yope skin progress
Wyniki testu
Elancyl
Chcę testować
ziaja siemię lniane
Chcę testować
la-roche-posay-toleriane
Chcę testować
bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Laureaci
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Laureaci
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wspiera Łukasza w walce z Oliwią
Instagram @wojciech_janik_official @elkuchta
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek wspiera Łukasza: "Chyba bym wszedł z drzwiami lub z policją"

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o walce Łukasza z Oliwią o synka: "I tak Cię podziwiam za opanowanie". Opublikował mocny wpis.

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrał głos po głośnej awanturze Łukasza i Oliwii w kwestii sprawowania opieki nad małym Frankiem. Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisał wprost, że Oliwia odcięła go od syna. Jego rozpaczliwy wpis poruszył setki internautów. Obojętny na sytuację Łukasza nie pozostał Wojtek z tej samej edycji ślubnego show: 

Łukasz nie poddawaj się i walcz o swoje.

Uczestnik przyznał, że gdyby był na jego miejscu, nie przebierałby w środkach. 

To najlepsze tusze do rzęs z Cocolity za mniej niż 30 zł. TOP 4 hity polecane przez redakcję na TikToku

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek oburzony zachowaniem Oliwii wspiera Łukasza

Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia' jest zszokowany sytuacją pomiędzy Łukaszem a Oliwią. Po tym, jak Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że Oliwia odcina go od syna, internauci nie kryli współczucia dla zrozpaczonego ojca. Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy o synka i podkreśla, że sytuacja z Oliwią sprawiła, że podupadł na zdrowiu psychicznym. Obojętny na problemy rodzinne uczestnika nie pozostał Wojtek z tej samej edycji "Ślubu": 

Łukasz nie poddawaj się i walcz o swoje. Już długo trzymałeś to tylko w sobie, ale masz rację szala się przelała.

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreślił, że gdyby był w podobnej sytuacji zrobił by wszystko by odzyskać możliwość kontaktu z dzieckiem: 

Odkąd sam jestem ojcem nie wyobrażam sobie nie mieć kontaktu z moją córką. I tak Cię podziwiam za opanowanie bo ja chyba bym wszedł z drzwiami lub z policją do tego mieszkania. 👏👏👏

Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia walczy o kontakt z synem
Instagram @elkuchta

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują Oliwię: "Miej szacunek do własnego dziecka"

Walkę Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o synka wsparła również Agnieszka. W krzepiącym komentarzu napisała, że trzyma kciuki za to, by sąd szybko ustabilizował jego sprawę z synkiem. Po tym, jak w sieci wybuchła afera po szokującym wpisie uczestnika, głos zabrała również Oliwia, która rzuciła na sprawę zupełnie inne światło. Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uderzyła w Łukasza, wypominając mu "pewne problemy osobiste" oraz informując, że "przysporzył jej wiele problemów osobistych i finansowych". Zapowiedziała również, że "kwestie dotyczące opieki nad dzieckiem, alimentów oraz praw rodzicielskich zostawia ocenie sądu". 

Oliwia i Łukasz ze ślubu od pierwszego wejrzenia
modrafrelka, elkuchta/Instagram

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia staje po stronie Oliwii
Instagram @golebiowska.julka @modrafrelka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia komentuje spór Oliwii i Łukasza. Stanęła po jednej ze stron?
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował na Instagramie serię wpisów, w których zarzuca Oliwii utrudnianie kontaktów z synem. Oliwia szybko odpowiedziała swoim oświadczeniem, a Julia z 6. edycji show postanowiła to skomentować. Kogo wspiera?

Sytuacja pomiędzy Oliwią a Łukaszem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy aktualnie są w trakcie rozwodu jest coraz bardziej napięta. Do tej pory pojawiały się informacje, że obydwoje dzielą się opieką nad synem sprawiedliwie, jednak niedawno Łukasz postanowił zabrać głos i opublikował serię wpisów, w których poinformował, jak wygląda sytuacja z jego perspektywy - nie zabrakło przy tym mocnych słów i zarzutów w kierunku byłej partnerki. Oliwia nie pozostała mu dłużna i na swoim instagramowym profilu również napisała kilka słów od siebie. Uczestnicy innych edycji eksperymentu komentują sprawę, w tym między innymi jedna z najbardziej lubianych bohaterek, Julia Gołębiowska z 6. odsłony show. Komu zostawiła słowa wsparcia? Sprawdźcie!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia komentuje konflikt Oliwii i Łukasza. Kogo wspiera? Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił w sieci serię wpisów, w których zarzucił byłej partnerce kłamstwo. Do tej Oliwia utrzymywała, że jej relacje z programowym mężem są poprawne, a on sam często spotyka się z synkiem. Z obszernego wpisu Łukasza wynikało jednak, że  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odcięła go od syna .  Oliwia Ciesiółka zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty byłego partnera . Na jej instagramowym profilu pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowała, że "prawda jest zupełnie inna".  Łukasz ma pewne problemy osobiste, o których nie będę pisać z szacunku do zachowania prywatności. Wszelkie kwestie dotyczące opieki nad dzieckiem, alimentów oraz praw rodzicielskich zostawiam ocenie sądu. Dodam tylko, że Łukasz przysporzył mi wiele problemów osobistych i finansowych, a jego zachowanie sprawia mi...

Oliwia i Łukasz ze ślubu od pierwszego wejrzenia
modrafrelka, elkuchta/Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia uderza w Łukasza: "Przysporzył mi problemów osobistych i finansowych"
Oliwia nie pozostała obojętna wobec słów Łukasza, który oskarżył ją o utrudniony kontakt z synem. Uczestniczka pierwszy raz zabrała głos w sprawie.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" raczej nie mówili o swoich problemach głośno. Nawet, gdy poinformowali fanów o rozstaniu nie ujawnili żadnych powodów, nigdy dotąd też się nie krytykowali. Oboje sprawiali wrażenie, że zgodnie ze słowami o "najważniejszym dobru syna" nie są w żadnym konflikcie. Szybko jednak wyszło na jaw, że tak nie jest. Łukasz razem ze swoją mamą postanowili powiedzieć wiele słów na temat prawdziwego zachowania Oliwii. Nic więc dziwnego, że uczestniczka zdecydowała się obronić. Co powiedziała? "Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia odpowiada na atak Łukasza Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" utrudnia Łukaszowi kontakt z synem ? Jako pierwsza o problemie powiedziała mama Łukasza, która przyznała, że po kilkuset przejechanych kilometrach odbiła się od drzwi mieszkania Oliwii. Łukasz wsparł swoją mamę wyjawiając prawdę na temat swojego związku. Przyznał, że kłótnie były obecne w ich relacji od samego początku, nazwał Oliwię aktorką, która "ujawnia swój prawdziwy charakter", gdy coś nie idzie po jej myśli. Aktualnie małżeństwo jest w trakcie rozwodu, a od styczniowej rozprawy, według relacji Łukasza, Oliwia nie zgadza się na kontakty ojca z synem nie tylko "na żywo", ale także przez telefon. Załamany Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy o synka,  pisząc: "Może Franek kiedyś to przeczytasz...".  Po kontrowersyjnym poście Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na temat braku kontaktu z synem, Oliwia postanowiła zareagować. Na swoim Instagramie wydała krótkie oświadczenie, w którym przyznała, że nie chce prać żadnych brudów na Instagramie: - W związku z postami na Instagramie napisanymi przez Łukasza, chcę oświadczyć,...

Syn Łukasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia to już duży chłopak
Instagram @elkuchta
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Synek Oliwii i Łukasza to już duży chłopak. Babcia pokazała zdjęcia 
Synek Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędza czas z ojcem i babcią. Fani są w szoku: "Ale już duży słodziak".

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pogodzili się w kwestii opieki nad synkiem. Aktualnie mały Franek spędza wakacje z Łukaszem oraz jego mamą. Byli partnerzy rzadko pokazują zdjęcia z chłopcem w sieci. Teraz wspólnym czasem z wnukiem pochwaliła się babcia Franka. Internauci nie mogli uwierzyć, jak szybko urósł:  Jaki duży, słodziak Zobaczcie nowe zdjęcia synka Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcia synka Łukasza i Oliwii  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się pół roku po narodzinach syna. Początkowo widzowie byli przekonani, że rozstali się w zgodzie, a przynajmniej w kwestiach opieki nad dzieckiem. Wiosną 2022 roku Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że Oliwia odcięła go od syna.  Spór byłych małżonków stał się medialny, interweniowała nawet policja. Niedawno Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydał kolejne oświadczenie na temat kontaktów z synem . Okazało się, że udało mu się dogadać z Oliwią, a mały Franek może spędzać czas zarówno z mamą jak i z ojcem.  Aktualnie syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest na wakacjach u taty. Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe zdjęcia wnuka.  Nic dodać, nic ująć 😍 - napisała zakochana we wnuku babcia.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Anna Piechowicz (@anna.ana_p) Zobacz także:  "Ślub od pierwszego...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia o podziale opieki nad synem. Celowo utrudniała Łukaszowi kontakt z dzieckiem?
INSTAGRAM @MODRAFRELKA/ELKUCHTA
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o podziale opieki nad synem. Celowo utrudniała Łukaszowi kontakt z dzieckiem?
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówi wprost - "nie miałam na celu dyskryminowania praw ojca". Jak dziś wyglądają jej kontakty z byłym mężem, Łukaszem?

Przez wiele miesięcy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli świadkami ostrego konfliktu między Łukaszem Kuchtą, a Oliwią Ciesiółką. Były uczestnik matrymonialnego eksperymentu TVN oskarżał byłą żonę o izolowanie go od syna oraz utrudnianie spotkań z małym Franiem. Czy jego spór z Oliwią na dobre został zażegnany? Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o podziale opieki nad synem Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się być parą idealną - piękni, młodzi, ambitni i zakochani stanowili wzór do  naśladowania dla osób zgłaszających się do programu w poszukiwaniu bratniej duszy. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich zaledwie pół roku po narodzinach synka - Franka - Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosili rozstanie . Od tego czasu minęło już półtora roku, a małżonkowie wciąż oczekują na formalne zakończenie swojego związku. W tym czasie Oliwia przeszła szereg wizerunkowych metamorfoz, zaś jej były partner wycofał się  z życia publicznego. Wszystko zmieniło się jednak zaledwie kilka miesięcy temu, kiedy  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył, że Oliwia izoluje go od syna .  Po niespełna trzech miesiącach od tych wydarzeń i wzajemnych instagramowych oskarżeń, Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdził, że znów widuje dziecko  i ma z Franiem świetny kontakt. Teraz głos w sprawie zajęła Oliwia Ciesiółka, która w rozmowie z mediami skomentowała medialne zamieszanie wokół opieki nad synem. - Pragnę sprostować kilka rzeczy. Informacje o rzekomym utrudnianiu Łukaszowi kontaktów z synem były nieprawdziwe. Wcześniejsze publikacje były zwyczajną burzą w szklance wody, bazującą na domysłach i...

Nasze akcje
yope skin progress
Pielęgnacja
Zdrowsza skóra dzień po dniu - kosmetyki YOPE SKIN PROGRESS sprawdzone przez Wizażanki
Współpraca reklamowa
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa