Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to bez wątpienia jedne z najbarwniejszych bohaterek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Dziewczyny już od siedmiu lat bawią widzów TTV na żywo komentując wybrane programy telewizyjne, jak talent show, seriale, czy paradokumenty. Charyzmatyczny duet dał się poznać jako pełne energii i roześmiane kobiety z ogromnym poczuciem humoru, których znakiem rozpoznawczym są podkreślające ich smukłe figury dopasowane stylizacje, które często budzą kontrowersje wśród internautów, wyraziste makijaże oraz charakterystyczna burza natapirowanych włosów. Przebojowość, pewność siebie, niewybredne żarty i niezwykle atrakcyjna aparycja dziewczyn sprawiły, że kanapowe piękności szybko zyskały rzeszę fanów, którzy nie wyobrażają sobie „Gogglebox” bez swoich ulubienic. Nic więc dziwnego, że najnowszy wywiad Sylwii i Ewy w "Dzień Dobry TVN" poważnie zaniepokoił sympatyków hitu TTV. Zniewalające piękności odchodzą z programu?

Reklama

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska już nie będą parą w „Gogglebox”?!

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znają się od ośmiu lat, a od siedmiu tworzą niezwykle zgrany duet, który wzrusza i bawi do łez tysiące widzów "Gogglebox". Co więcej, panie nie tylko wpuściły kamery TTV do swoich salonów, ale też coraz śmielej pokazują swoje prywatne życie także w mediach społecznościowych, gdzie śledzą je setki tysięcy obserwujących. Przebojowe piękności, chętnie udzielają również wywiadów, w których otwarcie mówią o swoich bliskich, współpracy ze sobą, czy planach na przyszłość.

Zobacz także: Sylwia Bomba z „Gogglebox” wspomina zaręczyny: „były podwójne, pierwsze wyglądały komicznie”

Ostatnio Bomba i Mrozowska zasiadły wspólnie na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziały o początkach swojej przygody z kultowym programem TTV.

Zobacz także: Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" zaliczyli wpadkę na antenie! Nie uwierzycie co powiedzieli

Zobacz także

Co ciekawe, Ewa na początku bardzo sceptycznie podchodziła do pomysłu swojej koleżanki. I choć Mrozowska od lat miała styczność z pracą na planach zdjęciowych, jako profesjonalna makijażystka, to występ przed kamerami bardzo ją stresował.

Instagram @ewamrozowska.makeup

Dziś dziewczyny są jednymi z największych gwiazd stacji TTV, których stylem inspirują się setki kobiet. Niestety, ku zaskoczeniu widzów Ewa przyznaje, że coraz częściej w jej myślach pojawia się pomysł o zakończeniu współpracy z "Gogglebox".

Co sezon jest ta w głowie lampka, a może jednak już starczy… Ale jakoś człowiek brnie w to dalej. Nie wiem, czy to jest dobra decyzja, to już życie zweryfikuje - podkreśla Mrozowska.

Natomiast Sylwia zupełnie inaczej podchodzi do występów w hicie TTV. Dla niej udział w "Gogglebox" to przede wszystkim dobra zabawa i świetnie spędzony czas u boku przyjaciółki.

To jest tak wciągające i przyjemne. W ogóle nie traktuję tego jako pracy. Jak oglądam tę telewizję, to się dobrze bawimy. Jesteśmy koleżankami, dogryzamy sobie, schodzimy na nasze prywatne tematy - podkreśla Bomba.
Reklama

Myślicie, że Ewa niebawem spełni swoje zapowiedzi i na dobre zrezygnuje z udziału z "Gogglebox"? A może pójdzie w ślady Sylwii i też będzie traktować występy w hicie TTV jako przede wszystkim dobrą zabawę, a nie pracę? Cóż, czas pokaże.

Instagram @sylwiabomba
Reklama
Reklama
Reklama