bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Chcę testować
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Chcę testować
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
mat. prasowe
Newsy

Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o wyglądzie. "W hotelu ważyłam najwięcej w całym swoim życiu"

Oha to jedna z uczestniczek "Hotelu Paradise 4", która budzi wśród widzów spore emocje. Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić, czemu naprawdę zgłosiła się do programu i poruszyła kwestię swojego wyglądu. Chciała wbić szpilę pozostałym uczestniczkom?

Czwartej edycji "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością długo nie zapomną. Fani kontrowersyjnego show wyjątkowo surowo oceniają niektórych uczestników i ich zachowanie w programie, a jedną z dziewczyn, która ostatnio pojawiła się jako "nowa" na rajskim Zanzibarze, jest Wiktoria nazywana "Oha". Dziewczyna szybko zaprzyjaźniła się z Launo, czy Naną i równie szybko... zawróciła w głowach uczestników. Jednak została singielką.

Dlaczego zgłosiła się do "Hotelu Paradise"? Oha szczerze powiedziała o swoich przygotowaniach do programu i poruszyła kwestię tego, jak wygląda biorąc udział w show. 

Klaudia El Dursi o "Hotelu Paradise 4"! Uczestniczki mogą się obrazić ale za to jeden z panów...

Oha o swoim wyglądzie w "Hotelu Paradise 4"

Kiedy Oha pojawiła się na Zanzibarze, uczestnicy czwartego sezonu "Hotelu Paradise" powitali ją wyjątkowo ciepło. Dziewczyna wkrótce stworzyła parę z jednym z największych przystojniaków w programie - Michałem, jednak kiedy do gry dołączyła nowa uczestniczka, okazała się sporym zagrożeniem i w mgnieniu oka Oha musiała przenieść się do singlówki. Jej zachowanie nie przypadło do gustu niektórym widzom, którzy w dość ostrych słowach komentowali nie tylko jej postawę, ale również wygląd. Teraz Oha postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów o to, jak przygotowywała się do "Hotelu Paradise". Dziewczyna przyznała, że wzięła udział w show dla jednego, ważnego dla niej powodu. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo odpowiada na zarzuty w sprawie znęcania się nad Wiktorią! Obwinia Miłosza! 

To jest między innymi głównym moim zamysłem pójścia do hotelu, to, że nie, nie przygotowywałam się. Wręcz przeciwnie. Starałam się jeść normalnie, nie głodować tak jak niektórzy. Żeby wejść tam taka jaka jestem, wręcz nawet "gorsza", że tak powiem, ponieważ nie chcę, żeby wiele młodych dziewczyn, patrząc na mnie w telewizji myślało sobie: "Boże, jaka ona idealna, nigdy nie będę taka idealna jak ona", albo cokolwiek - zaczęła w swoim nagraniu na InstaStory.

Dziewczyna przyznała, że od kiedy sama wyleczyła się z kompleksów, jest bardzo body positive, o czym - jak sama zapowiedziała - będzie w programie. Uczestniczka dodała, że chciała, by cała Polska zobaczyła ją taką jaką jest naprawdę - z problemami skórnymi i - jak każdy z nas - gorszymi okresami w życiu.

Poszłam do telewizji, cała Polska mnie widzi! Mogłam wejść wyprostowana, wciągać na każdym kroku brzuch i tak dalej, ale nie! Weszłam i co, miałam pryszcze? Miałam pryszcze, bo to jest normalne. Każdy w swoim życiu miał gorszy okres, no niestety, ja miałam akurat wtedy, to nie było planowane. Akurat wtedy wyszły mi złe wyniki i taki nalot miałam syfów, pryszczy. 

Hotel Paradise 4: Oha o swoim wyglądzie
@oha_hotelparadise4, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana odpiera zarzuty o znęcanie się nad Wiktorią

Oha odniosła się również do swojej sylwetki. Dziewczyna przyznała, że lubi siebie taką jaką jest, ale w "Hotelu Paradise" zdecydowanie ważyła najwięcej w swoim życiu. Teraz jednak postanowiła wrócić do treningów.

W hotelu ważyłam najwięcej w całym swoim życiu, a tak naprawdę to aktywnie uczęszczam na siłownie, zaraz wracam do trenowania kick-boxingu, tańczę i robie wiele innych rzeczy, które trzy czwarte osób nie robi. Nie wyglądam jak fitnessiara, bo nie chcę wyglądać jak fitnessiara. Podobam się sobie taka, jaka jestem. Kiedy mi się to zmieni i będę wyglądać tak, tak i tak, to tak będę wyglądać, bo będę do tego dążyć. 

Co ciekawe, Oha poruszyła również temat zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych. Dziewczyna wyznała, że nie miała zamiaru specjalnie upiększać się przez udział w programie i wolała pokazać się od "nieidealnej" strony.

Nie potrzebował do programu robić sobie kwasów, botoksów i innych rzeczy. Nie było mi to potrzebne. Weszłam jako naturalna osoba i wiadomo, nie wszyscy chcą to oglądać. Niektórzy chcą oglądać w telewizji idealnych ludzi, ale są też osoby, które potrzebują wsparcia od takich właśnie osób jak ja - wyznała.

Na koniec swojego IstaStory podkreśliła, że chodzi przede wszystkim o samooakceptację i nawet jeżeli ktoś zrobi sobie całe ciało, a nie będzie miał poukładane w głowie, w tej kwestii nic się nie zmieni. Sądzicie, że nawiązywała tym do Launo, która przeszła operację plastyczną całego ciała?

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
mat. prasowe

Hotel Paradise 4: Oha o znęcaniu się nad Wiktorią: Mam do siebie żal, jest mi wstyd
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl/@oha_hotelparadise4, Instagram
Newsy
Oha z "Hotel Paradise 4" przeprasza za sytuację z Wiktorią! "Mam do siebie żal, jest mi wstyd"
Po ostatnich wydarzeniach w czwartej edycji "Hotelu Paradise" Oha zdecydowanie nie należy do ulubienic widzów. Teraz uczestniczka postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania w programie.

Kiedy Oha pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise", natychmiast została pozytywnie przyjęta przez resztę uczestników, za to niektórzy widzowie szybko zmienili o niej zdanie. Niemal po każdym odcinku, dziewczyna musiała mierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat, a fani show zarzucali dziewczynie, że knuje, jest fałszywa, toksyczna i czym prędzej powinna opuścić rajską wyspę. Miarka przebrała się po Puszce Pandory, podczas której uczestnicy zaatakowali Wiktorię pytaniami, a Oha postanowiła pokazać jej środkowy palec. Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" stwierdzili, że to, co dzieje się w programie to znęcanie się nad dziewczyną, a kiedy okazało się, że Oha chciała podać uczestnice znalezionego, starego, śmierdzącego drinka, czara goryczy się przelała. Co Oha ma na swoje usprawiedliwienie? Dziewczyna w końcu zabrała głos! Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w "Hotelu Paradise 4" i komentuje konflikt z Wiktorią Ostatnio o uczestnikach czwartej edycji "Hotelu Paradise" było naprawdę głośno i to do tego stopnia, że usłyszeli o nich nawet ci, którzy nie są widzami kontrowersyjnego show TVN 7. Niezdrowa rywalizacja, odsunięcie Wiktorii od grupy i knucie za jej plecami, aż w końcu mocne słowa w stronę dziewczyny od pozostałych uczestników, w tym twierdzenia, że "wszyscy ją nienawidzą" sprawiły, że fani stwierdzili, że bohaterzy "Hotelu Paradise 4" znęcali się nad dziewczyną. Niestety, spirala hejtu zaczęła się zapętlać, a uczestniczki show zaczęły dostawać od internautów groźby. Na zarzuty znęcania się nad Wiktorią odpowiedziała Nana , a w sprawie wypowiedziała się również Launo , która zdaniem widzów była jedną z prowodyrek całego zamieszania. Teraz o swoim zachowaniu i konflikcie z Wiktorią postanowiła...

Launo i Natalia z Hotelu Paradise 4 na Zanzibarze
natkaostrowska/Instagram
Newsy
Launo z "Hotelu Paradise 4" zrobiła sobie tatuaże z imionami przyjaciółek. Wśród nich jest Wiktoria?
Launo pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym pomysłem na tatuaż. Fani "Hotelu Paradise" są bardzo ciekawi, czyje imiona wybrała.

Launo z "Hotelu Paradise 4" uwielbia tatuaże i piercing. 24-latka ma już wytatuowaną większość ciała i jak zapowiadała, planuje już kolejne tatuaże. Tym razem nie będą to jednak żadne artystyczne wzory, a po prostu imiona przyjaciółek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby na tej liście nie znalazły się imiona dziewczyn z "Hotelu Paradise 4"! Launo zdążyła na Zanzibarze nawiązać prawdziwe przyjaźnie, które postanowiła utrwalić w tak wyjątkowy sposób! "Hotel Paradise 4": Launo i wytatuowała sobie imiona "HP Sisters". Kogo ma na myśli? Launo w "Hotelu Paradise 4" była zdecydowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Uczestniczka od samego początku pokazywała, że jest zdecydowana grać ostro i nie brać żadnych jeńców. Na początku w programie zdecydowała się na parę z Przemkiem i ta strategia dała jej naprawdę długo przetrwać w raju. Pierwsze kłopoty nadeszły wraz ze zmianą partnera. Launo zdecydowała się zrezygnować z pewnej pary na rzecz duetu z uczuć. Niestety, ta emocjonalna relacja doprowadziła do tego, że odpadła z programu, właśnie z ręki Michała, który był jej nową parą.  Launo wychodząc z hotelu, mówiła, że "karma wraca" i że tak naprawdę nie da się wygrać programu żadnymi układami, bo w grę zawsze wchodzą prawdziwe uczucia. Ten zaskakujący obrazek Klaudii widzowie przyjęli z niemałym zaskoczeniem i docenili, że dziewczyna doszła właśnie do takich wniosków . Dopiero co przecież uczestniczka była krytykowana i zdecydowanie nie należała do lubianych postaci programu właśnie za swoją ostrą grę, szczególnie skierowaną przeciwko Wiktorii . Launo żaliła się przecież nawet, że wściekli fani jej grożą, a nawet niszczą jej mienie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Launo oskarża...

Wiktoria chce wygryźć Klaudię z Hotelu Paradise?
Instagram/@klaudiaeldursi
Newsy
Wiktoria chce wygryźć El Dursi z "Hotelu Paradise"? "Praca Klaudii to jest marzenie"
Jakie plany po odpadnięciu z "Hotelu Paradise" ma Wiktoria? Na Instagramie show zdradziła, że chciałaby pracować w telewizji!

Widzowie są nadal w szoku po tym, jak Miłosz z "Hotelu Paradise" wyeliminował Wiktorię, wybierając na "rajskim rozdaniu" Ohę. Sama Gąsior również była zaskoczona decyzją uczestnika, z którym odbyła szereg szczerych (choć najwidoczniej nie do końca) rozmów po wielkich awanturach. Wiki nie ma jednak zamiaru rozpaczać! Jakie ma plany po programie?  Zobacz także:  „Hotel Paradise”: Maria wyśmiewa Wiktorię! „Fajnie jakbyście naprawdę widzieli prawdę” Wiktoria z "Hotelu Paradise" chce zostać prowadzącą show? Wiktoria szybko stała się najbardziej lubianą uczestniczką wśród widzów "Hotelu Paradise" po tym, jak wśród uczestników została tą... najmniej lubianą. Ataki innych osób na Wiktorię budziły sprzeciw fanów show, którzy stawali w jej obronie. Kiedy odpadła, wyrazili swoje zdumienie i wsparcie dla Gąsior, atakując resztę.   Wiktoria szybko zyskała popularność, a dziś na Instagramie śledzi ją już ponad 350 tysięcy osób! Jakie ma plany na przyszłość? Okazuje się, że uczestniczka show chciałaby dalej występować w telewizji. Czy Klaudia El Dursi powinna czuć się zagrożona? Moim największym marzeniem jest pracowanie w telewizji. Nie będę tego ukrywać. Studiuję produkcję telewizyjną i reżyserię. Zawsze chciałam być w telewizji, prowadzić programy w telewizji, dla mnie to największe marzenie. Ciężko się dostać w takie miejsce i mam stu procentową świadomość tego, mam nadzieję, że pobyt w „Hotelu Paradise” mi to umożliwi i bardzo na to liczę. Będę dalej brnęła w sport, bo to lubię, ale jeśli dostałabym możliwość pracy w telewizji, prowadzenia jakiegoś programu, w o góle praca Klaudii to jest marzenie, wiadomo, to jak najbardziej idę w to, a zawody idą na bok -...

Oha z Hotelu Paradise padła ofiarą
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 4": Oha dostaje groźby śmierci. Nie wytrzymała!
Oha z "Hotelu Paradise" uznała, że granica została przekroczona. Uczestniczka randkowego show otrzymała skandaliczną wiadomość. Dziewczyna pokazała wszystkim, z czym musi się mierzyć.

Choć "Hotel Paradise" zapewnił wielu uczestnikom niemałą popularność, to trzeba pamiętać, że ma ona również mroczne strony, o czym niedawno przekonała się Oha. Dziewczyna jeszcze w trakcie emisji randkowego show TVN7 mogła przeczytać na swój temat wiele nieprzyjemnych komentarzy. Nie wszystkim widzom podobało się jej zachowanie, ale to najprawdopodobniej dotyczy każdego z członków ekipy rajskiego hotelu. Zdarzało się, że widzowie "Hotelu Paradise" używali naprawdę ostrych słów, komentując postawę Ohy oraz pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu. Tym razem jednak granica została przekroczona. Jeden z hejterów groził jej... śmiercią!  Zobacz także:   Nana miała chłopaka w Polsce w trakcie "Hotel Paradise 4"? Zdradza, dlaczego Oha drążyła ten temat "Hotel Paradise 4": Oha opublikowała hejterską wiadomość Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" już za nami, jednak sympatycy show wciąż żyją wydarzeniami, jakie miały miejsce na słonecznym Zanzibarze. I podczas, gdy część widzów Telewizyjnej Siódemki nie kryje swojej sympatii do uczestników, nie brakuje też ostrych słów krytyki. Niektórzy internauci jednak nie ograniczają się jedynie do kąśliwych komentarzy na temat uczestników show , czy ironicznych memów, ale postanawiają iść o krok dalej.  Jakiś czas temu  jeden z zawistnych widzów postanowił  zdewastować samochód Launo . Nana i Natka dostawały pogróżki, a sympatycy Wiktorii namawiali internautów do zniszczenia biznesu jednej z uczestniczek. Teraz z hejtem mierzy się również Oha, uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek 4. edycji "Hotelu Paradise". Wiadomość, którą uczestniczka otrzymała od nieznajomego, dotyczyła...

Nasze akcje
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa