Plotki na temat rozstania Stelli oraz Piotra z "Love Island" krążyły już od dawna... Niestety smutna wiadomość w końcu potwierdziła się. Para zdecydowała się opublikować na Instagramie oświadczenie, w którym opowiedzieli o przyczynach. Okazuje się, że czas, który spędzili ze sobą po decyzji o wspólnym zamieszkaniu, nie był dla nich łaskawy i związek rozpadł się.

Reklama
Przyszliśmy do Was z ważnymi wiadomościami, bo jesteśmy winni wam szczerość. (...) - zaczęli mówić.

Dlaczego Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się?

Mimo tego, że od finału trzeciej edycji "Love Island" minął nieco ponad miesiąc, już dwie pary, które powstały dzięki show, nie są razem. Za wspólnie spędzony czas podziękowali sobie już Ania i Czarek. Poinformowali o tym fanów na Instagramie, a ci nie kryli niezadowolenia.

Teraz przyszła pora na Stellę i Piotra. Mimo że od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje dotyczące rozstania tej dwójki, ani Stella, ani Piotr nie zabierali głosu w sprawie. W końcu jednak przerwali milczenie i opowiedzieli o rozstaniu. Na InstaStories pojawiło się ich wspólne oświadczenie.

(...) Wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki. Tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia. (...) Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, ale życie to nie bajka. Doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Zamierzamy nadal utrzymywać kontakt. Co tu więcej mówić... - zapewnili oboje.
Reklama

Spędzili ze sobą ponad 2 miesiące na Wyspie Miłości i wydawało się, że połączyło ich szczere uczucie. Po powrocie do Polski zdecydowali się zamieszkać ze sobą. Związek Stelli i Piotra nie przetrwał jednak próby czasu. Oboje jak widać deklarują jednak, że mają zamiar utrzymywać kontakt.

Reklama
Reklama
Reklama