La Roche Posay RETINOL B3 SERUM
Chcę testować
żel myjący Pure On
Chcę testować
kosmetyki CeraVe
Szukamy
zestaw kosmetyków Eveline
Chcę testować
serum neutrogena
Wyniki testu
Suplement diety ShineMe
Chcę testować
Bioderma Sébium Kerato+
Chcę testować
prostownica BaByliss
Wyniki testu
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Laureaci
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia gorzko o Tomaszu! "Poczułam się upokorzona"

To już koniec relacji Julii i Tomasza w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestnik zaprzepaścił szansę na zakończenie kryzysu! "Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać".

Kryzys w związku Julii i Tomasza w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze się pogłębia. Uczestnik poruszył temat wyglądu żony i nawet po interwencji eksperta, który powiedział wprost, że nie powinien tego w  ten sposób robić nie zmienił swojej postawy. Efektem tego była nieprzyjemna wymiana zdań, po której Julia zdecydowała się wyjechać. 

W niedziele wyjechałam od Tomka, ponieważ po spotkaniu z ekspertem Tomek powoli zaczął robić kolację, usiedliśmy w kuchni i wywiązała się pomiędzy nami taka nieprzyjemna dyskusja. Nie można tego nazwać jakąś niewiadomo jaką awanturą ale po prostu było nieprzyjemnie. 

Choć Tomasz próbował załagodzić sprawę, tylko jeszcze bardziej podgrzał atmosferę!

Tej niedzieli jeszcze tak do niej napisałem, to mi się wydawało, że trochę piłka po jej stronie. Zależało mi, żeby odpisała, żeby ta rozmowa odbyła się bez kamer. Na początku ją przeprosiłem.

Jak zareagowała Julia? Wybaczy Tomaszowi? 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": To już koniec relacji Julii i Tomasza?

Postawa Tomasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od kilku odcinków szokuje widzów. Mężczyzna wywołał w sieci prawdziwą burzę po tym, jak zasugerował Julii, że powinna schudnąć i bardziej zadbać o swój wygląd. Niestety nawet rozmowa z ekspertem, Piotrem Mosakiem nie pomogła uratować sytuacji i okazuje się, że napięta atmosfera w ich relacji nadal trwa. Ostatecznie Julia postanowiła wyjechać do rodzinnego Ciechanowa:

Kurcze człowieku, masz 32 lata, zgłaszasz się do takiego programu, gdzie wiesz, że będziesz brał ślub. Nie ma żadnej gwarancji, bo to nie jest koncert życzeń, że ty chcesz jakąś tam - nie wiem, brunetkę z kręconymi włosami filigranową - i ty taką otrzymasz i po prostu bądźcie szczęśliwi. Tylko trzeba się liczyć z tym, że najprawdopodobniej to nie będzie ideał, jaki sobie tam w głowie ułożyłeś.

To nie koniec! Julia wprost powiedziała, jak się czuła po rozmowie z Tomaszem i wygląda na to, że mężczyzna mocno ją zranił:

Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać. Czułam się niekomfortowo i źle. I przy Tomku i w tym mieszkaniu. Poczułam się oceniona i nieakceptowana. Wolałam wyjść i wrócić tam gdzie czuje się bezpiecznie. Tomek nie próbował mnie wrócić. Nie padła propozycja może jeszcze zostań, może porozmawiajmy, tylko mnie zapytał czy znieść mi torbę, ale powiedziałam, że dam sobie radę, chociaż była ciężka.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": które pary przetrwają po programie? Fani mają swoją teorię

Tomasz był załamany całą sytuacją i faktem, że nie potrafił przekazać Julii swoich prawdziwych intencji. W końcu uczestnik kontrowersyjnego eksperymentu zdecydował się zadzwonić do żony, aby wszystko wyjaśnić. Niestety coś poszło nie tak i po tym, co powiedział Julia rozłączyła się:

Na początku ją przeprosiłem. Powiedziałem, że mi otworzyła oczy na pewne rzeczy i chciałem jej podziękować. Potem zapytałem czy ma do tego jakiś komentarz, to tylko usłyszałem: "Co dalej?". (...) Ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej mówię, bo myślałem, że chodzi o szczerość, bo mówiła mi, że czemu jakieś pewne rzeczy jej nie mówię to pomyślałem, że o to jej chodzi... Powiedziałem, że taką intencję miałem, że tego 15-stego powiem "nie", ale chciałem i nie zdążyłem, bo ona powiedziała: "To ja już wszystko usłyszałam" i się rozłączyła a ja zostałem w pół zdania, bo chciałem powiedzieć, że zaczynam się otwierać i zaczynam dostrzegać błędy i złe rzeczy w sobie i chciałem jej powiedzieć, że chciałbym jednak ją poznawać. 

Tomasz ze
screen "Ślub od pierwszego wejrzenia" 6

Julia była zszokowana tym, co usłyszała od Tomasza i kiedy usłyszała, że on powie "nie" w dniu decyzji szybko zakończyła rozmowę i nie dowiedziała się, że mężczyzna, jednak chciałby próbować dalej ją poznawać.

On 15-stego maja, kiedy mamy dzień decyzji, na pewno powie, że będzie na "nie". Więc jak ja to usłyszałam to mówię: "No dobra Tomek, jeżeli ty tak stawiasz sprawę no to widzimy się 15 maja" i się rozłączyłam i na tym stanęło. 

Tym co zaszło podczas rozmowy z Julią ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczony jest nie tylko Tomasz, ale również sam Piotr Mosak. Ekspert zaproponował mężczyźnie, aby napisał na kartce to, co chciałby powiedzieć Julii i w ten sposób spróbował załagodzić sytuację! Ma jeszcze szansę?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

 

Fani krytykują Tomasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani ostro krytykują Tomasza! Przesadził? 
"Dziewczyno uciekaj od tego dziwoląga" - grzmią fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oburzeni widzowie krytykują Tomasza, na szczęście Julia może liczyć na ogrom wsparcia!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cały czas potęguje emocje wśród widzów. Tomasz wzbudził ogromne kontrowersje wśród fanów programu. W czasie rozmowy z ekspertem, Piotrem Mosakiem, zasugerował żonie, że powinna zrzucić kilka kilogramów. Julia była wyraźnie zmieszana postawą męża, ponieważ sama podkreślała, że w eksperymencie nie zwraca uwagi na wygląd Tomasz, tylko chce go poznać. Gdyby jednak patrzyła na wygląd swojego partnera, ten nie miałby u niej najmniejszych szans.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia podpadła fanom:  "Chciałabyś, żeby ktoś wrzucił twoje zdjęcie"? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz sugeruje Julii, że jest za gruba? Fani są oburzeni! Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogą narzekać na brak emocji w tej edycji, choć Anita z trzeciej edycji show jest innego zdania , o czym poinformowała na swoim Instagramie. Ogromną dawkę emocji w każdym odcinku zapewnia nam Kasia, która po początkowym zachwycie nagle zmieniła zdanie i odsunęła się od męża.  Tym razem uwaga skupiła się na Tomaszu, który zasugerował swojej żonie, że powinna zrzucić kilka kilogramów.  Relacja Tomasza i Julii należała do bardzo spokojnych. Małżonkowie przez cały czas trzymali między sobą dystans, a ich relacja należała do chłodnych. Dlatego poprosili o pomoc eksperta programu, Piotra Mosaka. Chcieli, aby pomógł im się lepiej zrozumieć, a może i zbliżyć do siebie. Rozmowa niestety dość szybko zeszła na temat wyglądu Julii. Tomasz zaczął mówić, co przeszkadza mu w wyglądzie partnerki dodając, że jego poprzednie partnerki były "szczupłe czy też filigranowe". Tomasz stwierdził, że towarzyszy mu lęk związany z tym, że "Julka nie jest w jego typie...

Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o rozwodzie
mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz zdecydowali o rozwodzie! Żałowali już po miesiącu?!
Co dalej z Julią i Tomaszem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka przyznała w finale: "Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy". Dała szansę mężowi?

Za nami finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomasz podjęli ostateczną decyzję odnośnie swojej przyszłości. Będą próbowali budować ją razem czy może jednak osobno? Ich wspólny miesiąc był pełen emocji. Nie brakowało łez i nieporozumień. Głównym punktem niezgody okazał się być... wygląd Julii, co było dla niej bardzo bolesne. Z biegiem czasu okazało się, że Tomasz nie chciał skrzywdzić żony, a jego zbyt duża szczerość została źle odebrana.  Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo, tylko zauważyliśmy, że gdzieś coś nie do końca zagrało i zabrakło i z mojej strony i ze strony Tomka jakiegoś takiego impulsu, żeby wyjść z inicjatywą - mówiła Julia podczas finału Jaka więc była ich ostateczna decyzja? Dali sobie kolejną szansę czy może zdecydowali się na rozwód? Zobaczcie, co wydarzyło się w finale!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co dalej z Julią i Tomaszem? Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo wydawali się być dobrze dobrani . Pomimo tego, że oboje nie ukrywali, że nie są swoimi ideałami, dali sobie szansę. Pierwsze nieporozumienia jednak pojawiły się już podczas podróży poślubnej. Tomasz zaczął niefortunnie komentować wygląd żony i sugerować jej, że powinna schudnąć, a wtedy z pewnością byłaby bardziej w jego guście. Uwagi Tomasza mocno raniły uczestniczkę, która nawet nie ukrywała łez przed kamerami. Kwestia wyglądu okazała się być tak dużym problemem, że konieczna była interwencja eksperta, który starał się pogodzić małżonków - niestety bezskutecznie. Po pierwszej wizycie Piotra Mosaka, gdy Tomasz przyznał, że na zdjęciach z przeszłości Julia wyglądała dużo korzystniej , nie wytrzymała i opuściła mieszkanie...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Tomasz
Screen/Player.pl
Newsy
Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów komentuje wygląd żony! Julia ma dość?
Po raz kolejny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" byliśmy świadkami bardzo niezręcznej rozmowy Tomasza i jego żony. Tym razem jednak słowa Tomasza zabolały Julię jeszcze bardziej.

Tak wielu emocji w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie chyba się nie spodziewali. Ostatnio najwięcej wrażeń dostarcza widzom relacja Julii i Tomasza. A wszystko przez zachowanie chłopaka w stosunku do żony, które mocno zbulwersowało fanów show. Choć wydawało się, że spotkanie z Piotrem Mosakiem pomoże parze lepiej się zrozumieć, a przede wszystkim zastopuje Tomasza w wypowiadaniu kolejnych nietaktownych słów w kierunku żony, to jednak w kolejnym odcinku programu, sytuacja powtórzyła się.  Tomasz znów bez ogródek komentował wygląd swojej partnerki. Niestety, po raz kolejny były to bardzo nietrafione i niezręczne komentarze. Tym razem jednak słowa Tomasza zabolały Julię naprawdę mocno. Co zdecydowała się zrobić? Sprawdźcie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita szczerze o programie: "Przydałaby się zmiana formatu" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz i Julia przechodzą kryzys w związku! Wątek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi obecnie najwięcej emocji wśród fanów show. Po tym jak Tomasz w obecności eksperta mówił o swoich uwagach dotyczących wyglądu żony , w sieci dosłownie zawrzało! Trzeba przyznać, że faktycznie jego komentarze, były naprawdę nietaktowne.  - Chodzi mi o zrzucenie trochę wagi, bo wszystko mi się z charakterem... naprawdę jest super i właśnie tak mówię, to dlaczego jak jest z charakterem super, to właśnie… To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być filigranowe, […] po prostu zgrabne dziewczyny, chude, które może nie mają nadwagi - mówił między innymi o Julii, Tomasz. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. "On jest dramatem tej edycji" - grzmią widzowie
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. "On jest dramatem tej edycji" - grzmią widzowie
W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Tomasz znów sprawił przykrość żonie, wyśmiewając jej aparycję. Fani show są dla niego bezlitośni i żądają rozwodu pary.

Julia i Tomasz z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko zyskali sympatię widzów. Eteryczna romantyczka i pewny siebie brydżysta już podczas ślubu, a także wesela nie szczędzili sobie czułości. I choć sympatycy matrymonialnego hitu TVN początkowo wróżyli im świetlaną przyszłość, to teraz wręcz żądają rozwodu pary. Najnowsze zachowanie Tomasza sprawiło, że w sieci zawrzało. Żądający od telewizyjnej żony schudnięcia mężczyzna, szybko stał się obiektem drwin internautów, którzy nie zostawili na nim suchej nitki! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tomasz znów rani Julię. Widzowie wściekli Miniony odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał prawdziwą burzę wśród fanów społecznego eksperymentu TVN 7. A wszystko przez kolejne nietaktowne zachowanie Tomasza, który bez ogródek po raz kolejny nie szczędził Julii uwag na temat jej wyglądu.  Do tej pory mężczyzna starał się panować nad emocjami i jedynie sugerować telewizyjnej żonie, że jej aparycja jest daleka od jego ideału kobiety. Niestety, to, co mogliśmy oglądać w najnowszym odcinku hitu Telewizyjnej Siódemki przeszło najśmielsze oczekiwania widzów. Po wizycie eksperta show, Piotra Mosaka, który postanowił odwiedzić małżonków, by sprawdzić, jak para radzi sobie z szarą rzeczywistością, Tomasz nie wytrzymał i wprost wyznał, że Julia jest dla niego za gruba.   - Zobaczyłem Twoje zdjęcia sprzed pięciu lat i mówię kurcze no… wygląda lepiej! W sensie tak w mojej głowie lepiej - zaczął Tomasz. - To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być filigranowe, […] po prostu zgrabne dziewczyny, chude, które może nie mają nadwagi - dodał. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji eksperta i zakazaniu...

Nasze akcje
Syoss, Keratin Boost
Fryzury
91% Wizażanek potwierdza, że kosmetyki Syoss Keratin zmniejszają łamliwość włosów! Sprawdźcie ich opinie
Partner
dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka, ekspert Dermedic
Pielęgnacja
Skuteczna pielęgnacja cery wrażliwej - radzi specjalista dermatolog dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner
Babyliss
Fryzury
Redaktorki sprawdziły prostownicę BaByliss dodającą włosom połysk. Jak sprawdziła się na 3 różnych typach włosów?
Partner