Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Chcę testować
Bourjois
Chcę testować
Kosmetyki Rosie
Chcę testować
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
AA
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani oburzeni zachowaniem Kasi! "Straszna egoistka"

Zachowanie Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w stosunku do Pawła, znów wywołało emocje i dyskusję w sieci. Fani nie szczędzą jej gorzkich słów! Za co tym razem jej się oberwało?

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie budzi najwięcej emocji wśród fanów show. Wynika to głównie z zachowania Kasi, która po początkowej fascynacji mężem, zaczęła się od niego dystansować. Jednak w minionym odcinku programu moglimy zauważyć, że uczestniczka eksperymentu chyba sama nie do końca potrafi określić, czego dokładnie oczekuje od Pawła. W sieci znów rozpętała się burza, a fani nie szczędzą Kasi gorzkich słów. Za co konkretnie jej się oberwało? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"? 

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów skrytykowana przez fanów!

Przed nami już tylko kilka odcinków 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", dlatego emocji jest coraz więcej! Bohaterowie eksperymentu powoli zbliżają się do momentu, w którym będą musieli podjąć decyzję, czy pozostają w małżeństwie. Na ten moment zdaniem fanów największe szanse na szczęśliwy związek mają Aneta i Robert, a z kolei relacja Kasi i Pawła jest według opinii widzów najmniej udana. Fani w zdecydowanej większości twierdzą, że niestety przyczyniło się do tego zachowanie Kasi, która ciągle ma jakieś zastrzeżenia do Pawła. Nie inaczej było również w minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne zdjęcie. Wbija szpilę Kasi?! 

Choć na początku odcinka Kasia zaczęła zachwalać męża i nawet zaproponowała mu przeprowadzkę na tydzień do siebie, to jednak szybko zaczęła dostrzegać kolejne minusy. Tym razem chodzi o brak bliskości w ich związku. Kasia chciałaby, aby jej mąż zaczął coś robić w tym kierunku - a przecież jeszcze nie tak dawno  dała mu jasny sygnał, że dla niej wszystko dzieje się za szybko i woli z tym poczekać

- Paweł mi powiedział, że on mi da czas, że nie będzie naciskał. Może z jednej strony to jest dobre, ale z drugiej strony widzę, że tutaj nie jesteśmy takim typowym małżeństwem, tylko na razie jesteśmy na etapie koleżeństwa. Nie ma takiej między nami bliskości, czyli takiej relacji. Z jednej strony ja też dałam mu jakąś podpowiedź, że po prostu na razie nie, ale widzę, że na razie nie próbuje się do mnie zbliżyć - powiedziała Kasia.

Kasia ze Ślubu od pierwzego wejrzenia
screen/Player.pl

Jakby tego było mało, Kasia stwierdziła, że chciałaby, aby jej mąż czasami postawił na swoim, a nie ciągle zgadzał się z jej opinią. To jednak kłóci się nieco z tym, co powiedziała na początku odcinka - wówczas dziewczyna stwierdziła, że cieszy się, że Paweł jej ulega, bo inaczej byłoby źle pomiędzy nimi.

- Paweł mnie wspiera w każdej decyzji, jest taki bardzo uległy i czasami mam wrażenie, że powinien uderzyć w stół i powiedzieć: „nie, zrobimy to inaczej”. A on na razie się na wszystko zgadza - wyznała Kasia.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
mat. prasowe/Screen Player.pl

To zachowanie Kasi oczywiście zwróciło uwagę widzów, którzy szybko ruszyli do komentowania. W sieci znów pojawiły się krytyczne komentarze.

- Mam nadzieję, że wyniosłaś coś oglądając siebie. Straszna egoistka z Ciebie

- Kurde, cały czas jej broniłam i usprawiedliwiałam... Ale już nie daje rady jej słuchać!!!🙉🙉🙉

- Kapryśna kandydatka na "starą pannę". Nikt się nie narodzi, który jej dogodzi.

- "Ja wiem, że powiedziałam Pawłowi, że chcę dystansu, ale mógłby trochę..." (w domyśle, skrócić dystans). Za dużo Greya...

- Raz mówi dobrze o nim, raz źle. Sama nie wie czego chce, dramat - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Czy Kasia faktycznie zasłużyła na krytykę?

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zrobiła usta?
Instagram @kasia.kasikk

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!

To już pewne- związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! W miniony weekend była uczestniczka hitowego programu TVN7 opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem. Teraz z pewnością wszyscy fani pary zastanawiają się, co z ich dzieckiem. Oliwia w najnowszym wpisie poruszyła temat wychowywania małego Franka!  Oliwia i Łukasz będą razem wychowywać syna  Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i od pierwszego spotkania byli sobą zachwyceni. Wszyscy fani programu mocno im kibicowali i wierzyli, że ich związek przetrwa próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVN7 Oliwia i Łukasz zdradzili, że chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kilka dni po emisji finału na świecie pojawiło się ich dziecko- syn Franek. Od samego początku Oliwia zamieszkała u Łukasza i w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali swoją pociechę. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że Oliwia i Łukasz przechodzą kryzys w swoim związku. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego para nie pokazuje się razem. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali w wówczas plotek na swój temat i dopiero w ostatnią niedzielę Oliwia zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała Oliwia. Teraz cześć fanów pary z pewnością zastanawia się, jak Oliwia i Łukasz podzielą się opieką nad synem. Oliwia w swoim wpisie nie zdradziła, czy wyprowadzi się z Katowic i czy wróci do Trójmiasta, ale zapewniła, że ze względu na dziecko...

M jak miłość: Paweł i Franka
MTL Maxfilm
Newsy
Okropny wypadek Pawła Zduńskiego w "M jak miłość"! Czy Rafał Mroczek odejdzie z serialu?! 
Czy Rafał Mroczek odejdzie z serialu?!

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" umrze? W serialu TVP dojdzie do tragicznego wypadku z udziałem Zduńskiego! We wtorkowy wieczór, 1 grudnia, zostanie wyemitowany najnowszy odcinek produkcji, w którym dojdzie do kolejnego dramatu. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Paweł w "M jak miłość" będzie miał groźny wypadek! W 1547 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie próbował pocieszyć zmartwioną Frankę (Dominikac Kachlik). Zduński zaproponuje dziewczynie wspólną wycieczkę rowerową. Franka przyjmie zaproszenie, ale ich podróż zakończy się dramatycznie!   Goń mnie!- zacznie krzyczeć Franka.  Wariatka…- skomentuje Paweł. Niestety, w pewnym momencie za Franką i Pawłem pojawi się czarny samochód, który nagle przyspieszy i z impetem uderzy w rower Zduńskiego! Okaże się, że samochodem kierował były chłopak Franki! Krzysiek, który kilka dni wcześniej zaczął śledzić Frankę teraz z zazdrości zaatakuje Pawła.  Boże... Paweł!!!- krzyknie Franka. Czy Franka zauważy, kto prowadził samochód, a Paweł przeżyje groźny wypadek? Odpowiedź poznamy z nowego odcinka serialu! Zobacz także:   Adriana Kalska z "M jak Miłość" pokazała zdjęcie z siostrą. Ich podobieństwo skomentował Mikołaj Roznerski W 1547 odcinku "M jak miłość" Paweł zaprosi Frankę na wycieczkę. W pewnym momencie były chłopak Franki z impetem uderzy w rower Zduńskiego!    

Anita i Adrian z ŚOPW
Instagram@anitaczylija
Newsy
Anita i Adrian z programu "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" się rozwodzą? - fanów zaniepokoił wpis na Instagramie
Anita Szydłowska z programu "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dodała zdjęcie, pod którym zakomunikowała ważną zmianę w jej życiu. Po prawie trzech latach związku podjęli z Adrianem ważną decyzję. Wstęp do posta sugerował rozstanie, oznaczał jednak coś zupełnie innego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który łączy i sprawia, że wielu Polaków zaczęło wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego, że produkcja tworzy kontynuacje - obecnie trwają prace nad kolejnym, piątym już sezonem miłosnego show. Wbrew kontrowersyjnemu formatowi, chętnych do zgłoszenia do programu nie brakuje. Dlaczego? Szansa na znalezienie miłości za obiektywem kamer istnieje i dowodzą temu pary, które postanowiły kontynuować związek po programie. Takimi osobami są m.in. Anita i Adrian. Para ma dwójkę dzieci - Jerzyka i Biankę, a teraz ogłosiła ważną informację, która zmroziła fanom krew w żyłach, ale... tylko w pierwszej części. Anita z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosiła rozwód? Na Instagramie Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się post, gdzie rodzinka pozuje wspólnie  do zdjęcia na krakowskim rynku. Wpis miał być informacją dla fanów o zmianach w życiu programowego małżeństwa. Jeżeli to miała być bajka, to nasza karoca zabłądziła gdzieś na rajdzie Dakar. Jeżeli wydawało się że w momencie decyzji "zostajemy w małżeństwie" kurtyna opada i wyświetla się napis "the end i żyli długo i szczęśliwie" , to niestety tak nie działa w prawdziwym życiu.. otwiera się za to nowy rozdział. Po 2,5 roku małżeństwa podjęliśmy bardzo ważną decyzję - zaczęła Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swój wpis. Anita kontynuowała. Podsumowała związek, jaki tworzą z Adrianem i choć wie, że w prawdziwym życiu nie jest łatwo, chce dalej budować rodzinę z miłością znalezioną w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia".  Zaskoczyła fanów wiadomością o przeprowadzce. Tak ważna jak dzień naszego ślubu - w...

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?!
Newsy
Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! Oświadczenie w którym Oliwia zdradziła, że jej związek z Łukaszem to już przeszłość, zaskoczyło internautów- część fanów zarzuciła nawet byłej parze, że w ostatnim czasie udawali, że wciąż łaczy ich prawdziwe uczucie. Spójrzcie tylko na te komentarze! Fani w szoku po rozstaniu Oliwii i Łukasza Pierwsze plotki o tym, że Oliwia i Łukasz z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzą kryzys pojawiły się już kilka tygodni temu. Internauci zauważyli wówczas, że para zaczęła publikować w sieci mniej wspólnych filmów czy zdjęć. Od tamtej chwili Oliwia i Łukasz nie komentowali plotek na swój temat, jednak w minioną niedzielę, 27 grudnia, Oliwia przerwała milczenia i przyznała, że rozstała się z mężem! Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- wyznała w oświadczeniu na Instagramie. (...) Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia- dodała. Wiadomość o rozstaniu Oliwii i Łukasza zaskoczyła wszystkich! Część fanów nie ukrywa rozczarowania, a w swoich wpisach zastanawiają się, czy w ostatnim czasie para nie udawała wielkiej miłości i szczęścia. - A taka piękna miłość ...😕🤔wybaczcie ,może się mylę ale troche na pokaz .. - Czyli te live i takie zdj w sieci uśmiechniętych ludzi to była gra?🤔 No cóż jednak ig to dno...

Nasze akcje
STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Skóra sucha
PIELĘGNACJA

Dlaczego skóra jest sucha lub wrażliwa?