serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Elżbieta II odrzuciła błagania synowej. Żona syna sędziwej monarchini nigdy nie będzie nazywana księżniczką. Dlaczego?
ONS.pl
Newsy

Królowa Elżbieta II zawsze świętowała urodziny dwa razy w roku. Co uroczystościami po śmierci księcia Filipa?

Królowa Elżbieta II w tym roku obchodzi 95. urodziny. Czy uroczystości odbędą się zgodnie z tradycją? Sytuacja jest wyjątkowo trudna! Co postanowi monarchini?

Urodziny królowej Elżbiety II to wielkie święto dla całej Wielkiej Bytanii, a zdjęcia ze słynnej parady Trooping the Colour pojawiają się w mediach na całym świecie. Jak wiadomo od lat królowa świętuje swoje urodziny dwa razy w roku. Czy w tym roku będzie podobnie? Jak wiadomo obostrzenia związane z koronawirusem nie sprzyjają orgnizowaniu imprez masowych. Ale to nie jedyna trudność! 17 kwietnia został pochowany mąż królowej, książę Filip i być może królowa z tego względu zdecyduje się na skromniejsze uroczystości!

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Co uroczystościami dla królowej Elżbiety II po śmierci księcia Filipa?

Elżbieta II  jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii i choć urodziła się 21 kwietnia, oficjalnie świętuje dopiero w czerwcu! W kwietniu królowa obchodzi urodziny jedynie w gronie najbliższych, a w ostatnich latach najbardziej cieszą ją prezenty od prawnuków... w postaci uroczych i samodzielnie wykonanych laurek. Czy w tym roku słynne uroczystości Trooping the Colour się odbędą?

Zobacz także: Królowa Elżbieta II, książę Karol, William, Harry, Kate - najbliżsi żegnają księcia Filipa. Wzruszające zdjęcia pogrążonej w żałobie rodziny

Królowa Elżbieta II
East News

Po raz pierwszy królowa zrezygnowała z oficjalnych obchodów na cześć swoich urodzin w 2020 roku. To wtedy na świecie wybuchła pandemia koronawirusa i niemal we wszystkich krajach zostały wprowadzone obostrzenia, a wśród nich zakaz organizowania zgromadzeń. Elżbieta II dostosowała się to tych wymogów i w trosce o zdrowie poddanych zrezygnowała z tradycyjnej parady Trooping the Colour.

Co ciekawe, urodzinową paradę połączoną z defiladą wojskową po raz pierwszy zorganizował Jerzy II w 1748 roku, gdyż listopad to nie był najlepszy miesiąc na uroczystości plenerowe. Królowa Elżbieta II kontynuuje tradycję, ale w tym roku, podobnie jak rok wcześniej, może się ona nie odbyć. Nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie! Jednak okoliczności związane z pandemią i dodatkowo śmierć męża Jej Królewskiej Mości przemawiają za tym, że królowa może zrezygnować z hucznych obchodów. 

Królowa Elżbieta i książę Filip
Photoshot/REPORTER

 

Królowa Elżbieta w miętowej kreacji spogląda na księcia Filipa
East News
Newsy
Elżbieta II zabrała głos po śmierci księcia Filipa. Zwróciła się do poddanych we wzruszających słowach 
Królowa Elżbieta II z okazji swoich 95. urodzin wydała specjalne oświadczenie. Zwróciła się do poddanych we wzruszających słowach, w których wspomniała księcia Filipa. Poznajcie szczegóły.

Tegoroczne urodziny Elżbiety II są zdecydowanie mniej huczne niż było zazwyczaj. To pierwsze urodziny od 73 lat, które królowa spędzi bez swojego męża. Zaledwie kilka dni temu monarchini oraz miliony osób na całym świecie pożegnało księcia Filipa. 21 kwietnia królowa obchodzi swoje urodziny. W związku z tą wyjątkową okazją, którą przyszło jej spędzać w bardzo trudnym dla siebie czasie, wystosowała wzruszające oświadczenie. Wspomniała w nim nie tylko o sobie ale również o innych członkach rodziny królewskiej. Poznajcie szczegóły.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta II na pogrzebie księcia Filipa nie ukryła wzruszenia. W kaplicy otarła łzę Królowa Elżbieta II wydała oświadczenie z okazji urodzin  Królowa Elżbieta II ma za sobą 95 niezwykłych lat. 73 lata przeżyła w małżeństwie z księciem Filipem, a wieść o jego śmierci w ostatnim czasie zasmuciła miliony osób na całym świecie. Uroczystości pogrzebowe księcia Filipa odbyły się w minioną sobotę. Zaledwie kilka dni później, ponieważ 21 kwietnia, wypadają 95-te urodziny królowej Elżbiety II. Monarchini spędza je pogrążona w żałobie, jednak może liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Z okazji swojego święta wydała specjalne oświadczenie, które zostało opublikowane na jej kanałach w mediach społecznościowych.  Z okazji moich dzisiejszych 95. urodzin otrzymałam wiele życzeń, które niezwykle sobie cenię. Jako rodzina przeżywamy teraz okres ogromnego smutku, ale pocieszeniem dla nas wszystkich było to, że mogliśmy zobaczyć i usłyszeć wyrazy uznania dla mojego męża od osób z Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Narodów, ale i z całego świata - napisała w oświadczeniu  Oświadczenie Królowej nie przedstawia tylko jej osobistych...

Książę William i księżna Kate w czarnych stylizacjach pierwszy raz po pogrzebie księcia Filipa
East News
Newsy
William i Kate pierwszy raz publicznie od pogrzebu księcia Filipa. Wystąpili w żałobnych stylizacjach 
Książę William i księżna Kate upamiętnili zmarłego księcia Filipa. Oczy Brytyjczyków zwrócone były na ich czarne stylizacje. To niecodzienny widok.

21 kwietnia to wyjątkowy dzień dla królewskiej rodziny. Królowa Elżbieta II obchodzi swoje 95. urodziny. Tego dnia również odbyło się pierwsze oficjalne wyjście księcia Williama oraz księżnej Kate po pogrzebie księcia Filipa. Książę i księżna Cambridge wystąpili w żałobnych stylizacjach. Pojawili się w Londynie w Air Training Corps, gdzie uhonorowali zmarłego księcia Edynburga.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta II ukrywała wszystkie swoje ciąże. Dlaczego nigdy nie pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem? Książę William i księżna Kate w żałobnych stylizacjach pierwszy raz publicznie po pogrzebie księcia Filipa Książę William i księżna Kate trwają w dwutygodniowej żałobie po śmierci księcia Filipa. Za zgodą królowej Elżbiety II mogli jednak wrócić do pełnienia swoich oficjalnych obowiązków. Jednym z pierwszych były odwiedziny w Air Training Corps w Londynie, gdzie upamiętnili zmarłego księcia Edynburga.  Książę i księżna Cambridge pojawili się w czarnych żałobnych stylizacjach. Księżna Kate wybrała czarny dwurzędowy płaszcz ze złotymi guzikami oraz małą kopertówkę, którą trzymała w dłoniach. Stylizację dopełniła czarnymi szpilkami oraz delikatną nie rzucającą się w oczy biżuterią. Z kolei wnuk księcia Filipa ubrał się w czarny garnitur oraz białą koszulę. Zobaczcie jak prezentowali się William i Kate.  Pogrzeb księcia Filipa odbył się 17 kwietnia 2021 roku. Zaledwie kilka dni później, bo 21 kwietnia przypadły 95. urodziny królowej Elżbiety II. Królewska rodzina obchodzi je w żałobie po zmarłym księciu Edynburga. Królowa wystosowała specjalne oświadczenie do poddanych, w którym podziękowała za wsparcie napływające z całego świata nie tylko do niej, ale do całej królewskiej rodziny....

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News
Newsy
Nowe szczegóły w sprawie pogrzebu księcia Filipa. Gdzie i kiedy zostanie pochowany? 
9 kwietnia w wieku 99 lat zmarł mąż Królowej Elżbiety II, książę Filip. Pałac Buckingham poinformował pogrążonych w smutku Brytyjczyków o tym, kiedy odbędzie się ceremonia i jak będzie ona wyglądać w czasach pandemii.

