Kara odkąd weszła do "Hotelu Paradise" nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Jedni twierdzą, że to najpiękniejsza uczestniczka w historii programu, inni krytykują ją, pisząc że jest nudna i ma zbyt wysokie mniemianie o sobie. Na swoim instagramowym koncie Marcin opublikował wspólne zdjęcie, które skomentowała Sonia i napisała "zakochańce". Wpis szybko zniknął, ale wychwycili go fani programu, którzy są oburzeni zachowaniem uczestnika! Czy to oznacza, że Kara i Marcin są razem?

Reklama

Kara i Marcin z "Hotel Paradise" są parą?!

Marcin w "Hotelu Paradise" otwarcie deklarował, że nie szuka nowego związku. Jakiś czas temu jego długoletnia relacja zakończyła się i uczestnik wprost mówił o tym, że szuka zabawy, a nie związku. Kiedy w programie pojawiła się urocza brunetka, Nathalia szybko poszła w odstawkę i decyzją nowej Marcin stworzył z nią parę. Teraz okazuje się, że może łączyć ich coś więcej! Co ciekawe, zdradziła to sama Sonia...

Ooo już Sonia z poprzedniej edycji usuneła komentarz że „Zakochance” żałosne

Zobacz także: Nowa twarz Krystiana z "Hotelu Paradise 3". Zdecydował się na... zabieg wolumetrii żuchwy! Wygląda lepiej?

Na Marcina spadła fala krytyki po tym, jak zachował się wobec Nathalii. Co więcej pojawiają się zarzuty, że zachował się nie fair, twierdząc, że nie szuka związku, a teraz chce być z Karą.

Zobacz także
że się wydało, że są razem? Przecież Marcinek niby nie chciał się wiązać...
na początku byłeś tak samo zafascynowany Nathalią, latałeś za nią, byliście w parze, ona zrezygnowała dla ciebie z wielu chłopaków, po czym się przespaliście i nagle czar prysł, weszła Kara i nagle przestało ci zależeć. do tego powiedziałeś, że po dziewięciu latach związku nie szukasz dziewczyny i chcesz się skupić na pracy, a teraz jesteś z karą xd
to słabo, bo w HP sam powiedział Natalii, że po powrocie chce mieć z nią kontakt, ale nie chce związku, bo stawia na siebie, na swój rozwój itp.

Sądzicie, że niebawem sam Marcin potwierdzi, że jest z Karą? A może to zwykła nadinterpretacja widzów?

Reklama

Myślicie, że Kara i Marcin mogliby stworzyć parę po programie?

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama