Kontrowersyjne show z udziałem atrakcyjnych singli odciętych od świata, walczących o sławę, miłość i pieniądze, o wdzięcznym tytule „Hotel Paradise”, robi furorę na całym świecie. Również polska wersja produkcji cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że stacja TVN pomimo pandemii koronawirusa zdecydowała się na kontynuację show i nagranie kolejnych sezonów rajskiego hotelu. Program, w którym liczy się przede wszystkim dopasowanie charakterów, strategia, tajne sojusze, aż wreszcie odnalezienie bratniej duszy, podobnie jak poprzednich edycjach, również i teraz dostarczy widzom wiele emocji. Jak zapowiadała wcześniej prowadząca show, Klaudia El Dursi, 3. senon rajskiego hotelu „będzie wręcz kipieć seksem”. Ostatecznie okazało się jednak, że produkcja się z tego wycofała i zdecydowała się aż tak bardzo nie eksponować życia intymnego uczestników i zrezygnować z pikantnych scen.

Reklama

Zobacz także: Już dziś pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji

Dlaczego w Hotelu Paradise nie pokazują seksu?

Zagraniczne wersje „Hotelu Paradise” przeładowane są licznymi awanturami, namiętnymi pocałunkami, intymnymi zwierzeniami, a także scenami z życia intymnego mieszkańców rajskiego hotelu. Podobnie miało być również w przypadku kręconego na Zanzibarze, 3. sezonu „Hotelu Paradise”. Dlaczego więc produkcja, zrezygnowała z poprzednich założeń?

W rozmowie z reporterką „Party.pl” Klaudia El Dursi nie tylko zdradziła, czego możemy spodziewać się po uczestnikach „Hotelu Paradise 3”, ale wyznała, gdzie zobaczycie więcej życia intymnego bohaterów rajskiego hotelu.

Reklama

Koniecznie zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, dlaczego w programie „Hotel Paradise” nie zobaczymy scen seksu.

Zobacz także
Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama
Reklama
Reklama