klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz i Oliwia wrócili do siebie? Łukasz zdradził prawdę

Ostatnio na Instagram Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powróciły wspólne zdjęcia z Łukaszem. Para zdecydowała się do siebie wrócić? Łukasz zdradził prawdę!

Łukasz i Oliwia z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedną z par budzących największe kontrowersje. I choć wielu nie wierzyło w ich uczucie, po zakończeniu show ta dwójka postanowiła kontynuować małżeństwo zawarte podczas społecznego eksperymentu TVN 7, a nawet doczekała się dziecka. Franio przyszedł na świat w Dzień Matki w 2020 roku, czyli kilka dni po zakończeniu emisji programu. Dumni rodzice ochoczo dzielili się w sieci swoją miłością, aż pod koniec grudnia nastąpił rozłam w ich związku. Oliwia i Łukasz postanowili się rozwieść o czym poinformowali w mediach społecznościowych. Łukasz zniknął wtedy  z Instagrama, a Oliwia usunęła zdjęcia z mężem. Teraz, gdy od szokujących wydarzeń minęło ponad pół roku, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Łukasz założył nowe konto na Instagramie, a Oliwia przywróciła na swój profil zdjęcia z telewizyjnym mężem. Czyżby para do siebie wróciła? Łukasz zdradził prawdę!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?!

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez chwilę mieli nadzieję, że Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie. To wszystko przez fakt, że na profilu uczestniczki ponownie pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Ku zaskoczeniu wszystkich, Oliwia w rozmowie z Party.pl, zapewniła jednak, że z Łukaszem łączą ją tylko relacje rodzicielskie. Czy coś się zmieniło? Teraz głos w sprawie zabrał Łukasz.

Łukasz Kucha ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo po rozstaniu z żoną postanowił sprzedać swoje instagramowe konto i na jakiś czas wycofać się z życia publicznego. Dlaczego zdecydował się wrócić do social mediów? Czy fakt, że Oliwia przywróciła na swoim profilu ich wspólne zdjęcia oznacza, że znów są razem? W rozmowie z Party.pl, były uczestnik  matrymonialnego hitu TVN 7 zdradził, że z Oliwią wciąż czekają na sprawę rozwodową. Co więcej, przyznał, że decyzja o rozstaniu nie była dla niego łatwa.

Cała ta sytuacja z naszym rozstaniem nie była łatwa dla mnie i w zasadzie dalej nie jest, ponieważ cały czas czekamy na rozprawę rozwodową. Na szczęście udało mi się już na tyle uporządkować wszystko w głowie, że postanowiłem wrócić do ludzi. Na pewno już nie na taką skalę ale bardziej kameralnie. I taki sposób mi dużo bardziej odpowiada.

Łukasz zdradził również, jak zareagował na domysły fanów, że z Oliwią postanowili do siebie wrócić.

Powiem szczerze, gdy zobaczyłem artykuł gdzieś w internecie, że wracamy do siebie z Oliwia i fani mają na to dowody to prawie się zakrztusiłem tym co akurat jadłem😂 Ten etap, czyli nasze małżeństwo, jest całkowicie zamknięty zostały tylko formalności.

Łukasz, podobnie jak jego była żona przyznał, że z Oliwią  będą łączyć go tylko obowiązki rodzicielskie. 

Łączyć będzie nas tylko nasze dziecko które dla nas obojga jest oczkiem w głowie. Nasi fani musza się więc pogodzić, że razem nas więcej nie zobaczą. Mimo wszystko życzę Oliwii jak najlepiej, bo zawsze będzie matką mojego syna - powiedział Łukasz dla Party.pl 

oliwia i łukasz założyli kanał na yt
Instagram @elkuchta

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przy okazji przyznał, jakie ma plany na przyszłość. Czy jest otwarty na nową miłość? 

A co do moich planów na najbliższą przyszłość to na pewno nie zamierzam szukać żony, a już na pewno nie w jakimś programie 😉 Chcę się cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą z Frankiem i skupić na życiu zawodowym, ponieważ aktualnie jestem na etapie zmiany pracy - zdradził Łukasz.

W powyższym wideo przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pamiętacie, początki ich związku?

Oliwia i Łukasz ze
modrafrelka/Instagram