klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Wielkie zmiany w „Hotel Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?

3. sezon „Hotelu Paradise” zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że w najnowszej edycji randkowego hitu TVN czeka nas naprawdę dużo zmian. Inna lokalizacja, zmiana głównej piosenki, czy godziny emisji programu to jeszcze nie wszystko! Sprawdźcie czym będzie „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje uczestnikom?

Wielka premiera pierwszego odcinka 3. edycji programu „Hotel Paradise” już za kilka dni! Choć randkowe show TVN rusza w poniedziałek, 22 lutego,  to produkcja z rozmysłem dawkuje fanom kolejne szczegóły. Wiemy już, że w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, najnowsze serie reality show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze będą nagrywane nie na Bali, lecz na słonecznym Zanzibarze. To jednak dopiero początek wielkich zmian! Stacja TVN zapowiedziała już, że „Hotel Paradise 3” będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 na antenie TVN7,  a nie, jak miało to miejsce poprzednio, o 20:00. Także główny utwór towarzyszący produkcji w poprzednich sezonach został zmieniony. W najnowszych edycjach „Hotel Paradise” będzie promować piosenka „Oto raj” w wykonaniu Soni Szklanowskiej – finalistki 2. sezonu rajskiego hotelu. To jeszcze nie wszystko! Stacja ogłosiła również, że w 3. sezonie show na uczestników czeka zupełna nowość w postaci „Rajskiej Wyroczni”. Na czym będzie polegać i jakie daje przywileje?

Zobacz także: „Hotel Paradise”: Sonia walczyła z Magdą o piosenkę „Oto raj”! Teraz ich konflikt znów się zaostrzył!

„Hotel Paradise 3” – na czym polega „ Rajska Wyrocznia”?

Już w przyszły poniedziałek, 22 lutego, na antenę TVN7 zawita najnowszy sezon „Rajskiego Hotelu”. Wiemy już, że pierwszymi mieszkańcami luksusowej willi na Zanzibarze będą: naturalna blond piękność - Basia Pędlowska, uwielbiający sport przystojniak – Marcin „Groszek” Grajoszek, kochająca sztukę i projektowanie odzieży - Bogusia Brzezińska, włoski amant z ognistym temperamentem – Krystian Feretti, szalona imprezowiczka - Kornelia Głaszcz oraz trener personalny - Dawid Susicki.

To właśnie oni  jako pierwsi będą musieli dopasować się w pary, nawiązać gorące romanse i intratne sojusze, a także zmierzyć się z budzącą wiele kontrowersji „Puszką Pandory”, podczas której anonimowo wzajemnie będą zadawać sobie pytania… nawet te najbardziej intymne.

Wielkie zmiany w „Hotelu Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?
Instagram @klaudia_el_dursi

Okazuje się, że tuż obok „Puszki Pandory” w nowym sezonie czeka na mieszkańców rajskiego hotelu zupełnie nowe, budzące wiele skrajnych emocji wyzwanie. Mowa o „Rajskiej Wyroczni” będącej zupełną nowością w programie. Na czym będzie polegać i jakie benefity niesie za sobą „Rajska Wyrocznia”?

Tym razem emocji i zaskakujących zwrotów akcji z pewnością będzie jeszcze więcej. A to wszystko za sprawą nowego elementu programu, którym jest Rajska Wyrocznia. Na czym ona polega? Zanim uczestnicy dokonają ostatecznego wyboru partnera podczas Rajskiego Rozdania, mogą zadać Klaudii jedno pytanie dotyczące wydarzeń dziejących się w domu. Od teraz żadne sekrety nie będą bezpieczne! – informuje TVN.

My już nie możemy doczekać się nowego sezonu „Hotelu Paradise” i z napięciem czekamy na pierwszą „Rajską Wyrocznię”.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać nowa Willa mieszkańców rajskiego hotelu, miesząca się na słonecznym Zanzibarze? Koniecznie zobaczcie nasze wideo, które znajdziecie powyżej.

Komentarze