W ostatni piątek Brytyjczycy pożegnali największe wsparcie i miłość Królowej Elżbiety II - księcia Filipa. W połowie lutego został on przyjęty do szpitala z powodu infekcji , a następnie zabiegu kardiologicznego. Po miesiącu wrócił do Pałacu Buckingham, jednak niedługo później dowiedzieliśmy się o jego śmierci. Książę Filip nie żyje. Znamy szczegóły pogrzebu Chociaż książę ma prawo do państwowego pogrzebu, pandemia spowodowała, że ceremonia będzie musiała odbyć się w bardziej kameralnych okolicznościach. Wiemy już, że mąż Elżbiety II zostanie pochowany 17 kwietnia o godzinie 15 , a cała uroczystość odbędzie się w zamku Windsor. Obostrzenia związane z gromadzeniem się obowiązują także w tym przypadku, dlatego na ceremonii zjawi się jedynie 30 osób.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) Kto będzie mógł pożegnać księcia Filipa? Najważniejszą osobą na pogrzebie będzie oczywiście królowa Elżbieta II, a oprócz niej w ceremonii wezmą udział jej dzieci i wnuki. Pałac Buckingham potwierdził także obecność księcia Harry'ego , który zjawił się w Londynie bez swojej żony Meghan Markle. Niestety nie będzie ona mogła towarzyszyć swojemu mężowi, ponieważ lekarz odradził jej uczestnictwo w pogrzebie ze względu na ciążę księżnej . Oprócz rodziny na ceremonii pojawi się dziekan Windsoru i arcybiskup Canterbury oraz 8 osób niosących trumnę księcia. Nie będą oni wliczani w planowaną liczbę 30 osób. Zalecenia dla Brytyjczyków w...

Kłótnia Meghan i Harry’ego na urodzinach królowej Elżbiety II
Styl życia
Książę Harry omal nie doprowadził Meghan Markle do łez. Co się stało?
Meghan Markle omal nie popłakała się przez księcia Harry’ego. Do sieci wyciekło nagranie z tegorocznego „Trooping of Colour”.

Choć królowa Elżbieta II przyszła na świat 21 kwietnia 1926 roku, to Wielka Brytania świętowała jej urodziny dopiero 8 czerwca. Na corocznej wojskowej paradzie   „Trooping of Colour” w Londynie (czyli pochodzącej z XVII wieku tradycji obchodów urodzin monarchy, które przypadają na drugą sobotę czerwca) nie mogło zabrakło najbliższych z rodziny królewskiej. Pomimo iż obchody miały miejsce tydzień temu, to teraz na jaw wyszło dotąd niepublikowane nagranie, na którym książę Harry omal nie doprowadził swojej żony do łez rozpaczy. Co się stało? Zdjęcie: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News Kłótnia Meghan i Harry’ego na urodzinach królowej Elżbiety II Jak co roku podczas „Trooping of Colour” rodzina królewska zebrała się w licznym gronie by świętować 93. urodziny królowej Elżbiety II. Nie zabrakło również przebywającej na urlopie macierzyńskim Meghan Markle , która zachwyciła wszystkich swoją świetną formą niespełna miesiąc po porodzie . Jednak to nie jej figura, czy kreacja stały się głównym obiektem zainteresowania mediów, lecz sprzeczka, jaką podczas oficjalnej uroczystości wywiązała się pomiędzy księżną i księciem Sussex. Do sieci trafiło nagranie jednego z fotoreporterów, na którym widać, jak podczas oficjalnej uroczystości wyraźnie zaaferowana i nie mogąca znaleźć sobie miejsca na balkonie Buckingham Palace Meghnan dostaje ostrą reprymendę od swojego męża. Prince Harry telling Meghan Markle to turn around at #TroopingOfTheColour #megxit #sussexsquad pic.twitter.com/yWlwF2n2yB — "is he nice?" (@justmythorts) 8 czerwca 2019 Jak podaje „The Sun” z ust księcia można jasno wyczytać słowa upomnienia, jakie książę Harry kieruje w stronę Meghan. Tina Lannin, ekspertka od czytania z ruchu warg stwierdziła, że książę Sussex mówi do swojej żonie ostre „turn around” [z ang. obróć się]. Po tych słowach...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner