Gwiazda "Top Model" Żaklina Ta Dinh niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Fanów bardzo ucieszyła ta wiadomość, a pod uroczym zdjęciem, jakie modelka opublikowała ze swoim narzeczonym, posypały się gratulacje. Żaklina, mimo że w siódmej edycji "Top Model" nie była długo, zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu fanów, a także uczestników programu. Szczególna przyjaźń połączyła modelkę z Michałem Pirógiem, który od początku bardzo w nią wierzył. Tancerz nie pomylił się, bo mimo że Żaklina programu nie wygrała, jej kariera w modelingu wspaniale się rozwinęła. Na przyjęciu, podczas którego młodzi rodzice dowiedzieli się w uroczy sposób czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki, nie zabrakło właśnie Michała Piróga, a także innych gwiazd programu, którzy przygotowali dla pary wspaniałą niespodziankę!

Reklama

Żaklina Ta Dinh z "Top Model" wyjawiła płeć dziecka!

Przyjaciele Żakliny zebrali się, żeby wspólnie świętować wyjątkowy moment dla rodziców. Na przyjęciu, na którym znaleźli się przyjaciele i rodzina Żakliny, było mnóstwo ozdób, a przede wszystkim czarny balon, który przyszła mama przebiła szpilką. Wielu rodziców właśnie tak dowiaduje się o płci dziecka. Różowe wstążki, które wypadną z przebitego balona, oznaczają dziewczynkę, niebieskie chłopca. Żaklina opublikowała nagranie, na którym widać, jak przebija balon, a wszystko wokół pokrywa się różowymi wstążkami!

IT’S A GIRL !!! ???????????? KTO OBSTAWIAŁ DZIEWCZYNKĘ ?! Przyznawać się!❤️ Jestem wzruszona, że mam takich wspaniałych ludzi w moim życiu, z którymi mogę dzielić się moim szczęściem ???? Dziękuję wam, że jesteście❤️ - napisała na Instagramie wzruszona mama.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani cieszą się razem z rodzicami i gratulują:

Gratuluje kochana ❤️ dużo zdrówka dla Was ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ rośnij nam wielka ????????❤️ Whoooop whooop czekamy na małą! Squad goals! ???? Ale będziesz wspaniałą mamuśką ???? gratulacje i dużo zdrówka ❤️ - komentują zachwyceni fani.

Żaklina podzieliła się zdjęciami nagraniami z imprezy. Po raz pierwszy pokazała także swojego ukochanego, z którym niedawno zaręczyła się w niezwykłych okolicznościach. Na przyjęciu nie zabrakło najbliższych i całej rodziny.

Dołączamy się do gratulacji!

Zobacz także

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" pokazała blizny po chorobie i operacji. "Bardzo się ich wstydziłam"

Żaklina pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z uroczego przyjęcia. Para postanowiła dowiedzieć się o płci swojego dziecka w wyjątkowy sposób. Podobny sposób z przebiciem balonu wybrała także Klaudia Halejcio. Dla przyszłych rodziców to bardzo wzruszająca chwila.

zaklinatadinh_official/Instagram

Żaklina postanowiła podzielić się uroczymi wspólnymi zdjęciami. Na przyjęciu nie zabrało gwiazdy "Dance Dance Dance" Oli Nowak czy Michała Piróga.

zaklinatadinh_official/Instagram
Reklama

Żaklina zdecydowała się także pokazać swojego ukochanego. Do tej pory modelka ukrywała tożsamość swojego ukochanego. Na Instagramie gwiazda opisywała jednak łączącą parę miłość.

zaklinatadinh_official/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama