naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zniknięcie syna z sieci
Instagram
Newsy

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedał swoje konto na Instagramie! Jego mama zabrała głos 

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" definitywnie pożegnał się z rolą influencera. Uczestnik czwartej edycji programu sprzedał swojego Instagrama wraz ze 180 tysiącami obserwujących go osób. Fani są oburzeni! W tej sprawie pojawił się pierwszy i zdaje się jedyny komentarz jego mamy.

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż po udziale w programie wspiął się na wyżyny popularności. Gdy okazało się, że jego małżeństwo z Oliwią przetrwało, a para spodziewa się dziecka, fani tym chętniej odwiedzali profil uczestnika, który dzielił się zdjęciami ze swojego codziennego życia. Jednak gdy w jego związku zaczęło się psuć, a w końcu doszło do rozwodu, Łukasz wycofał się niemal całkowicie z mediów społecznościowych, a swoje konto sprzedał firmie produkującej sztuczne rzęsy... Fani nie mając możliwości spytać samego Łukasza, co się stało w jego życiu, zaczęli podpytywać jego mamę. Ta jednak udzieliła krótkiego komentarza na ten temat. 

Kim jest partner Julii Kamińskiej? Piotr Jasek jest starszy od niej o ponad 20 lat

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie chce mówić o synu?

Mama Łukasza podobnie jak syn ma zacięcie influencerki. Na swoim Instagramie dzieli się swoją codziennością, opowiada o swoich bliskich, o zdrowym trybie życia i cieszy się obecnością niemal 60 tysięcy obserwujących. Dotąd często pokazywała swojego syna, wnuka i niedawną synową. Odkąd Łukasz zaczął wycofywać się z Instagrama, usuwać swoje zdjęcia, a w końcu znikł, także jego mama nie podejmuje tematu syna. A pytania o niego wciąż są do niej nadsyłane. 

Na swoim ostatnim InstaStory, mama Łukasza zorganizowała Q&A, poprosiła jednak, by nie zadawać jej pytań o syna, ponieważ o Łukaszu nie będzie mówić ani słowa. 

Możecie mnie pytać, o co chcecie. Nie będę odpowiadać na pytania zbyt intymne, nie będę też odpowiadać na żadne pytania dotyczące Łukasza

Mama Łukasza uszanowała jego decyzję o rezygnacji z mediów społecznościowych. Sama jest jednak teraz ofiarą popularności syna, ponieważ to do niej wciąż kierowane są pytania o Łukasza i o to, co się z nim dzieje.

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócą do siebie?! Ruch Łukasza zaskoczył fanów 

Mama Łukasza
Instagram

Łukasz znikł z mediów społecznościowych, usunął wszystkie swoje zdjęcia, a finalnie sprzedał swój profil firmie zajmującej się produkcją sztucznych rzęs. 

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

Oliwia wciąż jest aktywna na Instagramie. Łukasz wycofał się ze swojego publicznego życia. 

Uśmiechnięta Oliwia ze
Instagram @modrafrelka

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo zdecydują się na kolejne dziecko?!
Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno zostali rodzicami. Czy planują powiększenie rodziny? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Tegoroczny Dzień Matki był naprawdę wyjątkowy dla Oliwii i Łukasza z ostatniej, czwartej edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” . Para przywitała na świecie swojego  pierworodnego synka Franka ,    o czym Oliwia poinformowała za pomocą Instagrama ,publikując uroczą fotografię rączki maluszka. Choć do tej pory  małżonkowie byli bardzo powściągliwi w dzieleniu się ze światem swoją prywatnością , to przywitanie na świecie nowego członka rodziny sprawiło, że  coraz śmielej zdradzają kolejne smaczki ze swojego życia . Co więcej para na każdym kroku podkreśla, że pomimo iż poznała się dopiero na ślubnym kobiercu i została ze sobą skojarzona na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, to uważa, że  udział w programie był jedną z ich najlepszych życiowych decyzji . Czy zakochani planują już rodzeństwo dla ukochanego synka? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydują się na kolejne dziecko? Od czasu przywitania na świecie małego Franka  Oliwia Ciesióka  i  Łukasz Kuchta  są coraz bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Ostatnio bohaterowie hitu TVN pochwalili się uroczą  sesją ciążową Oliwii , później dumny tata pokazał  pierwszą fotografię małego Franka  i zdradził szczegóły porodu. Cieszący się początkami rodzicielstwa celebryci  nie omieszkali również  pokazać twarzy maluszka ,  pochwalić się jego robiącym wrażenie wózkiem, czy zdradzić, że  nie planują ochrzcić syna , gdyż chcą by sam w przyszłości zadecydował, czy chce żyć zgodnie z wiarą katolicką, czy też nie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka) Cze 5, 2020 o 12:52 PDT Teraz małżonkowie zdradzili kolejne plany na...

Mama Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
Instagram @modrafrelka
Newsy
Ślub od pierwszego wejrzenia - mama Łukasza komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
O tym rozstaniu mówią teraz wszyscy! Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już nie są razem. Teraz głos w sprawie zabrała mama celebryty.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na postawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali ze sobą skojarzeni  i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Pomiędzy parą pod razu było widać chemię, jednak sympatycy programu nie wierzyli w szczerość ich uczuć. Po pierwsze ogromną przeszkodą stanowiła odległość pomiędzy telewizyjnymi małżonkami, po drugie widzowie postrzegali Oliwię jako egocentryczną dziewczynę, która za wszelką cenę chce wybić się na popularności show, przy jednoczesnym tłamszeniu męża, wyśmiewaniu go, a nawet poniżaniu i traktowaniu jak nierozgarnięte dziecko. I gdy pod koniec sezonu  wszystko wskazywało na to, że chłopak postawi się blond piękności, okazało się, że para zaczęła się coraz lepiej dogadywać, a nawet podjęła decyzję o dalszej kontynuacji swojego małżeństwa. To jeszcze nie wszystko! Zakochani nie tylko zamieszkali razem, założyli wspólny kanał na YouTube, gdzie dzielili się z fanami swoją miłością, ale też pod koniec maja 2020 roku przywitali na świecie swojego pierworodnego synka - Franka . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, ostatni instagramowy post dziewczyny wprawił wszystkich w osłupienie. Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się – wyznała w oświadczeniu na Instagramie Oliwia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy...

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?!
Newsy
Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! Oświadczenie w którym Oliwia zdradziła, że jej związek z Łukaszem to już przeszłość, zaskoczyło internautów- część fanów zarzuciła nawet byłej parze, że w ostatnim czasie udawali, że wciąż łaczy ich prawdziwe uczucie. Spójrzcie tylko na te komentarze! Fani w szoku po rozstaniu Oliwii i Łukasza Pierwsze plotki o tym, że Oliwia i Łukasz z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzą kryzys pojawiły się już kilka tygodni temu. Internauci zauważyli wówczas, że para zaczęła publikować w sieci mniej wspólnych filmów czy zdjęć. Od tamtej chwili Oliwia i Łukasz nie komentowali plotek na swój temat, jednak w minioną niedzielę, 27 grudnia, Oliwia przerwała milczenia i przyznała, że rozstała się z mężem! Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- wyznała w oświadczeniu na Instagramie. (...) Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia- dodała. Wiadomość o rozstaniu Oliwii i Łukasza zaskoczyła wszystkich! Część fanów nie ukrywa rozczarowania, a w swoich wpisach zastanawiają się, czy w ostatnim czasie para nie udawała wielkiej miłości i szczęścia. - A taka piękna miłość ...😕🤔wybaczcie ,może się mylę ale troche na pokaz .. - Czyli te live i takie zdj w sieci uśmiechniętych ludzi to była gra?🤔 No cóż jednak ig to dno...

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!

To już pewne- związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! W miniony weekend była uczestniczka hitowego programu TVN7 opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem. Teraz z pewnością wszyscy fani pary zastanawiają się, co z ich dzieckiem. Oliwia w najnowszym wpisie poruszyła temat wychowywania małego Franka!  Oliwia i Łukasz będą razem wychowywać syna  Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i od pierwszego spotkania byli sobą zachwyceni. Wszyscy fani programu mocno im kibicowali i wierzyli, że ich związek przetrwa próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVN7 Oliwia i Łukasz zdradzili, że chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kilka dni po emisji finału na świecie pojawiło się ich dziecko- syn Franek. Od samego początku Oliwia zamieszkała u Łukasza i w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali swoją pociechę. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że Oliwia i Łukasz przechodzą kryzys w swoim związku. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego para nie pokazuje się razem. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali w wówczas plotek na swój temat i dopiero w ostatnią niedzielę Oliwia zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała Oliwia. Teraz cześć fanów pary z pewnością zastanawia się, jak Oliwia i Łukasz podzielą się opieką nad synem. Oliwia w swoim wpisie nie zdradziła, czy wyprowadzi się z Katowic i czy wróci do Trójmiasta, ale zapewniła, że ze względu na dziecko...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner