#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Chcę testować
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Chcę testować
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Zestaw produktów Seysso
Laureaci
Kosmetyki Max Factor
Laureaci
Stella, Waleria i Angela z "Love Island"
stella__staniszewska/Instagram
Newsy

"Love Island": Waleria i Angela śmieją się ze Stelli?! Uczestniczka jest w szoku. O co chodzi? 

Stella Staniszewska została skrytykowana przez koleżanki z programu? Uczestniczka "Love Island" jest zaskoczony tym, co powiedzieli jej fani.

Stella Staniszewska w "Love Island" zdobyła sympatię wszystkich uczestników, a widzowie także docenili piękną dziewczynę i szczerze kibicowali jej w znalezieniu miłości. Jej związek z Piotrem z pewnością należał do jednych z bardziej kontrowersyjnych w tej edycji programu. Mimo że mieszkańcy wyspy miłości, a także widzowie nie dostrzegali w Piotrze idealnego kandydata dla dziewczyny, po powrocie do Polski para mogła liczyć na wsparcie swoich fanów.

Do tej pory Stella z "Love Island" nie miała żadnych konfliktów z innymi uczestnikami. W trzeciej edycji raczej brakowało konfliktów czy publicznych niesnasek. Czemu nagle wszystko się zmieniło? Widzowie sugerują, że Waleria i Angela nie najlepiej wypowiadają się o Stelli i podobno krytycznie podchodzą do jej pracy na Instagramie. Sama zainteresowana wydawała się tą informacją głęboko poruszona! Czy to możliwe, że byłe koleżanki tak obgadały Stellę?

Stella Staniszewska skrytykowana przez Walerię i Angelę? 

Pod najnowszym zdjęciem Stelli z "Love Island" pojawiły się zaskakujące komentarze. Jedna z fanek szczególnie zwróciła uwagę Stelli wyznaniem, że podobno Waleria i Angela obgadały ją podczas wspólnego live'a.

Kto oglądał wczorajszy live Angeli i Walerii? Czy to prawda, że dziewczyny głównie Waleria miały ubaw ze Stelli i jej "kariery" po wyjściu z programu? Live został już skasowany... - napisała jedna z fanek

😮😮- skomentowała krótko zaskoczona Stella. 

Okazało się, że inni fani widzieli to nagranie i wyprowadzili fankę z błędu. Waleria, co prawda przyznała, że ze Stellą nie ma kontaktu, ale z relacji innych fanów wynika, że nie doszło do jakiś poważnych, nieuprzejmych ocen:

- Nie, to nieprawda...
- Nieprawda. To ktoś zapytał o opinię, że Stelcia dużo reklamuje. Waleria powiedziała, że nie ma kontaktu ze Stellą po programie, a Angela, że macie dobry kontakt.
- Ja oglądałam tylko fragment, ale to chyba nie było tak. Ktoś z obserwatorów zadał pytanie "kto wg was okazał się inny po wyjściu z programu, bo wg mnie to Stella". A wtedy Waleria odpowiedziała: "A wg mnie nie "A Angela odpowiedziała, że Arsen. I tyle. Przynajmniej ja tyle widziałam - dodaje kolejna fanka.

Wygląda na to, że Waleria i Angela nie obgadały Stelli, a zostały jedynie o nią zapytane. Faktycznie, dziewczyny nie mają raczej kontaktu, ponieważ nie pojawiają się na wspólnych imprezach, nie spędzają wspólnie czasu, a nawet nie publikują wspólnych zdjęć. Po zakończeniu programu wiele kontaktów zdało się rozmyć w codzienności. Były też smutne rozstania Stelli z Piotrem i Angeli z Arsenem, a także Ani i Czarka. 

Być może fanka, która "słyszała", że Waleria i Angela obgadały Stellę, zasugerowała się wspomnieniami z programu, gdzie fani nie raz mieli za złe Walerii, za rozmawia o innych uczestnikach. Stella nie odniosła się już do wyjaśnień fanów. Widać, że uczestniczka nieco dystansuje się od niektórych dziewczyn z programu. Świetny kontakt ma za to z Olą i Aleksandrą, dziewczynami, które dość szybko opuściły wyspę miłości. 

Zobacz także: Stella z "Love Island" w ogniu krytyki! Fani zdegustowani zdjęciem w bieliźnie. "Internet nigdy nie zapomina"

Fani są bardzo czujni i obserwują, jakie relacje łączą uczestników "Love Island". Wiele rozstań czy nieporozumień, które miały miejsce między bohaterami programu wyczuli wcześniej, niż zostały skomentowane przez samych zainteresowanych. W tym przypadku jednak fani poinformowali Stellę, że Waleria i Angela nie wypowiedziały się o niej w niemiły sposób, co okazało się nieprawdą. 

Stella z
stella__staniszewska/Instagram

Stella zerwała kontakt niemal ze wszystkimi uczestnikami, którzy doszli do finału programu. Wiadomo, że przyjaźń łączyła ją z Anią, ale dziewczyny nie wstawiają żadnych wspólnych zdjęć. Często za to Stella odwiedza Olę mieszkającą w Szczecinie i Aleksandrę, która pochodzi z Trójmiasta. 

Stella, Ola i Aleksandra, uczestniczki trzeciej edycji
stella__staniszewska/Instagram

Związek Stelli i Piotra należał do jednych z bardziej kontrowersyjnych. Fani zarzucali uczestnikowi, że zbyt naciska na Stellę, a jego ukochana nie czuje się przy nim swobodnie. Mimo tego, że wielu fanów przeczuwało, że ta relacja nie skończy się happy endem, widzom było przykro, że para nie odnalazła miłości. 

Piotr i Stella z
Mat. prasowe

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa