Ola z "Love Island" była jedną z najbardziej charyzmatycznych bohaterek czwartej odsłony show. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, ale przy tym potrafiąca też głośno wyrażać swoje zdanie, bez względu na konsekwencje. To wszystko sprawiło, że dziewczyna zyskała grono fanów, którzy dalej śledzą jej losy - teraz już za pośrednictwem Instagrama.

Reklama

Ola zasłynęła również z tego, że nigdy nie owijała w bawełnę - już w programie przyznała, że zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Teraz postanowiła pokazać swoim fanom, jak wyglądała zanim się na nie zdecydowała! Czy różnica jest duża? Zobaczcie i oceńcie sami!

Zobacz także: "Love Island 4": Alex i Jurek jednak są razem po programie? Uczestnik: "Double date"

"Love Island": Jak Ola wyglądała przed operacjami plastycznymi?

Ola Tomala z "Love Island 4" jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Po udziale w programie zyskała grono fanów, a jej poczynania na bieżąco obserwuje ponad 43 tys. osób. Na jej profilu możemy znaleźć mnóstwo pięknych zdjęć, ale nie brakuje również bardziej odważnych ujęć, na przykład w samej bieliźnie czy bikini. Ola ma naprawdę wspaniałą figurę i widać, że lubi się nią chwalić!

Zobacz także: "Love Island": Magda zdecydowała się na popularny zabieg. Co sobie poprawiła?

Zobacz także

Dziś Ola Tomala z "Love Island 4" to pewna siebie i silna kobieta. Jednak nie zawsze tak było. W jednym z odcinków programu Ola wyznała koleżankom, że w przeszłości nie akceptowała swojego wyglądu. Właśnie z tego powodu zdecydowała się między innymi na operację plastyczną nosa, makijaż permanentny brwi i powiększenie ust. Jak przyznała, teraz czuje się świetnie i jest "królową życia"!

ola_loveisland4/Instagram

A jak zatem Ola z "Love Island" wyglądała przed zabiegami medycyny estetycznej? Między innymi właśnie takie pytanie pojawiło się podczas ostatniego Q&A na jej instagramowym profilu. Uczestniczka hitowego show Polsatu postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i pokazała swoje stare zdjęcia! Zobaczcie sami, jak wtedy wyglądała.

Instagram/ola_loveisland4
Reklama

I co wy na to? Czy różnica rzeczywiście jest duża? Oczywiście najważniejsze jest to, że dzięki poprawkom urodowym Ola nabrała pewności siebie, choć dla nas zawsze wyglądała pięknie!

Instagram/ola_loveisland4
Reklama
Reklama
Reklama