tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o Kasi na Instagramie
mat. prasowe, screen Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia Pawła sprzed 10 lat! Nie do poznania! 

Zdjęcia Pawła sprzed dekady robią wrażenie! Nie uwierzycie jaką metamorfozę przeszedł uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sprawdźcie jak bardzo się zmienił!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ciągle budzi ogromne emocje w widzach. Jedni życzą uczestnikom szczęścia i kibicują im na każdym kroku, inni krytykują ich zachowania. I choć ostre słowa krytyki najczęściej dotyczą Tomasza oraz programowej żony Pawła - Kasi - to sam Paweł uznawany jest za jednego z najbardziej lubianych bohaterów obecnej edycji miłosnego hitu TVN 7. Fani obserwują go na Instagramie oraz chętnie komentują jego relacje z żoną. Wielu uważa, że nie jest ona łatwa i tym bardziej wspierają Pawła. Znaleźliśmy dla was zdjęcia Pawła z 2011 roku. Przez 10 lat bardzo się zmienił. Ale metamorfoza! Poznalibyście? 

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia Pawła sprzed lat! 

Show "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" początkowo nie zachwycił widzów. Nawet Anita, która była uczestniczką trzeciej edycji, wbiła szpilę bohaterom mówiąc, że program nie wzbudza emocji. Początkowo między parami panowała sielanka. Kasia i Paweł w trakcie wesela nie szczędzili sobie czułości, Julia i Tomasz byli speszeni całą sytuacją, a Aneta i Robert starali się zachować zdrowy dystans. Wszystko zmieniło się po weselach, gdy pary wyjechały w podróże poślubne. Wtedy też opadła pierwsza euforia po weselu, a bohaterowie zaczęli ze sobą rozmawiać, aby lepiej się poznać. Kasia i Paweł mieli trudny początek, ponieważ kobieta stwierdziła, że mąż nie pociąga jej fizycznie i potrzebuje czasu. Później było tylko gorzej... 

Paweł musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Kasia wystawiała go na wiele prób. Najpierw poprosiła go o czas, później była zła, że on nie próbuje się do niej zbliżyć. Paweł zdecydował się poprosić o pomoc eksperta, jednak to wywołało w Kasi jeszcze więcej złości. W trakcie rozmowy z Piotrem Mosakiem okazało się, że Kasia rozmawia z mamą 20 razy dziennie, co nie podobało się Pawłowi. Szósta edycja zbliża się już do końca, więc niebawem przekonamy się czy Kasia i Paweł przetrwali trudne chwile i ostatecznie pozostali w małżeństwie. 

Kasia wraca z Pawłem z podróży poślubnej
screen/Player.pl

Zobacz także: Produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przypadkowo zdradziła, które pary przetrwały?! Fani są tego pewni!

Paweł zyskał spore grono fanów, którzy chętnie śledzą jego media społecznościowe. Instagramowe konto uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest stosunkowo nowe, ponieważ Paweł pojawił się tam 26 października. Jednak od lat korzysta z Facebooka. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądał w 2011 roku. Jego metamorfoza jest naprawdę spektakularna. 

Ślub o pierwszego wejrzenia Paweł Olejnik 10 lat temu
Facebook/Paweł Olejnik

Przez lata Paweł bardzo zmienił swój styl, a jego twarz nabrała bardziej poważnych rysów. 10 lat temu wyglądał jak nastolatek. Teraz z zarostem wygląda bardziej dojrzale. Trzeba przyznać, że z wiekiem Paweł wygląda coraz lepiej. Ciekawe jak będzie wyglądał za następnych 10 lat! Poznalibyście Pawła? 

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 10 lat temu
Facebook/Paweł Olejnik

Ślub od pierwszego wejrzenia:
Screen/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia kończy małżeństwo z Pawłem! "Wyszedłem na mięczaka"
Małżeństwo Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! Tak zaskakujących decyzji w finale programu fani chyba jednak się nie spodziewali! Co dokładnie się działo?

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się, a finał eksperymentu zagwarantował widzom mnóstwo emocji, których niewątpliwie najwięcej dostarczyła decyzja Kasi i Pawła. Jak wiadomo związek tej dwójki przechodził wiele wzlotów i upadków, dlatego do samego końca nie można było przewidzieć, jak potoczą się losy tej pary. Jak się jednak okazało, to ostatecznie Kasia postanowiła zakończyć małżeństwo z Pawłem, choć początkowo... podjęła inną decyzję! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała" Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zachwycili fanów swoim podejściem do eksperymentu . Obydwoje bowiem byli sobą zachwyceni, ale niestety sielanka w ich relacji zakończyła się już po kilku dniach od wesela. Trudna sytuacja w ich związku wynikała głównie z zachowania Kasi, która szybko zdystansowała się, miała humory, a nawet powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie . W kolejnych odcinkach obserwowaliśmy nowe zachowanie Kasi, które jeszcze bardziej dezorientowały Pawła. Codzienne telefony Kasi do mamy i koleżanek również nie ułatwiały parze dojścia do porozumienia.  Pod koniec eksperymentu związek tej dwójki został wystawiony na jeszcze jedną próbę - Kasia dowiedziała się bowiem o swojej chorobie , której leczenie niestety potrwa co najmniej rok. Paweł od razu otoczył opieką i wsparciem swoją żonę i być może właśnie ta sytuacja sprawiła, że Kasia podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, iż chce kontynuować swoje małżeństwo! - Pawle...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia już tak nie wygląda. Pokazała nową fryzurę!
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno skróciła i rozjaśniła włosy, a teraz skusiła się na kolejną metamorfozę. Sprawdźcie, jak wygląda. Dobra zmiana?

Za nami finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 4 grudnia dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się na pozostanie w małżeństwie, a kto wybrał rozwód. Widzowie, pomimo skrajnych emocji obserwują uczestników w ich mediach społecznościowych. Kasia postanowiła pochwalić się kolejną metamorfozą. Tym razem zmieniła fryzurę. Sprawdźcie, jak wygląda!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia postawiła na zmiany!   Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi w widzach skrajne emocje. Jedni uważają, że pary mają szansę na znalezienie prawdziwej miłości, inni zaś twierdzą, że jest to powrót do przeszłości, gdy młodzi ludzie poznawali się dopiero na ślubnym kobiercu. Choć program wywołuje wiele kontrowersji, widzowie z napięciem śledzą kolejne poczynania uczestników i chętnie obserwują ich również w mediach społecznościowych.  W 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy trzy pary - Kasię i Pawła, Julię i Tomasza oraz Anetę i Roberta. W finale dowiedzieliśmy się, które pary chcą spróbować wspólnego życia. Kasia i Paweł byli sobą zachwyceni, a w czasie wesela nie szczędzili sobie czułości. Wszystko zmieniło się w trakcie podróży poślubnej, gdy żona wyznała Pawłowi, że nie pociąga jej fizycznie . Później było już tylko gorzej, ponieważ małżonkowie nie potrafili się ze sobą porozumieć. W 15. odcinku nadszedł czas decyzji, początkowo Kasia i Paweł postanowili pozostać w małżeństwie, jednak po miesiącu ich drogi się rozeszły . Jedyną parą, której udało się zbudować trwałą relację, są Aneta i Robert . Para niedługo po zakończeniu show przekazała szczęśliwą nowinę i oznajmiła, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka .   Zobacz także:  ...

Paweł nawiązuje do Kasi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @_pawel_olejnik @kasia.kasikk
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne zdjęcie. Wbija szpilę Kasi?! 
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia", widząc nowe zdjęcie Pawła, od razu nawiązali do Kasi! To co im odpisał z pewnością jej się nie spodoba!

Widzowie z zapartym tchem śledzą, co dzieje w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do finału pozostało jeszcze sporo czasu i trudno jest przewidzieć, jak potoczyły się losy uczestników, chociaż w sieci nie brakuje spekulacji. Fani programu sceptycznie podchodzą do relacji Kasi i Pawła. Niektórzy wręcz uważają, że Paweł powinien zostawić Kasię po tym, jak ona go traktuje nawet w programie. Z kolei Kasia początkowo zachwycona partnerem, zaraz po weselu zaczęła się od niego dystansować. Paweł do tej pory nie wypowiadał się na temat programowej relacji w sieci, jednak jego ostatni komentarz może dawać sporo do myślenia... Czyżby właśnie wbił szpilę Kasi?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ocenia mieszkanie Pawła, a fani: "Biedny chłopak" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł wbija szpilę Kasi?  Kasia i Paweł początkowo zostali okrzyknięci najlepiej dobraną parą 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak zachwyt fanów okazał się przedwczesny. Zauroczenie Kasi po weselu pełnym czułości bardzo szybko opadło, a uczestniczka zaczęła się dystansować do programowego męża. Fani byli wstrząśnięci, jak chwilę po pocałunkach po ślubie, powiedziała mu, że "nie pociąga jej fizycznie" . Kasię spotkała również krytyka niedługo po tym, jak pierwszy raz odwiedziła jego mieszkanie i "sprawdziła każdy kąt". Dyskusję fanów wzbudził również fragment podczas podróży poślubnej, kiedy Kasia nie doceniła zamiłowań czytelniczych Pawła:  - W bibliotece, co mamy w Będzinie, to połowę przeczytałem książek psychologicznych - chwalił się Paweł. - Boże. Nie lubię takich psychologicznych książek, powiem ci. Ja bardziej takie lajtowe, o miłości, o przygodach. Bardzo też mnie...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł jest zakochany
Instagram/Paweł Olejnik
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł znalazł miłość po programie!
Choć jego związek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie należał do udanych, to jednak wygląda na to, że szczęście w miłości uśmiechnęło się do Pawła niedługo po zakończeniu eksperymentu! Sprawdźcie szczegóły!

Finał szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami, a co za tym idzie, w końcu oficjalnie otrzymujemy informacje na temat tego, jak potoczyły się losy uczestników po programie. W sieci pojawiły się już pierwsze oświadczenia i wywiady, dzięki którym możemy dowiedzieć się, co słychać u jednego z najbardziej lubianych bohaterów tej odsłony show, czyli u Pawła Olejnika! Wygląda na to, że były mąż Kasi odnalazł szczęście w miłości! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przerażeni zachowaniem Kasi. "Facet się stresuje przy własnej żonie"! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u Pawła po zakończeniu programu? Paweł Olejnik z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskał ogromną sympatię fanów. Skromny, miły i pozytywnie nastawiony do życia mężczyzna wziął udział w eksperymencie z nadzieją, że znajdzie w nim miłość życia. Jak wiadomo, eksperci dopasowali do niego Kasię, która początkowo była nim zafascynowana ale niestety równie szybko zmieniła o nim zdanie. Dziewczyna zaczęła się dystansować, a nawet powiedziała Pawłowi wprost, że ten nie pociąga jej fizycznie . Związek tej dwójki był naprawdę pełen wzlotów i upadków i choć Kasia w finale eksperymentu zdecydowała się kontynuować małżeństwo z Pawłem, to jednak zaledwie miesiąc później stwierdziła, że jednak nic z tego nie będzie ... Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała" Niedługo po zakończeniu emisji finału 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Paweł opublikował post, w którym odniósł się do relacji z Kasią. Jak się okazało, chłopakowi naprawdę...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek