#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Chcę testować
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Chcę testować
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Zestaw produktów Seysso
Laureaci
Kosmetyki Max Factor
Laureaci
"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona do USA: "Umieram - krzyczałam"
Instagram @queen_of_life_77
Newsy

"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona do USA: "Umieram - krzyczałam"

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o ukrywaniu się przed organami ścigania i ucieczce do USA. "Królowa życia" przeżyła prawdziwy koszmar. Poznajcie szczegóły.

Choć dziś Dagmara Kaźmierska opływa w luksusach, a przebojowa bizneswoman z Kłodzka w zaledwie kilka lat wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji TTV, to życie nie zawsze ją rozpieszczało. Pracowała jako sprzątaczka, była uzależniona od hazardu, wzięła ślub w więzieniu, a na oczach kilkuletniego syna jej ukochany został aresztowany przez kordon służb specjalnych. Zanim jednak do tego doszło, przez kilka lat ukrywała się przed policją w USA. Jak się jednak okazuje, jej podróż do Stanów Zjednoczonych w niczym nie przypominała luksusowych wakacji w pierwszej klasie. "Królowa życia" w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona przez granicę w koszmarnych warunkach. Poznajcie szczegóły.

Dagmara Kaźmierska wyznaje "w zaawansowanej ciąży zostałam przemycona do USA"

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w "Królowych życia" skradła serca milionów Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie swojej ulubienicy nie tylko za pośrednictwem kontrowersyjnego hitu TTV, ale też Instagrama, gdzie celebrytkę śledzi już ponad milion osób. I choć  tytułowa "Królowa" chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia, pokazując w telewizji i mediach społecznościowych nie tylko swój opływający złotem apartament, pracę, makijażowe, włosowe i modowe inspiracje, ale również najbliższych przyjaciół - Edytę "Edzię" Nowak-Nawarę, Jacka "Dżejka" Wójcika, a przede wszystkim swojego ukochanego syna - Conana, dla którego wskoczyłaby w ogień.

Conan niezaprzeczalnie jest oczkiem w głowie swojej mamy, która nie tylko zaplanowała jego ślub, ale też imiona dla jego przyszłych dzieci. Co więcej, choć dziś Dagmara dba, by jej synowi niczego nie zabrakło, obdarowując go markowymi ubraniami, drogimi gadżetami, luksusowymi, zagranicznymi wojażami, czy egzotycznymi autami, to los nie zawsze był łaskawy dla Kaźmierskiej i jej pociechy.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z synem, Conanem
queen_of_life_77/Instagram

Dagmara jako nastolatka wyjechała do Niemiec, by pracować jako sprzątaczka. Z jej autobiografii "Prawdziwa historia Królowej Życia" dowiadujemy się, że właśnie wtedy poznała swojego przyszłego męża i ojca Conana. 

- Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali. Chciałam być z Pawłem i nic poza tym nie było dla mnie ważne. Paweł dawał mi siłę i poczucie bezpieczeństwa - wyznaje w swojej książce Dagmara.

I choć jej najbliżsi byli sceptycznie nastawieni do tego związku, para postanowiła pokonać przeciwności losu i na przekór wszystkim trwać u swego boku w doli i niedoli. I gdy wydawało się, że ich sielanka będzie trwać wiecznie, to spokój zakochanych zburzyło tragiczne wydarzenie, które miało miejsce w 2001 roku. Kaźmierski miał wtedy zatarg z grupą z Wrocławia. Podczas strzelaniny, do której doszło w Wielką Sobotę przed klubem w Kłodzku, zginął gangster Dariusz L., znany jako "Szpila",  a ukochany Dagmary usłyszał zarzut zabójstwa. Wtedy też podjął decyzję o ucieczce do Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna postanowił udać się do USA przez granicę z Meksykiem, niestety ta droga podróży była dla Dagmary zbyt niebezpieczna. Jak dowiadujemy się z "Prawdziwej historii Królowej Życia", Dagmara uciekając z Polski była w zaawansowanej ciąży, a jej podróż śladami ukochanego okazał się prawdziwym koszmarem.

- Początkowo chciałam przedostać się do Stanów przez Meksyk, tak jak zrobił Paweł, ale to okazało się zbyt niebezpieczne - wspomina w swojej książce Dagmara. - Trzeba było przejechać przez pustynię, zdać się na łaskę lub niełaskę przemytników. Słyszałam o strasznych rzeczach, które przydarzyły się ludziom przekraczającym w ten sposób amerykańską granicę. Nie mogłam się na to zdecydować  ze względu n bezpieczeństwo moje i dziecka. postanowiliśmy, że pojadę przez Kanadę - dodaje.

Dagmara Kaźmierska z
Instagram @queen_of_life_77

Granicę z Kanadą Dagmara przekroczyła jako turystka i uczestniczka zorganizowanej wycieczki, jednak już na lotnisku pojawiły się pierwsze problemy. By celnicy nie założyli, że Kaźmierska przyleciała do Kanady, by zapewnić swojemu dziecku kanadyjskie obywatelstwo, gwiazda TTV musiała ukryć ciążę pod obszernym trenczem. By dodatkowo wyglądać na kobietę przy tuszy, a nie przyszłą matkę, Dagmara postanowiła, że również jej biust powinien stać się bardziej okazały, co odsunęłoby od niej podejrzenia straży granicznej.

- Mój biust osiągnął imponujące rozmiary i to nie tylko z powodu dziecka - wspomina Dagmara. - Przed wyjazdem sprzedałam dom, mercedesa S. Zrobiłam to, bo byłam pewna, że jadę do Ameryki na zawsze. Musieliśmy mieć pieniądze, żeby się tam urządzić. W staniku miałam upchnięte kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Na każdy cycek przypadała niemała ilość studolarowych banknotów. Żeby nie budzić podejrzeń, nie zabrałam żadnej wyprawki dla dziecka, choć długo zastanawiałam się, czy dobrze robię - dodaje.

Niestety, jeszcze na polskim lotnisku na Dagmarę czekała pierwsza poważna kontrola.

- Służby śledziły każdy mój ruch ze względu na Pawła. Wystarczyło, że pojawiłam się na lotnisku z paszportem, a funkcjonariusze od razu sięgnęli po czerwony telefon, specjalny przeznaczony dla służb. Zaprosili mnie do pokoju, zaczęli wypytywać, dokąd jadę i po co. [...[ O mało nie dostałam zawału - czytamy w "Prawdziwej historii Królowej Życia". - W kabinie czekała na mnie celniczka. Patrząc prosto w oczy, obmacała mi piersi. Nie ma cudów, musiała wyczuć, że coś tam jest. Zjechała ręką niżej, na brzuch. W oczach stanęły mi łzy. "To koniec", myślałam [...]. Po chwili celniczka uśmiechnęła się i powiedziała "Niech pani idzie" [...]. Za to, co zrobiła, jestem jej wdzięczna do dziś - czytamy dalej.

„Królowe życia” – Dagmara okradnie Jacka, a para mężów włamie się do kliniki medycyny estetycznej! Co jeszcze czeka nas w nowym odcinku hitu TTV?
Instagram @queen_of_life_77

Również na lotnisku w Kanadzie nie obyło się bez komplikacji. Podczas odprawy granicznej, jedna z urzędniczek podejrzewała błogosławiony stan Dagmary. Na szczęście i tym razem, Dagmarze się udało, a dzięki przewodniczce wycieczki, gwiazda TTV z miarę szybko przeszła kontrolę graniczną. Jednak to, co przeżyła na lotniskach było jedynie zapowiedzią jej koszmarnej podróży do USA, jaka później na nią czekała.

- Do  Stanów miałam się przedostać łodzią przez jezioro Ontario, na którym przebiega granica kanadyjsko-amerykańska. Przemytnicy mieli tę trasę opracowaną i przećwiczoną. Każdy nielegalny imigrant, wsiadający na łódź, dostawał maskę z rurką. Kiedy na horyzoncie pojawiała się łódź straży granicznej, trzeba bylo skakać do jeziora i chować się pod wodą [...]. Skok do wody był jedyną szansą, żeby nie dać  się złapać. 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" szokuje wyznaniem o pobycie w więzieniu! 

