serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Już 22.02 pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy

Już dziś pierwszy odcinek „Hotel Paradise 3”. Przypominamy największe dramy poprzedniej edycji

„Hotel Paradise” to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej emocjonujących produkcji w ramówce TVN. Już dziś, 22 lutego, rusza premierowy odcinek 3. sezonu. Przypomnieliśmy więc największe dramy z poprzedniej edycji. Te momenty przejdą do historii rajskiego hotelu!

Premierowy odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise” pojawi się na antenie TVN7 już w poniedziałek, 22 lutego o godz. 20:30. My już nie możemy się doczekać tego, jakich emocji dostarczą nam nowi, niezwykle atrakcyjni bohaterowie randkowego show. Czy  naturalna blond piękność - Basia Pędlowska, uwielbiający sport przystojniak – Marcin „Groszek” Grajoszek, kochająca sztukę i projektowanie odzieży - Bogusia Brzezińska, włoski amant z ognistym temperamentem – Krystian Feretti, szalona imprezowiczka - Kornelia Głaszcz,  trener personalny - Dawid Susicki, była uczestniczka 7.edycji „Top Model” - Luiza Benzouaoua i marzący o byciu DJ-em agent nieruchomości prosto ze słonecznej Kalifornii - Simon Price będą równie szaleni i nieprzewidywalni jak ich poprzednicy? Czy w nowej edycji rajskiego hotelu czekać nas będą równie siarczyste wyzwiska, płomienne wyznania miłości i karczemne awantury, jak było to w przypadku 2. sezonu show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze? Przypominamy największe dramy poprzedniego sezonu! To o tych scenach mówiła cała Polska!

Zobacz także: Wielkie zmiany w „Hotel Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?

Wielkie zmiany w „Hotelu Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?
Instagram @klaudia_el_dursi

Hotel Paradise. Wiemy, jak wygląda nowa willa uczestników programu!

Największe dramy 2. sezonu „Hotel Paradise”

„Hotel Paradise” to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej emocjonujących produkcji w ramówce TVN. Reality show przedstawiające grupę atrakcyjnych singli odciętych od świata, walczących o poznanie i utrzymanie swojej bratniej duszy, a przede wszystkim zgarnięcie głównej nagrody w postaci 100 tys. złotych zyskało tak ogromną popularność, że stacja pomimo pandemii koronawirusa zdecydowała się na kontynuację programu i nagranie kolejnych edycji rajskiego hotelu. By zapewnić uczestnikom nie tylko rajskie widoki, ale też należyte środki bezpieczeństwa, tym razem planem zdjęciowym stała się luksusowa willa na Zanzibarze. Czy również tam będą odgrywać się miłosne uniesienia, karczemne awantury i tajne sojusze, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, kręconym na Bali?

Przypominamy największe dramy poprzedniego sezonu. Trudno będzie je przebić!

Pełna wyzwisk kłótnia Soni Szklanowskiej i Łukasza Karpińskiego

Pierwsza „Puszka Pandory” udziałem Soni Szklanowskiej zakończyła się ogromną awanturą, w której padło wiele wyzwisk. Dziewczyna oskarżyła m.in. Łukasza Karpińskiego o to, że nie jest szczery wobec innych mieszkańców rajskiego hotelu i nazwała go „konfidentem”.

Wojna Soni Szklanowskiej i Kamila Piórkowskiego

Po tym, jak Sonia odrzuciła zaloty Kamila Piórkowskiego, mężczyzna w niewybredny sposób komentował zachowanie 21-latki. Liczne docinki, przerodziły się w prawdziwą wojnę, która nie tylko ciągnęła się przez kilka odcinków, ale niemal każdego dnia doprowadzała dziewczynę do płaczu.

Rozbity samochód podczas randki Julii i Kamila 

Pierwsza randka Julii Skrodzkiej i Kamila Piórkowskiego była naprawdę emocjonująca. Para wybrała się na offroadowy rajd samochodem terenowym. Gdy Julia przejęła kierownicę auto… wylądowało na drzewie.

Robert z dnia na dzień porzucił Sonię dla Magdy

Wymowne spojrzenia, czułe pocałunki i dwuznaczne gesty sprawiły, że Sonia Szklanowska bardzo szybko zadurzyła się w przystojnym modelu – Robercie Kapicy. Chłopak jednak nie brał na poważnie tej relacji i z dnia na dzień porzucił ją dla jej najlepszej przyjaciółki z programu – Magdy Jankowskiej. Od tego Czasu Sonia nie mogła wejść w żadną bliską relację z innym uczestnikiem.

Miłosny trójkąt Dominiki, Bartka i Artura

Dominika Konował od początku show była adorowana przez Bartka Graczyka i Artura  Sargsyana. I choć tworzyła telewizyjną parę z Arturem, wciąż dawała Bartkowi sygnały, że i on jest bliski jej sercu. Ku zaskoczeniu widzów oraz pozostałych uczestników show, to właśnie Domi i Artur pozbyli się z gry Bartka, decydując, że to on powinien opuścić „Hotel Paradise”. Gdy do show dołączyła nowa uczestniczka Ata, Artur szybko porzucił Domi. Ku zaskoczeniu wszystkich, niedługo po tym do programu powrócił Bartek, który ukoił zranione serca dziewczyny. Niestety,  ich związek nie przetrwał i para rozstała się ostatniego dnia nagrywania „Hotelu Paradise”.

Kamil wyzywa Magdę

Zarówno Magda Jankowska jak i Kamil Piórkowski charakteryzowali się niezwykle silnymi i dominującymi charakterami. Niestety, mężczyzna nie zawsze grał fair i nie zważając na opinię innych mieszkańców „Hotelu Paradise”, niemal każdego dnia dogryzał dziewczynie. Doszło nawet do tego, że publicznie zaczął ją obrażać i wyśmiewać jej usta, wyzywając Magdę od „kaczek”.

Słowne przepychanki Julii i Kamila

Pomimo iż Julia i Kamil tworzyli zgraną parę, chłopak starał się kontrolować niemal każde zachowanie i każdą wypowiedź telewizyjnej partnerki. Frustracja dziewczyny doprowadziła do tego, że gdy otrzymała możliwość przywrócenia Piórkowskiego do gry, zrezygnowała z tego i sama powróciła do rajskiego hotelu, tym samym odbierając Kamilowi możliwość walki o wielki finał.

Karczemna awantura Ani i Ivana

Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko byli uznawani za najbardziej zgraną parę 2. edycji „Hotelu Paradise”. Gdy do show wkroczyła niezwykle atrakcyjna Ata Postek, która w mgnieniu oka zainteresowała się przystojnym brunetem, Ania czując się zagrożona zrobiła Ivanowi niezapomnianą awanturę. Polały się łzy, a zraniona dziewczyna chciała zrezygnować ze swojego partnera. Tak się jednak nie stało i para do tej pory tworzy szczęśliwy związek.

Przepychanki Kamila i Łukasza

Choć Łukasz Karpiński opuścił „Hotel Paradise” już podczas pierwszego „rajskiego rozdania” później powrócił w wielkim stylu i od razu został sparowany z Sonią, z którą wcześniej był skonfliktowany. Okazało się, że po powrocie chłopaka, w rajskim hotelu wiele się zmieniło, a dominujący Kamil Piórkowski starał się podporządkować sobie Łukasza. Co więcej nie skończyło się tylko na słownych zaczepkach. Doszło do tego, że Kamil nie tylko szturchał Łukasza, a nawet złośliwie… szczypał jego sutki.

Wojna podjazdowa pomiędzy Sonią a Dominiką

Choć Sonia i Dominika niemal od początku show deklarowały, że są dobrymi koleżankami i zwierzały się sobie z wielu problemów i rozterek, Dominika przy każdej możliwej okazji starała się pozbyć Soni z rajskiego hotelu. W ćwierć finale Sonia nie wytrzymała. Za sprawą uzyskanego immunitetu, Szklanowska postanowiła, że to właśnie Domi powinna pożegnać się z dalszą walką o wielki finał

Sonia obraziła rodziców Łukasza

Tuż przed wielkim finałem 2. edycji „Hotelu Paradise” uczestnikami targały liczne uczucia. Doszło nawet do tego, że zestresowana Sonia w przypływie emocji wyżyła się na Łukaszu obrażając jego rodziców.

- Kto cię wychowywał, ludzie lasu? – zapytała podczas awantury Sonia.

To była jedna z największych obelg, jakiej chłopak nie mógł podarować swojej telewizyjnej partnerce.

Hotel Paradise 2: Łukasz oświadczył się Soni
Instagram @sonia.hotelparadise2
Newsy
Hotel Paradise: Łukasz Karpiński oświadczył się Soni Szklanowskiej
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Po wielkim powrocie Łukasza Karpińskiego do „Hotelu Paradise” atrakcyjny i budzący wiele kontrowersji blondyn oświadczył się jednej z uczestniczek programu!

Łukasz Karpiński to niezaprzeczalnie jeden z najbarwniejszych bohaterów 2. edycji „Hotelu Paradise”. Atrakcyjny blondyn, który już wcześniej próbował swoich sił w innych randkowych programach , od pierwszego odcinka hitu TVN budził wiele skrajnych emocji. Chłopak nachalnie podrywał mieszkanki rajskiego hotelu i przekraczał ich strefę komfortu, dotykając je i tuląc, gdy nie miały na to ochoty. Zbytnia pewność siebie, jednak okazała się dla przebojowego 24-latka zgubna i to właśnie on opuścił „Hotel Paradise” już na pierwszym „rajskim rozdaniu” . Gdy wydawać by się mogło, że przygoda Łukasza z reality show z udziałem atrakcyjnych singli, walczących o sławę, miłość i pieniądze już się zakończyła, to zgodnie z decyzją produkcji, Karpiński został przywrócony do programu i od razu został związany z Sonią Szklanowską … i to dosłownie związany. Para przez dobę musiała spędzać każdą chwilę razem, gdyż połączył ich nierozerwalny węzeł, zapięty na kłódkę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 22, 2020 o 12:14 PDT Przymus spędzania czasu w towarzystwie zjawiskowej Soni sprawił, że Łukasz wreszcie porzucił maskę twardziela i pierwszy raz się otworzył, wyznając jej jeden z największych swoich sekretów. Karpiński przyznał, że był kiedyś bezdomny. Szczere zwierzenia i rezygnacja z postawy cwaniaka to nie jedyne, co zmieniło się po powrocie Łukasza do „Hotelu Paradise”. Chłopak z odcinka na odcinek wykazywał się coraz...

2. edycja "Hotelu Paradise" - znamy datę premiery
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy
Wybuchy złości, łzy i wyzwiska. Takiej „pandory” w historii „Hotelu Paradise” jeszcze nie było!
Za nami pierwsza „pandora” 2. edycji „Hotelu Paradise”, w której uczestnicy anonimowo zadawali sobie nawet najbardziej intymne pytania. Tak ostrych słów w pierwszym tygodniu show nikt się nie spodziewał.

Druga edycja kontrowersyjnego show „Hotel Paradise” z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych ledwo co wystartowała, a już budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy aż dziewięciu mieszkańców rajskiego hotelu: pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co się działo w pierwszych odcinkach 2. edycji „Hotelu Paradise”? W czasie premierowego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty jednego z uczestników . Mowa o Łukaszu, który z niepohamowaną pewnością siebie starał się obmacywać mieszkanki rajskiego hotelu. Niestety jego nachalne starania szybko zostały odrzucone, a chłopak już w drugim odcinku programu został pierwszym oficjalnym singlem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sie 31, 2020 o 11:48 PDT W pary połączyli się wtedy: Kamil i Dominika, Bartek i Magda, Ivan i Anna oraz Robert i Monika. I choć ostatnie pary miały się ku sobie, te pierwsze nie były...

Kim jest Łukasz Karpiński, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
mat. prasowe
Newsy
Fani ostro krytykują Łukasza po pierwszym odcinku „Hotelu Paradise”! Czym podpadł widzom? 
Pierwszy odcinek 2. edycji „Hotelu Paradise” za nami, a sympatycy show już żądają usunięcia z programu Łukasza Karpińskiego. Co takiego zrobił, żeby wyrzucić go z rajskiego hotelu zaledwie po pierwszym odcinku?

Długo wyczekiwany premierowy odcinek 2. polskiej edycji „Hotelu Paradise” już za nami. W tym czasie zdążyliśmy poznać dziewięciu uczestników, którzy walczą o miłość, sławę i główną nagrodę w postaci 100 tys. zł. Jak się okazuje, już pierwsze chwile w programie jednego z mieszkańców spotkały się z falą hejtu ze strony internautów. Co takiego zrobił Łukasz Karpiński, że fani programu żądają jego usunięcia z show? Fani „Hotelu Paradise” żądają usunięcia z show Łukasza Karpińskiego Druga edycja „Hotelu Paradise” już od pierwszych minut show wzbudziła ogromne emocje wśród widzów. W premierowym odcinku poznaliśmy pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co więcej, w show pojawił się jeszcze jeden tajemniczy domownik , który od pierwszych chwil zawrócił w głowie jednej z uczestniczek. Mowa o przystojnym brodaczu, który udaje przed innymi graczami jednego z barmanów. W czasie pierwszego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty, które nie podobały się wszystkim adorowanym paniom. Okazuje się, że niechlubny tytuł „króla nieudanego podrywu” należy do bezpardonowego i śmiałego Łukasza Karpińskiego. Żyje chwilą, nie myśli o stabilizacji. Dużo przeszedł w życiu, co nauczyło go walczyć o swoje....

Finał 2. edycji "Hotel Paradise"
mat. prasowe
Newsy
Znamy zwycięzców 2. edycji „Hotelu Paradise” 
Wielki finał „Hotel Paradise 2” za nami. O zwycięstwo walczyły dwie pary, jednak w ostatecznym starciu o 100 tys. złotych stanęli Beata Ata Postek i Artur Sargsyan. Co wygrało – lojalność, a może chęć wzbogacenia się kosztem partnera? Sprawdźcie, co działo się w ostatnim odcinku drugiej polskiej edycji „Hotelu Paradise”.

Nie da się ukryć, że „Hotel Paradise” jest jedną z najgorętszych i najbardziej emocjonujących produkcji TVN 7. To na naszych oczach w ciągu ostatnich tygodni rozgrywały się intrygi, tajne sojusze, karczemne awantury i chwile uniesień atrakcyjnych singli, którzy odcięci od świata zewnętrznego rywalizowali ze sobą o sławę, miłość i pieniądze. Po licznych zawodach oraz „rajskich rozdaniach”, eliminujących kolejnych graczy, w wielkim finale programu znalazły się aż dwie pary. Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Ata Postek  i Artur Sargsyan. Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie, również i teraz to byli mieszkańcy rajskiego hotelu mieli w swoich rękach władzę i mogli zadecydować, która z finałowych par zawalczy o główną nagrodę. Decyzją Adama Bilewicza, Ani Matyasek , Ivana Yevtushenko , Bartka Graczyka, Dominiki Konował, Kamila Piórkowskiego , Julii Skrodzkiej ,  a także półfinalistów show – Magdy Jankowskiej i Roberta Kapicy o główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych mieli zmierzyć się Ata Postek i Artur Sargsyan. Trzeba przyznać, że finałowa konkurencja była prawdziwym sprawdzianem nie tylko walki ze stresem i presją, ale przede wszystkim ze sobą samym. Czy wygrała lojalność, a może chęć egocentryzm i chęć wzbogacenia się? Sprawdźcie, jak przebiegał finał 2 . edycji „Hotelu Paradise”. Ata i Artur zwycięzcami drugiej polskiej edycji „Hotelu Paradise” Na samym początku finałowego odcinka widzowie mogli śledzić przygotowania finalistów do ostatecznej rozgrywki. Panowie by nieco się odstresować skupili się na rzeźbieniu swojej muskulatury, w tym czasie panie wspólnie obmyślały plan zagospodarowania głównej wygranej. Co ciekawe, zarówno Sonia, jak i Ata rozważały...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner