Nana I Łukasz to para z Hotelu Paradise, która od dłuższego czasu jest na językach widzów show. Nic dziwnego, relacja tych dwoje przypomina rollercoaster. Co więcej, fani programu nie do końca są zwolennikami decyzji jakie podejmują uczestnicy. Wiele osób nie dawało szans Nanie i Łukaszowi na stworzenie stabilnej relacji po zakończeniu programu. Teraz uczestnik zdradził, czy im się to udało.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Łukasz grzmi na internautów po hejcie na Nanę. Padły naprawdę mocne słowa

Związek Nany i Łukasza w Hotelu Paradise 4

Nana i Łukasz z Hotelu Paradise tworzyli parę niemal od początku trwania programu. Uchodzili za stabilną relację, w której nie pojawiał się jednak żar uczuć. 19-latka powoli zbliżała się jednak do Łukasza i z czasem para wymieniała się czułościami. Sielankę zaburzyło jednak kilka sytuacji, w których udział brały osoby trzecie. Łukasz spędzał chwile z Wiktorią, a podczas jednej z imprez uczestników Hotelu Paradise "poniosło". To skutkowało napięciami w związku Wiktorii i Miłosza, a w konsekwencji usunięciem jej przez niego z programu. Nana wybrała też Mateusza podczas jednego z parowań, raniąc tym ego Łukasza. Mężczyzna odwdzięczył się tym, że podczas jednego z rajskich rozdań oznajmił Nanie, że zamierza stworzyć parę z Vanessą. Wydawało się nawet, że zamierza rywalizować o jej względy z Mateuszem. Ostatecznie się nie udało i wrócił do Nany. Uczestniczka postanowiła dać mu kolejną szansę i wyeliminowała tym samym z programu Michała.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. "czuję się, jakbym weszła w inne ciało"

mat. prasowe

Fani byli wściekli. Ostro komentowali wybór młodej uczestniczki Hotelu Paradise. Przytaczali również słowa Nany, w których przyznała, że gdyby wróciła do Łukasza to tak, jakby dała sobie w twarz. Tych dwoje wydaje się jakby tworzyć silniejszą, a na pewno fizycznie bliższą relację niż dotychczas. Często wymieniają pocałunki, a nawet brali nago wspólnie prysznic. Czy po programie stworzyli związek?

Zobacz także

Czy Nana i Łukasz są parą?

Podczas Q&A czyli pytań i odpowiedzi, które Łukasz z Hotelu Paradise prowadził na Instagramie ktoś z obserwujących zadał mu pytanie, czy wybrałby miłość czy pieniądze. Uczestnik nie miał wątpliwości. Wolałby wybrać pieniądze niż uczucie, w które nadal nie wierzy. Dodał też, że jest sam i taki stan odpowiada mu bardziej niż toksyczny związek. Dotąd właśnie takie mu się przytrafiały.

Instagram@lukaszhr_
Reklama

Na swoim Inststories podkreślił też, że nie zmienił podejścia od początku trwania programu. Jak widać na Instagramie obojga, utrzymują jednak ze sobą kontakt. Nana dodała wymowne zdjęcia, na których otwierają szampana, nawiązując do powtarzanego przez nich "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana", a Łukasz bronił swojej programowej partnerki podczas fali hejtu, jaki wylał się na młodą uczestniczkę po jednym z odcinków oraz oskarżeniach o znęcanie się psychiczne nad Wiktorią.

Reklama
Reklama
Reklama