Internauci ostro krytykują Bibi i Simona z "Hotelu Paradise"! Niektórzy fani programu nie ukrywają, że mają już dość pary i publikują w sieci mocne komentarze. Po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Co nie spodobało się fanom show TVN 7? Sprawdźcie sami!

Reklama

Bibi i Simon podpadli fanom "Hotelu Paradise"

Bibi i Simon tworzą parę od samego początku trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Początkowo fani programu byli nimi zachwyceni i wydawało się, że są Bibi i Simon skradli serca wszystkich widzów. Relacja Bibi i Simona z każdą chwilą nabiera rumieńców i wszystko wskazuje na to, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Niestety, teraz okazuje się, że część fanów chyba ma już dość tej pary! Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

- Bibi z fajnej, wygadanej i symptycznej dziewczyny stała sie nudną irytującą babą, której język ograniczył się do paru słów nowo poznanych. Okropnie sie na nią patrzy teraz a słucha jeszcze gorzej.- Simon i Boguśka robią się coraz bardziej irytujący ???????? oby wypadli przed finał bo to słodkie love jest mega sztuczne- Boguśka i Simon wypad bo to nudą wieje xd- Simon w nowym odcinku bardzo stracił w moich oczach. Od kiedy wszedł Kamil z Karą to już nie ten sam Simon. Może boi się o finał? Już kiedyś Kamil chciał się go pozbyć z programu... O Boguśce nie wspomnę. Ale to dopiero widać na wideorelacjach ????- Simona i Bibora nie da sie ogladac- komentują internauci.

Niektórzy internauci oburzyli się zachowaniem Simona, który po wejściu Kary i Kamila nie ukrywa, że chce zrobić wszystko, żeby nowy uczestnik odpadł z programu, ponieważ teraz jest głównym konkurentem dla Marcina.

A Wy co sądzicie o Bibi i Simonie? Kibicujecie tej parze? W sieci niedawno pojawiły się spekulacje, że po programie nie są już razem...

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nathalia wróci jeszcze przed finałem?! Wygadała się, komentując decyzję Krzyśka?!

Zobacz także
Reklama

Internauci mają już dość Bibi i Simona?

Reklama
Reklama
Reklama