Czy po dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise" relacje Marcina i Nathalii zostaną przekreślone na zawsze? Marcin nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby po odejściu Nathalii ulokować swoje uczucia w Karze. Do ich zbliżenia przed kamerami doszło zaledwie kilka dni po opuszczeniu programu przez Nathalkę. Luiza, która miała okazję obserwować rozwijającą się relację Marcina i Nathalii postanowiła zabrać głos! Co powiedziała?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..."

"Hotel Paradise": Luiza komentuje zachowanie Marcina względem Nathalii

Marcin z "Hotelu Paradise" nigdy nie obiecywał Nathalii związku. Widząc jej rosnące zaangażowanie, jeszcze przed ponownym pojawieniem się Kary zadeklarował, że nie szuka niczego na poważnie, a po powrocie do Polski chciałby skupić się na sobie. Zachowanie Marcina względem Nathalii skomentowała Luiza, która miała okazje na bieżąco przyglądać się uczuciu, jakie rodziło się pomiędzy tą dwójką w "Hotelu Paradise":

Luiza przyznała również, że ma świadomość tego, że widzowie mogli odebrać relację Marcina i Nathalii inaczej:

On powiedział, że przyjechał po zabawę. Widzowie mogą sobie pomyśleć, co innego, że wyglądali jak związek jak para ale my wiemy, jak wyglądają takie obozowe miłości. Tutaj Marcin miał takie samo podejście.
Reklama

Co jeszcze zdradziła na temat relacji Nathalii i Marcina? Zobaczcie wideo.

Zobacz także
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama