tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o rozwodzie
mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz zdecydowali o rozwodzie! Żałowali już po miesiącu?!

Co dalej z Julią i Tomaszem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka przyznała w finale: "Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy". Dała szansę mężowi?

Za nami finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomasz podjęli ostateczną decyzję odnośnie swojej przyszłości. Będą próbowali budować ją razem czy może jednak osobno? Ich wspólny miesiąc był pełen emocji. Nie brakowało łez i nieporozumień. Głównym punktem niezgody okazał się być... wygląd Julii, co było dla niej bardzo bolesne. Z biegiem czasu okazało się, że Tomasz nie chciał skrzywdzić żony, a jego zbyt duża szczerość została źle odebrana. 

Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo, tylko zauważyliśmy, że gdzieś coś nie do końca zagrało i zabrakło i z mojej strony i ze strony Tomka jakiegoś takiego impulsu, żeby wyjść z inicjatywą - mówiła Julia podczas finału

Jaka więc była ich ostateczna decyzja? Dali sobie kolejną szansę czy może zdecydowali się na rozwód? Zobaczcie, co wydarzyło się w finale! 

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Co dalej z Julią i Tomaszem?

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo wydawali się być dobrze dobrani. Pomimo tego, że oboje nie ukrywali, że nie są swoimi ideałami, dali sobie szansę. Pierwsze nieporozumienia jednak pojawiły się już podczas podróży poślubnej. Tomasz zaczął niefortunnie komentować wygląd żony i sugerować jej, że powinna schudnąć, a wtedy z pewnością byłaby bardziej w jego guście. Uwagi Tomasza mocno raniły uczestniczkę, która nawet nie ukrywała łez przed kamerami. Kwestia wyglądu okazała się być tak dużym problemem, że konieczna była interwencja eksperta, który starał się pogodzić małżonków - niestety bezskutecznie. Po pierwszej wizycie Piotra Mosaka, gdy Tomasz przyznał, że na zdjęciach z przeszłości Julia wyglądała dużo korzystniej, nie wytrzymała i opuściła mieszkanie męża, wracając do rodzinnego Ciechanowa. Tomasz próbował ratować sytuację i sam zrozumiał, że jego niefortunny dobór słów i nieprzemyślana szczerość zraniły uczestniczkę, chociaż wcale nie miał takich intencji. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia przeszła spektakularną metamorfozę! To na złość Tomaszowi?

Ślub od pierwszego wejrzenia Julia i Tomasz podczas wesela
mat. prasowe/screen z odcinka

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz chcą rozwodu

Julia i Tomasz w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotkali się z ekspertami, aby przekazać im swoją decyzję. Julia zdecydowała się opowiedzieć, dlaczego nie potrafiła otworzyć się na Tomasza.

(...) Nie potrafiłam się już na Tomka otworzyć w momencie, kiedy się dowiedziałam, że nie odpowiadam Tomkowi fizycznie. Skupiłam się na tym rzeczywiście, może za mocno ale to był gdzieś tam dla mnie cios. Tym bardziej, że wcześniej nie dawał mi takich sygnałów. Powiedział, że ma inny typ kobiety, ale typ można mieć swój, natomiast to, że ja mam typ bruneta, to nie znaczy, że ja się za jakimś fajnym blondynem nie obejrzę 

Tomasz bronił się, że wygląd wcale nie jest dla niego najważniejszy. Intencje uczestnika rozumiał Piotr Mosak, który próbował wytłumaczyć Julii, w którym momencie ich relacje mogły się zepsuć na dobre:

To nieporozumienie zaczęło się w niedzielę, kiedy ty nie nie usłyszałaś intencji Tomka, który (...) chciał powiedzieć, że mu się podobasz. Wstęp był na tyle długi, że zafiksowałaś się na tym co zrobiło ci przykrość (…) w tym momencie ogłuchłaś. - powiedział Piotr Mosak. 

Julia zgodziła się z ekspertem, że może powinna dać Tomaszowi szansę, ale to było dla niej za trudne. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia jest zauroczona: "Przyłapany na zadumie..."

Ślub od pierwszego wejrzenia Julia i Tomasz podejmują decyzję
mat. prasowe/screen z odcinka

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zgodnie i ostatecznie zadecydowali, że chcą rozwodu. Oboje przedstawili swoje punkty widzenia odnośnie eksperymentalnego małżeństwa - nie było zaskoczeniem, że oboje mieli różne zdania. 

- Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo, tylko zauważyliśmy, że gdzieś coś nie do końca zagrało i zabrakło i z mojej strony i ze strony Tomka jakiegoś takiego impulsu, żeby wyjść z inicjatywą. I po prostu się poddaliśmy. Moją decyzją jest rozwód - powiedziała Julia
- Moją ostateczną decyzją również jest rozwód - zakończył Tomek. 

Julia i Tomasz rozstali się w zgodzie i we wzajemnym szacunku, trudno jednak przewidzieć, czy będą kontynuować znajomość, chociażby na stopniu koleżeńskim. Byli małżonkowie spotkali się po kilku tygodniach w obecności kamer. Wybrali się do pizzerii, jednak oboje wydawali się być skrępowani sytuacją, w jakiej się znaleźli. Oboje jednak zgodnie stwierdzili, że nie żałują decyzji o wzięciu udziału w programie:

- Będzie co opowiadać za kilka lat po prostu - wyznał Tomasz
- Jakby nie patrzeć, żeby to źle nie zabrzmiało to jest jakaś przygoda. (...) Słyszałeś, jest nabór do 7. edycji, może się zgłoszę? 
- Mnie też mówią, żebym się zgłosił. Będę wiedział czego nie robić 

Julia postanowiła pociągnąć za język Tomasza i zapytała, czy sugeruje, że decyzja o rozwodzie była błędem: 

- Miałeś myśli, że ten rozwód to zły pomysł, że może powinniśmy spróbować? 
- Nie, na początku może trochę. Ale nie, jednak nie. 

Małżeństwo Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość. My jednak życzymy im, żeby znaleźli miłość poza programem! 

Ślub od pierwszego wejrzenia Julia i Tomasz spotykają się po podjęciu decyzji
mat. prasowe/screen z odcinka

Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia gorzko o Tomaszu! "Poczułam się upokorzona"
To już koniec relacji Julii i Tomasza w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestnik zaprzepaścił szansę na zakończenie kryzysu! "Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać".

Kryzys w związku Julii i Tomasza w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze się pogłębia. Uczestnik poruszył temat wyglądu żony i nawet po interwencji eksperta, który powiedział wprost, że nie powinien tego w  ten sposób robić nie zmienił swojej postawy. Efektem tego była nieprzyjemna wymiana zdań, po której Julia zdecydowała się wyjechać.  W niedziele wyjechałam od Tomka, ponieważ po spotkaniu z ekspertem Tomek powoli zaczął robić kolację, usiedliśmy w kuchni i wywiązała się pomiędzy nami taka nieprzyjemna dyskusja. Nie można tego nazwać jakąś niewiadomo jaką awanturą ale po prostu było nieprzyjemnie.  Choć Tomasz próbował załagodzić sprawę, tylko jeszcze bardziej podgrzał atmosferę! Tej niedzieli jeszcze tak do niej napisałem, to mi się wydawało, że trochę piłka po jej stronie. Zależało mi, żeby odpisała, żeby ta rozmowa odbyła się bez kamer. Na początku ją przeprosiłem. Jak zareagowała Julia? Wybaczy Tomaszowi?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": To już koniec relacji Julii i Tomasza? Postawa T omasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od kilku odcinków szokuje widzów . Mężczyzna wywołał w sieci prawdziwą burzę po tym, jak zasugerował Julii, że powinna schudnąć i bardziej zadbać o swój wygląd. Niestety nawet rozmowa z ekspertem, Piotrem Mosakiem nie pomogła uratować sytuacji i okazuje się, że napięta atmosfera w ich relacji nadal trwa. Ostatecznie Julia postanowiła wyjechać do rodzinnego Ciechanowa: Kurcze człowieku, masz 32 lata, zgłaszasz się do takiego programu, gdzie wiesz, że będziesz brał ślub. Nie ma żadnej gwarancji, bo to nie jest koncert życzeń, że ty chcesz jakąś tam - nie wiem, brunetkę z kręconymi włosami filigranową - i ty taką otrzymasz i po prostu bądźcie szczęśliwi. Tylko...

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała, kto ją zauroczył
Instagram @golebiowska.julka, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia zaczęła się odchudzać po słowach Tomasza? Jest komentarz
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała swoją matemorfozę. Dlaczego przeszła na dietę? Sprawdźcie, co zdradziła Julia!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na odchudzanie. Czy to słowa Tomasza, który sugerował w programie, że powinna schudnąć, wpłynęły na jej metamorfozę? Jest szczery komentarz Julii! Była uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu TVN zdradziła, czy źle się czuła w swoim ciele podczas nagrań.  Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje metamorfozę Julia była jedną z uczestniczek szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją w parę z Tomaszem. Niestety, miedzy uczestnikami dość szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia, a naprawdę nieprzyjemnie zrobiło się wtedy, gdy Tomasz głośno przyznał, że typ urody Julii nie do końca mu odpowiada. Mężczyzna zaczął nawet sugerować, że Julia powinna zacząć się... odchudzać! Uczestniczka hitu TVN nie ukrywała wówczas, że słowa męża bardzo ją zabolały.  Dobrze się czuje w swoim ciele, ale mam kompleksy, a Tomek jeszcze to wyolbrzymił. [...] Potrzebuję mężczyzny, który mnie zaakceptuje. Czy ja mam kilka kilo za dużo, czy ja schudnę, czy ja będę miała takie włosy, to chciałabym być akceptowana. A nie chce mieć takiego poczucia, że jeżeli coś w sobie zmienię, to będzie lepiej- mówiła Julia.  Dziś wiemy już, że relacja Julii i Tomasza nie przetrwała.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Julia komentuje finał i zaskakuje: "Nie żałuję, jestem bardzo zakochana" Co ciekawe, w trakcie trwania programu okazało się, że Julia rzeczywiście zdecydowała się na sporą metamorfozę. Na najnowszym zdjęciach publikowanych na Instagramie internauci mogli zauważyć, że uczestniczka programu znacznie schudła.  Teraz Julia zdradziła, czy zaczęła się...

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na weselu
Screen/Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Julia pokazała zdjęcie z wyjątkowego wieczoru. Fani: "Impreza rozwodowa?"
Julia i Tomasz są najbardziej zagadkowym małżeństwem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Najnowsze zdjęcie Julii sprawiło, że w sieci zawrzało, a fani są pewni, że para się rozwiodła! Co na to Julia?

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to ciągła zagadka. Widzowie zdecydowanie byli zadowoleni z decyzji ekspertów i mocno kibicowali wszystkim trzem parom. Niestety, wraz z rozwojem akcji wielu z fanów zaczęło mocno wątpić w świetlaną przyszłość niektórych małżeństw. Szczególnie krytycznie podchodzą do relacji Julii i Tomasza, która ich zdaniem pozbawiona jest chemii i dogrania. Najnowsze zdjęcie Julii, fani potraktowali jako sygnał, że charyzmatyczna blondynka zrezygnowała ze swojego małżeństwa. Dlaczego tak myślą? "Ślub od pierwszego wejrzenia"; Julia pochwaliła się wieczornym wyjściem, a fani ironizują: "Randka, ale nie z mężem?" Widzowie odkąd tylko poznali uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywali swojej fascynacji nowymi parami. Wszyscy bohaterowie wydawali się być otwarci, nastawieni na miłość i budowanie przyszłości z drugą osobą. Gdy fani dowiedzieli się, że Julia została dobrana razem z Tomaszem, zdecydowanie się ucieszyli i mocno kibicowali tej dwójce. Problem polega jednak na tym, że od samego początku między małżeństwem brakowało chemii , budulca, który jest przecież w związku bardzo ważny. Fani jednak nie spisywali tego związku na straty, widząc zaangażowanie obojga. Do pewnego momentu... W ostatnich odcinkach widzowie nie byli świadkami najlepszych sytuacji. Tomasz odważył się przyznać, że Julia nie jest w jego typie, a nawet zasugerował żonie, żeby podjęła się diety, by zredukować nadprogramowe kilogramy. Obecny przy tej rozmowie ekspert załamywał ręce, jednak starał się wytłumaczyć, że Tomasz ma kłopot z wyczuciem w wyrażaniu swoich odczuć. Julia natomiast przyjęła tę uwagę ze stoickim spokojem, za co fani bardzo ją docenili. Po takich słowach Tomasz faktycznie został mocno skrytykowany.  Widzowie nie...

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia przeszła metamorfozę! "Ale zmiana, super!"
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo schudła. Jej nowa fotka zachwyciła widzów: "Ale zmiana! Super!" - komplementowali. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Julia Gołebiowska z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów metamorfozą! Uczestniczka dopiero daje się poznać widzom nowej edycji. Do tej pory TVN wyemitował trzy odcinki, chociaż dla gwiazd programu od momentu ślubu, minęło już kilka miesięcy. Nowe zdjęcie Julki zrobiło wrażenie na internautach:  - Nie poznałam!!! Sztos ❤️❤️❤️ - Będę bogata 😂 - śmiała się. Zobaczcie, jak zmieniła się "programowa" żona Tomasza z 6. edycji.  Zobacz także:   Znamy pary 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Gdzie zaiskrzyło? "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia Gołębiewska przeszła metamorfozę Wiadomo już, jaką decyzję podjęli eksperci w kwestii łączenia nowych par w " Ślubie od pierwszego wejrzenia ". W ostatniej edycji musieli zmierzyć się z niemałą krytyką , a to wszystko przez niedopasowanie się Karola i Igi oraz Macieja i Laury. Ostatecznie Karol i Laura związali się kilka miesięcy po udziale w programie i do dziś tworzą szczęśliwą parę. Niektórzy internauci spekulują nawet, że zakochani szykują się do ślubu , chociaż sami zainteresowani nie komentują tego tematu.  W ostatnio wyemitowanym odcinku 6. sezonu wreszcie poznaliśmy nowe pary stworzone przez ekspertów. Tym samym Aneta poślubiła Roberta, Kasia Pawła, a Julia Tomka. Relację tych ostatnich chętnie komentują widzowie programu, a co więcej pokusili się nawet o stwierdzenie, że związek tych dwoje nie przetrwał, co sama panna młoda skomentowała słowami:  Tak, czytałam, że ludzie nas już rozwiedli Póki co, nie warto dawać osądów, a najbliższe odcinki z pewnością zobrazują, jak budowała się relacja pomiędzy Julią a Tomkiem. Początki były obiecujące, chociaż oboje stwierdzili, że nie są swoimi ideałami.   -...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek