kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News
Newsy

Nowe szczegóły w sprawie pogrzebu księcia Filipa. Gdzie i kiedy zostanie pochowany? 

9 kwietnia w wieku 99 lat zmarł mąż Królowej Elżbiety II, książę Filip. Pałac Buckingham poinformował pogrążonych w smutku Brytyjczyków o tym, kiedy odbędzie się ceremonia i jak będzie ona wyglądać w czasach pandemii.

W ostatni piątek Brytyjczycy pożegnali największe wsparcie i miłość Królowej Elżbiety II - księcia Filipa. W połowie lutego został on przyjęty do szpitala z powodu infekcji, a następnie zabiegu kardiologicznego. Po miesiącu wrócił do Pałacu Buckingham, jednak niedługo później dowiedzieliśmy się o jego śmierci.

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Książę Filip nie żyje. Znamy szczegóły pogrzebu

Chociaż książę ma prawo do państwowego pogrzebu, pandemia spowodowała, że ceremonia będzie musiała odbyć się w bardziej kameralnych okolicznościach. Wiemy już, że mąż Elżbiety II zostanie pochowany 17 kwietnia o godzinie 15, a cała uroczystość odbędzie się w zamku Windsor. Obostrzenia związane z gromadzeniem się obowiązują także w tym przypadku, dlatego na ceremonii zjawi się jedynie 30 osób.

Kto będzie mógł pożegnać księcia Filipa?

Najważniejszą osobą na pogrzebie będzie oczywiście królowa Elżbieta II, a oprócz niej w ceremonii wezmą udział jej dzieci i wnuki. Pałac Buckingham potwierdził także obecność księcia Harry'ego, który zjawił się w Londynie bez swojej żony Meghan Markle. Niestety nie będzie ona mogła towarzyszyć swojemu mężowi, ponieważ lekarz odradził jej uczestnictwo w pogrzebie ze względu na ciążę księżnej. Oprócz rodziny na ceremonii pojawi się dziekan Windsoru i arcybiskup Canterbury oraz 8 osób niosących trumnę księcia. Nie będą oni wliczani w planowaną liczbę 30 osób.

Zalecenia dla Brytyjczyków w związku z pogrzebem

Chociaż pandemia pokrzyżowała plany zorganizowania państwowego pogrzebu księcia, Brytyjczycy chcieliby uczcić pamięć o nim i wspólnie pożegnać męża królowej. Ze względów bezpieczeństwa zostali jednak poproszeni o nie gromadzenie się i obchodzenie uroczystości w warunkach domowych. Cała ceremonia zostanie wyemitowana w telewizji, dlatego każdy mieszkaniec Anglii będzie miał możliwość uczestnictwa w pogrzebie za jej pośrednictwem.

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News

Książę Filip i Elżbieta II
Instagram@theroyalfamily
Newsy
Nieznane zdjęcia księcia Filipa i królowej Elżbiety z rodziną! Jacy są prywatnie?
Instagramowy profil rodziny królewskiej zasypywany jest zdjęciami upamiętniającymi życie księcia Filipa i jego małżeństwo z królową. Tym razem zostały opublikowane sentymentalne zdjęcia z prawnukami. Musimy przyznać, ze fotografie chwytają za serce.

Po śmierci księcia Filipa dotarło do nas, jak mało wiedzieliśmy o jego życiu prywatnym i relacji z rodziną. Zawsze pozostawał w cieniu królowej, jednak teraz to właśnie na niego zwróciły się oczy całego świata. Na królewskim Instagramie zamieszczono galerię z rodzinnymi zdjęciami księcia . Nie brakuje w niej Williama i Harry'ego... Książę Filip nie żyje. Brytyjczycy szykują się do ceremonii 17 kwietnia o godzinie 15 odbędzie się ceremonia pożegnalna . I chociaż książę miał prawo do państwowego pogrzebu, w wyniku obostrzeń wydarzenie trzeba będzie ograniczyć do zebrania 30 osób w zamku Windsor. Brytyjczycy będą mieli możliwość uczestnictwa w ceremonii dzięki emisji wydarzenia  w telewizji . Żeby jeszcze bardziej przygotować ich do tego wydarzenia, rodzina królewska dzieli się prywatnymi wspomnieniami z życia księcia Filipa. Wzruszające zdjęcia księcia Filipa i Elżbiety II z rodziną Na instagramie The Royal Family zostały opublikowane zdjęcia, na których książę Filip widnieje wraz z Williamem, Kate, Harrym a także samą Królową. Zdjęcia pokazują, że chociaż książę całe życie podążał trzy kroki za żoną , w życiu prywatnym był bardzo szczęśliwym człowiekiem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) Pojawiły się też zdjęcia z wnukami i prawnukami.         Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Meghan Markle zerka w bok zaskoczona
East News
Newsy
Pogrzeb księcia Filipa. Okazuje się, że ciąża Meghan Markle to tylko wymówka?! Nowe fakty o jej nieobecności 
Po śmierci księcia Filipa oczy Brytyjczyków zostały zwrócone na Meghan Markle i Harry'ego. Wiemy, że książę postanowił osobiście pożegnać dziadka, jednak w Londynie zjawił się bez żony tłumacząc, że lekarz odradził jej podróż w ciąży. Czy to prawdziwy powód jej nieobecności?

Nieobecność Meghan Markle pokazuje, jak napięte stosunki panują pomiędzy Sussexami i królową Elżbietą. I chociaż ciąża wydaje się dobrym argumentem, aby nie pojawić się na ceremonii, na jaw wyszły nowe fakty z najbliższego otoczenia Markle . Osoby z jej bliskiego otoczenia poinformowały, że prawdziwy powód jej nieobecności wcale nie jest związany ze stanem błogosławionym. Meghan Markle nie zjawi się na pogrzebie księcia Filipa Z powodu pandemii pogrzeb księcia Filipa nie będzie miał charakteru państwowego. W ceremonii weźmie udział najbliższa rodzina - żona, dzieci oraz wnuki księcia Filipa. Do mediów wypłynęła informacja, że w wyniku ciąży Meghan nie może towarzyszyć swojemu mężowi podczas pogrzebu, jednak jej przyjaciel ujawnił "Daily Mail" nowe fakty dotyczące jej pozostania w domu: Meghan mówiła, że jej głównym zadaniem jest teraz wspierać Harry'ego.  Jemu pozostawiła decyzję, czy faktycznie powinna z nim lecieć.   Nie chciała być w centrum uwagi .  Meghan uważa, że w tym trudnym czasie rodzina powinna trzymać się razem, więc chciałaby, aby porzucili różnice i się zjednoczyli. Tego właśnie chciałby Filip, a ona jest gotowa im przebaczyć i iść dalej przez życie z podniesioną głową - twierdzi osoba z otoczenia Meghan Markle. Na decyzję Markle miała wpływ także jej matka : Doria nalegała, aby Meghan została i wspierała męża na odległość . Podobnie jak Harry, matka bardzo o nią dba i nie chce, żeby narażała swoje zdrowie. Stres to ostatnie, czego Meghan teraz potrzebuje - dodaje informator. Znajomy Meghan twierdzi, że obecność Markle na ceremonii wcale nie poprawiłaby jej relacji z rodziną królewską. Dodaje także, że to dobry moment aby Harry zawalczył o zacieśnienie więzi z rodziną : Meghan uważa, że to,...

Meghan Markle zerka w bok zaskoczona
East News
Newsy
Meghan Markle nie pojawi się na pogrzebie księcia Filipa. Ma ważny powód
Meghan Markle nie będzie mogła przylecieć do Wielkiej Brytanii na pogrzeb dziadka Harry'ego. Powodem jest jej stan zdrowia.

Książę Filip zmarł w piątek, 9 kwietnia, w wieku 99 lat. Ostatnie miesiące nie były dla niego najłatwiejsze - był w szpitalu przez prawie miesiąc, gdzie przeszedł operację serca. Na szczęście ostatnie dni życia spędził w otoczeniu najbliższych sobie osób i ukochanej żony, Elżbiety II. Po śmierci księcia od razu uruchomiono przygotowaną wcześniej procedurę "Forth Bridge" . Wiadomo, że ceremonia będzie dość kameralna ze względu na panującą pandemię. Nabożeństwo odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor, a ciało księcia zostanie  pochowane w ogrodach Frogmore. Choć nie znana jest jeszcze oficjalnie data pogrzebu  to wiadomo już, że podczas ostatniego pożegnania księcia Filipa, Harry'emu nie będzie towarzyszyła żona. Dlaczego? Meghan Markle nie będzie na pogrzebie księcia Filipa Meghan z pewnością nie na rękę są duże rodzinne spotkania tuż po tym, gdy udzieliła obszernego wywiadu Ophrze Winfley i zarzuciła królowej Elżbiecie II rasizm .         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) Powód jej nieobecności na pogrzebie jest jednak zupełnie inny. Nie zapominajmy, że żona Harrego jest w zaawansowanej ciąży . Okazuje się, że  lekarz zabronił jej podróżować , w szczególności trudny mógłby być dla niej długi lot na Wyspy Brytyjskie.  Według "The Sun", Meghan Markle bardzo chciała uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu księcia Filipa, ale dobro dziecka jest dla niej najważniejsze. Dlatego postanowiła uszanować zalecenia...

kto będzie na pogrzebie księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Pełna lista osób zaproszonych na pogrzeb księcia Filipa. Nie tylko brak Meghan zaskakuje
Kto pożegna księcia Filipa na uroczystościach pogrzebowych? Podano pełną listę uczestników. Nie zabraknie najbliższej rodziny, ale nieobecność niektórych członków i tak mocno zaskakuje.

Dzisiaj, tj. 17 kwietnia o godzinie 15 najbliżsi pożegnają zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa . Będzie to uroczystość wojskowa. Ze względu na pandemię, w uroczystościach pogrzebowych jednak weźmie udział jedynie 30 osób. Kto się pojawi? Kto będzie na pogrzebie księcia Filipa? Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Zamku Windsor. Książę Filip zostanie pochowany w kaplicy św. Jerzego . Za trumną będą szli najbliżsi zmarłego, lecz królowa Elżbieta dotrze na miejsce osobno. Przed uroczystością, w całym kraju będzie trwała minuta ciszy. Po pożegnaniu w kaplicy, korowód z trumną będzie trwał jedynie 8 minut. Pójdą w nim: księżniczka Anna, książę Karol, książę Andrzej oraz książę Edward, a także książę Harry i książę William. "Daily Mail" podało, kto jeszcze się pojawi na pogrzebie. Brak Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa , to nie jedyne zaskoczenie. Listę stworzyli pracownicy pałacu. Królowa Elżbieta II, z którą książę Filip tworzył związek małżeński przez 73 lata Książę Karol Księżna Kamila Książę William Księżna Kate  Książę Harry Książę Andrzej  Księżniczka Beatrycze  Edoardo Mapelli Mozzi  Księżniczka Eugenia Jack Brooksbank  Książę Edward  Zofia, żona księcia Edwarda Ludwika Windsor, córka Edwarda i Zofii Jakub, 13-letni najmłodszy wnuk księcia Filipa Księżniczka Anna Timothy Laurence Peter Phillips  Zara Tindall  Mike Tindall, mąż Zary David Armstrong-Jones  Sara Chatto  Daniel Chatto  Książę Ryszard Książę Edward Księżniczka Aleksandra Książę Bernhard . Książę Philipp  Książę Donatus Hrabina Penny z Birmy, która była jedną...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner