produkty pierre fabre oral care
Chcę testować
produkty latopic
Chcę testować
kosmetyki sylveco
Chcę testować
kosmetyki miya cosmetics
Chcę testować
krem nivea
Chcę testować
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Maskara AA
Laureaci
Pomadki Lip Me Up
Laureaci
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała"

Tuż przed finałem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Paweł wyprowadził się od Kasi. Dziewczyna ostro oceniła swoje zachowanie. Ich małżeństwo da się uratować?

Kasia i Paweł mają jeszcze szansę uratować małżeństwo? Finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, tymczasem małżonkowie po ostrej wymianie zdań w obecności eksperta, Piotra Mosaka, postanowili, że Paweł wyprowadzi się z mieszkania Kasi. 

Na miejscu Pawła ja bym siebie poszarpała - wyznała skruszona Kasia.

Co tam się zadziało?!

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia ostro o swoim zachowaniu w programie

Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a finał sezonu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego hitu TVN z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców z wypiekami na twarzach doszukując się przesłanek, czy związki ich ulubieńców przetrwały, czy też zakończyły się fiaskiem. I choć na początku sezonu, to Kasia i Paweł byli uznawani za faworytów show, a podczas ślubu i wesela nie szczędzili sobie czułych pocałunków, to z czasem szybko otrzymali miano jednej najbardziej kontrowersyjnych par w historii programu.

Po tym, jak Kasia wyznała, że  mąż nie jest dla niej atrakcyjny, spadła na nią fala hejtu. Później było jeszcze gorzej. Dziewczyna wyraźnie wycofała się z relacji z programowym mężem, jednak do największej eskalacja konfliktu doszło w obecności eksperta programu - Piotra Mosaka. Okazało się, że Kasia potrafi 20 razy dziennie kontaktować się ze swoją mamą. Co więcej, dużo czasu poświęca również swoim koleżankom, przez co gdy przychodzi do rozmów z małżonkiem, jest już zmęczona dialogami.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Po długich rozmowach, para postanowiła jednak dać sobie kolejną szansę. Paweł w końcu przekonał do siebie Kasię, a wszystko dzięki... zakupom!

- Odkupił następne winy. Zabrał mnie do sklepu i powiedział, żebym sobie wybrała co tylko chcę - przyznała szczęśliwa Kasia.

Słowa Kasi bardzo wzburzyły widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a na uczestniczkę po raz kolejny spadła fala hejtu. I gdy wydawać by się mogło, że spontaniczne zakupy, obłaskawią charyzmatyczną brunetkę, tuż przed finałem Paweł postanowił wyprowadzić się od Kasi.

- Jak się czułaś, jak wychodził? - pytała Kasię jej przyjaciółka, tuż po wyprowadzce Pawła.

- No nie wiem. Jak powiem, że nie poczułam nic, to będzie dobrze?

- A serducho co mówi? - ciągnęła jej koleżanka.

- Właśnie serducho nic nie mówi.

- Ty masz to serducho... Może martwe? - podsumowała przyjaciółka.

Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl

- Ja na miejscu Pawła, to ja bym siebie poszarpała - wyznała Kasia. - Myślałam, że jestem taka odważna, otwarta, że nic mnie nie zaskoczy. Widzę, że to nie jestem ja. Kasia została w tyle, a tutaj jest taka mała dziewczynka, która boi się zrobić jakikolwiek krok - dodała.

Na podjęcie decyzji i zastanowienie się, co tak naprawdę czuje do Pawła, nie zostało Kasi zbyt wiele czasu. Do wielkiego finału 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozostał jedynie tydzień. Już 14 grudnia dowiemy się, które pary postanowiły kontynuować swoją relację także poza kamerami, a które zażądały rozwodu. Kibicujecie Kasi i Pawłowi?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcia Anety wywołały burzę! Musiała się mocno tłumaczyć

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani miażdżą Kasię: "okazała się bezduszną osobą". Odpowiedziała 
Najnowsze zachowanie Kasi wobec Pawła rozwścieczyło widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy dali w sieci upust swoim emocjom hejtując uczestniczkę. Reakcja Kasi? Bezbłędna!

Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. A wszystko przez najnowszy odcinek matrymonialnego hitu TVN, podczas którego w relację pomiędzy małżonkami musiał zainterweniować ekspert programu - Piotr Mosak. Zachowanie charyzmatycznej brunetki sprawiło, że w sieci zawrzało, a sympatycy społecznego eksperymentu nie zostawili na niej suchej nitki. - Szkoda mi Pawła.... przyszedł do programu z jasno określonym celem a Kasia okazała się bezduszną skupioną na sobie osobą...  - grzmieli widzowie po emisji najnowszego, kontrowersyjnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie tylko wyśmiali zażyłość Kasi z jej mamą, ale też stwierdzili, że dziewczyna zbyt surowo ocenia swojego męża i obwinia go o wszelkie niepowodzenia. Kasia nie wytrzymała i podzieliła się w sieci wymownym komentarzem. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia dzwoni do mamy 20 razy dziennie. Paweł ma dość!  Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł zostali okrzyknięci faworytami sezonu, to z odcinka na odcinek ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddala. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że pomimo iż na początku znajomości z Pawłem  chętnie obdarowywała go czułościami , a podczas wesela nie szczędziła mu namiętnych pocałunków, to po nocy poślubnej jej zachowanie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Co więcej, Kasia pokusiła się nawet o szokujące wyznanie przyznając, że  mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę...

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia mają kryzys
mat. prasowe, screen Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia dzwoni do mamy 20 razy dziennie. Paweł ma dość! 
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stawia rozmowy z mamą i koleżankami ponad Pawłem. Uczestnik nie wytrzymał: "To jest przegięcie!"

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogą się dogadać. Potrzebna była pomoc eksperta. Paweł po raz pierwszy nie wytrzymał i skrytykował zachowanie żony: To jest przegięcie!  Piotr Mosak również był w szoku, gdy usłyszał, jakie zachowanie Kasi wyprowadziło Pawła z równowagi. Wygląda na to, że uczestniczka zrozumiała, że jednak przesadziła. O co poszło? Zobacz także:  Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów komentuje wygląd żony! Julia ma dość? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł ma dość zachowania Kasi Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwycili się sobą już od momentu poznania. Fani określili ich najlepiej dobraną parą sezonu , jednak okazało się, że zachwyty przyszły zbyt szybko. Po udanym i pełnym czułości weselu w Kasi coś pękło. Panna młoda nagle zaczęła dystansować się od męża , a nawet wyznała mu, że "nie pociąga jej fizycznie" , co wyraźnie sprawiło mu przykrość. Kasia dała się poznać widzom, jako osoba, która lubi rządzić i mieć swoje zdanie zawsze na wierzchu. Paweł starał się uszanować uczucia Kasi i gdy ich relacja zwolniła tempo, Kasia zaczęła tych uczuć od męża oczekiwać, co wprowadziło co w dezorientację. Uczestniczka zaproponowała mężowi tygodniową przeprowadzkę do swojego mieszkania, jednak okazuje się, że i to nie pomogło w układaniu się ich relacji.  Kasi bardzo łatwo przychodzi ocena Pawła. Przy najbliższej okazji skrytykowała więc jego sposób jazdy, określając go jako "niebezpieczny", jednak jej mąż miał zupełnie inne zdanie na ten temat. To jednak był zaledwie wierzchołek góry lodowej, jeżeli chodzi o problemy w ich relacji. O tych jednak powiedzieli wprost dopiero podczas wizyty Piotra Mosaka, który przybył do nich z pomocą....

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia przeszła metamorfozę. Pochwaliła się nagraniem
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo się zmieniła od udziału w programie. Na najnowszym nagraniu telewizyjna żona Pawła zachwyca swoją metamorfozą. To trzeba zobaczyć!

Atmosfera wokół 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej gorąca, a finał sezonu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego hitu TVN z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców także w mediach społecznościowych z nadzieją, upatrując przesłanek świadczących o tym, czy ich telewizyjne małżeństwa przetrwały, czy też zakończyły się fiaskiem. I choć bohaterowie społecznego eksperymentu nie mogą póki co zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, to ewidentnie rok po zakończeniu nagrań do 6. odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich życie bardzo się zmieniło. W zaledwie kilka tygodni Kasia, Julia, Aneta, Paweł, Robert i Tomasz wyrośli na celebrytów zupełnie nowego formatu, a to jeszcze nie koniec! Jak dowiadujemy się z instagramowego konta Kasi, pewna siebie brunetka po występie w matrymonialnym eksperymencie TVN nie tylko zyskała rzeszę wiernych fanów, jak również przeciwników, ale też bardzo się zmieniła. Na najnowszym InstaStories telewizyjna żona Pawła pochwaliła się swoją metamorfozą.  Kasia ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoją metamorfozą  Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł zostali okrzyknięci faworytami sezonu, to z odcinka na odcinek ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddala, a Kasia z ulubienicy widzów mgnieniu oka zamieniła się w najbardziej kontrowersyjną bohaterką w historii miłosnego eksperymentu TVN.  Sympatycy show są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że pomimo iż na początku znajomości z Pawłem  chętnie obdarowywała go czułościami , to w mgnieniu oka jej zachowanie diametralnie się zmieniło, a kobieta...

Ślub od pierwszego wejrzenia:
Screen/Player.pl
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia kończy małżeństwo z Pawłem! "Wyszedłem na mięczaka"
Małżeństwo Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! Tak zaskakujących decyzji w finale programu fani chyba jednak się nie spodziewali! Co dokładnie się działo?

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończyła się, a finał eksperymentu zagwarantował widzom mnóstwo emocji, których niewątpliwie najwięcej dostarczyła decyzja Kasi i Pawła. Jak wiadomo związek tej dwójki przechodził wiele wzlotów i upadków, dlatego do samego końca nie można było przewidzieć, jak potoczą się losy tej pary. Jak się jednak okazało, to ostatecznie Kasia postanowiła zakończyć małżeństwo z Pawłem, choć początkowo... podjęła inną decyzję! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia o swoim udziale w show. "Na miejscu Pawła bym siebie poszarpała" Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zachwycili fanów swoim podejściem do eksperymentu . Obydwoje bowiem byli sobą zachwyceni, ale niestety sielanka w ich relacji zakończyła się już po kilku dniach od wesela. Trudna sytuacja w ich związku wynikała głównie z zachowania Kasi, która szybko zdystansowała się, miała humory, a nawet powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie . W kolejnych odcinkach obserwowaliśmy nowe zachowanie Kasi, które jeszcze bardziej dezorientowały Pawła. Codzienne telefony Kasi do mamy i koleżanek również nie ułatwiały parze dojścia do porozumienia.  Pod koniec eksperymentu związek tej dwójki został wystawiony na jeszcze jedną próbę - Kasia dowiedziała się bowiem o swojej chorobie , której leczenie niestety potrwa co najmniej rok. Paweł od razu otoczył opieką i wsparciem swoją żonę i być może właśnie ta sytuacja sprawiła, że Kasia podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, iż chce kontynuować swoje małżeństwo! - Pawle...

Nasze akcje
pielęgnacja włosów
FRYZURY

„Mam nowe baby hair”. To zasługa produktów NEBOA!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!