serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise", Ewa, skromnie o sobie: "Jestem ładna i niczego mi nie brakuje"

Inne dziewczyny w show uważają zupełnie inaczej!

Nową uczestniczką "Hotelu Paradise 3" została 24-letnia Ewa, która podczas randki z trzema facetami wybrała Krzysztofa, rozbijając jego "związek" z Luizą. Ewa jasno określiła swój cel w show - chce zdobyć sławę oraz pieniądze. W swojej wizytówce przedstawiła sama siebie w samych superlatywach. Co na to widzowie?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Ewa z "Hotelu Paradise 3": "Chcę być sławna i bogata, po prostu"

Ewa nie należy do skromnych osób: 

Chciałabym być też sławna, sława daje pieniądze, chcę być sławna i bogata, po prostu. W sobie lubię całokształt, bo jestem ładna i niczego mi nie brakuje, najbardziej podobają mi się moje oczy i pupa. Jestem tak hipnotyczna, że każdy facet, który jest przy mnie, nie spojrzy na inną kobietę. Jeśli chodzi o rywalki, lubię rywalizować i przeważnie wygrywam - powiedziała Ewa.

Co na to widzowie?

Ewa Foryszewska w
mat. prasowe

Może na początek przypomnijmy reakcję Oli i Luizy na temat Ewy, które stwierdziły:

Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza 
No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - oceniła Ola 

Co piszą zaś widzowie? 

Ta jej wizytówka to prank czy ona to na serio mówi?

Dziewczynka ma bardzo wysokie Ego....

Najbrzydsza ze wszystkich uczestniczek

Chyba przerost formy nad treścią... dziewczyna ma wysokie mniemanie o sobie 

A Wy co sądzicie o Ewie?

 

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Piękna Ewa odbije Krzyśka Luizie?! Uczestnicy zmiażdżyli Olę i Luizę przy nowej!
W ostatnim odcinku "Hotel Paradise 3" nie zabraknie prawdziwych, mocnych emocji. Im bliżej finału, tym więcej osób pozwala sobie na ostre komentarze. Najwięcej emocji jednak wprowadzi nowa uczestniczka, która ma szansę rozbić najsłabsze pary.

W "Hotelu Paradise 3" zrobiło się naprawdę gorąco! Kamil podczas ostatniego odcinka wyeliminował Karolinę, ale wkrótce sam stał się ofiarą swojej nielojalnej gry i to on musiał opuścić hotel. Nowy uczestnik Mariusz niedługo nacieszył się tym mianem, ponieważ tuż po nim do programu weszła 24-letnia Ewa. Nowa dziewczyna oczywiście spowoduje, że dziewczyny poczują się mocno zagrożone, a Ola, Luiza i Sara nie będą nawet kryły swojej irytacji - ich partnerzy mocno zajdą im za skórę. Jednak czy faktycznie nie zasłużyły na słowa, które usłyszały?  Kim jest nowa uczestniczka "Hotel Paradise 3"? Czy rozbije którąś z par? Mariusz dostał tajemniczy list, według którego musiał wskazać dwie pary, które jego zdaniem łączą najsłabsze emocje. Jego wybór padł na Luizę i Krzyśka oraz Krystiana i Sarę. Panowie z jego zdaniem najsłabszych par mieli możliwość pójść na randkę z nową dziewczyną. Do nich dołączył również sam Mariusz, będący na razie w duecie z Olą.  Nowa uczestniczka, Ewa z Warszawy faktycznie, śmiało może stanowić konkurencję dla obecnych w hotelu dziewczyn. Ewa Foryszewska na co dzień jest specjalistką ds. finansów i studiuje zarządzanie. Czyta książki na temat rozwoju osobistego i lubi testować swój wpływ na ludzi.  Nowa doskonale wie, czego chce i co podoba się jej w mężczyznach. Szczególnie w oko jej wpadł Krzysiek. Czy odbije go Luizie? Luiza, Ola i Sara miały okazję przysłuchiwać się randce uczestników z Ewą, jednak to co usłyszały mocno je zaskoczyło:  - Między nami i naszymi partnerkami nie ma nic więcej - powiedział Mariusz Ewie już na wstępie - A ja się wpieprzyłem w takie bagno między dwie przyjaciółki. Już mam spinę z jedną także ... - dodał Krzysiek - Z...

„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
mat. prasowe
Newsy
„Hotel Paradise 3”: Ewa planuje operację plastyczną? Co chce sobie poprawić?
Ewa Foryszewska weszła do „Hotelu Paradise” z wielkim przytupem i już stała się gwiazdą sieci. Niestety, według koleżanek z show uznawana jest nie tylko za wyalienowaną, ale też najbrzydszą uczestniczkę programu. Dziewczyna zamierza coś zmienić w swoim wyglądzie? Opowiedziała o planach operacji plastycznych.

Ewa Foryszewska niedawno dołączyła do ekipy 3. edycji „ Hotelu Paradise ” i już zdążyła namieszać w rajskim hotelu. Pewna siebie i nastawiona na zrobienie kariery w mediach blondynka, już pierwszego dnia poważnie podpadła pozostałym uczestniczkom randkowego hitu TVN. Najpierw dziewczyna wzięła udział w randce z Krystianem, Krzyśkiem i Mariuszem, którą obserwowały Sara, Luiza i Ola, a następnie weszła do programu za rękę z Krzysztofem, kokietując pozostałych panów. To właśnie to zachowanie niezwykle nie spodobało się Oli i Luizie, które nie tylko postanowiły otwarcie komentować jej postępowania, ale przede wszystkim aparycję. - Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza. - No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - dodała Ola. Kąśliwe uwagi koleżanek z show i docinki ze strony internautów odbiły się na Ewie? Dziewczyna wreszcie postanowiła odpowiedzieć na to pytanie i zdradzić, czy planuje operację plastyczną. Co chciałaby sobie poprawić? Ewa z „Hotelu Paradise” już planuje operację plastyczną? „Hotel Paradise” słynie nie tylko z intryg, tajnych paktów i nawiązywania bliższych relacji z innymi singlami mającymi chrapkę na sławę, miłość i wielkie pieniądze, ale też z pięknych destynacji, umięśnionych przystojniaków czy piękności, które nie kryją zamiłowania do medycyny estetycznej. Niemal każda bohaterka rajskiego hotelu ma za sobą przedłużanie włosów, rzęs, powiększanie ust, czy inne korekty swojego wyglądu. Czy także Ewa Foryszewska dołączy do tego grona? Najnowsza uczestniczka „Hotelu Paradise 3” postanowiła odpowiedzieć na nurtujące pytania swoich fanów i zdradziła, czy zamierza coś poprawić w swojej aparycji.  Nie myślałaś o...

Hotel Paradise 4: Oha o znęcaniu się nad Wiktorią: Mam do siebie żal, jest mi wstyd
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl/@oha_hotelparadise4, Instagram
Newsy
Oha z "Hotel Paradise 4" przeprasza za sytuację z Wiktorią! "Mam do siebie żal, jest mi wstyd"
Po ostatnich wydarzeniach w czwartej edycji "Hotelu Paradise" Oha zdecydowanie nie należy do ulubienic widzów. Teraz uczestniczka postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania w programie.

Kiedy Oha pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise", natychmiast została pozytywnie przyjęta przez resztę uczestników, za to niektórzy widzowie szybko zmienili o niej zdanie. Niemal po każdym odcinku, dziewczyna musiała mierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat, a fani show zarzucali dziewczynie, że knuje, jest fałszywa, toksyczna i czym prędzej powinna opuścić rajską wyspę. Miarka przebrała się po Puszce Pandory, podczas której uczestnicy zaatakowali Wiktorię pytaniami, a Oha postanowiła pokazać jej środkowy palec. Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" stwierdzili, że to, co dzieje się w programie to znęcanie się nad dziewczyną, a kiedy okazało się, że Oha chciała podać uczestnice znalezionego, starego, śmierdzącego drinka, czara goryczy się przelała. Co Oha ma na swoje usprawiedliwienie? Dziewczyna w końcu zabrała głos! Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w "Hotelu Paradise 4" i komentuje konflikt z Wiktorią Ostatnio o uczestnikach czwartej edycji "Hotelu Paradise" było naprawdę głośno i to do tego stopnia, że usłyszeli o nich nawet ci, którzy nie są widzami kontrowersyjnego show TVN 7. Niezdrowa rywalizacja, odsunięcie Wiktorii od grupy i knucie za jej plecami, aż w końcu mocne słowa w stronę dziewczyny od pozostałych uczestników, w tym twierdzenia, że "wszyscy ją nienawidzą" sprawiły, że fani stwierdzili, że bohaterzy "Hotelu Paradise 4" znęcali się nad dziewczyną. Niestety, spirala hejtu zaczęła się zapętlać, a uczestniczki show zaczęły dostawać od internautów groźby. Na zarzuty znęcania się nad Wiktorią odpowiedziała Nana , a w sprawie wypowiedziała się również Launo , która zdaniem widzów była jedną z prowodyrek całego zamieszania. Teraz o swoim zachowaniu i konflikcie z Wiktorią postanowiła...

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
mat. prasowe
Newsy
Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o wyglądzie. "W hotelu ważyłam najwięcej w całym swoim życiu"
Oha to jedna z uczestniczek "Hotelu Paradise 4", która budzi wśród widzów spore emocje. Teraz dziewczyna postanowiła zdradzić, czemu naprawdę zgłosiła się do programu i poruszyła kwestię swojego wyglądu. Chciała wbić szpilę pozostałym uczestniczkom?

Czwartej edycji "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością długo nie zapomną. Fani kontrowersyjnego show wyjątkowo surowo oceniają niektórych uczestników i ich zachowanie w programie, a jedną z dziewczyn, która ostatnio pojawiła się jako "nowa" na rajskim Zanzibarze, jest Wiktoria nazywana "Oha". Dziewczyna szybko zaprzyjaźniła się z Launo, czy Naną i równie szybko... zawróciła w głowach uczestników. Jednak została singielką. Dlaczego zgłosiła się do "Hotelu Paradise"? Oha szczerze powiedziała o swoich przygotowaniach do programu i poruszyła kwestię tego, jak wygląda biorąc udział w show.  Oha o swoim wyglądzie w "Hotelu Paradise 4" Kiedy Oha pojawiła się na Zanzibarze, uczestnicy czwartego sezonu "Hotelu Paradise" powitali ją wyjątkowo ciepło. Dziewczyna wkrótce stworzyła parę z jednym z największych przystojniaków w programie - Michałem, jednak kiedy do gry dołączyła nowa uczestniczka, okazała się sporym zagrożeniem  i w mgnieniu oka Oha musiała przenieść się do singlówki. Jej zachowanie nie przypadło do gustu niektórym widzom, którzy w dość ostrych słowach komentowali nie tylko jej postawę, ale również wygląd. Teraz Oha postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów o to, jak przygotowywała się do "Hotelu Paradise". Dziewczyna przyznała, że wzięła udział w show dla jednego, ważnego dla niej powodu.          View this post on Instagram                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Zobacz także:   "Hotel...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner