Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Wyniki testu
Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?!
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz znowu są razem? Uczestniczka zabrała głos 

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła czy wróciła do Łukasza. Zaskoczyła fanów wyznaniem na temat relacji z programowym mężem.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie? Spekulacje na ten temat pojawiły się niedługo po tym, jak Oliwia Ciesiółka zdecydowała się przywrócić na swój profil na Instagramie rodzinne zdjęcia z Łukaszem Kuchtą. Czy po ponad 6 miesiącach od rozstania rodzice Franka, którzy poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu są razem? Jest komentarz Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana?

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o relacjach z Łukaszem. Są razem? 

Oliwia i Łukasz byli najmłodszymi uczestnikami 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie od razu jednak zyskali zaufanie widzów. Wielu fanów programu uważało, że Oliwia i Łukasz szybko się sobą znudzą i nie przetrwają więcej niż eksperymentalny miesiąc przewidziany przez program. Stało się jednak zupełnie inaczej, a pod koniec finałowego odcinka 4. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowano, że Oliwia jest w ciąży. Syn Oliwii i Łukasza urodził się kilka dni po emisji finału, dokładnie w Dzień Matki. 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu przekonali się do miłości uczestników i coraz bardziej kibicowali im, śledząc ich dalsze losy w sieci. Niestety rodzinna przygoda Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie trwała zbyt długo. Tuż po Bożym Narodzeniu 2020 Oliwia wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ona i Łukasz rozstali się

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. (...) Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa - poinformowała Oliwia 

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!

Dla fanów to był szok, tym bardziej, że kilka dni wcześniej na profilach Oliwii i Łukasza pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Po rozstaniu Łukasz zdecydował się zniknąć z mediów społecznościowych, a nawet sprzedał swój profil. 

W ostatnim czasie Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się ponownie udostępnić swoje zdjęcia z Łukaszem, a fani pary zaczęli zastanawiać się czy to delikatna sugestia, że znowu są razem. Oliwia w rozmowie z Party.pl, odniosła się do spekulacji i powiedziała, jak wyglądają obecnie jej stosunki z Łukaszem. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niestety nie dali sobie kolejnej szansy: 

Z Łukaszem jesteśmy w relacji niezmiennie od ponad roku, tej rodzicielskiej :) - powiedziała Oliwia Ciesiółka w rozmowie Party.pl 

Wygląda na to, że rodziców małego Franka, który niedawno świętował swoje pierwsze urodziny, łączą tylko koleżeńskie stosunki i rodzicielskie obowiązki. Szkoda? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia świętuje Dzień Matki i urodziny synka. Jaki on duży!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oznajmiła, że nie wróciła do Łukasza. Podkreśliła, że z Łukaszem łączą ją tylko "relacje rodzicielskie" względem synka, Franka. 

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o byciu ojcem
Instagram @elkuchta
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz znowu jest szczęśliwy: "To najlepszy tydzień ostatnich miesięcy" 
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu jest aktywny w sieci. Wrócił z radosną nowiną i nie ma zamiaru ukrywać swojego szczęścia. O co chodzi?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu z Oliwią zupełnie wycofał się z social mediów. W pewnym momencie fani zorientowali się, że nawet sprzedał swoje konto na Instagramie . Mama Łukasza, Anna, która również zdobyła popularność dzięki udziałowi syna w ślubnym show TVN7, nie chciała komentować poczynań syna i wypowiadać się na temat jego życia. Ostatnio w życiu Łukasza zaszły jednak zmiany. Uczestnik 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powrócił do aktywności w sieci i wypowiedział się na temat ojcostwa. Jego syn, Franek, w maju skończył rok. Jak wyglądają ich relacje?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana? Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o relacjach z synem  Oliwia i Łukasz poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chociaż początkowo fani nie wróżyli im przyszłości, oni konsekwentnie pielęgnowali swoją relację. W finałowym odcinku okazało się, że Oliwia jest w ciąży. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła syna w Dzień Matki 2020 . Kilka miesięcy później, po Bożym Narodzeniu, Oliwia opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że ona i Łukasz się rozstają . Z profilu młodej mamy zniknęły wszystkie zdjęcia z mężem i wyglądało na to, że to koniec ich wspólnej historii.  Niedawno jednak internauci zauważyli, że na profilu Oliwii na Instagramie powróciły wszystkie wspólne zdjęcia z Łukaszem. Niektórzy mieli nadzieję, że najmłodsza para 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu jest razem . Oliwia zapewniła, że nie wróciła do Łukasza , podkreślając, że łączą ich jedynie relacje rodzicielskie.  Łukasz udzielił...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?! Fani mają niepodważalne dowody
Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są pewni, że Łukasz i Oliwia znowu są parą. Dowody na to znaleźli na jej Instagtamie! To właśnie z Łukaszem niedawno randkowała?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wrócili do siebie? Internauci nie mają, co do tego wątpliwości przeglądając profil uczestniczki programu na Instagramie! Co świadczy o tym, że Oliwia i Łukasz pogodzili się? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz wrócili do siebie?  Oliwia i Łukasz w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" początkowo nie cieszyli się zbyt dużą sympatią. Widzowie byli krytycznie nastawieni, co do Oliwii, uważając, że zupełnie nie pasuje do Łukasza. Uczestnik jednak konsekwentnie bronił swojej programowej partnerki. W finałowym odcinku show, okazało się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka. Uczucie, jakie połączyło tę parę sprawiło, że i widzowie im odpuścili i także cieszyli się, że pozory czasem mylą, a Oliwia i Łukasz tworzą szczęśliwą rodzinę. Franek przyszedł na świat w dzień matki , a tuż po Bożym Narodzeniu 2020 Oliwia poinformowała, że jej związek z Łukaszem to już przeszłość. Para przyznała, że miała kryzys i korzystała nawet z pomocy psychologa, jednak nie udało im się odratować związku.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy! Z profilu Oliwii zniknęły wspólne zdjęcia z Łukaszem, a na profilu Łukasza nie było ani jednego zdjęcia. Uczestnik początkowo utrzymywał, że jego konto zostało skradzione, niedługo później zdecydował się sprzedać swoje konto na Instagramie, co zezłościło jego obserwatorów. Wydawać by się mogło, że to koniec wspólnej historii Oliwii i Łukasza...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszeo wejrzenia"
modrafrelka/Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Łukasz pokazał zdjęcie z synem! Jest nawiązanie do relacji z Oliwią?
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócił na Instagram! Uczestnik pokazał zdjęcie z synkiem Frankiem i napisał wzruszające słowa.

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyli fanów swoim ostatnim zachowaniem. Łukasz, który od jakiegoś czasu zrezygnował z pokazywania się w mediach społecznościowych, a nawet sprzedał swoje konto na Instagramie , nagle pojawił się znów na platformie, posługując się nawet taką samą nazwą konta, jakiej używał wcześniej. Z kolei Oliwia przywróciła na swój profil zdjęcia z byłym mężem i usunęła post o rozstaniu... Wszystko wskazywałoby więc na to, że para wróciła do siebie, jednak... nic takiego się nie stało. Oliwia zaprzeczyła, że znów jest z Łukaszem. On sam jeszcze tej sytuacji nie skomentował, ale zamiast tego wstawił wymowne zdjęcie z synem. Co napisał w opisie? Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował związek z Oliwią? Łukasz pojawił się ponownie na Instagramie zaledwie kilka dni temu. Mężczyzna dodał pierwsze zdjęcie na tle Katowic, zaś drugie ze swoim synkiem. Uśmiechnięty pozuje do fotografii z roześmianym Frankiem: Dzięki Tobie mogę dzisiaj świętować, super, że jesteś 😃😃❤️ Dla wszystkich ojców wszystkiego najlepszego 😉 - napisał w Dzień Ojca Łukasz.  Fani są zachwyceni zdjęciami z małym Frankiem. Pod postem pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy: Cudny Syn i Ojciec😍❤️dużo radości w Świętowaniu Dnia Ojca😍 Takie chwile są bezcenne... dla nich warto żyć! Udanego świętowania z synkiem! 😁👨‍👦 Jaki Franek już duży i jakie ma piękne oczka po tacie Mega uśmiech franka Jak na razie uczestnik nie odniósł się do relacji z mamą swojego synka, Oliwią. Ona sama w rozmowie z "Party.pl" przyznała, że z byłym mężem łączą ich jedynie relacje rodzicielskie: Z Łukaszem jesteśmy w relacji niezmiennie od ponad roku, tej rodzicielskiej...

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@modrafrelka
Newsy
Oliwia ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' na portalu randkowym?! Fani znaleźli zdjęcia, ona komentuje 
Oliwia ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' prosi fanów o pomoc w związku z

Oliwia ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' tuż po świętach ogłosiła, że razem z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Od tego czasu uczestniczka rzadko jest aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem jednak musiała poprosić o czujność swoich fanów, ponieważ... jej zdjecia znalazły się na portalu randkowym!  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia ofiarą żartu Oliwia i Łukasz byli jedną z par 4. edycji ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'', która wzbudzała dużo skrajnych emocji. Para przekonała jednak do siebie widzów i doczekała się nawet uroczego synka Franka. Niestety pod koniec minionego roku oboje powiadomili, że podjęli decyzję o rozstaniu. Jak rozpisywała się wówczas Oliwia, robili wszystko, by uratować swoje małżeństwo, mimo że się nie udało, rozstali się w zgodzie, mając na uwadze przede wszystkim dobro ich synka: Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się.  Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa - napisała pod koniec grudnia na swoim Instagramie Oliwia. Rozstanie Łukasza i Oliwii było więc bardzo świadomą decyzją. Oczywiście nie obyło się bez krytycznych komentarzy. Fani obarczali Oliwię o despotyzm w małżeństwie. W obronie żony stanął nawet sam Łukasz. Tym bardziej dziwne byłoby, gdyby w świetle tych wszystkich wydarzeń Oliwia zdecydowała się randkować. Profil, na którym znajduje się jej zdjęcie, wzbudził podejrzenia jednego z użytkowników portalu, który przesłał jej screena. Uczestniczka ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' prosi więc każdego, kto natknie się na...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner