iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
Królowa Elżbieta w miętowej kreacji spogląda na księcia Filipa
East News
Newsy

Elżbieta II zabrała głos po śmierci księcia Filipa. Zwróciła się do poddanych we wzruszających słowach 

Królowa Elżbieta II z okazji swoich 95. urodzin wydała specjalne oświadczenie. Zwróciła się do poddanych we wzruszających słowach, w których wspomniała księcia Filipa. Poznajcie szczegóły.

Tegoroczne urodziny Elżbiety II są zdecydowanie mniej huczne niż było zazwyczaj. To pierwsze urodziny od 73 lat, które królowa spędzi bez swojego męża. Zaledwie kilka dni temu monarchini oraz miliony osób na całym świecie pożegnało księcia Filipa. 21 kwietnia królowa obchodzi swoje urodziny. W związku z tą wyjątkową okazją, którą przyszło jej spędzać w bardzo trudnym dla siebie czasie, wystosowała wzruszające oświadczenie. Wspomniała w nim nie tylko o sobie ale również o innych członkach rodziny królewskiej. Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta II na pogrzebie księcia Filipa nie ukryła wzruszenia. W kaplicy otarła łzę

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

Królowa Elżbieta II wydała oświadczenie z okazji urodzin 

Królowa Elżbieta II ma za sobą 95 niezwykłych lat. 73 lata przeżyła w małżeństwie z księciem Filipem, a wieść o jego śmierci w ostatnim czasie zasmuciła miliony osób na całym świecie. Uroczystości pogrzebowe księcia Filipa odbyły się w minioną sobotę. Zaledwie kilka dni później, ponieważ 21 kwietnia, wypadają 95-te urodziny królowej Elżbiety II. Monarchini spędza je pogrążona w żałobie, jednak może liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Z okazji swojego święta wydała specjalne oświadczenie, które zostało opublikowane na jej kanałach w mediach społecznościowych. 

Z okazji moich dzisiejszych 95. urodzin otrzymałam wiele życzeń, które niezwykle sobie cenię. Jako rodzina przeżywamy teraz okres ogromnego smutku, ale pocieszeniem dla nas wszystkich było to, że mogliśmy zobaczyć i usłyszeć wyrazy uznania dla mojego męża od osób z Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Narodów, ale i z całego świata - napisała w oświadczeniu 

Oświadczenie Królowej nie przedstawia tylko jej osobistych uczuć ale również uczucia całej królewskiej rodziny w tym trudnym dla nich czasie: 

Razem z całą rodziną chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzliwość, jakie okazaliście nam w tych minionych dniach. Byliśmy głęboko poruszeni i wciąż pamiętamy, że Filip przez całe swoje życie miał tak niebywały wpływ na niezliczoną liczbę ludzi.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II ukrywała wszystkie swoje ciąże. Dlaczego nigdy nie pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem?

Królowa Elżbieta II z okazji 95. urodzin wydała specjalne oświadczenie, w którym dziękuje za ogrom wsparcia po śmierci księcia Filipa. 

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News

Książę William i księżna Kate w czarnych stylizacjach pierwszy raz po pogrzebie księcia Filipa
East News
Newsy
William i Kate pierwszy raz publicznie od pogrzebu księcia Filipa. Wystąpili w żałobnych stylizacjach 
Książę William i księżna Kate upamiętnili zmarłego księcia Filipa. Oczy Brytyjczyków zwrócone były na ich czarne stylizacje. To niecodzienny widok.

21 kwietnia to wyjątkowy dzień dla królewskiej rodziny. Królowa Elżbieta II obchodzi swoje 95. urodziny. Tego dnia również odbyło się pierwsze oficjalne wyjście księcia Williama oraz księżnej Kate po pogrzebie księcia Filipa. Książę i księżna Cambridge wystąpili w żałobnych stylizacjach. Pojawili się w Londynie w Air Training Corps, gdzie uhonorowali zmarłego księcia Edynburga.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta II ukrywała wszystkie swoje ciąże. Dlaczego nigdy nie pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem? Książę William i księżna Kate w żałobnych stylizacjach pierwszy raz publicznie po pogrzebie księcia Filipa Książę William i księżna Kate trwają w dwutygodniowej żałobie po śmierci księcia Filipa. Za zgodą królowej Elżbiety II mogli jednak wrócić do pełnienia swoich oficjalnych obowiązków. Jednym z pierwszych były odwiedziny w Air Training Corps w Londynie, gdzie upamiętnili zmarłego księcia Edynburga.  Książę i księżna Cambridge pojawili się w czarnych żałobnych stylizacjach. Księżna Kate wybrała czarny dwurzędowy płaszcz ze złotymi guzikami oraz małą kopertówkę, którą trzymała w dłoniach. Stylizację dopełniła czarnymi szpilkami oraz delikatną nie rzucającą się w oczy biżuterią. Z kolei wnuk księcia Filipa ubrał się w czarny garnitur oraz białą koszulę. Zobaczcie jak prezentowali się William i Kate.  Pogrzeb księcia Filipa odbył się 17 kwietnia 2021 roku. Zaledwie kilka dni później, bo 21 kwietnia przypadły 95. urodziny królowej Elżbiety II. Królewska rodzina obchodzi je w żałobie po zmarłym księciu Edynburga. Królowa wystosowała specjalne oświadczenie do poddanych, w którym podziękowała za wsparcie napływające z całego świata nie tylko do niej, ale do całej królewskiej rodziny....

Jakie relacje łączą królową Elżbietę II z jej dziećmi?
ONS.pl
Newsy
W sieci pojawiło się zdjęcie królowej Elżbiety II. Wygląda na bardzo szczęśliwą!
Zaskakujące, niepublikowane wcześniej zdjęcie królowej Elżbiety II z okazji jej 95. urodzin!

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia skończyła 95 lat i w stronę monarchini popłynęło mnóstwo życzeń z całego świata. To jedne z trudniejszych urodzin dla królowej, bo zaledwie kilka dni wcześniej pochowała swojego męża księcia Filipa, który zmarł dziewięć tygodni przed swoimi setnymi urodzinami. Królowa z okazji swoich urodzin wydała poruszające oświadczenie , w którym nawiązała do Filipa.  Razem z całą rodziną chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzliwość, jakie okazaliście nam w tych minionych dniach. Byliśmy głęboko poruszeni i wciąż pamiętamy, że Filip przez całe swoje życie miał tak niebywały wpływ na niezliczoną liczbę ludzi. W sieci pojawiło się zdjęcie królowej Elżbiety II. Wygląda na bardzo szczęśliwą! Tymczasem wśród życzeń dla królowej pojawiła się zaskakująca wiadomość z Royal Windsor Horse Show z niepublikowanym dotąd zdjęciem Elżbiety II. Na fotografii widać królową wśród żonkili, trzymającą dwa piękne konie. Monarchini wygląda na bardzo szczęśliwą i widać, że doskonale spędziła czas w stadninie. Pod zdjęciem zostały umieszczone życzenia, ale to zdjęcie uśmiechniętej królowej skupia całą uwagę! Jak wiadomo Elżbieta II uwielbia jazdę konno i wygląda na to, że na łonie przyrody czuje się najlepiej. Zobacz także:  Elżbieta II zabrała głos po śmierci księcia Filipa. Zwróciła się do poddanych we wzruszających słowach  On the occasion of Her Majesty The Queen’s 95th Birthday, the Committee and show office would like to send Her Majesty their best wishes. pic.twitter.com/5m77hji4Wb — Royal Windsor Horse Show (@windsorhorse) April 21, 2021   Fani królowej są zachwyceni zdjęciem i piszą: Jaka piękna fotografia. Prostota w najlepszym wydaniu....

Elżbieta II odrzuciła błagania synowej. Żona syna sędziwej monarchini nigdy nie będzie nazywana księżniczką. Dlaczego?
ONS.pl
Newsy
Królowa Elżbieta II zawsze świętowała urodziny dwa razy w roku. Co uroczystościami po śmierci księcia Filipa?
Królowa Elżbieta II w tym roku obchodzi 95. urodziny. Czy uroczystości odbędą się zgodnie z tradycją? Sytuacja jest wyjątkowo trudna! Co postanowi monarchini?

Urodziny królowej Elżbiety II to wielkie święto dla całej Wielkiej Bytanii, a zdjęcia ze słynnej parady Trooping the Colour pojawiają się w mediach na całym świecie. Jak wiadomo od lat królowa świętuje swoje urodziny dwa razy w roku. Czy w tym roku będzie podobnie? Jak wiadomo obostrzenia związane z koronawirusem nie sprzyjają orgnizowaniu imprez masowych. Ale to nie jedyna trudność! 17 kwietnia został pochowany mąż królowej , książę Filip i być może królowa z tego względu zdecyduje się na skromniejsze uroczystości! Co uroczystościami dla królowej Elżbiety II po śmierci księcia Filipa? Elżbieta II   jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii i choć urodziła się 21 kwietnia, oficjalnie świętuje dopiero w czerwcu! W kwietniu królowa obchodzi urodziny jedynie w gronie najbliższych, a w ostatnich latach najbardziej cieszą ją prezenty od prawnuków... w postaci uroczych i samodzielnie wykonanych laurek. Czy w tym roku słynne uroczystości Trooping the Colour się odbędą? Zobacz także:  Królowa Elżbieta II, książę Karol, William, Harry, Kate - najbliżsi żegnają księcia Filipa. Wzruszające zdjęcia pogrążonej w żałobie rodziny Po raz pierwszy królowa zrezygnowała z oficjalnych obchodów na cześć swoich urodzin w 2020 roku. To wtedy na świecie wybuchła pandemia koronawirusa i niemal we wszystkich krajach zostały wprowadzone obostrzenia, a wśród nich zakaz organizowania zgromadzeń. Elżbieta II dostosowała się to tych wymogów i w trosce o zdrowie poddanych zrezygnowała z tradycyjnej parady Trooping the Colour. Co ciekawe, urodzinową paradę połączoną z defiladą wojskową po raz pierwszy zorganizował Jerzy II w 1748 roku, gdyż listopad to nie był najlepszy miesiąc na uroczystości plenerowe. Królowa...

Królowa Elżbieta pokazała niepublikowane zdjęcie z księciem Filipem
ONS.pl
Newsy
Opublikowano prywatne zdjęcie królowej Elżbiety i księcia Filipa sprzed lat! Monarchini zależało na jego pokazaniu
Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej - The Royal Family- pojawiło się zdjęcie z prywatnego albumu królowej Elżbiety i księcia Filipa. Zobaczcie, jacy byli szczęśliwi.

9 kwietnia poinformowano, że książę Filip nie żyje . Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat. Książę Filip był schorowany, niedawno przebywał przez miesiąc w szpitalu i choć wiele osób miało nadzieję, że niedługo będzie obchodził setne urodziny, niestety odszedł. Z głębokim smutkiem Jej Królewska Wysokość ogłosiła śmierć swojego ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga - ogłoszono wówczas na stronie Pałacu.  Tydzień po śmierci, 17 kwietnia na zamku Windsor odbędzie się pogrzeb księcia Filipa , w którym weźmie udział tylko 30 osób. Ostatnie pożegnanie będzie można oglądać w telewizji i internecie.  Królowa Elżbieta pokazała niepublikowane zdjęcie z mężem Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie opublikowano zdjęcie pochodzące z rodzinnego archiwum, na którym widzimy królową Elżbietę II i księcia Filipa. Fotografia została zrobiona w 2003 roku na szczycie Coyles of Muick w Szkocji podczas odpoczynku królewskiej pary. Do tej pory nigdzie jej nie pokazywano. Tym razem sama monarchini poprosiła o jej opublikowanie w social mediach.  Przypominamy, że para była małżeństwem aż 73 lata. Zobaczcie także:   Nieznane zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety z rodziną! Jacy są prywatnie?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)   Królowa chce podzielić się tym prywatnym zdjęciem zrobionym z księciem Edynburga na szczycie Coyles of Muick w...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up