Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
East News
Newsy

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury

Nie da się ukryć, że nawet w na pozór perfekcyjnej familii, jaką jest brytyjska rodzina królewska, pełno jest sympatii i animozji pomiędzy jej członkami, jednak czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Podczas świąt Bożego Narodzenia księżna Kate i Camilla Parker-Bowles na oczach królowej wdały się w karczemną awanturę. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy. Co się stało?

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, analizujących nie tylko ich zapierające dech kreacje, tradycje, restrykcyjne zakazy i nakazy, ale przede wszystkim sympatie i animozje pomiędzy poszczególnymi członkami rodu Windsorów. Fani bacznie przyglądają się bowiem stosunkom królowej Elżbiety II z jej dziećmi, badają, który wnuczek Jej Królewskiej Mości jest przez nią najbardziej faworyzowany, a także doszukują się chociażby najmniejszych gestów świadczących o napiętej relacji pomiędzy royalsami.

Niedawno ogromne kontrowersje wzbudziła chrześnica księcia Karola, która nie zaprosiła go na własne wesele, pomimo iż sama była druhną na jego ślubie z księżną Dianą. Później głośno mówiło się  o konflikcie Williama i Kate oraz Harry’ego i Meghan, a także o tym, że starszy syn księcia Karola chce wejść na drogę sądową z byłymi Sussexami z powodu ich kontrowersyjnej działalności na Spotify. I gdy wydawać by się mogło, że to już koniec konfliktów na królewskim dworze, teraz media zalała fala doniesień na temat burzliwiej awantury pomiędzy księżną Kate, a Camillą Parker-Bowles, jaka wywiązała się pomiędzy nimi w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jak informuje magazyn „Star” kobiety urządziły królowej prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy.

Zobacz także: Książę William grozi Meghan i Harry’emu sądem! Co się stało?

Redaktorka Wizaż.pl zdradza swoje hity z Rossmanna. Sprawdźcie propozycje z naszego TikToka

Awantura księżnej Kate i Camilli w czasie świąt

Mnóstwo rodzin w czasie świąt wdaje się w liczne spory, ale kiedy robi to rodzina królewska, temat od razu ląduje na pierwszych stronach gazet. Zagraniczne media donoszą, że w trakcie świąt Bożego Narodzenia pomiędzy księżną Kate, a żoną księcia Karola - Camillą Parker-Bowles – doszło do karczemnej awantury. Jak czytamy w najnowszym wydaniu magazynu „Star”, najbliżsi Jej Królewskiej Mości musieli przejść kwarantannę z powodu pandemii koronawirusa, jednak nawet to nie powstrzymało Camilli przed rozprzestrzenianiem plotek, że księżna Kate i jej mąż, książę William, zrobią wszystko, by zdetronizować Karola i Camillę oraz zasiąść na królewskim tronie. 

Tabloid podkreśla, że obawy Camilli są motywowane nie tylko ogromną sympatią, jaką Brytyjczycy darzą Williama i Kate, ale przede wszystkim nagonką, jaka spadła na Camillę i Karola po ostatnim sezonie serialu Netflixa „The Crown”, ukazującym ich romans, gdy książę był jeszcze w związku małżeńskim z księżną Dianą. Co więcej, Parker-Bowles obawia się, że Kate wykorzystuje tę sytuację i jeszcze dolewa oliwy do ognia. 

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
East News

Jak informuje „Star”, kobiety podczas świątecznego spotkania na Zoomie, przestały się hamować i pomimo obecności królowej wylewały swoje żale. 

Najpierw zaczęły się przekomarzać, zganiać winę na siebie, aż w końcu w oczach Kate pojawiły się łzy. Królowa była wściekła – czytamy w tabloidzie.

Choć monarchini starała się opanować sytuację i uspokoić wzburzone księżne, te nie dawały za wygraną. Co więcej, nie zabrakło także wyzwisk.

Kate powiedziała, że Camilla to wiedźma i rozłączyła się – relacjonuje informator „Star”.

Zobacz także: Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. Było zabawne czy przerażające?

Informator amerykańskiego magazynu podkreśla, że żona księcia Karola lekceważy Kate i szerzy wstydliwe kłamstwa na temat jej małżeństwa. Doszło nawet do tego, że sam William postanowił w ostrych słowach zwrócić się do swojego ojca, by ten pohamował władcze zapędy swojej żony. 

William powiedział mu przez telefon, że ma trzymać żonę pod kontrolą, bo inaczej podejmie stanowcze kroki – mówi informator bulwarówki.

Zobacz także: Pogrzeb Elżbiety II jest już dawno zaplanowany! Wyciekły szczegóły planu na wypadek śmierci królowej

Co ciekawe, pomimo iż wojna podjazdowa obu pań w walce o tytuł przyszłej królowej trwa już od dawna, jedno jest pewne, żadna z nich nie zyska tego miana tuż po śmierci Elżbiety II. Dlaczego? Jak wiadomo, kolejności dziedziczenia nie może zmienić nawet monarchini, dlatego to książę Karol, a nie jego syn, zostanie królem po śmierci swojej matki. Jednak Camilla nigdy nie będzie mogła być nazywana „królową”, ponieważ okoliczności jej małżeństwa i wcześniejszej relacji z Karolem są tak rażące, że Camilla dla poddanych pozostanie małżonką króla.  

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
mat. prasowe "Star"

Księżna Diana i Książę Karol
ONS.pl
Newsy
Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. Było zabawne czy przerażające?
Na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki z zażyłości pomiędzy księżną Dianą a księciem Karolem. Wiadomo już, że „królowa ludzkich serc” doskonale wiedziała o romansie męża z Camillą Parker Bowles, co więcej teraz wyszło na jaw, że Diana miała specjale przezwisko na kochankę Karola! Będziecie zaskoczeni.

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów. Wielkie emocje wzbudzają nie tylko spektakularne kreacje najbliższych królowej Elżbiety II , które wyznaczają najnowsze trendy w klasycznej elegancji, ale przede wszystkim liczne dworskie konflikty, sympatie i animozje, a szczególnie skandale z udziałem royalsów. Co więcej, od czasu premiery kontrowersyjnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane życie brytyjskiej monarchii, emocje związane z relacją między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyły. By tego było mało, w najnowszym sezonie serii, poruszany jest wątek romansu Karola z jego kochanką Camillą, która napsuła krwi „królowej ludzkich serc”. Czułam się jak zwierzę prowadzone na rzeź. Byłam nieszczęśliwa. Choć nie próbowałam odwołać ślubu, to był to najgorszy dzień mojego życia. Krocząc do ołtarza, zauważyłam Camillę – te słowa, jakie Diana Spencer wypowiedziała podczas kręcenia dokumentu o sobie, świat zapamiętał na zawsze. Księżna Diana przez lata była upokarzana przez swojego męża , o którego romansie huczało nie tylko w kuluarach, ale także mediach na całym świecie. Okazuje się, że by odgryźć się fałszywej przyjaciółce mama księcia Williama i księcia Harry’ego znalazła dla nałożnicy męża zabawne, choć niezwykle kąśliwe i zatrważające przezwisko! Księżna Diana miała specjalne przezwisko na kochankę męża – Camlillę Parker Bowles Camilla i książę Karol poznali się na meczu polo w 1970 roku. Już w tedy między nimi zaiskrzyło, a kobieta miała poderwać przyszłego monarchę na bardzo wymowny tekst: Moja prababcia i twój prapradziadek byli kochankami – miała powiedzieć wtedy Karolowi Camilla. Od tego...

Camilla jednak zostanie królową?! Elżbieta II podjęła ważną decyzję
Steve Reigate-Daily Express/POOL supplied by Splash News, CHRIS JACKSON/AFP/East News
Newsy
Camilla jednak zostanie królową?! Elżbieta II podjęła ważną decyzję
Elżbieta II właśnie podjęła decyzję w sprawie przyszłości księżnej Camilli. Wiemy, jaki tytuł żona księcia Karola będzie nosiła po śmierci królowej.

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii oraz najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie, niestety niedawne problemy ze zdrowiem 95-letniej Jej Królewskiej Mości oraz jej sędziwy wiek sprawiają, że coraz więcej sympatyków royalsów zadaje sobie pytanie, kto po jej śmierci obejmie brytyjski tron. Zgodnie z linią sukcesji to najstarszy syn Jej Wysokości - książę Karol powinien stanąć na czele Windsorów, jednak jego charakter, głośny rozwód z księżną Dianą oraz fakt, że poślubił rozwódkę Camillę Parker Bowles sprawia, że w oczach większości Brytyjczyków to właśnie jego starszy syn książę William, nie zaś Karol, powinien zasiąść na tronie. By tego było, brat księcia Harry'ego od najmłodszych lat przygotowywany jest do pełnienia zaszczytnej roli głowy państwa. Czy to oznacza, że przewidywania fanów klanu Windsorów się ziszczą i to właśnie William i Kate zostaną królewską parą po śmierci Elżbiety II? Monarchini reszcie zabrała głos w sprawie. Kto zasiądzie na brytyjskim tronie po śmierci królowej Elżbiety II? Elżbieta II nosi koronę od 1952 roku   i to właśnie wtedy powstała pierwsza wersja szczegółowej strategii na wypadek jej nagłej śmierci. "Operacja London Bridge" to kryptonim nadany działaniom, jakie powinny nastąpić tuż po odejściu Elżbiety II, które obejmują nie tylko sposób poinformowania świata o śmierci królowej, ale też szczegółowy plan pogrzebu Jej Królewskiej Mości . Według gazety "The Guardian" grafik obejmuje niemal każdą godzinę po śmieci królowej oraz zawiera precyzyjne instrukcje, do jakich musi stosować się nie tylko pogrążona w żałobie rodzina monarchini, ale także media, czy wszystkie...

Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola?
ONS.pl
Styl życia
Żona księcia Karola ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak dziś wyglądają potomkowie Camilli?
Camilla Parker Bowles zanim wyszła za mąż za księcia Karola, doczekała się dwójki dzieci – córki Laury i syna Toma. Sprawdźcie, jak dziś wyglądają.

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, szczególnie teraz, gdy coraz większą popularnością cieszy się kontrowersyjna produkcja „The Crown”, obnażająca największe dramaty na brytyjskim dworze. W ostatnim, czwartym sezonie serialu, twórcy poruszyli jeden z największych skandali Windsorów. Mowa o romansie księcia Karola i Camilli Parker Bowles , gdy syn królowej Elżbiety II pozostawał jeszcze mężem lady Diany. I choć od tych wydarzeń minęło już sporo czasu, a książę Karol i Camilla od 15 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, to dopiero teraz na nowo spada na nich fala hejtu. To właśnie liczne tiktokowe i instagramowe wyzwania polegające na szykanowaniu Camilli, przy jednoczesnym gloryfikowaniu Diany, sprawiły, że książę Walii i jego małżonka zablokowali możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych. By tego było mało, książę Karol został zmuszony do opuszczenia pałacu , który do tej pory zamieszkiwał wraz z ukochaną żoną z obawy o swoje bezpieczeństwo. Co ciekawe, pomimo iż relacja Camilli i księcia Karola jest w centrum zainteresowania mediów, o dzieciach księżnej Kornwalii jest wyjątkowo cicho. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują Laura i Tom, pociechy Camilli Parker Bowles? Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola? Camilla Parker Bowles jeszcze będąc w poprzednim małżeństwie z Andrew Henrym Parkerem Bowlesem, doczekała się dwójki dzieci – syna Toma, który ma obecnie 46 lat oraz córki Laury, która w styczniu będzie świętowała swoje 43 urodziny.   Dzieci księżnej  zadebiutowały w mediach w 2005 roku, kiedy to ich matka wzięła medialny cywilny ślub z księciem Karolem na zamku Windsor.  Szczerze mówiąc, Laura i ja nie jesteśmy częścią rodziny...

Zachowanie księżnej Diany tuż przed ślubem z Karolem wskazywało, że nie chce tego zrobić? Na jaw wychodzą nowe fakty
ONS.pl
Newsy
Zachowanie księżnej Diany tuż przed ślubem z Karolem wskazywało, że nie chce tego zrobić? Na jaw wychodzą nowe fakty
Pomimo iż od ślubu księżnej Diany i księcia Karola minęło już niemal 40 lat, to popularność coraz to nowszych produkcji filmowych o brytyjskiej rodzinie królewskiej sprawia, że temat ich małżeństwa nadal budzi ogromne emocje. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Diana obawiała się relacji z synem królowej Elżbiety II?

Relacja pomiędzy księżną Dianą a najstarszym synem królowej Elżbiety II zawsze budziła wiele emocji. Kontrowersyjna była nie tylko różnica wieku pomiędzy małżonkami, która wynosiła 13 lat, widoczny dystans pomiędzy nimi, ale również głośne  plotki o rozwiązłości małżonków. W kuluarach aż huczało o romansie księcia Karola z zamężną Camillą Parker Bowles, ale także spekulowano, że i „królowa ludzkich serc” nie była wierna przyszłemu królowi, a jej młodszy syn Harry tak naprawdę nie ma w swoich żyłach krwi Windsorów. I choć od ślubu Lady Di i Karola minęło już niemal 40 lat to, co działo się pomiędzy parą nadal budzi ogromne emocje, szczególnie za sprawą głośnej produkcji Netflixa „The Crown”, czy najnowszego filmu „Spencer” w Kristen Stewart w roli głównej . Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły z życia małżonków. Czyżby Diana tuż przed ślubem chciała zerwać zaręczyny? Księżna Diana tuż przed ślubem chciała zerwać z Karolem? Związek księżnej Diany i księcia Karola daleki był od wyidealizowanych obrazów książęcego małżeństwa sprzedawanych nam w komediach romantycznych czy bajkach Dinsney’a. W ich relacji zawsze był ktoś trzeci, o kogo Diana obawiała się od samego początku. Mowa o Camilli. Czułam się jak zwierzę prowadzone na rzeź. Byłam nieszczęśliwa. Choć nie próbowałam odwołać ślubu, to był to najgorszy dzień mojego życia. Krocząc do ołtarza, zauważyłam Camillę – te słowa, jakie Diana Spencer wypowiedziała już po rozwodzie z księciem Karolem, świat zapamiętał na zawsze. Teraz na jaw wychodzą kolejne mroczne szczegóły ich nieudanej relacji. Niedawno pisaliśmy o tym, że światło dzienne ujrzały listy księcia Karola do pokojówki , w...

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa