Konrad uchodzi za jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 5. edycji "Hotelu Paradise". Chłopak, choć odpadł już z programu, wciąż jest w stałym kontakcie z fanami i chętnie odpowiada na ich pytania w mediach społecznościowych. Tym razem otworzył się na temat medycyny estetycznej. Co sobie poprawił?

Reklama

"Hotel Paradise 5": Konrad szczerze o operacjach plastycznych

Udział w "Hotelu Paradise" jest dla atrakcyjnych singli nie tylko okazją do znalezienia miłości, czy wygrania głównej nagrody w postaci 100 tys. złotych, ale też trampoliną do sławy. Bohaterowie miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki z powodzeniem spełniają się w roli wpływowych influencerów, ochoczo relacjonujących w sieci szczegóły swojej codzienności. Także Konrad, który niedawno opuścił "Hotel Paradise" w wyniku bezlitosnego głosowania, realizuje się w roli instagramera.

Niedawno Konrad z "Hotelu Paradise" odpowiedział na hejt na Elizę, a także otworzył się na temat swojego udziału w show. Podczas Instagramowego Q&A zdradził również, jaki ma stosunek do medycyny estetycznej, publikując zdjęcie wprost z salonu piękności.

- Czy miałeś jakieś operacje na buzi? Bardzo jest piękna - zapytał Konrada jeden z fanów.

Jego odpowiedź była natychmiastowa.

- Jedynie zabiegi u mojej przyjaciółki - wyznał Konrad, publikując zdjęcie z maseczką na twarzy.
Instagram @konrad_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5" Klaudia pokazała niedoskonałości twarzy! Jak sobie z nimi poradziła?

Zobacz także

Konrad nie jest jedynym uczestnikiem 5. edycji rajskiego hotelu, który tak chętnie wypowiada się na temat poprawiania urody. Niedawno Karolina z "Hotelu Paradise" przyznała się do operacji plastycznej wyznając, że jako dziecko przeszła korektę ucha.

mat. prasowe

Zobacz także: Oliwia z Hotelu Paradise zdradziła, co poprawiała w wyglądzie. To naturalna piękność?

Do nieznacznych korekt przyznała się również była programowa partnerka Kuby. Dominika z "Hotelu Paradise" odpowiedziała na pytania odnośnie operacji plastycznych. Atrakcyjna tancerka zaprzeczyła jakoby korzystała z usług chirurgów, jednakże wyznała, że ingerowała w wygląd swoich ust oraz podbródka.

mat. prasowe

Podbródek poprawiła sobie także Eliza z "Hotelu Paradise". Charyzmatyczna brunetka, uznawana za jedną z najbarwniejszych uczestniczek 5. edycji rajskiego hotelu zdradziła, że skusiła się również na wypełnienie ust. Choć wielu widzów dopytuje piękną partnerkę Jay'a, na jakie jeszcze zabiegi się skusiła, 10-latka konsekwentnie zaprzecza korzystaniu z usług chirurgów plastycznych.

Reklama

Zobacz także: Eliza z Hotelu Paradise zaliczyła wpadkę z manicure - "chciałam sama zrobić paznokcie..."

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama