klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sylwester Wilk zrezygnował z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?!
ONS.pl
Newsy

Sylwester Wilk zrezygnował z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?!

Tego nikt się nie spodziewał! Waleczny sportowiec, Sylwester Wilk podczas ogłaszania wyników końcowych ogłosił swoją rezygnację z „Tańca z gwiazdami”. Skąd taka decyzja?
Urszula Jagłowska
wrzesień 12, 2020

To był jeden z najbardziej emocjonujących odcinków w historii tanecznego show Polsatu z udziałem celebrytów. Poznaliśmy ich dotąd skrywane tajemnice, wspomnienie z dzieciństwa, a także ich największe traumy, jednak największym zaskoczeniem ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” była niespodziewana decyzja Sylwestra Wilka. Znany z „Ninja Warrior Polska” sportowiec z amputowaną nogą  zrezygnował z dalszego udziału w programie. Co się stało?

Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Sylwester Wilk zrezygnował z udziału w „Tańcu z gwiazdami”

Ostatni odcinek „Tańca z gwiazdami” nie był dla Sylwestra Wilka łatwy. Celebryta nie tylko opowiedział widzom o swoim traumatycznym dzieciństwie i wspomniał, że początki swojego życia spędził w domu dziecka, ale też przyznał się do poważnej kontuzji , z powodu której był zmuszony do zdjęcia protezy.

Ku zaskoczeniu wszystkich Wilk zatańczył jednak zjawiskowy układ tańca współczesnego, w którym pomimo braku protezy wirował na parkiecie niczym zawodowiec. Sportowiec doskonale wykorzystywał swój balans ciała i siłę rąk, wykonując liczne akrobatyczne triki, jak chodzenie na rękach, dzięki czemu zgarnął od jury maksymalną ilość punktów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Kiedyś straciłeś nogę, ale dzisiaj zyskałeś skrzydła - pochwaliła taniec pary Iwona Pavlović.

Za ten twój balans wielkie brawa. (...) Tańczysz z intencją, a nie akrobatycznie. Brawo - dodał Michał Malitowski.

I gdy wydawać by się mogło, że Sylwester Wilk i partnerująca mu Hanna Żudziewicz będą zwycięzcami piątkowego odcinka, nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Sportowiec przyznał, że z powodu poważnej kontuzji ostatnie cztery dni spędził w szpitalu. By tego było mało, musi nie tylko przyjmować liczne leki, ale też na jakiś czas zrezygnować z noszenia protezy ze względu na to, że spuchnięta noga po prostu się w niej nie mieści. 

Co więcej, tuż przed ogłoszeniem werdyktu widzów, Sylwester przerwał odczytywanie wyników i z bólem serca ogłosił, że ze względów zdrowotnych jest zmuszony zrezygnować z udziału w programie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Aż trudno nam uwierzyć w to, co się stało. Nam bardzo będzie brakować Sylwestra i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Komentarze
Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Podał powód!
ONS.pl
Newsy „Taniec z gwiazdami” bez Marcina Bosaka! Aktor podał prawdziwy powód swojej rezygnacji
To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Dotąd mówiło się, że Marcin Bosak odejdzie z show przez zbyt wysokie honorarium Wieniawy. A jaka jest prawda! Aktor podał szczegóły rezygnacji z programu.
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Najgorszy scenariusz się potwierdził. Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, „Taniec z gwiazdami” wraca jesienią na antenę Polsatu w okrojonym składzie. Plotki o odejściu Marcina Bosaka z tanecznego show z udziałem celebrytów okazały się prawdą. Choć na początku główny zainteresowany nie potwierdzał, jak i nie zaprzeczał tym doniesieniom, teraz postanowił zabrać głos w sprawie i przyznał, że rzeczywiście zrezygnował z udziału w programie. Co go do tego skłoniło? Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało? Strach przed pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności. Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką. Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już niebawem. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września. Jak się jednak okazuje zabraknie w niej Marcina Bosaka oraz partnerującej mu Wiktorii Omyłki. Skąd taka decyzja?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Maj 15, 2020 o 6:10 PDT Niedawno w kuluarach mówiło...

Przeczytaj
Taniec z gwiazdami - 11. edycja
Styl życia Juror programu "Taniec z gwiazdami" przeklina na wizji
Pierwszy odcinek programu „Taniec z gwiazdami” był pełen emocji. Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie ich aż tyle.
Marta Średnicka
marzec 06, 2020

Michał Malitowski podczas pierwszego odcinka 11. edycji programu „Taniec z gwiazdami” nie przebierał w żartach. Już od początku programu starał się żartobliwie oceniać uczestników. Początkowo mówił o ruchach bioder, których zabrakło Mikołajowi Jędruszczakowi i zasugerował, że według niektórych, mężczyźni biodrami ruszają jedynie w sypialni. Po występie Tomasza Oświecińskiego mówił również o "sztywnej" postawie na parkiecie. Zobacz także: Jury "Tańca z Gwiazdami" ma swoją faworytkę? Widzowie nie mają wątpliwości Michał Malitowski używa wulgaryzmów na wizji Oceniając występ Sylwestra Wilka, który wraz z Hanną Zudziewicz odtańczył walca angielskiego, jeden z jurorów dał się ponieść emocjom. Michał Malitowski będąc pod wrażeniem możliwości uczestnika, który poradził sobie w tańcu pomimo niepełnosprawności, użył wulgarnych słów na wizji. "Kur**" - padło z jego ust. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Gru 27, 2019 o 1:56 PST Na słowa jurora zareagowała Ivona Pavlović, wskazując ze zdziwioną i zmartwioną miną na zegarek. Jego słowa pojawiły się na antenie tuż po godzinie 21:30. Będą problemy? Oceny jury to jednak nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna z par. W następnym tygodniu pożegnamy natomiast nie dwoje, a czworo uczestników. Podczas oceniania pod uwagę wzięte zostaną oceny z poprzedniego odcinka.  Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj
Joanna Liszowska i Robert Kochanek
ONS.pl
Newsy Jak zmienił się Robert Kochanek z "Tańca z Gwiazdami? Przytył aż 35 kg!
Robert Kochanek był jednym z najpopularniejszych tancerzy "Tańca z Gwiazdami". Zniknął z branży 4 lata temu, a w tym czasie całkowicie zmienił sylwetkę. Fanki zachwycają się jego metamorfozą na Instagramie.
Milena Majak
sierpień 08, 2020

Robert Kochanek wystąpił w sześciu edycjach "Tańca z Gwiazdami" , kiedy program był emitowany jeszcze na antenie TVN. W roli trenera pojawił się także w trzech edycjach polsatowskiej wersji show . Od czterech lat zdecydowanie bardziej skupia się na podróżach i prowadzeniu własnej szkoły tańca niż na występach w telewizji. Sporo zmieniło się także w jego wyglądzie. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie przyznał, że przytył 35 kg ! Metamorfoza Roberta Kochanka z "Tańca z Gwiazdami" Zanim Robert Kochanek pojawił się w tanecznym show, zwyciężył w wielu prestiżowych turniejach . Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich.  Pod koniec lat 90. podjął współpracę z piosenkarką disco polo Shazzą . Robert tańczył na jej koncertach oraz w teledyskach. To był spory zastrzyk nowych doświadczeń, ale też poniekąd trampolina do sukcesu . Kiedy Robert Kochanek zaczynał karierę telewizyjną w roli trenera tańca w "Tańcu z Gwiazdami", miał 27 lat. To było w 2005 roku. Jego partnerkami były między innymi Joanna Koroniewska , Joanna Liszowska  czy Małgorzata Socha . W późniejszym czasie partnerował również chociażby modelce Kamili Szczawińskiej.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Robert Kochanek (@robertkochanek.official) Kwi 16, 2020 o 2:02 PDT Powyższe zdjęcie jest jednym z wielu, które Robert opublikował na swoim Instagramie. Zrobiono je podczas pierwszej edycji "Tańca z...

Przeczytaj
Kto podzieli los Justyny Żyły w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”?
Styl życia Kto będzie Justyną Żyłą nowego „Tańca z gwiazdami”? „Ma drewniane ruchy”
11. odsłona „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Jak się okazuje nie wszystkim uczestnikom podczas treningów idzie wyśmienicie. Komu tym razem przypadnie rola Justyny Żyły tej edycji?

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” jeszcze się nie rozpoczęła, a już wzbudza wiele emocji. Najpierw wielkim zaskoczeniem był dla wszystkich udział Julii Wieniawy w tanecznym show Polsatu , która nie tylko wynegocjowała znacznie większą stawkę niż pozostali uczestnicy, ale też uznawana jest za główną pretendentkę do wygrania Kryształowej Kuli. Kolejnym zaskoczeniem okazał się fakt, że w show wystąpią zwycięzcy innego programu stacji – Mikołaj Jędruszczak oraz Sylwia Madeńska , którzy zdobyli popularność dzięki kontrowersyjnemu show „Love Island” . Zdjęcie: ONS Późniejsze doniesienia związane z produkcją jeszcze bardziej podkręciły atmosferę. Zaledwie kilkanaście godzin temu jedna z najsurowszych jurorek „Tańca z gwiazdami” – Iwona Pavlović – postanowiła nieco ocieplić swój wizerunek i zrezygnowała z charakterystycznych dla siebie kruczoczarnych włosów na rzecz nordyckiego blondu , co spotkało się z niezwykle pozytywną reakcją fanów. Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki związane z najnowszą edycją „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jak się okazuje nie wszystkim uczestnikom podczas idzie wyśmienicie podczas treningów, a wręcz przeciwnie! Jeden z nich może podzielić los Justyny Żyły i zostać okrzyknięty najgorszym tancerzem edycji. O kogo chodzi? Kto podzieli los Justyny Żyły w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”? Kto okaże się najgorszym tancerzem 11. edycji „Tańca z gwiazdami”? Jak potwierdza osoba z produkcji tanecznego show Polsatu, najgorzej idzie panom, a konkretnie Mikołajowi Jędruszczakowi, który w programie wystąpi w towarzystwie swojej ukochanej, Sylwii Madeńskiej. Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego-  -...

Przeczytaj