serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Do "Hotelu Paradise 3" wróciła dwójka uczestników
mat. prasowe
Newsy

Do "Hotelu Paradise 3" wróciła była uczestniczka i nie jest to Basia! Jeden z chłopaków dostał drugą szansę

Michał, Krzysztof, a może Mariusz? Jeden z trzech panów wrócił do "Hotelu Paradise 3" i to nie sam. W programie pojawiła się była uczestniczka i zrobiła niezłe zamieszanie.

Ostatnie Rajskie Rozdanie przeszło do historii "Hotelu Paradise 3", a z programu po raz pierwszy odpadło jednocześnie trzech uczestników, choć jak się okazuje - nie do końca. Kiedy Mariusz, Krzysztof i Michał byli już gotowi, by wrócić do Polski, nagle w ich ręce trafił list. Panowie dostali ostatnią szansę, choć nie wiedzieli jeszcze jak będą mogli ją wykorzystać. Gdy Klaudia El Dursi spotkała się z nimi na plaży, wszystko już było jasne. Mogła uratować ich dziewczyna, która właśnie weszła do programu, a nieoczekiwanie okazało się, że jest nią jego była uczestniczka! Krystian jednak będzie zawiedziony, bo wcale nie chodzi o Basię... 

Nathalia Fok z „Hotel Paradise 3” robi karierę w przemyśle muzycznym. Zobacz, w jakich teledyskach wystąpiła

"Hotel Paradise 3": Byli uczestnicy wracają do programu 

To się dopiero nazywa niespodziewany obród spraw. Kiedy widzowie jeszcze nie zdążyli otrząsnąć się po ostatnim Rajskim Rozdaniu, które szczególnie przez zachowanie Kuby odbiło się szerokim echem, okazało się, że produkcja naszykowała dla nich kolejną niespodziankę. Choć wielu podejrzewało, że do "Hotelu Paradise 3" wróci jego była uczestniczka, mało kto zgadł, o którą dziewczynę chodzi. Zdecydowana większość, która obstawiała, że w programie ponownie pojawi się Basia może być nieźle zaskoczona, bo zamiast niej przed Michałem, Mariuszem i Krzyśkiem stanęła... Kornelia! Z którym z chłopaków postanowiła stworzyć nową parę?

Zobacz także:  Kornelia z "Hotel Paradise 3" powiększyła sobie usta. Zobaczcie efekt! Dobra zmiana?

Po trzech randkach, na których nie zabrakło szczerych rozmów, Kornelia stwierdziła, że najbliżej jej do... Krzysztofa! Jeden z najbardziej lubianych uczestników "Hotelu Paradise 3", z którego odejściem zdecydowanie trudno było pogodzić się widzom, właśnie otrzymał od losu kolejną szansę, tylko czy dobrze ją wykorzysta? Kiedy nowa para pojawiła się w hotelu, pozostali uczestnicy nie byli w stanie uwierzyć własnym oczom, a na Zanzibarze zapanował prawdziwy raj. Czy jednak potrwa on długo? Nauczeni doświadczeniem wiemy, że teraz możemy spodziewać się już tylko najgorszego. Sądzicie, że Kornelia i Krzysiek stworzą udaną parą i mają szansę na wspólny finał?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali 

Krzysztof to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Teraz chłopak stworzył parę z piękną blondynką, którą widzowie doskonale pamiętają z pierwszych odcinków programu - uśmiechniętą Kornelią.

Krzysztof Świst
mat. prasowe

W "Hotelu Paradise 3" ponownie pojawiła się piękna Kornelia. Kiedy dziewczyna odpadła z programu, pozostali uczestnicy nie mogli powstrzymać łez. Czy tym razem uda się jej zostać w nim na dłużej?

Kornelia Głaszcz

Kłótnia Luizy i Krzysztofa w "Hotelu Paradise"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali 
Luiza właśnie "nagrabiła" sobie u Krzyśka? Czy przez swoje zachowanie straci jego poparcie i odpadnie z programu podczas "rajskiego rozdania"?

Choć z początku uczestnicy " Hotelu Paradise 3 " stawiali przede wszystkim na dobrą zabawę, wygląda na to, że ta właśnie dobiegła końca. W ostatnim czasie niemal każdy dzień na słonecznym Zanzibarze przynosił kolejne konflikty, a atmosfera w rajskim hotelu, który coraz bardziej przypominała małe piekiełko i zagęszczała się z godziny na godzinę. Mimo, że największe kontrowersje wzbudzała Ola i jej zażyłości z Michałem , kiedy przyszedł czas na "puszkę Pandory", to nie ona, a Luiza znalazła się pod największym obstrzałem uczestników. Pomiędzy nią a Krzyśkiem nieoczekiwanie narósł prawdziwy konflikt, a bombardowana pytaniami Luiza w końcu nie wytrzymała i wybuchła! Zachowanie pozostałych mówiło samo za siebie. Czyżby jej gra w "Hotelu Paradise 3" zmierzała ku końcowi?  Konflikt Luizy i Krzyśka w "Hotelu Paradise 3" Choć Luiza co chwila odrzuca każdego z chłopaków, jakimś cudem wciąż udaje jej się być w "Hotelu Paradise 3". Do tej pory towarzyszyła jej Ola, jednak kiedy w programie pojawił się Michał, Luiza została sama. Co więcej uczestniczka już nie raz podpadła widzom, którzy mocno komentowali jej zachowanie, a to jak wodzi za nos Krzysztofa, chyba zaczęli zauważać nawet sami uczestnicy. Choć ten miał nadzieje, że jego relacja z Luizą nabierze powagi, nie zdawał sobie sprawy, że dziewczyna tylko czeka, aż w rajskim hotelu pojawi się nowy chłopak. Nieoczekiwanie Krzysztof poznał prawdę podczas "puszki Pandory", a kiedy padło pytanie o to, dlaczego Luiza odrzuca jego zaloty, stwierdziła, że one nie miały miejsca, więc nie ignoruje Krzyśka. Uczestnicy jej tego nie darowali: - To powiedz mi proszę, jak powinny wyglądać zaloty? - zaczął Marcin, którego mina mówiła sama za siebie.  - Rozmowa, dla mnie jest ważna rozmowa....

Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?! To ostatnie Rajskie Rozdanie w programie! Widzowie w szoku
Finał "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami. Kto z uczestników musiał pożegnać się z programem, a kto będzie miał szansę zawalczyć o złotą kulę? Jeden z par widzowie nie dawali żadnych szans!

W " Hotelu Paradise 3 " pozostało jedenastu uczestników, jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Już dziś miało miejsce jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w programie, na które widzowie bardzo długo czekali - ostatnie Rajskie Rozdanie. Zanim jednak do niego doszło, okazało się, że jedna z par - i to ta, w którą fani najbardziej wątpili - może czuć się bezpieczna. Choć w ostatnim czasie akcja w kontrowersyjnym show TVN7 była bardzo wartka, takich emocji jak dziś jeszcze nie było!  Krzysiek i Kornelia w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise 3" Krzysiek i Kornelia byli jedną z tych par, której widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie wróżyli zbyt dobrze. Uczestnicy zawarli z sobą pakt i umówili się, że dotrą razem do samego końca, mimo, że nie łączy ich żadne głębsze uczucie. Co więcej pomiędzy tą dwójką ostatnio doszło do sporej awantury , jednak jak widać dane słowo znaczyło o wiele więcej, a Krzysiek i Kornelia postanowili stać za sobą murem. Jak jednak udało im się dojść tak daleko? Otóż Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników specjalną konkurencję z naprawdę wartościową nagrodą - pan, który ją wygrał, zapewniał bezpieczeństwo swojej parze. Ostatecznie w starciu Krzysiek okazał się bezkonkurencyjny, a on i Kornelia jako pierwsza para dostali się do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3".  Immunitet wywalczyła również Bibi. Kiedy ona, Ola, Kara i Kornelia toczyły bój na plaży, partnerka Simona pokonała swoje rywalki i najszybciej przeciągnęła ciężki worek kokosów na linię mety. Wielu mogłoby pomyśleć, że skoro Bibi jest bezpieczna, Simon również nie musi się o nic martwić. Cóż, okazało się, że jest zupełnie inaczej. Uczestnik sam przyznał, że nigdy nie...

Marcin i Nathalia na Puszcze Pandory "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Nathalia nie wytrzymała na Pandorze! Marcin i Kara mocno oberwali
To co wydarzyło się na ostatniej Puszce Pandory przeszło najśmielsze oczekiwania widzów. Spotkanie Nathalii z Kamilem fani programu z pewnością zapamiętają na długo. Z "Hotelem Paradise 3" również musiała się pożegnać jeszcze jedna para. Kto znajdzie się finale?

Finał " Hotelu Paradise 3 " już w czwartek, jednak po tym, co wydarzyło się w ostatnim odcinku kontrowersyjnego show, emocje widzów dosłownie sięgnęły zenitu. Jeszcze przed Puszką Pandory z programem musiała pożegnać się jedna z par, a kiedy wszyscy uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" w końcu spotkali się na plaży, okazało się, że niektórzy zdecydowanie woleliby zapaść się pod ziemię. Choć Karia i Marcin spodziewali się, że czekają ich trudne chwile, okazało się, że ta dwójka znalazła się w prawdziwym ogniu pytań, z których trudno było im wyjść obronną ręką, a uczestnicy nie zostawili na nich suchej nitki. Krzysiek i Kornelia odpadli z "Hotelu Paradise 3" W "Hotelu Paradise 3" przyszedł moment, w którym uczestnicy musieli się nawzajem eliminować. Kiedy pary, które znalazły się w finałowym tygodniu, musiały zadecydować kto ma najmniejszą szansę na miłość i tym samym opuści program, okazało się, że wszyscy wskazali na Kornelię i Krzyśka . Choć uczestnik przyjął tą wiadomość z uśmiechem, dziewczyna nie kryła, że jest bardzo zawiedziona.  Jestem zdania, że żeby nazwać relację miłością trzeba naprawdę najpierw zbudować przyjaźń, żeby później zbudować takie solidne fundamenty. Natomiast no nie uważam, że takie szybkie okazywanie sobie różnego rodzaju gestów, z jednej relacji w drugą to oznaka, że można zbudować coś większego. Jestem zdania, że na wszystko potrzeba czasu. Natomiast nie neguję, bo wszystkich was pokochałam - mówiła.  Nic jednak nie mogło już zmienić decyzji uczestników, a kiedy Kornelia pakowała swoje walizki, nie mogła powstrzymać łez. Okazało się, że dziewczyna ma do pozostałych ogromny żal i uważa, że to ona i Krzysiek zasługiwali na to, by pozostać w programie - nie Kara i...

Sara "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają"
Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po ostatnim odcinku telewizyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Kiedy Sara odpadła z programu, byli wściekli.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nie pozostało obojętne fanom trzeciej edycji " Hotelu Paradise" . Decyzja Bibi i Simona, że to Sara i Krystian nie będą mogli połączyć w parę, miała opłakane skutki, a Krzysztof, który mógł wybrać, czy w programie zostanie Luiza i Sara, ostatecznie postanowił ocalić Luizę, czego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Zdaniem internautów, to Sara była jedną z najfajniejszych dziewczyn, która powinna otrzymać kolejną szansę, a na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" zaroiło się od mocnych komentarzy. Nikt nie chce ich w programie! Fani "Hotelu Paradise 3" wściekli na uczestników Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robi się coraz bardziej gęsta, a widzowie już nawet nie kryją swojej złości. Ola i Luiza, które na początku zaskarbiły sobie sympatię internautów, dziś są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek i wzbudzają w fanach programu zdecydowanie skrajne emocje. Ostatnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w "Hotelu Paradise 3" sprawiły, że najpierw oberwało się Bibi i Simonowi , a następnie swoją złość fani przelali na duet, który zdaniem fanów już dawno powinien spakować swoje walizki i wrócić do Polski. Kiedy Sara odpadła z programu, głos zabrała nawet uczestniczka jego poprzedniej edycji! Szkoda, ktoś inny powinien odpaść. Krzysztof ZŁA DECYZJA - napisała Magda Jankowska.  Co więcej, nie tylko ona była takiego zdania. Sara, która dopiero co zdążyła zadomowić się w "Hotelu Paradise 3" i stworzyła z Krystianem parę opartą na przyjaźni, została "odpulona" i musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Internauci nie kryją swojej złości i uważają, że wszystkiemu są winne Luiza i Ola, i to właśnie one powinny...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner