Kosmetyki Eveline Cosmetics
Wyniki testu
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia:
Screen/Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia kończy małżeństwo z Pawłem! "Wyszedłem na mięczaka"

Małżeństwo Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! Tak zaskakujących decyzji w finale programu fani chyba jednak się nie spodziewali! Co dokładnie się działo?

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się, a finał eksperymentu zagwarantował widzom mnóstwo emocji, których niewątpliwie najwięcej dostarczyła decyzja Kasi i Pawła. Jak wiadomo związek tej dwójki przechodził wiele wzlotów i upadków, dlatego do samego końca nie można było przewidzieć, jak potoczą się losy tej pary. Jak się jednak okazało, to ostatecznie Kasia postanowiła zakończyć małżeństwo z Pawłem, choć początkowo... podjęła inną decyzję! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się!

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zachwycili fanów swoim podejściem do eksperymentu. Obydwoje bowiem byli sobą zachwyceni, ale niestety sielanka w ich relacji zakończyła się już po kilku dniach od wesela. Trudna sytuacja w ich związku wynikała głównie z zachowania Kasi, która szybko zdystansowała się, miała humory, a nawet powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie. W kolejnych odcinkach obserwowaliśmy nowe zachowanie Kasi, które jeszcze bardziej dezorientowały Pawła. Codzienne telefony Kasi do mamy i koleżanek również nie ułatwiały parze dojścia do porozumienia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Pod koniec eksperymentu związek tej dwójki został wystawiony na jeszcze jedną próbę - Kasia dowiedziała się bowiem o swojej chorobie, której leczenie niestety potrwa co najmniej rok. Paweł od razu otoczył opieką i wsparciem swoją żonę i być może właśnie ta sytuacja sprawiła, że Kasia podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, iż chce kontynuować swoje małżeństwo!

- Pawle chciałabym ci podziękować za ten miesiąc, za to, że wytrwałeś, że nie uciekłeś przez tę moją chorobę i mam nadzieję, że przed nami jeszcze kilka fajnych lat i mam nadzieję, że będziemy się dalej poznawać i że damy szansę temu związkowi, żeby małymi kroczkami się rozwijał - mówiła Kasia, a Paweł dodał:
- Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. W sumie to małżeństwo na tym polega, żeby można było na sobie polegać. Chciałbym, aby to dalej jakoś się poukładało i byś była taka,  jaką cię poznałem. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł zakończyli związek
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są razem?! Jest komentarz w tej sprawie!

Decyzja Kasi i Pawła o pozostaniu w małżeństwie zdecydowanie musiała zaskoczyć fanów 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Ale... nie na długo. Gdy kamery odwiedziły Kasię i Pawła po miesiącu od finału eksperymentu okazało się, że dziewczyna postanowiła jednak zakończyć ten związek!

- Stwierdziłam, że może jeszcze nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować - stwierdziła Kasia. 

Paweł nie ukrywał, że ma żal do żony. Kasia jednak nie zmieniła swojego stanowiska i mówiła swoje kolejne argumenty, której jej zdaniem przeważyły na jej decyzji o rozstaniu. 

- Ja jestem taka jakaś większa wariatka i furiatka i jak coś nie jest po mojej myśli to się od razu wkurzam, wszędzie gdzieś jest mnie pełno i na dłuższą metę ja bym nie wytrzymała i zrobiłabym ci krzywdę - mówiła do Pawła Kasia.

Paweł wyglądał na przygnębionego całą sytuacją i przed kamerami powiedział:

- Na pewno bym się inaczej zachowywał, jakbym wiedział, że jej zachowanie jest spowodowane jej nastawieniem, a nie przez chorobę. Jakby się czuła źle to bym wyszedł na natrętnego, nieczułego, że ona się źle czuje, a ja coś od niej wymagam. Z drugiej strony wyszedłem na mięczaka - stwierdził Paweł. 

Żałujecie, że właśnie tak zakończyły się losy tej pary?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł jest zakochany
Instagram/Paweł Olejnik
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł znalazł miłość po programie!
Choć jego związek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie należał do udanych, to jednak wygląda na to, że szczęście w miłości uśmiechnęło się do Pawła niedługo po zakończeniu eksperymentu! Sprawdźcie szczegóły!

Finał szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami, a co za tym idzie, w końcu oficjalnie otrzymujemy informacje na temat tego, jak potoczyły się losy uczestników po programie. W sieci pojawiły się już pierwsze oświadczenia i wywiady, dzięki którym możemy dowiedzieć się, co słychać u jednego z najbardziej lubianych bohaterów tej odsłony show, czyli u Pawła Olejnika! Wygląda na to, że były mąż Kasi odnalazł szczęście w miłości! Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przerażeni zachowaniem Kasi. "Facet się stresuje przy własnej żonie"! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u Pawła po zakończeniu programu? Paweł Olejnik z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskał ogromną sympatię fanów. Skromny, miły i pozytywnie nastawiony do życia mężczyzna wziął udział w eksperymencie z nadzieją, że znajdzie w nim miłość życia. Jak wiadomo, eksperci dopasowali do niego Kasię, która początkowo była nim zafascynowana ale niestety równie szybko zmieniła o nim zdanie. Dziewczyna zaczęła się dystansować, a nawet powiedziała Pawłowi wprost, że ten nie pociąga jej fizycznie . Związek tej dwójki był naprawdę pełen wzlotów i upadków i choć Kasia w finale eksperymentu zdecydowała się kontynuować małżeństwo z Pawłem, to jednak zaledwie miesiąc później stwierdziła, że jednak nic z tego nie będzie ... Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała" Niedługo po zakończeniu emisji finału 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Paweł opublikował post, w którym odniósł się do relacji z Kasią. Jak się okazało, chłopakowi naprawdę...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wbija szpilę Pawłowi. Fani: "trzeba wiać. Toksyczna relacja"
Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. Najnowsze zachowanie dziewczyny rozwścieczyło widzów.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że sympatycy społecznego eksperymentu już wróżą tej dwójce rychły rozwód. Co ciekawe, to właśnie wstępnie zachwycona telewizyjnym mężem Kasia, szybko postanowiła się do niego zdystansować, a jej najnowsze zachowanie sprawiło, że widzowie Telewizyjnej Siódemki nie zostawili na niej suchej nitki. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": widzowie rozwścieczeni zachowaniem Kasi wobec Pawła Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a Kasia zbiera liczne nieprzychylne uwagi ze strony internautów. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że choć na początku znajomości z Pawłem chętnie obdarowywała go czułościami , to po nocy poślubnej jej zachowanie diametralnie zmieniło. Co więcej, Kasia po namiętnych uściskach i płomiennych pocałunkach wyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę przyznać, że nie pociągasz mnie fizycznie - mówiła w jednym z odcinków Kasia. Sympatycy społecznego eksperymentu TVN szybko okrzyknęli ją więc "drugą Igą" - najbardziej kontrowersyjną uczestniczką w historii polskich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która została oskarżona przez męża o toksyczne zagrywki i manipulacje. Teraz o to samo widzowie obwiniają Kasię, a po najnowszym odcinku miłosnego hitu TVN 7, jawnie proszą Pawła, by rozstał się z żoną. Zobacz także:  "Ślub...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Tuż przed finałem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Paweł wyprowadził się od Kasi. Dziewczyna ostro oceniła swoje zachowanie. Ich małżeństwo da się uratować?

Kasia i Paweł mają jeszcze szansę uratować małżeństwo? Finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, tymczasem małżonkowie po ostrej wymianie zdań w obecności eksperta, Piotra Mosaka, postanowili, że Paweł wyprowadzi się z mieszkania Kasi.  Na miejscu Pawła ja bym siebie poszarpała - wyznała skruszona Kasia. Co tam się zadziało?! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia ostro o swoim zachowaniu w programie Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a finał sezonu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego hitu TVN z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców z wypiekami na twarzach doszukując się przesłanek, czy związki ich ulubieńców przetrwały, czy też zakończyły się fiaskiem. I choć na początku sezonu, to Kasia i Paweł byli uznawani za faworytów show, a podczas ślubu i wesela nie szczędzili sobie czułych pocałunków , to z czasem szybko otrzymali miano jednej najbardziej kontrowersyjnych par w historii programu. Po tym, jak Kasia wyznała, że   mąż nie jest dla niej atrakcyjny , spadła na nią fala hejtu. Później było jeszcze gorzej. Dziewczyna wyraźnie wycofała się z relacji z programowym mężem, jednak do największej eskalacja konfliktu doszło w obecności eksperta programu - Piotra Mosaka. Okazało się, że Kasia  potrafi 20 razy dziennie kontaktować się ze swoją mamą . Co więcej, dużo czasu poświęca również swoim koleżankom, przez co gdy przychodzi do rozmów z małżonkiem, jest już zmęczona dialogami. Po długich rozmowach, para postanowiła jednak dać sobie kolejną szansę.  Paweł w końcu przekonał do siebie Kasię , a wszystko dzięki... zakupom! - Odkupił następne winy. Zabrał mnie...

Paweł nawiązuje do Kasi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @_pawel_olejnik @kasia.kasikk
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł pokazał wymowne zdjęcie. Wbija szpilę Kasi?! 
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia", widząc nowe zdjęcie Pawła, od razu nawiązali do Kasi! To co im odpisał z pewnością jej się nie spodoba!

Widzowie z zapartym tchem śledzą, co dzieje w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do finału pozostało jeszcze sporo czasu i trudno jest przewidzieć, jak potoczyły się losy uczestników, chociaż w sieci nie brakuje spekulacji. Fani programu sceptycznie podchodzą do relacji Kasi i Pawła. Niektórzy wręcz uważają, że Paweł powinien zostawić Kasię po tym, jak ona go traktuje nawet w programie. Z kolei Kasia początkowo zachwycona partnerem, zaraz po weselu zaczęła się od niego dystansować. Paweł do tej pory nie wypowiadał się na temat programowej relacji w sieci, jednak jego ostatni komentarz może dawać sporo do myślenia... Czyżby właśnie wbił szpilę Kasi?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ocenia mieszkanie Pawła, a fani: "Biedny chłopak" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł wbija szpilę Kasi?  Kasia i Paweł początkowo zostali okrzyknięci najlepiej dobraną parą 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak zachwyt fanów okazał się przedwczesny. Zauroczenie Kasi po weselu pełnym czułości bardzo szybko opadło, a uczestniczka zaczęła się dystansować do programowego męża. Fani byli wstrząśnięci, jak chwilę po pocałunkach po ślubie, powiedziała mu, że "nie pociąga jej fizycznie" . Kasię spotkała również krytyka niedługo po tym, jak pierwszy raz odwiedziła jego mieszkanie i "sprawdziła każdy kąt". Dyskusję fanów wzbudził również fragment podczas podróży poślubnej, kiedy Kasia nie doceniła zamiłowań czytelniczych Pawła:  - W bibliotece, co mamy w Będzinie, to połowę przeczytałem książek psychologicznych - chwalił się Paweł. - Boże. Nie lubię takich psychologicznych książek, powiem ci. Ja bardziej takie lajtowe, o miłości, o przygodach. Bardzo też mnie...

Nasze akcje
Zdrowe włosy
FRYZURY

Poznaj nowy hit Wizażanek na porost włosów!

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek