nie na Bali - kiedy będzie emisja?
"Hotel Paradise" ma tylu widzów i fanów, że stacja TVN7 postanowiła kontynuować format. Show przeniesie się jednak na inny kontynent.

Finał drugiej edycji programu "Hotel Paradise" już za miesiąc. To wtedy poznamy zwycięską parę, która zadecyduje, czy wybrać miłość, czy postawić na pieniądze. W poprzedniej edycji przed takim wyborem stanęli Marietta i Chris, którzy nie rzucili kulą i zdecydowali się kontynuować związek. Choć nie przetrwał on długo, żadne z nich nie żałuje swojego wyboru. Przed nami jeszcze kilka rajskich rozdań. TVN7 już pracuje nad kolejną edycją. Znana już jest planowana data emisji trzeciego sezonu. Kiedy trzecia edycja "Hotelu Paradise"? Jak podają Wirtualne Media, trzecia edycja "Hotelu Paradise" zaplanowana jest na zimę. To wtedy ruszą zdjęcia do programu. Nie będzie to jednak Bali. Producenci zdecydowali się na zmianę lokalizacji. Właśnie wystartowały castingi dla uczestników programu. Telewizyjna Siódemka pracuje nad trzecim sezonem „Hotelu Paradise”, który najprawdopodobniej będzie emitowany wiosną 2021 roku - podają Wirtualnemedia.pl. Prowadzącą "Hotel Paradise" wciąż ma pozostać Klaudia El Dursi. Data emisji zależna jest od sytuacji pandemicznej związanej z koronawirusem. Według wstępnych założeń „Hotel Paradise 3” ma być kręcony zimą, a emisja w TVN7 zaplanowana jest na wiosnę. Ostateczne decyzje będą jednak zależały od bieżącej sytuacji związanych z pandemią COVID-19 w Polsce i na świecie. - informują Wirtualnemedia.pl         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 20, 2020 o 3:37 PDT   Gdzie...

Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję: "Fałsz na całej linii"! Czym aż tak ich rozwścieczyła?
Wystarczył jeden post, by na instagramowym koncie Soni Szklanowskiej zawrzało. Co takiego zrobiła gwiazda 2. edycji „Hotelu Paradise”, by fani zarzucali jej hipokryzję i obłudę? Rzeczywiście przesadziła?

Sonia Szklanowska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych bohaterek drugiego sezonu „Hotelu Paradise”. Zjawiskowa 21-latka już od początku pobytu w rajskim hotelu dała się poznać jako pewna siebie, przebojowa dziewczyna, która za wszelką cenę broni swoich racji i przekonań. To właśnie w pierwszych dniach swojego pobytu na Bali, niebieskooka piękność wdała się w karczemną awanturę w Łukaszem Karpińskim , zarzucając mu fałsz i hipokryzję. Później atmosfera w show jeszcze bardziej się zagęszczała. Sonia weszła w konflikt z Kamilem Piórkowskim , stała się wrogiem numer jeden Krystiana Mikołajczyka , a także poważnie podpadła Adamowi, z którym najpierw była w szczęśliwym związku, a później z dnia na dzień porzuciła go dla Roberta. I choć zmyślna gra Szklanowskiej była ostro krytykowana przez sympatyków kontrowersyjnego hitu TVN, większość z nich podziwiało zawziętość dziewczyny, jej charyzmę, otwartość a jednocześnie wrażliwość i empatię.  Sonia nie tylko pomagała innym parom, starała się integrować z grupą i dzielić z nimi swoimi spostrzeżeniami, ale też bez skrępowania mówiła pozostałym uczestnikom, co przeszkadza jej w ich zachowaniu, przez co niejednokrotnie stawała się obiektem plotek. Jak się jednak okazuje to, co irytowało Szklanowską w innych mieszkańcach rajskiego hotelu, teraz stało się jej znakiem rozpoznawczym . Sprawdźcie, czym Szklanowska rozwścieczyła fanów „Hotelu Paradise” i dlaczego w ostrych słowach zarzucają jej hipokryzję. Fani zarzucają Soni z „Hotelu Paradise” hipokryzję Sonia Szklanowska już na samym początku wydawała się dość skromna, krytykowała innych uczestników za robienie czegoś pod publiczkę. To właśnie mocny makijaż i odważne stylizacje Julii, zachwyt Magdy nad urokami życia influencerki,...

Nasze akcje
STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Skóra sucha
PIELĘGNACJA

Dlaczego skóra jest sucha lub wrażliwa?