Casey King zmagał się z niewyobrażalnymi problemami z nadwagą. Podstawowe czynności, jak chodzenie, siadanie, a w pewnym momencie nawet kąpanie się, sprawiało mu ogromnie trudności. To właśnie incydent spod prysznica dał 38-latkowi do myślenia. Utknął na 11 godzin w kabinie!

Reklama

Dlaczego Casey King zdecydował się na metamorfozę?

Casey King pewnego dnia postanowił całkowicie odmienić swoje życie. Do metamorfozy nie skusiły go jednak zachęty rodziny, ani chęć zyskania nowej sylwetki, a dość przykry incydent. 38-letni uczestnik programu "Rodzina wielkiej wagi" podczas brania prysznica zaklinował się w kabinie. Nie mógł się wydostać i spędził tam aż 11 godzin. Po tej sytuacji nie wahał się postawić wszystkiego na jedną kartę i odzyskać zdrowie i formę po latach.

Byłem wyczerpany, ledwo mogłem oddychać. Nie mogłem ustawić się tak, żeby wydostać się o własnych siłach, więc po prostu siedziałem pod prysznicem przez 11 godzin - przyznaje.

Zobacz także: Dorota Szelągowska schudła 30 kg! Znamy przepis na magiczną dietę "Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje"

Jak Casey King wyglądał przed i po metamorfozie?

Casey King postawił na zmiany w publikowanych treściach na Instagramie i zaczął motywować innych ludzi z podobnymi problemami do działania. Na jego profilu możemy znaleźć wiele zdjęć sprzed metamorfozy, ale to aktualne fotografie są najbardziej niewiarygodne. Mężczyzna wygląda jak zupełnie inna osoba! Operacja bariatryczna, dieta i wytrwałość w nowych postanowieniach sprawiły, że dziś Casey pozbył się aż 260 kg. Mężczyzna musi teraz uporać się z nadmiarem luźnej skóry.

Instagram@_caseyking_
Reklama

Dacie wiarę, że to ta sama osoba?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama