klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
East News
Newsy

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury

Nie da się ukryć, że nawet w na pozór perfekcyjnej familii, jaką jest brytyjska rodzina królewska, pełno jest sympatii i animozji pomiędzy jej członkami, jednak czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Podczas świąt Bożego Narodzenia księżna Kate i Camilla Parker-Bowles na oczach królowej wdały się w karczemną awanturę. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy. Co się stało?
Urszula Jagłowska
styczeń 11, 2021

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, analizujących nie tylko ich zapierające dech kreacje, tradycje, restrykcyjne zakazy i nakazy, ale przede wszystkim sympatie i animozje pomiędzy poszczególnymi członkami rodu Windsorów. Fani bacznie przyglądają się bowiem stosunkom królowej Elżbiety II z jej dziećmi, badają, który wnuczek Jej Królewskiej Mości jest przez nią najbardziej faworyzowany, a także doszukują się chociażby najmniejszych gestów świadczących o napiętej relacji pomiędzy royalsami.

Niedawno ogromne kontrowersje wzbudziła chrześnica księcia Karola, która nie zaprosiła go na własne wesele, pomimo iż sama była druhną na jego ślubie z księżną Dianą. Później głośno mówiło się  o konflikcie Williama i Kate oraz Harry’ego i Meghan, a także o tym, że starszy syn księcia Karola chce wejść na drogę sądową z byłymi Sussexami z powodu ich kontrowersyjnej działalności na Spotify. I gdy wydawać by się mogło, że to już koniec konfliktów na królewskim dworze, teraz media zalała fala doniesień na temat burzliwiej awantury pomiędzy księżną Kate, a Camillą Parker-Bowles, jaka wywiązała się pomiędzy nimi w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jak informuje magazyn „Star” kobiety urządziły królowej prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, a nawet polały się łzy.

Zobacz także: Książę William grozi Meghan i Harry’emu sądem! Co się stało?

Rafał Kopacz z ''W11'' porzucił aktorską karierę i od dawna nie pracuje w policji. Będziecie zaskoczeni, czym się zajmuje

Awantura księżnej Kate i Camilli w czasie świąt

Mnóstwo rodzin w czasie świąt wdaje się w liczne spory, ale kiedy robi to rodzina królewska, temat od razu ląduje na pierwszych stronach gazet. Zagraniczne media donoszą, że w trakcie świąt Bożego Narodzenia pomiędzy księżną Kate, a żoną księcia Karola - Camillą Parker-Bowles – doszło do karczemnej awantury. Jak czytamy w najnowszym wydaniu magazynu „Star”, najbliżsi Jej Królewskiej Mości musieli przejść kwarantannę z powodu pandemii koronawirusa, jednak nawet to nie powstrzymało Camilli przed rozprzestrzenianiem plotek, że księżna Kate i jej mąż, książę William, zrobią wszystko, by zdetronizować Karola i Camillę oraz zasiąść na królewskim tronie. 

Tabloid podkreśla, że obawy Camilli są motywowane nie tylko ogromną sympatią, jaką Brytyjczycy darzą Williama i Kate, ale przede wszystkim nagonką, jaka spadła na Camillę i Karola po ostatnim sezonie serialu Netflixa „The Crown”, ukazującym ich romans, gdy książę był jeszcze w związku małżeńskim z księżną Dianą. Co więcej, Parker-Bowles obawia się, że Kate wykorzystuje tę sytuację i jeszcze dolewa oliwy do ognia. 

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
East News

Jak informuje „Star”, kobiety podczas świątecznego spotkania na Zoomie, przestały się hamować i pomimo obecności królowej wylewały swoje żale. 

Najpierw zaczęły się przekomarzać, zganiać winę na siebie, aż w końcu w oczach Kate pojawiły się łzy. Królowa była wściekła – czytamy w tabloidzie.

Choć monarchini starała się opanować sytuację i uspokoić wzburzone księżne, te nie dawały za wygraną. Co więcej, nie zabrakło także wyzwisk.

Kate powiedziała, że Camilla to wiedźma i rozłączyła się – relacjonuje informator „Star”.

Zobacz także: Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. Było zabawne czy przerażające?

Informator amerykańskiego magazynu podkreśla, że żona księcia Karola lekceważy Kate i szerzy wstydliwe kłamstwa na temat jej małżeństwa. Doszło nawet do tego, że sam William postanowił w ostrych słowach zwrócić się do swojego ojca, by ten pohamował władcze zapędy swojej żony. 

William powiedział mu przez telefon, że ma trzymać żonę pod kontrolą, bo inaczej podejmie stanowcze kroki – mówi informator bulwarówki.

Zobacz także: Pogrzeb Elżbiety II jest już dawno zaplanowany! Wyciekły szczegóły planu na wypadek śmierci królowej

Co ciekawe, pomimo iż wojna podjazdowa obu pań w walce o tytuł przyszłej królowej trwa już od dawna, jedno jest pewne, żadna z nich nie zyska tego miana tuż po śmierci Elżbiety II. Dlaczego? Jak wiadomo, kolejności dziedziczenia nie może zmienić nawet monarchini, dlatego to książę Karol, a nie jego syn, zostanie królem po śmierci swojej matki. Jednak Camilla nigdy nie będzie mogła być nazywana „królową”, ponieważ okoliczności jej małżeństwa i wcześniejszej relacji z Karolem są tak rażące, że Camilla dla poddanych pozostanie małżonką króla.  

Kate i Camilla urządziły królowej Elżbiecie II piekło w czasie świąt. Na jaw wychodzą kolejne fakty z ich karczemnej awantury
mat. prasowe "Star"

Komentarze
Ujawniono najmniej lubianego wnuka królowej Elżbiety II! Wcale nie chodzi o Harry’ego
ONS.pl
Newsy Ujawniono najmniej lubianego wnuka królowej Elżbiety II! Wcale nie chodzi o Harry’ego
Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów. Sympatyków royalsów fascynują nie tylko liczne dworskie nakazy i zakazy, tradycje, ale także stosunki pomiędzy najbliższymi królowej Elżbiety II. Wiadomo już, że monarchini ma swoich ulubieńców, a kto z wnucząt cieszy się najmniejszą przychylnością ze strony Jej Królewskiej Mości? Będziecie zaskoczeni!
Urszula Jagłowska
styczeń 08, 2021

Brytyjska rodzina królewska od zawsze cieszyła się ogromną popularnością nie tylko w rodzimej Wielkiej Brytanii czy pozostałych 15 krajach, w których królowa Elżbieta II jest głową państwa, ale także na całym świecie. Nic więc dziwnego, że liczne media prześcigają się w kolejnych informacjach na temat royalsów analizują ich stylizacje oraz gesty, doszukując się przy tym zarówno wpadek, jak i subtelnych sympatii i animozji pomiędzy Windsorami. Niedawno pisaliśmy o tym, że znana ekspertka od mowy ciała, Susan Constantine, zauważa, że niektóre gesty Jej Królewskiej Mości zdradzają, dla kogo z czwórki swoich dzieci jest najbardziej łaskawa i kogo darzy największym ciepłem. Teraz magazyn „New Idea” postanowił z kolei wziąć pod lupę stosunki sędziwiej monarchini, a ósemki jej wnucząt badając, z którym z nich Elżbieta II ma najlepszy kontakt, a kogo najmniej lubi. Wyniki tego śledztwa was zaskoczą. Zobacz także:   Książę Karol to ulubieniec królowej Elżbiety II? Ekspert od mowy ciała przeanalizował relacje monarchini z jej dziećmi Ujawniono najmniej lubianego wnuka królowej Elżbiety II Rani royalsów często zastanawiają się, jak Elżbieta II sprawdza się w roli babci i czy ma swojego ulubieńca, którego bardziej faworyzuje od innych. Jak się okazuje, pośród ósemki wnucząt, jakich Jej Królewska Mość i jej mąż, książę Filip, doczekali się ze strony czwórki swoich dzieci, królowa jawnie wyróżnia swoich protegowanych. Co ciekawe, wcale nie chodzi o księcia Williama i księcia Harry’ego będących synami ulubionego syna królowej. Monarchini za swoich pupili uważa bowiem 39-letnią księżniczkę Zarę Tindall i jej brata, 43-letniego Petera Phillipsa . Ten wybór może dziwić, nie tylko ze względu na fakt,...

Przeczytaj
Królowa Elżbieta II dostała od Meghan Markle kontrowersyjny świąteczny prezent. Powinna się obrazić za coś takiego?
East News
Newsy Królowa Elżbieta II dostała od Meghan Markle kontrowersyjny świąteczny prezent. Powinna się obrazić za coś takiego?
Wyszukany kapelusz, szykowna torebka, a może kubek z podobizną Meghan i Harry’ego? Nic z tych rzeczy! Meghan Markle postanowiła wzbić się na wyżyny kreatywności i przygotowała dla królowej Elżbiety II świąteczny podarunek, który wprawił wszystkich w osłupienie. Zabawny czy oburzający?
Urszula Jagłowska
grudzień 29, 2020

Meghan Markle i książę Harry po głośnej rezygnacji z dworskich obowiązków oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych wymownie odcięli się korony. Para nie tylko zrzekła się swoich tytułów, ale również odizolowała od Windsorów swojego jedynego syna – Archiego. By tego było mało, zakochani do tego stopnia pragnęli podkreślić swoją niezależność i chęć samodzielnego decydowania o sobie, że nawet świąteczny okres Bożego Narodzenia spędzili z dala od Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że początki znajomości zjawiskowej aktorki i znanego z licznych romansów młodszego syna księcia Karola i księżnej Diany wyglądały zgoła inaczej. Meghan nie tylko robiła wszystko, by jak najbardziej zbliżyć się do royalsów, ale w 2017 roku podczas swoich pierwszych świąt na królewskim dworze wzbiła się na wyżyny swojej kreatywności i podarowała królowej Elżbiecie II wyjątkowo wyszukany, jednak nieco kontrowersyjny gadżet. Meghan Markle podarowała królowej nietypowy prezent Brytyjska rodzina królewska od lat rządzi się swoimi tradycjami, określającymi m.in. restrykcyjne nakazy czy zakazy odnośnie gestów czy sposobu ubioru jej członków. Istnieją jednak te bardziej dziwaczne, które niejednokrotnie wprawiają sympatyków monarchii w osłupienie. Co ciekawe, wiele z nich jest związana z Bożym Narodzeniem, jak np. wspólne oglądanie ulubionego „świątecznego filmu” królowej przez jej bliskich, czy kultywowane od wieków, wręczanie pracownikom świątecznego puddingu . To jeszcze nie wszystko! Windsorowie od lat obdarowują się na Gwiazdkę zabawnymi gadżetami , nic więc dziwnego, że podczas swoich pierwszych świąt w rodzinie królewskiej Meghan Markle stanęła przed nie lada wyzwaniem. Jak podaje „The Sun”, największy problem...

Przeczytaj
Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola?
ONS.pl
Styl życia Żona księcia Karola ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak dziś wyglądają potomkowie Camilli?
Camilla Parker Bowles zanim wyszła za mąż za księcia Karola, doczekała się dwójki dzieci – córki Laury i syna Toma. Sprawdźcie, jak dziś wyglądają.
Urszula Jagłowska
grudzień 11, 2020

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, szczególnie teraz, gdy coraz większą popularnością cieszy się kontrowersyjna produkcja „The Crown”, obnażająca największe dramaty na brytyjskim dworze. W ostatnim, czwartym sezonie serialu, twórcy poruszyli jeden z największych skandali Windsorów. Mowa o romansie księcia Karola i Camilli Parker Bowles , gdy syn królowej Elżbiety II pozostawał jeszcze mężem lady Diany. I choć od tych wydarzeń minęło już sporo czasu, a książę Karol i Camilla od 15 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, to dopiero teraz na nowo spada na nich fala hejtu. To właśnie liczne tiktokowe i instagramowe wyzwania polegające na szykanowaniu Camilli, przy jednoczesnym gloryfikowaniu Diany, sprawiły, że książę Walii i jego małżonka zablokowali możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych. By tego było mało, książę Karol został zmuszony do opuszczenia pałacu , który do tej pory zamieszkiwał wraz z ukochaną żoną z obawy o swoje bezpieczeństwo. Co ciekawe, pomimo iż relacja Camilli i księcia Karola jest w centrum zainteresowania mediów, o dzieciach księżnej Kornwalii jest wyjątkowo cicho. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują Laura i Tom, pociechy Camilli Parker Bowles? Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola? Camilla Parker Bowles jeszcze będąc w poprzednim małżeństwie z Andrew Henrym Parkerem Bowlesem, doczekała się dwójki dzieci – syna Toma, który ma obecnie 46 lat oraz córki Laury, która w styczniu będzie świętowała swoje 43 urodziny.   Dzieci księżnej  zadebiutowały w mediach w 2005 roku, kiedy to ich matka wzięła medialny cywilny ślub z księciem Karolem na zamku Windsor.  Szczerze mówiąc, Laura i ja nie jesteśmy częścią rodziny...

Przeczytaj
Meghan Markle
ONS.pl
Newsy Kate chciała pogodzić się z Meghan. Po słynnym wywiadzie pierwsza wyciągnęła rękę... Z jakim skutkiem?
Na jaw wyszły kulisy konfliktu między księżną Kate, a Meghan Markle. Wygląda na to, że wbrew obiegowej opinii, to żona Harry'ego nie jest skora do pogodzenia się...
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 04, 2021

Od kiedy Meghan i Harry wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych , ich kontakt z rodziną królewską jest sporadyczny. Mimo wyjazdu, nie cichną echa  konfliktu między nimi a księciem Williamem i księżną Kate  . Wiadomo, że narastał od momentu, gdy tylko się poznali. Jak się jednak okazuje, Kate wyciągnęła dłoń do Meghan! Jaka była odpowiedź? Meghan odrzuciła pomoc księżnej Kate O tym, że księżna Kate i Meghan Markle  - delikatnie mówiąc - nie przepadają za sobą,  było wiadomo niemal od samego początku. Gdy książę Harry przyprowadził ukochaną do Pałacu Buckingham był pełny nadziei, że rodzina zaakceptuje jego miłość. Tak się jednak nie stało. W brytyjskich mediach często mówiło się o tym, jak księżna Kate reaguje na Meghan . Okazuje się jednak, że dla dobra rodziny królewskiej postanowiła pogodzić się ze szwagierką . Jej starania spełzły jednak na niczym.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Kate wyciągnęła do Meghan pomocną dłoń tuż po tym, jak pokazał się dokument ITV "Harry & Meghan: An African Journey". Harry przyznał, że jego relacje z bratem nie są najlepsze, a żona powiedziała z kolei, że nie czuje się w porządku żyjąc w rodzinie królewskiej. W kolejnym wywiadzie wyjawiła, że  była wyczerpana opieką nad Archiem i godzeniem obowiązków, zwłaszcza podczas podróży po Afryce.  Rebeka English , królewska korespondentka, podała do informacji publicznej, że co najmniej...

Przeczytaj