suplement diety  ShapeMe mix smaków od Health Labs Care
Chcę testować
suplement diety VibeMe Health Labs Care
Chcę testować
bandi anti dark spot
Chcę testować
żel myjący Pure On
Wyniki testu
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Wyniki testu
SEYSSO - szczoteczka do zębów i pasta do zębów
Chcę testować
Ziaja MED
Wyniki testu
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Wyniki testu
Biovax Sebocontrol
Chcę testować
Suplement diety ShineMe
Wyniki testu
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Laureaci
suplement diety NewMe od Health Labs Care
Laureaci
zestaw kosmetyków Matrix
Chcę testować
Loreal Paris kosmetyki do makijażu
Laureaci
Neviea Cellular
Laureaci
Bioderma Sébium Kerato+
Wyniki testu
Derma Skin Clear od NIVEA
Laureaci
Ziaja MED
Laureaci
zestaw serów Eveline
Laureaci
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Wyniki testu
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani oburzeni zachowaniem Kasi! "Straszna egoistka"

Zachowanie Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w stosunku do Pawła, znów wywołało emocje i dyskusję w sieci. Fani nie szczędzą jej gorzkich słów! Za co tym razem jej się oberwało?

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów show. Wynika to głównie z zachowania Kasi, która po początkowej fascynacji mężem, zaczęła się od niego dystansować. Jednak w minionym odcinku programu moglimy zauważyć, że uczestniczka eksperymentu chyba sama nie do końca potrafi określić, czego dokładnie oczekuje od Pawła. W sieci znów rozpętała się burza, a fani nie szczędzą Kasi gorzkich słów. Za co konkretnie jej się oberwało? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"? 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów skrytykowana przez fanów!

Przed nami już tylko kilka odcinków 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", dlatego emocji jest coraz więcej! Bohaterowie eksperymentu powoli zbliżają się do momentu, w którym będą musieli podjąć decyzję, czy pozostają w małżeństwie. Na ten moment zdaniem fanów największe szanse na szczęśliwy związek mają Aneta i Robert, a z kolei relacja Kasi i Pawła jest według opinii widzów najmniej udana. Fani w zdecydowanej większości twierdzą, że niestety przyczyniło się do tego zachowanie Kasi, która ciągle ma jakieś zastrzeżenia do Pawła. Nie inaczej było również w minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne zdjęcie. Wbija szpilę Kasi?! 

Choć na początku odcinka Kasia zaczęła zachwalać męża i nawet zaproponowała mu przeprowadzkę na tydzień do siebie, to jednak szybko zaczęła dostrzegać kolejne minusy. Tym razem chodzi o brak bliskości w ich związku. Kasia chciałaby, aby jej mąż zaczął coś robić w tym kierunku - a przecież jeszcze nie tak dawno  dała mu jasny sygnał, że dla niej wszystko dzieje się za szybko i woli z tym poczekać

- Paweł mi powiedział, że on mi da czas, że nie będzie naciskał. Może z jednej strony to jest dobre, ale z drugiej strony widzę, że tutaj nie jesteśmy takim typowym małżeństwem, tylko na razie jesteśmy na etapie koleżeństwa. Nie ma takiej między nami bliskości, czyli takiej relacji. Z jednej strony ja też dałam mu jakąś podpowiedź, że po prostu na razie nie, ale widzę, że na razie nie próbuje się do mnie zbliżyć - powiedziała Kasia.

Kasia ze Ślubu od pierwzego wejrzenia
screen/Player.pl

Jakby tego było mało, Kasia stwierdziła, że chciałaby, aby jej mąż czasami postawił na swoim, a nie ciągle zgadzał się z jej opinią. To jednak kłóci się nieco z tym, co powiedziała na początku odcinka - wówczas dziewczyna stwierdziła, że cieszy się, że Paweł jej ulega, bo inaczej byłoby źle pomiędzy nimi.

- Paweł mnie wspiera w każdej decyzji, jest taki bardzo uległy i czasami mam wrażenie, że powinien uderzyć w stół i powiedzieć: „nie, zrobimy to inaczej”. A on na razie się na wszystko zgadza - wyznała Kasia.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl

To zachowanie Kasi oczywiście zwróciło uwagę widzów, którzy szybko ruszyli do komentowania. W sieci znów pojawiły się krytyczne komentarze.

- Mam nadzieję, że wyniosłaś coś oglądając siebie. Straszna egoistka z Ciebie

- Kurde, cały czas jej broniłam i usprawiedliwiałam... Ale już nie daje rady jej słuchać!!!🙉🙉🙉

- Kapryśna kandydatka na "starą pannę". Nikt się nie narodzi, który jej dogodzi.

- "Ja wiem, że powiedziałam Pawłowi, że chcę dystansu, ale mógłby trochę..." (w domyśle, skrócić dystans). Za dużo Greya...

- Raz mówi dobrze o nim, raz źle. Sama nie wie czego chce, dramat - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Czy Kasia faktycznie zasłużyła na krytykę?

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zrobiła usta?
Instagram @kasia.kasikk

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl
Newsy
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu przekonał do siebie Kasię?! Wszystko dzięki... zakupom!
"Odkupił swoje winy całkowicie" - stwierdziła Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czyżby kryzys został w końcu zażegnany?

Relacja Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio przeżywała więcej upadków niż wzlotów. Były wymiany zdań, kłótnie i nieporozumienia, które wynikały głównie z zachowania Kasi. Ale czyżby teraz to się zmieniło? W minionym odcinku w końcu mogliśmy zobaczyć rozpromienioną i szczęśliwą Kasię, a co więcej z jej ust padło naprawdę wiele miłych słów na temat Pawła! Skąd ta zmiana? Wszystko dzięki zakupom! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia przeszła metamorfozę. Pochwaliła się nagraniem "Ślub od pierwszego wejrzenia": Przełom w relacji Kasi i Pawła? W związku Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku brakowało bliskości i wspólnych rozmów. Dystans, który Kasia narzuciła już w pierwszych dniach małżeństwa trwał i sprawił, że Paweł nie chciał zrobić pierwszego kroku. Ostatnio jednak  pomiędzy małżonkami zrodził się naprawdę poważny kryzys . A wszystko zaczęło się od rozmowy z ekspertem, Piotrem Mosakiem. Wówczas wyszło na jaw, że Kasia kontaktuje się z mamą nawet... 20 razy dziennie , a do tego dochodzą jeszcze telefony do koleżanek. Ekspert wytknął Kasi, że teraz powinna skupić się na relacji z mężem, a nie na telefonach do mamy. Paweł przytaknął Piotrowi Mosakowi, przez co naraził się Kasi jeszcze bardziej. Dziewczyna obraziła się i stwierdziła, że mąż bardzo jej podpadł. Para długo nie mogła dojść do porozumienia, aż nagle... nastąpił przełom! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia Pawła sprzed 10 lat! Nie do poznania!   W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu mogliśmy zobaczyć uśmiechniętą i szczęśliwą Kasię. Jak się okazało, Paweł zdecydował się zabrać...

Ślub od pierwszego wejrzenia:
Screen/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia kończy małżeństwo z Pawłem! "Wyszedłem na mięczaka"
Małżeństwo Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! Tak zaskakujących decyzji w finale programu fani chyba jednak się nie spodziewali! Co dokładnie się działo?

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się, a finał eksperymentu zagwarantował widzom mnóstwo emocji, których niewątpliwie najwięcej dostarczyła decyzja Kasi i Pawła. Jak wiadomo związek tej dwójki przechodził wiele wzlotów i upadków, dlatego do samego końca nie można było przewidzieć, jak potoczą się losy tej pary. Jak się jednak okazało, to ostatecznie Kasia postanowiła zakończyć małżeństwo z Pawłem, choć początkowo... podjęła inną decyzję! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała" Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zachwycili fanów swoim podejściem do eksperymentu . Obydwoje bowiem byli sobą zachwyceni, ale niestety sielanka w ich relacji zakończyła się już po kilku dniach od wesela. Trudna sytuacja w ich związku wynikała głównie z zachowania Kasi, która szybko zdystansowała się, miała humory, a nawet powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie . W kolejnych odcinkach obserwowaliśmy nowe zachowanie Kasi, które jeszcze bardziej dezorientowały Pawła. Codzienne telefony Kasi do mamy i koleżanek również nie ułatwiały parze dojścia do porozumienia.  Pod koniec eksperymentu związek tej dwójki został wystawiony na jeszcze jedną próbę - Kasia dowiedziała się bowiem o swojej chorobie , której leczenie niestety potrwa co najmniej rok. Paweł od razu otoczył opieką i wsparciem swoją żonę i być może właśnie ta sytuacja sprawiła, że Kasia podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, iż chce kontynuować swoje małżeństwo! - Pawle...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. Najnowsze zachowanie dziewczyny rozwścieczyło widzów.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że sympatycy społecznego eksperymentu już wróżą tej dwójce rychły rozwód. Co ciekawe, to właśnie wstępnie zachwycona telewizyjnym mężem Kasia, szybko postanowiła się do niego zdystansować, a jej najnowsze zachowanie sprawiło, że widzowie Telewizyjnej Siódemki nie zostawili na niej suchej nitki. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": widzowie rozwścieczeni zachowaniem Kasi wobec Pawła Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a Kasia zbiera liczne nieprzychylne uwagi ze strony internautów. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że choć na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami , to po nocy poślubnej jej zachowanie diametralnie zmieniło. Co więcej, Kasia po namiętnych uściskach i płomiennych pocałunkach wyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia. Sympatycy społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po najnowszym odcinku miłosnego hitu TVN 7, jawnie proszą Pawła, by rozstał się z żoną. Zobacz także:  "Ślub...

Paweł nawiązuje do Kasi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @_pawel_olejnik @kasia.kasikk
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne zdjęcie. Wbija szpilę Kasi?! 
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia", widząc nowe zdjęcie Pawła, od razu nawiązali do Kasi! To co im odpisał z pewnością jej się nie spodoba!

Widzowie z zapartym tchem śledzą, co dzieje w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do finału pozostało jeszcze sporo czasu i trudno jest przewidzieć, jak potoczyły się losy uczestników, chociaż w sieci nie brakuje spekulacji. Fani programu sceptycznie podchodzą do relacji Kasi i Pawła. Niektórzy wręcz uważają, że Paweł powinien zostawić Kasię po tym, jak ona go traktuje nawet w programie. Z kolei Kasia początkowo zachwycona partnerem, zaraz po weselu zaczęła się od niego dystansować. Paweł do tej pory nie wypowiadał się na temat programowej relacji w sieci, jednak jego ostatni komentarz może dawać sporo do myślenia... Czyżby właśnie wbił szpilę Kasi?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ocenia mieszkanie Pawła, a fani: "Biedny chłopak" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł wbija szpilę Kasi?  Kasia i Paweł początkowo zostali okrzyknięci najlepiej dobraną parą 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak zachwyt fanów okazał się przedwczesny. Zauroczenie Kasi po weselu pełnym czułości bardzo szybko opadło, a uczestniczka zaczęła się dystansować do programowego męża. Fani byli wstrząśnięci, jak chwilę po pocałunkach po ślubie, powiedziała mu, że "nie pociąga jej fizycznie" . Kasię spotkała również krytyka niedługo po tym, jak pierwszy raz odwiedziła jego mieszkanie i "sprawdziła każdy kąt". Dyskusję fanów wzbudził również fragment podczas podróży poślubnej, kiedy Kasia nie doceniła zamiłowań czytelniczych Pawła:  - W bibliotece, co mamy w Będzinie, to połowę przeczytałem książek psychologicznych - chwalił się Paweł. - Boże. Nie lubię takich psychologicznych książek, powiem ci. Ja bardziej takie lajtowe, o miłości, o przygodach. Bardzo też mnie...

Nasze akcje
philips prezenty na święta
Fryzury
Stylizacyjne hity od Philips idealnym prezentem na święta
Współpraca reklamowa
jak zrobić depilację IPL
Pielęgnacja
Jak prawidłowo wykonać depilację IPL w domu, aby dała jak najlepsze efekty?
Współpraca reklamowa
Akademia Syoss
Fryzury
Twoje włosy się puszą? Sprawdź, co radzi ekspert
Współpraca reklamowa
tołpa enzyme
Pielęgnacja
Jak działają kosmetyki z linii tołpa.® dermo enzyme? Wizażanki to sprawdziły. Poznajcie ich opinie
Współpraca reklamowa
FeMe Health Labs Care
Styl życia
Jak działa suplement diety FeMe Complex od Health Labs Care? Wizażanki podzieliły się swoimi opiniami
Współpraca reklamowa
Gliss pielęgnacja włosów po lecie
Fryzury
Pielęgnacja włosów zniszczonych po lecie
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Testujemy kilka hitów do pielęgnacji i makijażu Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
serum Glow On od Health Labs Care
Pielęgnacja
„Po zastosowaniu serum moja skóra ma o wiele więcej blasku. Jest miękka i sprężysta”. Sprawdźcie, jak Wizażanki oceniły serum Glow On od Health Labs Care
Współpraca reklamowa