Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona do USA: "Umieram - krzyczałam"
Instagram @queen_of_life_77
Newsy

"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona do USA: "Umieram - krzyczałam"

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o ukrywaniu się przed organami ścigania i ucieczce do USA. "Królowa życia" przeżyła prawdziwy koszmar. Poznajcie szczegóły.

Choć dziś Dagmara Kaźmierska opływa w luksusach, a przebojowa bizneswoman z Kłodzka w zaledwie kilka lat wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji TTV, to życie nie zawsze ją rozpieszczało. Pracowała jako sprzątaczka, była uzależniona od hazardu, wzięła ślub w więzieniu, a na oczach kilkuletniego syna jej ukochany został aresztowany przez kordon służb specjalnych. Zanim jednak do tego doszło, przez kilka lat ukrywała się przed policją w USA. Jak się jednak okazuje, jej podróż do Stanów Zjednoczonych w niczym nie przypominała luksusowych wakacji w pierwszej klasie. "Królowa życia" w dziewiątym miesiącu ciąży została przemycona przez granicę w koszmarnych warunkach. Poznajcie szczegóły.

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Dagmara Kaźmierska wyznaje "w zaawansowanej ciąży zostałam przemycona do USA"

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w "Królowych życia" skradła serca milionów Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie swojej ulubienicy nie tylko za pośrednictwem kontrowersyjnego hitu TTV, ale też Instagrama, gdzie celebrytkę śledzi już ponad milion osób. I choć  tytułowa "Królowa" chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia, pokazując w telewizji i mediach społecznościowych nie tylko swój opływający złotem apartament, pracę, makijażowe, włosowe i modowe inspiracje, ale również najbliższych przyjaciół - Edytę "Edzię" Nowak-Nawarę, Jacka "Dżejka" Wójcika, a przede wszystkim swojego ukochanego syna - Conana, dla którego wskoczyłaby w ogień.

Conan niezaprzeczalnie jest oczkiem w głowie swojej mamy, która nie tylko zaplanowała jego ślub, ale też imiona dla jego przyszłych dzieci. Co więcej, choć dziś Dagmara dba, by jej synowi niczego nie zabrakło, obdarowując go markowymi ubraniami, drogimi gadżetami, luksusowymi, zagranicznymi wojażami, czy egzotycznymi autami, to los nie zawsze był łaskawy dla Kaźmierskiej i jej pociechy.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z synem, Conanem
queen_of_life_77/Instagram

Dagmara jako nastolatka wyjechała do Niemiec, by pracować jako sprzątaczka. Z jej autobiografii "Prawdziwa historia Królowej Życia" dowiadujemy się, że właśnie wtedy poznała swojego przyszłego męża i ojca Conana. 

- Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali. Chciałam być z Pawłem i nic poza tym nie było dla mnie ważne. Paweł dawał mi siłę i poczucie bezpieczeństwa - wyznaje w swojej książce Dagmara.

I choć jej najbliżsi byli sceptycznie nastawieni do tego związku, para postanowiła pokonać przeciwności losu i na przekór wszystkim trwać u swego boku w doli i niedoli. I gdy wydawało się, że ich sielanka będzie trwać wiecznie, to spokój zakochanych zburzyło tragiczne wydarzenie, które miało miejsce w 2001 roku. Kaźmierski miał wtedy zatarg z grupą z Wrocławia. Podczas strzelaniny, do której doszło w Wielką Sobotę przed klubem w Kłodzku, zginął gangster Dariusz L., znany jako "Szpila",  a ukochany Dagmary usłyszał zarzut zabójstwa. Wtedy też podjął decyzję o ucieczce do Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna postanowił udać się do USA przez granicę z Meksykiem, niestety ta droga podróży była dla Dagmary zbyt niebezpieczna. Jak dowiadujemy się z "Prawdziwej historii Królowej Życia", Dagmara uciekając z Polski była w zaawansowanej ciąży, a jej podróż śladami ukochanego okazał się prawdziwym koszmarem.

- Początkowo chciałam przedostać się do Stanów przez Meksyk, tak jak zrobił Paweł, ale to okazało się zbyt niebezpieczne - wspomina w swojej książce Dagmara. - Trzeba było przejechać przez pustynię, zdać się na łaskę lub niełaskę przemytników. Słyszałam o strasznych rzeczach, które przydarzyły się ludziom przekraczającym w ten sposób amerykańską granicę. Nie mogłam się na to zdecydować  ze względu n bezpieczeństwo moje i dziecka. postanowiliśmy, że pojadę przez Kanadę - dodaje.

Dagmara Kaźmierska z
Instagram @queen_of_life_77

Granicę z Kanadą Dagmara przekroczyła jako turystka i uczestniczka zorganizowanej wycieczki, jednak już na lotnisku pojawiły się pierwsze problemy. By celnicy nie założyli, że Kaźmierska przyleciała do Kanady, by zapewnić swojemu dziecku kanadyjskie obywatelstwo, gwiazda TTV musiała ukryć ciążę pod obszernym trenczem. By dodatkowo wyglądać na kobietę przy tuszy, a nie przyszłą matkę, Dagmara postanowiła, że również jej biust powinien stać się bardziej okazały, co odsunęłoby od niej podejrzenia straży granicznej.

- Mój biust osiągnął imponujące rozmiary i to nie tylko z powodu dziecka - wspomina Dagmara. - Przed wyjazdem sprzedałam dom, mercedesa S. Zrobiłam to, bo byłam pewna, że jadę do Ameryki na zawsze. Musieliśmy mieć pieniądze, żeby się tam urządzić. W staniku miałam upchnięte kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Na każdy cycek przypadała niemała ilość studolarowych banknotów. Żeby nie budzić podejrzeń, nie zabrałam żadnej wyprawki dla dziecka, choć długo zastanawiałam się, czy dobrze robię - dodaje.

Niestety, jeszcze na polskim lotnisku na Dagmarę czekała pierwsza poważna kontrola.

- Służby śledziły każdy mój ruch ze względu na Pawła. Wystarczyło, że pojawiłam się na lotnisku z paszportem, a funkcjonariusze od razu sięgnęli po czerwony telefon, specjalny przeznaczony dla służb. Zaprosili mnie do pokoju, zaczęli wypytywać, dokąd jadę i po co. [...[ O mało nie dostałam zawału - czytamy w "Prawdziwej historii Królowej Życia". - W kabinie czekała na mnie celniczka. Patrząc prosto w oczy, obmacała mi piersi. Nie ma cudów, musiała wyczuć, że coś tam jest. Zjechała ręką niżej, na brzuch. W oczach stanęły mi łzy. "To koniec", myślałam [...]. Po chwili celniczka uśmiechnęła się i powiedziała "Niech pani idzie" [...]. Za to, co zrobiła, jestem jej wdzięczna do dziś - czytamy dalej.

„Królowe życia” – Dagmara okradnie Jacka, a para mężów włamie się do kliniki medycyny estetycznej! Co jeszcze czeka nas w nowym odcinku hitu TTV?
Instagram @queen_of_life_77

Również na lotnisku w Kanadzie nie obyło się bez komplikacji. Podczas odprawy granicznej, jedna z urzędniczek podejrzewała błogosławiony stan Dagmary. Na szczęście i tym razem, Dagmarze się udało, a dzięki przewodniczce wycieczki, gwiazda TTV z miarę szybko przeszła kontrolę graniczną. Jednak to, co przeżyła na lotniskach było jedynie zapowiedzią jej koszmarnej podróży do USA, jaka później na nią czekała.

- Do  Stanów miałam się przedostać łodzią przez jezioro Ontario, na którym przebiega granica kanadyjsko-amerykańska. Przemytnicy mieli tę trasę opracowaną i przećwiczoną. Każdy nielegalny imigrant, wsiadający na łódź, dostawał maskę z rurką. Kiedy na horyzoncie pojawiała się łódź straży granicznej, trzeba bylo skakać do jeziora i chować się pod wodą [...]. Skok do wody był jedyną szansą, żeby nie dać  się złapać. 

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" szokuje wyznaniem o pobycie w więzieniu! 

Jednak Dagmara nie mogła pozwolić sobie na takie ryzyko. Szok termiczny i zmiana ciśnienia po skoku do lodowatej wody mogłaby tragicznie odbić się na jej zdrowiu i nienarodzonego dziecka, dlatego też podjęła decyzję, że do USA przeprawi się za pośrednictwem tira. 

- W kabinie ciężarówki kazali mi wejść na górną półkę nad kierowcą [...]. Samo wejście było nie lada wyczynem. Nie miałam gdzie umieścić nóg, podciągnęłam kolana pod brodę, brzuch uwierał mnie i nie pozwalał oddychać [...]. Podróż była koszmarna - wyznaje Dagmara.

By tego było również na granicy nie obyło się bez perypetii. Gdy tir zatrzymał się w celu kontroli granicznej, mężczyzna schowany w dolnej komorze zaczął się dusić, uderzać pięściami w boki ciężarówki i krzyczeć, by go uwolniono.  Na szczęście i tym razem Dagmarze się udało. Tir pomyślnie przeszedł kontrolę, a nielegalni imigranci zastali następnie przetransportowani do autobusu, który zawiózł ich do Nowego Jorku. Tam na Dagmarę czekał już jej ukochany. 

Dagmara Kaźmierska z mieszka jak prawdziwa
Instagram @queen_of_life_77

Po kilku godzinach w USA Dagmarze odeszły wody płodowe. Chcąc jak najszybciej ulżyć ukochanej, Kaźmierski błagał obcych ludzi, by pomogli im w drodze do szpitala, jednak tego, co się wydarzyło, nie wymyśliłby najlepszy scenarzysta filmów akcji.

- Paweł wybiegł na ulicę, zaczął machać rękami. Chciał zatrzymać jakikolwiek samochód, jakikolwiek pojazd, który mógłby nas podwieźć do szpitala. No i się zatrzymał. Radiowóz! Ktoś by w to uwierzył? Policja wiozła mnie razem z moim poszukiwanym listem gończym  ukochanym do porodu - wspomina Dagmara. 

Zobacz także: "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska wystrojona w skórę, bambosze i torbę za 15 tys. zł, promuje swoją książkę

Szpitalny personel jednak nie okazał się dla Dagmary tak przyjazny, jak funkcjonariusze policji. Jedna z pielęgniarek, oskarżając Kaźmierską o kłamstwo i przybycie do Stanów Zjednoczonych jedynie w celu urodzenia dziecka, zostawiła skręcającą się z bólu celebrytkę na sali porodowej i przeszła do innych obowiązków.

- "I'm dying!", wrzasnęłam z całych sił. "Umieram!". I tak jeszcze parę razy głośniej. Zadziałało, w końcu mnie zauważyli [...]. Byłam bardzo słaba i zmęczona. W ciągu minionych dwudziestu czterech godzin przejechałam nielegalnie pół kontynentu - wyznaje Dagmara. 

Na szczęście poród przebiegł bez komplikacji, a na świecie pojawił się ukochany syn Dagmary - Conan. 

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach sprzed 20 lat
Instagram/queen_of_life_77

Kilka lat po tych wydarzeniach para postanowiła wrócić do polski, gdzie na oczach kilkuletniego Conana kordon policji aresztował ukochanego Dagmary. Tuż po tym wydarzeniu, zakochani postanowili sformalizować swój związek. Para ślub wzięła już w areszcie. Niestety, pomimo ogromnych uczuć ich relację zniszczyło więzienie, do którego trafiła też Kaźmierska.

Spodziewaliście się, że gwiazda "Królowych życia" ma za sobą aż tak przerażające przeżycia?

Zobacz także: "Królowe życia": Conan szczerze o pobycie rodziców w więzieniu. "Psychika siadła zupełnie"

Dagmara Kaźmierska w czerwonej sukience jak księżniczka
TRICOLORS/East News

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?
Styl życia
Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny jak prawdziwa królowa życia. Zdradziła, ile ma lat
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” raz na zawsze ucięła spekulacje na temat swojego wieku. Pokazała, jak świętuje urodziny w towarzystwie tajemniczego przystojniaka.

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek kontrowersyjnego show TTV „Królowe życia” , dzięki któremu szturmem podbiła polski show biznes . Pewna siebie, przebojowa, charyzmatyczna biznes woman z Kłodzka stała się idolką tysięcy internautów nie tylko ze względu na swój cięty język i specyficzne poczucie humoru, ale również dlatego, że na każdym kroku stara się udowadniać, że niezależnie od złej passy należy cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej. Nie wierzycie? A jednak! Po pracy jako sprzątaczka , problemach z hazardem, prawomocnym wyroku za udział w grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem Kaźmierskiej mimo wszystko udało się zostać „królową” TTV. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Mar 19, 2020 o 3:41 PDT Gdy wszystko zaczęło iść po jej myśli, na początku 7. sezonu show  Dagmara uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu , w wyniku którego ucierpiały jej obie nogi. Silna wola, zawziętość, liczne operacje i rehabilitacja sprawiły, że Kaźmierska jeszcze bardziej docenia każdy dzień. Nic więc dziwnego, że tegoroczne urodziny były dla niej wyjątkowe. Gwiazda TTV nie tylko postanowiła pochwalić się, jak świętuje swój wielki dzień, ale też ucięła liczne plotki i zdradziła, ile naprawdę ma lat. Ile lat ma Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia”? Dagmara Kaźmierska od czasu pamiętnego wypadku samochodowego stała się bardzo sentymentalna. Celebrytka nie tylko wspominała swój pobyt w więzieniu , postanowiła zdradzić, dlaczego jej ukochany syn ma na imię Conan , ale też niedawno pokazała zdjęcie z młodości . Teraz gwiazda TTV po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Z okazji urodzin kobieta postanowiła pokazać,...

Dagmara Kaźmierska pokazała przyszłą synową?
Instagram @queen_of_life_77
Newsy
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” pokazała zdjęcie syna z tajemniczą pięknością. Fani: „ synowa wybrana”
Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie Dagmary Kaźmierskiej zawrzało. Gwiazda „Królowych życia” opublikowała zdjęcie ukochanego syna w towarzystwie zjawiskowej ciemnowłosej piękności. Fani nie mają wątpliwości, że to przyszła żona Conana. Pasują do siebie?

Dagmara Kaźmierska już od 9. sezonów „Królowych życia” chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością. To właśnie na antenie TTV dowiedzieliśmy się nie tylko o niechlubnej kryminalnej przeszłości Kaźmierskiej , jej licznych biznesach, ale też poznaliśmy ją jako ciepłą, pewną siebie i szaloną kobietę, która dla najbliższych skoczyłaby w ogień. Widzowie pokochali więc Dagmarę nie tylko za niezwykłą charyzmę i bezpośredniość, kultowe powiedzonka, które na dobre zapisały się w świadomości sympatyków show, ale również szalone pomysły, w których celebrytkę ochoczo wspierają przyjaciele Edzia Nowak , Jacek „Dżejk” Wójcik czy ukochany nastoletni syn Conan .  Co więcej, w ciągu ostatnich czterech lat trwania „Królowych życia”, Dagmara nie tylko realizowała się jako właścicielka licznych firm i ekscentryczna influenceka, którą na Instagramie śledzi już ponad 941 tys. osób, aktorka w filmach Patryka Vegi , ale przede wszystkim kochająca matka dorastającego jedynaka. Teraz, by uczcić sukces syna i dostanie się Conana na upragnione studia medyczne , gwiazda TTV zabrała syna i grupę przyjaciół na szalone wakacje na Wyspach Książęcych . Co ciekawe, w podróży towarzyszy im również piękna tajemnicza brunetka. Fani nie mają wątpliwości, że śliczna Kasandra już niebawem zostanie synową Kaźmierskiej. Dagmara Kaźmierska pokazała przyszłą synową? Nie da się ukryć, że Conan jest oczkiem w głowie Dagmary. Kobieta nie tylko niezwykle martwi się o jego przyszłość i wykształcenie, ale też często traktuje dorosłego syna jak dziecko, któremu serwuje liczne nakazy i zakazy. Przypominamy, że ostatnio zrobiła awanturę po tym, jak Conan pochwalił się ogromnym tatuażem , który później okazał się być...

Dagmara Kaźmierska napisała książkę
Instagram@queen_of_life_77
Newsy
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wydaje książkę? "Już napisana"!
Dagmara Kaźmierska zdradziła na Instagramie, że napisała autobiografię. Proces wydawniczy jest już w toku!

Dagmara Kaźmierska to ulubiona uczestniczka show "Królowe życia". Zjednała sobie tak wielu fanów dzięki niebywałej szczerości i autentyczności. Oprócz jej ekscentrycznej osobowości, fani uwielbiają ją za to, że nie ukrywa swojej przeszłości pełnej wzlotów i upadków oraz... konfliktów z prawem. Okazuje się, że Kaźmierska szykuje teraz dla nich coś specjalnego. Pod zdjęciem sprzed lat ujawniła informacje, która bardzo nas zaciekawiła. "Królowa życia" przyznała, że już wkrótce wyda swoją książkę. Zobacz także:  Teraz milionerka, a kiedyś? Nie zgadniecie, w jaki sposób Dagmara z „Królowych życia” zbiła fortunę Dagmara Kaźmierska napisała autobiografię Książka Dagmary Kaźmierskiej ma być oczywiście jej autobiografią. Najprawdopodobniej podzieli się w niej wszystkimi ciekawostkami ze swojego życia. W przeszłości pracowała przecież jako sprzątaczka w Niemczech , a z powodu konfliktów z prawem przez pewien czas przebywała w więzieni u. Nie mamy jednak wątpliwości, że z autobiografii będziemy mogli dowiedzieć się o niej jeszcze więcej. Podobno książka jest już napisana i czeka na wydanie . Skąd to wiemy? Pod zdjęciem Dagmary sprzed 25. lat jedna z fanek zasugerowała, że Kaźmierska powinna spisać historię swojego życia. "Królowa" odpisała jej bez wahania: Już napisana . Dopinamy temat - wyznała.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)   Oznacza to, że już wkrótce...

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
Instagram@queen_of_life_77
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" chwali się sukcesem syna. Ma powód do dumy 
Dagmara Kaźmierska zdradziła, że jej ukochany syn dostał się na wymarzone studia. Mają co świętować, bo nie wszystkim się to udaje.

Syn Dagmary z "Królowych życia" w tym roku zdawał maturę i ubiegał się o miejsce na prestiżowym kierunku studiów. Nie od dziś wiadomo, że Conan i Dagmara są ze sobą blisko, a mama bardzo dopingowała go w walce o miejsce na wymarzonej uczelni. Teraz cała rodzina świętuje sukces Conana! Co będzie studiował syn Kaźmierskiej? Zobacz także:  Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” na romantycznym zdjęciu z przystojniakiem Syn Dagmary Kaźmierskiej dostał się na studia Dagmara Kaźmierska podzieliła się dobrą nowiną ze swoimi wiernymi i bardzo aktywnymi fanami na Instagramie. Królowa życia wyznała, że jej ukochany syn dostał się na medycynę! Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to takie płytkie 🤦‍♀️Ale pochwalić się Synem , który dostał się na dobre studia to już coś 😍😍😍💪 Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę  ❤️❤️❤️❤️ - napisała Dagmara.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   💞🐒💞Moja małpka MONCHICHI 💞🐒💞 Chwalić się drogimi ciuchami , autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie 🤦‍♀️Ale pochwalić się Synem , który dostał się na dobre studia to już coś 😍😍😍💪Z wielką dumą oznajmiam Wam , że Conanek dostał się na medycynę ❤️❤️❤️❤️❤️💪 @conanbestia Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Wrz 21, 2020 o 12:37 PDT   Pod postem momentalnie posypały się gratulacje. To wyjątkowy powód do dumy, bo na medyczne studia dostaje...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!