Jednak Dagmara nie mogła pozwolić sobie na takie ryzyko. Szok termiczny i zmiana ciśnienia po skoku do lodowatej wody mogłaby tragicznie odbić się na jej zdrowiu i nienarodzonego dziecka, dlatego też podjęła decyzję, że do USA przeprawi się za pośrednictwem tira. 

- W kabinie ciężarówki kazali mi wejść na górną półkę nad kierowcą [...]. Samo wejście było nie lada wyczynem. Nie miałam gdzie umieścić nóg, podciągnęłam kolana pod brodę, brzuch uwierał mnie i nie pozwalał oddychać [...]. Podróż była koszmarna - wyznaje Dagmara.

By tego było również na granicy nie obyło się bez perypetii. Gdy tir zatrzymał się w celu kontroli granicznej, mężczyzna schowany w dolnej komorze zaczął się dusić, uderzać pięściami w boki ciężarówki i krzyczeć, by go uwolniono.  Na szczęście i tym razem Dagmarze się udało. Tir pomyślnie przeszedł kontrolę, a nielegalni imigranci zastali następnie przetransportowani do autobusu, który zawiózł ich do Nowego Jorku. Tam na Dagmarę czekał już jej ukochany. 

Dagmara Kaźmierska z mieszka jak prawdziwa
Instagram @queen_of_life_77

Po kilku godzinach w USA Dagmarze odeszły wody płodowe. Chcąc jak najszybciej ulżyć ukochanej, Kaźmierski błagał obcych ludzi, by pomogli im w drodze do szpitala, jednak tego, co się wydarzyło, nie wymyśliłby najlepszy scenarzysta filmów akcji.

- Paweł wybiegł na ulicę, zaczął machać rękami. Chciał zatrzymać jakikolwiek samochód, jakikolwiek pojazd, który mógłby nas podwieźć do szpitala. No i się zatrzymał. Radiowóz! Ktoś by w to uwierzył? Policja wiozła mnie razem z moim poszukiwanym listem gończym  ukochanym do porodu - wspomina Dagmara. 

Zobacz także: "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska wystrojona w skórę, bambosze i torbę za 15 tys. zł, promuje swoją książkę

Szpitalny personel jednak nie okazał się dla Dagmary tak przyjazny, jak funkcjonariusze policji. Jedna z pielęgniarek, oskarżając Kaźmierską o kłamstwo i przybycie do Stanów Zjednoczonych jedynie w celu urodzenia dziecka, zostawiła skręcającą się z bólu celebrytkę na sali porodowej i przeszła do innych obowiązków.

- "I'm dying!", wrzasnęłam z całych sił. "Umieram!". I tak jeszcze parę razy głośniej. Zadziałało, w końcu mnie zauważyli [...]. Byłam bardzo słaba i zmęczona. W ciągu minionych dwudziestu czterech godzin przejechałam nielegalnie pół kontynentu - wyznaje Dagmara. 

Na szczęście poród przebiegł bez komplikacji, a na świecie pojawił się ukochany syn Dagmary - Conan. 

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach sprzed 20 lat
Instagram/queen_of_life_77

Kilka lat po tych wydarzeniach para postanowiła wrócić do polski, gdzie na oczach kilkuletniego Conana kordon policji aresztował ukochanego Dagmary. Tuż po tym wydarzeniu, zakochani postanowili sformalizować swój związek. Para ślub wzięła już w areszcie. Niestety, pomimo ogromnych uczuć ich relację zniszczyło więzienie, do którego trafiła też Kaźmierska.

Spodziewaliście się, że gwiazda "Królowych życia" ma za sobą aż tak przerażające przeżycia?

Zobacz także: "Królowe życia": Conan szczerze o pobycie rodziców w więzieniu. "Psychika siadła zupełnie"

Dagmara Kaźmierska w czerwonej sukience jak księżniczka
TRICOLORS/East News

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa